Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
20:15
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
Spant!
Bussum
Schouwburg Ogterop
Meppel
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Rock Mine Cafe
Genk
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Posttheater
Arnhem
20:15
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:00
Orpheus
Apeldoorn
Onder de Molen
Vorden
Meervaart
Amsterdam
Leidse Schouwburg
Leiden
20:00
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
Koningshof
Maassluis
Het Veur Theater
Leidschendam
Fransche School Culemborg
Culemborg
Diligentia
Den Haag
20:00
De Speeldoos
Vught
De Reggehof
Goor
De Oosterpoort
Groningen
De Maaspoort
Venlo
De Maagd
Bergen op Zoom
20:00
De Kleine Komedie
Amsterdam
De Kattendans
Bergeijk
20:00
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
Concertgebouw
Brugge
20:30
Comedy Theater in de Nes
Amsterdam
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
C.C. Achterolmen
Maaseik
Arsenaal Theater
Vlissingen
Agora Theater Druten
Druten
20:00
Agnietenhof
Tiel
Theater `t Spieker
Eibergen
Theater Geert Teis
Stadskanaal
20:30
Theater de Tobbe
Voorburg
Theater De Storm
Winterswijk
Theater de Schuur
Zevenbergen
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:00
Theater De Omval
Diemen
Theater De Molen
Beuningen
20:15
Theater De Leest
Waalwijk
Theater de Kampanje
Den Helder
20:30
Theater de Bussel
Oosterhout
Theater de Bussel
Oosterhout
Theater Bellevue
Amsterdam
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Posttheater
Arnhem
Musis
Arnhem
Meervaart
Amsterdam
Martiniplaza
Groningen
20:00
Iduna
Drachten
Goudse Schouwburg
Gouda
Flint
Amersfoort
Fidei et Arti
Oudenbosch
De Smeltkroes
Maarheeze
De Schattelijn
Geertruidenberg
20:00
De Poorterij
Zaltbommel
De Meenthe
Steenwijk
20:00
De Kleine Komedie
Amsterdam
De Harmonie
Leeuwarden
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
Concertgebouw
Brugge
20:30
Comedy Theater in de Nes
Amsterdam
Chassé Theater
Breda
Chassé Theater
Breda
C.C. De Werft
Geel
C.C. De Voorste Vennen Drunen
Drunen
20:30
C.C. De Kei
Reusel
20:15
C.C Warenar
Wassenaar
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
Boode in Bathmen
Bathmen
Bon theater
Medemblik
20:00
Agnietenhof
Tiel
Concertgebouw
Brugge
Chassé Theater
Breda
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
20:30
Tivoli
Utrecht
20:30
Theater Peeriscoop
Gorinchem
Theater de Spiegel
Zwolle
Theater de Kom
Nieuwegein
Theater de Griffioen
Amstelveen
Theater Aan de Slinger
Houten
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Stadsschouwburg Sittard-Geleen
Sittard
Schouwburg Venray
Venray
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Scheldetheater
Terneuzen
20:30
Parktheater
Eindhoven
Meervaart
Amsterdam
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
De Buren ('t Verborgen Theater)
Enschede
Arsenaal Theater
Vlissingen
Zaantheater
Zaandam
vrijdag 05 april 2013
Peter Heerschop - Gelukzoekers
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
20:15
Acda en de Munnik 'T Heerst
Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
Lebbis - Het grijze gebied
Spant!, Bussum
Yora Rienstra - We maken er wat van
Schouwburg Ogterop, Meppel
Harry Glotzbach - Aandachtsgeil
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Wim Helsen - Spijtig spijtig spijtig
Rock Mine Cafe, Genk
Kees van Amstel - Jong, Hip, Fris en andere Gruwel
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Lenette van Dongen - Roedel
Posttheater, Arnhem
20:15
Dolf Jansen - Topvorm
Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
Hans Liberg - Ick Hans Liberg
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:00
De Grote Improvisatieshow
Orpheus, Apeldoorn
Berry Lussenburg - Verwhard
Onder de Molen, Vorden
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor je het weet
Meervaart, Amsterdam
Ronald Goedemondt - De R van Ronald
Leidse Schouwburg, Leiden
20:00
Eric Koller - Fire in the hole
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Guido Weijers - V
Koningshof, Maassluis
Johan Goossens - Leer mij de mensen kennen
Het Veur Theater, Leidschendam
Niet Schieten! - Vrouwen willen maar één ding
Fransche School Culemborg, Culemborg
Richard Groenendijk - Alle dagen
Diligentia, Den Haag
20:00
Rob Kamphues - Sterke verhalen
De Speeldoos, Vught
Rob en Emiel - Geknipt en geschoren
De Reggehof, Goor
Mylene d'Anjou - /Hufterproof
De Oosterpoort, Groningen
Karin Bloemen - Witte nar
De Maaspoort, Venlo
Schudden - We vieren het maar
De Maagd, Bergen op Zoom
20:00
Wilfried de Jong & Ocobar - Non-stop New York
De Kleine Komedie, Amsterdam
Stefan Pop - Mijn blauwe periode
De Kattendans, Bergeijk
20:00
Remko Vrijdag & Martine Sandifort
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
Wouter Deprez - Hier is wat ik denk
Concertgebouw, Brugge
20:30
International Comedy
Comedy Theater in de Nes, Amsterdam
Droog Brood - Dat wordt oorlog
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
Karin Bruers - Waar was ik?
