CABARETINFO CABARETAGENDA

Gratis Uitverkocht Leden die gaan Leden die willen
Zoeken in Cabaretagenda
 
reset
Pagina -471
DATUM
NAAM
PODIUM
PLAATS
INFO
wo 21 sep
20:15
Theater de Hofnar
Valkenswaard
20:30
SuperMarkt
Den Haag
do 22 sep
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:00
C.C. De Adelberg
Lommel
20:00
Parktheater
Eindhoven
20:00
Het Kielzog
Hoogezand
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:00
Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
20:00
C.C. Den Durpsherd
Berlicum
20:00
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
20:00
Ter Elst
Londerzeel
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
20:00
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
20:00
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
20:00
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
20:00
Figi Theater
Zeist
20:00
Schaffelaartheater
Barneveld
20:00
Het Kruithuis
Groningen
20:00
Theater Hof 88
Almelo
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:00
Het Klooster
Woerden
20:00
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
20:00
De Schattelijn
Geertruidenberg
20:00
Theater De Veste
Delft
20:00
Fransche School Culemborg
Culemborg
20:00
Scheldetheater
Terneuzen
Heineken Music Hall
Amsterdam
3
1
20:30
Meervaart
Amsterdam
vr 23 sep
20:00
Theater Zuidplein
Rotterdam
20:00
Meervaart
Amsterdam
20:00
C.C. Zomerloos
Gistel
20:00
Agora Theater Lelystad
Lelystad
20:00
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
20:00
C.C. Onderling Genoegen
Duiven
20:00
Fransche School Culemborg
Culemborg
20:00
van Beresteyn
Veendam
20:00
De Weijer
Boxmeer
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
20:00
Theater de Tobbe
Voorburg
20:00
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
20:00
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
20:00
Agnietenhof
Tiel
20:00
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
20:00
De Meerpaal
Dronten
20:00
De Meenthe
Steenwijk
20:00
Theater Schuurkerk
Maassluis
20:00
Werftheater
Utrecht
20:00
Utopia
Drunen
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
De Meulvliet
Tholen
20:00
Koningstheater
's-Hertogenbosch
20:00
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
20:00
Theater de Griffioen
Amstelveen
20:00
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
20:00
Posthuis Theater
Heerenveen
20:00
Theater De Veste
Delft
20:00
De Weijer
Boxmeer
20:00
Scheldetheater
Terneuzen
1
Heineken Music Hall
Amsterdam
5
1
20:15
Meervaart
Amsterdam
za 24 sep
Heineken Music Hall
Amsterdam
5
1
20:00
C.C. Het Poorthuis
Peer
1
20:00
The Bing
Hoek van Holland
20:00
De Smeltkroes
Maarheeze
20:00
Dok6
Panningen
20:00
C.C. De Kei
Reusel
20:00
Auditorium Gemeentehuis
Aalter
20:00
Prismare
Enschede
20:00
C.C. Onder de Linden
Middenbeemster
20:00
Witte Theater
IJmuiden
20:00
S.C.C. De Ruchte
Someren
20:00
Figi Theater
Zeist
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
20:00
Theater Hof 88
Almelo
20:00
Schouwburg de Meerse
Hoofddorp
20:00
Theater Hofpoort
Coevorden
20:00
Theater de Spiegel
Zwolle
20:00
Theater De Lievekamp
Oss
20:00
Theater de Kom
Nieuwegein
20:00
De Warande
Turnhout
20:00
BREStheater
Brielle
20:00
De Meerpaal
Dronten
20:00
De Maagd
Bergen op Zoom
20:00
Kursaal Oostende
Oostende
20:00
Werftheater
Utrecht
20:00
Agora Theater Lelystad
Lelystad
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:00
Koningstheater
's-Hertogenbosch
20:00
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:00
Theater Piet Mondriaan
Abcoude
20:00
De Speeldoos
Vught
20:00
Scheldetheater
Terneuzen
1
zo 25 sep
20:00
DeLaMar
Amsterdam
20:00
Schouwburg de Meerse
Hoofddorp
20:00
Theater de Spiegel
Zwolle
di 27 sep
20:00
Theater PePijn
Den Haag
20:00
C.C. Lokeren
Lokeren
20:00
Parktheater
Eindhoven
20:00
Theater Het Heerenlogement
Beusichem
20:00
De Harmonie
Leeuwarden
1

