CABARETINFO CABARETAGENDA

Gratis Uitverkocht Livestream Leden die gaan Leden die willen
Zoeken in Cabaretagenda
 
reset
Pagina -470
DATUM
NAAM
PODIUM
PLAATS
INFO
zo 27 mei
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:00
DeLaMar
Amsterdam
ma 28 mei
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:00
Beatrix Theater
Utrecht
20:00
DeLaMar
Amsterdam
20:00
Beatrix Theater
Utrecht
1
di 29 mei
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
20:00
Beatrix Theater
Utrecht
20:00
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
DeLaMar
Amsterdam
20:00
Beatrix Theater
Utrecht
20:00
Orpheus
Apeldoorn
20:15
Leidse Schouwburg
Leiden
20:15
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
1
wo 30 mei
20:00
Schouwburg Almere
Almere
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
20:00
Posttheater
Arnhem
20:00
Theater De Leest
Waalwijk
20:00
Schouwburg De Kring
Roosendaal
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
20:00
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
DeLaMar
Amsterdam
20:00
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:00
Schouwburg Venray
Venray
20:00
Orpheus
Apeldoorn
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
1
20:15
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:15
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:30
Schouwburg Almere
Almere
do 31 mei
De Avenue
Breda
20:00
Schouwburg Almere
Almere
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
20:00
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:00
De Spil
Roeselare
20:00
De Maaspoort
Venlo
20:00
Diligentia
Den Haag
20:00
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:00
Chassé Theater
Breda
20:00
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:00
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
DeLaMar
Amsterdam
20:00
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
20:00
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
20:00
Orpheus
Apeldoorn
1
20:00
De Maaspoort
Venlo
1
20:15
Diligentia
Den Haag
1
vr 01 jun
Posttheater
Arnhem
20:00
Schouwburg Almere
Almere
C.C. De Werft
Geel
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
20:00
De Spil
Roeselare
20:00
De Spil
Roeselare
20:00
Meervaart
Amsterdam
20:00
Theater de Hofnar
Valkenswaard
20:00
Leidse Schouwburg
Leiden
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
2
20:00
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:00
Theater de Blauwe Kei
Veghel
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:00
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
Orpheus
Apeldoorn
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
20:15
Meervaart
Amsterdam
20:15
Theater de Spiegel
Zwolle
20:15
Theater de Hofnar
Valkenswaard
20:30
Culturalis Theater
Den Haag
za 02 jun
20:00
Schouwburg Almere
Almere
C.C. De Werft
Geel
20:00
De Spil
Roeselare
20:00
De Spil
Roeselare
20:00
Markant Uden
Uden
20:00
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:00
Markant Uden
Uden
20:00
Leidse Schouwburg
Leiden
20:00
Markant Uden
Uden
20:00
G.C. De Route
Sint-Gillis-Waas
20:00
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Theater De Kolk
Assen
20:00
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
Meervaart
Amsterdam
20:15
Diligentia
Den Haag
zo 03 jun
20:00
C.C. Begijnhof
Diest
ma 04 jun
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:15
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
di 05 jun
20:00
De Roma
Antwerpen
20:00
Chassé Theater
Breda
1
20:00
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
20:00
Theater De Kolk
Assen
20:15
Theater de Griffioen
Amstelveen
20:15
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
2
wo 06 jun
013
Tilburg
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:00
Schouwburg Almere
Almere
20:00
De Roma
Antwerpen
20:00
De Roma
Antwerpen
20:00
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
Musis
Arnhem

zondag 27 mei 2012

20:00
Theo Maassen - Met alle respect Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:00
Jörgen Raymann DeLaMar, Amsterdam

maandag 28 mei 2012

20:00
Theo Maassen - Met alle respect Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:00
Tineke Schouten - LOL Inclusive Beatrix Theater, Utrecht
20:00
Plien en Bianca - Heb je hun weer DeLaMar, Amsterdam
20:00
Tineke Schouten - LOL Inclusive Beatrix Theater, Utrecht
1

dinsdag 29 mei 2012

Jochem Myjer - Even Geduld AUB Koninklijke Schouwburg, Den Haag
20:00
Tineke Schouten - LOL Inclusive Beatrix Theater, Utrecht
20:00
Javier Guzman - Oorverdovend De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Plien en Bianca - Heb je hun weer DeLaMar, Amsterdam
20:00
Tineke Schouten - LOL Inclusive Beatrix Theater, Utrecht
20:00
Bert Visscher Orpheus, Apeldoorn
20:15
Sjaak Bral - HIER en NU Leidse Schouwburg, Leiden
20:15
Acda en de Munnik - 't Heerst Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
1

woensdag 30 mei 2012

20:00
Vis à Vis - HaRT Schouwburg Almere, Almere
Jochem Myjer - Even Geduld AUB Koninklijke Schouwburg, Den Haag
20:00
Rayen Panday - Drie keer Rayen Posttheater, Arnhem
20:00
Dolf Jansen - Als ik het niet doe doet niemand he Theater De Leest, Waalwijk
20:00
C3 - Wil je in ons groepje? Schouwburg De Kring, Roosendaal
20:00
Ashton Brothers - Charlatans Goudse Schouwburg, Gouda
20:00
Javier Guzman - Oorverdovend De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Plien en Bianca - Heb je hun weer DeLaMar, Amsterdam
20:00
Enge Buren - Reuring Theater de Stoep, Spijkenisse
20:00
Erik van Muiswinkel Schouwburg Venray, Venray
20:00
Bert Visscher Orpheus, Apeldoorn
20:00
Lenette van Dongen - Hoogseizoen Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
1
20:15
Droog Brood - Dat wordt oorlog Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:15
Acda en de Munnik - 't Heerst Schouwburg Het Park, Hoorn
20:30
Jetty Mathurin - ConsulTAANTE Schouwburg Almere, Almere