woensdag 21 september 2011

20:15
Lenette van Dongen Theater de Hofnar, Valkenswaard
20:30
Kolder in je kop! Patrick Meijer / Roel C. Verburg SuperMarkt, Den Haag

donderdag 22 september 2011

Mike Boddé - Pil Schouwburg Het Park, Hoorn
20:00
Philippe Geubels - Hoe moet het nu verder? C.C. De Adelberg, Lommel
20:00
Lenette van Dongen - Hoogseizoen Parktheater, Eindhoven
20:00
Dames voor na vieren - Koude kermis Het Kielzog, Hoogezand
20:00
Cabarestafette - Cabarestafette Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:00
Mylou Frencken - Mylou geeft licht Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
20:00
Arnout Van den Bossche - De Grote Internationale C.C. Den Durpsherd, Berlicum
20:00
Schudden - Noorderzon Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
20:00
Xander de Rycke - Mijn zwarte parade Ter Elst, Londerzeel
20:00
Herman van Veen - Herman van Veen Tournee 10/11/12 Goudse Schouwburg, Gouda
20:00
Katinka Polderman - Polderman Tuigt Af Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
20:00
NUHR - Het werkt wel Stadsschouwburg Groningen, Groningen
20:00
Niet Schieten - Mannen zijn zeikwijven C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
20:00
Hans Liberg - Ick Hans Liberg Figi Theater, Zeist
20:00
Ronald Goedemondt - Binnen de lijntjes Schaffelaartheater, Barneveld
20:00
Silvester Zwaneveld - Het recht van de sterkste Het Kruithuis, Groningen
20:00
Jandino Asporaat - Laat ze maar komen Theater Hof 88, Almelo
20:00
Ashton Brothers - Charlatans Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:00
Erik van Muiswinkel Het Klooster, Woerden
20:00
Bert Visscher Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
20:00
Leon van der Zanden De Schattelijn, Geertruidenberg
20:00
Lebbis Theater De Veste, Delft
20:00
Dolf Jansen Fransche School Culemborg, Culemborg
20:00
Najib Amhali Scheldetheater, Terneuzen
Foto Hans Teeuwen
Hans Teeuwen Heineken Music Hall, Amsterdam
3
1
20:30
Da bounce - Comedy nights Meervaart, Amsterdam

vrijdag 23 september 2011

20:00
Vincent Geers - Het is tijd Theater Zuidplein, Rotterdam
20:00
Lenette van Dongen - Hoogseizoen Meervaart, Amsterdam
20:00
Raf Coppens - Overschot van het gelijk C.C. Zomerloos, Gistel
20:00
Karin Bruers - We komen er wel Agora Theater Lelystad, Lelystad
20:00
Vincent Bijlo - De cultuuroptimist Stadstheater de Bond, Oldenzaal
20:00
Jeffrey Spalburg - Spiekerboks C.C. Onderling Genoegen, Duiven
20:00
Jan Rot - Ik hou van jou Fransche School Culemborg, Culemborg
20:00
Schudden - Noorderzon van Beresteyn, Veendam
20:00
Mark van de veerdonk - Tolaat de vlogodre kiwjt De Weijer, Boxmeer
20:00
Herman van Veen - Herman van Veen Tournee 10/11/12 Goudse Schouwburg, Gouda
20:00
Max van den Burg - Kladderadatsch Theater de Tobbe, Voorburg
20:00
NUHR - Het werkt wel Stadsschouwburg Groningen, Groningen
20:00
Niet Schieten - Mannen zijn zeikwijven Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
20:00
Hans Liberg - Ick Hans Liberg Agnietenhof, Tiel
20:00
Ronald Goedemondt - Binnen de lijntjes Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
20:00
Tineke Schouten - LOL Inclusive De Meerpaal, Dronten
20:00
Veldhuis & Kemper - Dan maar niet gelukkig De Meenthe, Steenwijk
20:00
Silvester Zwaneveld - Het recht van de sterkste Theater Schuurkerk, Maassluis
20:00
Kristel Zweers - Puur Werftheater, Utrecht
20:00
Jandino Asporaat - Laat ze maar komen Utopia, Drunen
20:00
Ashton Brothers - Charlatans Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Javier Guzman - Oorverdovend De Meulvliet, Tholen
20:00
Sara Kroos - Voor de leeuwen Koningstheater, 's-Hertogenbosch
20:00
Mike Boddé - Pil Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
20:00
Erik van Muiswinkel Theater de Griffioen, Amstelveen
20:00
Bert Visscher Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
20:00
Leon van der Zanden Posthuis Theater, Heerenveen
20:00
Lebbis Theater De Veste, Delft
20:00
Dolf Jansen De Weijer, Boxmeer
20:00
Najib Amhali Scheldetheater, Terneuzen
1
Foto Hans Teeuwen
Hans Teeuwen Heineken Music Hall, Amsterdam
5
1
20:15
Lenette van Dongen Meervaart, Amsterdam

zaterdag 24 september 2011

Foto Hans Teeuwen
Hans Teeuwen Heineken Music Hall, Amsterdam
5
1
20:00
Philippe Geubels - Hoe moet het nu verder? C.C. Het Poorthuis, Peer
1
20:00
Maarten Ebbers - Laat mij maar zitten The Bing, Hoek van Holland
20:00
Theo van Duren - De ongelooflijke slechtheid van De Smeltkroes, Maarheeze
20:00
Lenette van Dongen - Hoogseizoen Dok6, Panningen
20:00
Pieter Derks - Het werd ook wel eens tijd C.C. De Kei, Reusel
20:00
Arnout Van den Bossche - De Grote Internationale Auditorium Gemeentehuis, Aalter
20:00
Vincent Bijlo - De cultuuroptimist Prismare, Enschede
20:00
Veronique Sodano - Zet je schrap! C.C. Onder de Linden, Middenbeemster
20:00
Jan Rot - Ik hou van jou Witte Theater, IJmuiden
20:00
Mark van de veerdonk - Tolaat de vlogodre kiwjt S.C.C. De Ruchte, Someren
20:00
Dorine Wiersma - Goed zo, Dorine Figi Theater, Zeist
20:00
Herman van Veen - Herman van Veen Tournee 10/11/12 Goudse Schouwburg, Gouda
20:00
Hans Dorrestijn - Het buigen Theater Hof 88, Almelo
20:00
Anne van Rijn Schouwburg de Meerse, Hoofddorp
20:00
Klaas van der Eerden - Breedbeeld Theater Hofpoort, Coevorden
20:00
Piepschuim - Opgenomen Theater de Spiegel, Zwolle
20:00
NUHR - Het werkt wel Theater De Lievekamp, Oss
20:00
Niet Schieten - Mannen zijn zeikwijven Theater de Kom, Nieuwegein
20:00
Han Solo - Multikul De Warande, Turnhout
20:00
Ronald Goedemondt - Binnen de lijntjes BREStheater, Brielle
20:00
Tineke Schouten - LOL Inclusive De Meerpaal, Dronten
20:00
Veldhuis & Kemper - Dan maar niet gelukkig De Maagd, Bergen op Zoom
20:00
Silvester Zwaneveld - Het recht van de sterkste Kursaal Oostende, Oostende
20:00
Kristel Zweers - Puur Werftheater, Utrecht
20:00
Op Sterk Water - ImproComedy Agora Theater Lelystad, Lelystad
20:00
Ashton Brothers - Charlatans Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:00
Sara Kroos - Voor de leeuwen Koningstheater, 's-Hertogenbosch
20:00
Mike Boddé - Pil Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:00
Erik van Muiswinkel Theater Piet Mondriaan, Abcoude
20:00
Leon van der Zanden De Speeldoos, Vught
20:00
Najib Amhali Scheldetheater, Terneuzen
1

zondag 25 september 2011

20:00
André van Duin DeLaMar, Amsterdam
20:00
Max van den Burg - Kladderadatsch Schouwburg de Meerse, Hoofddorp
20:00
Piepschuim - Opgenomen Theater de Spiegel, Zwolle

dinsdag 27 september 2011

20:00
Jeroen Bouwhuis - Bouwhuis Theater PePijn, Den Haag
20:00
Xander de Rycke - Mijn zwarte parade C.C. Lokeren, Lokeren
20:00
Hans Dorrestijn - Het buigen Parktheater, Eindhoven
20:00
Klaas van der Eerden - Breedbeeld Theater Het Heerenlogement, Beusichem
20:00
NUHR - Het werkt wel De Harmonie, Leeuwarden
1
Pagina -471