donderdag 31 mei 2012

Guido Weijers De Avenue, Breda
20:00
Vis à Vis - HaRT Schouwburg Almere, Almere
Jochem Myjer - Even Geduld AUB Koninklijke Schouwburg, Den Haag
20:00
Andre Manuel - Leve de man van de SVP! Theater de Stoep, Spijkenisse
20:00
Kommil Foo - Breken De Spil, Roeselare
20:00
Dolf Jansen - Als ik het niet doe doet niemand he De Maaspoort, Venlo
20:00
Philippe Geubels - Made in Belgium Diligentia, Den Haag
20:00
Lenette van Dongen - Hoogseizoen Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:00
C3 - Wil je in ons groepje? Chassé Theater, Breda
20:00
Theo Maassen - Met alle respect Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Veldhuis & Kemper - Dan maar niet gelukkig Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:00
Jandino Asporaat - Laat ze maar komen Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Javier Guzman - Oorverdovend De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Plien en Bianca - Heb je hun weer DeLaMar, Amsterdam
20:00
Enge Buren - Reuring Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
20:00
Erik van Muiswinkel Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
20:00
Bert Visscher Orpheus, Apeldoorn
1
20:00
Dolf Jansen De Maaspoort, Venlo
1
20:15
Philippe Geubels Diligentia, Den Haag
1

vrijdag 01 juni 2012

Guido Weijers Posttheater, Arnhem
20:00
Vis à Vis - HaRT Schouwburg Almere, Almere
Urbanus C.C. De Werft, Geel
Jochem Myjer - Even Geduld AUB Koninklijke Schouwburg, Den Haag
20:00
Kommil Foo De Spil, Roeselare
20:00
Kommil Foo - Breken De Spil, Roeselare
20:00
Dolf Jansen - Als ik het niet doe doet niemand he Meervaart, Amsterdam
20:00
Philippe Geubels - Made in Belgium Theater de Hofnar, Valkenswaard
20:00
C3 - Wil je in ons groepje? Leidse Schouwburg, Leiden
Foto Theo Maassen - Met alle respect
Theo Maassen - Met alle respect Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
2
20:00
Veldhuis & Kemper - Dan maar niet gelukkig Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:00
Op Sterk Water - ImproComedy Theater de Blauwe Kei, Veghel
20:00
Jandino Asporaat - Laat ze maar komen Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Javier Guzman - Oorverdovend De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Bert Visscher Orpheus, Apeldoorn
20:00
Lenette van Dongen - Hoogseizoen Goudse Schouwburg, Gouda
20:15
Als ik het niet doe, doet niemand het Meervaart, Amsterdam
20:15
Droog Brood - Dat wordt oorlog Theater de Spiegel, Zwolle
20:15
Philippe Geubels - Made in Belgium Theater de Hofnar, Valkenswaard
20:30
Culturalis Comedy Club met Kristel Zweers Culturalis Theater, Den Haag

zaterdag 02 juni 2012

20:00
Vis à Vis - HaRT Schouwburg Almere, Almere
Urbanus C.C. De Werft, Geel
20:00
Kommil Foo - Breken De Spil, Roeselare
20:00
Kommil Foo De Spil, Roeselare
20:00
Vincent Geers - Het is tijd Markant Uden, Uden
20:00
Lenette van Dongen - Hoogseizoen Schouwburg Het Park, Hoorn
20:00
Cabarestafette - Cabarestafette Markant Uden, Uden
20:00
C3 - Wil je in ons groepje? Leidse Schouwburg, Leiden
20:00
Soundos - Soundos aangenaam Markant Uden, Uden
20:00
Nigel Williams - Working class Hero G.C. De Route, Sint-Gillis-Waas
20:00
Theo Maassen - Met alle respect Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Jandino Asporaat - Laat ze maar komen Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Ashton Brothers - Charlatans Theater De Kolk, Assen
20:00
Javier Guzman - Oorverdovend De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
2012 Meervaart, Amsterdam
20:15
Droog Brood - Dat wordt oorlog Diligentia, Den Haag

zondag 03 juni 2012

20:00
Kommil Foo C.C. Begijnhof, Diest

maandag 04 juni 2012

20:00
Kasper van Kooten - Het wonderlijke leven van Jac Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:15
Acda en de Munnik - 't Heerst Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen

dinsdag 05 juni 2012

20:00
Philippe Geubels - Hoe moet het nu verder? De Roma, Antwerpen
20:00
Op Sterk Water - ImproComedy Chassé Theater, Breda
1
20:00
Ashton Brothers - Charlatans Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
20:00
Bert Visscher Theater De Kolk, Assen
20:15
Droog Brood - Dat wordt oorlog Theater de Griffioen, Amstelveen
20:15
Acda en de Munnik - 't Heerst Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
2

woensdag 06 juni 2012

Comedytrain: Jan-Jaap van der Wal + Sander Van Opz 013, Tilburg
20:00
Ruben van der Meer / Tijl Beckand Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:00
Vis à Vis - HaRT Schouwburg Almere, Almere
20:00
Lies Lefever - Voorprogramma Philippe Geubels De Roma, Antwerpen
20:00
Philippe Geubels - Hoe moet het nu verder? De Roma, Antwerpen
20:00
Dorine Wiersma - Goed zo, Dorine De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Veldhuis & Kemper - Dan maar niet gelukkig Musis, Arnhem
Pagina -470