C.C. Achterolmen, Maaseik
Henry van Loon - Electropis
Arsenaal Theater, Vlissingen
Jochen Otten - Jochen Otten on ice
Agora Theater Druten, Druten
20:00
Roué Verveer - In zeer goede staat
Agnietenhof, Tiel
zaterdag 06 april 2013
Guido Weijers - V
Theater `t Spieker, Eibergen
Ashton Brothers - Treasures
Theater Geert Teis, Stadskanaal
20:30
Camerettten - Finaletournee
Theater de Tobbe, Voorburg
Schudden - We vieren het maar
Theater De Storm, Winterswijk
Dian Liesker - Ik blijf verdomme hier
Theater de Schuur, Zevenbergen
Mylene d'Anjou - /Hufterproof
Theater de Purmaryn, Purmerend
20:00
Eric Koller - Fire in the hole
Theater De Omval, Diemen
Carolien Borgers - Happy End
Theater De Molen, Beuningen
20:15
Rob Kamphues - Sterke verhalen
Theater De Leest, Waalwijk
Op Sterk Water - Alfa
Theater de Kampanje, Den Helder
20:30
Helle & Freek de Jonge: Spring
Theater de Bussel, Oosterhout
Hans Liberg - Ick Hans Liberg
Theater de Bussel, Oosterhout
Jeroen Leenders - Geen idee
Theater Bellevue, Amsterdam
Richard Groenendijk - Alle dagen
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
Henry van Loon - Electropis
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Thomas van Luyn - Thomas van Luyns smaakvol avondj
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Lenette van Dongen - Roedel
Posttheater, Arnhem
Arie Koomen, Edo Brunner - E&A is toch voordeliger
Musis, Arnhem
Jetty Mathurin - ConsulTAANTE
Meervaart, Amsterdam
Tineke Schouten - Moet niet gekker worden
Martiniplaza, Groningen
20:00
ComedyHuis ComedyNight
Iduna, Drachten
Nico Dijkshoorn, Ronald Giphart - Matennaaiers
Goudse Schouwburg, Gouda
Murth Mossel - Gunstige ligging ten opzichte van d
Flint, Amersfoort
Karin Bruers - Waar was ik?
Fidei et Arti, Oudenbosch
Leon van der Zanden - Rebel
De Smeltkroes, Maarheeze
Max van den Burg - Schlemiel
De Schattelijn, Geertruidenberg
20:00
Roué Verveer - In zeer goede staat
De Poorterij, Zaltbommel
Diederik van Vleuten - Buiten Schot
De Meenthe, Steenwijk
20:00
Wilfried de Jong & Ocobar - Non-stop New York
De Kleine Komedie, Amsterdam
Lebbis - Het grijze gebied
De Harmonie, Leeuwarden
Silvester Zwaneveld - In de lift
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
Wouter Deprez - Hier is wat ik denk
Concertgebouw, Brugge
20:30
Comedy Explosion
Comedy Theater in de Nes, Amsterdam
Sabine Beens - Ça bien!
Chassé Theater, Breda
Marc-Marie Huijbregts - Florissant
Chassé Theater, Breda
Wim Helsen - Spijtig spijtig spijtig
C.C. De Werft, Geel
Rob en Emiel - Geknipt en geschoren
C.C. De Voorste Vennen Drunen, Drunen
20:30
Mark van de Veerdonk - Weltebarsten
C.C. De Kei, Reusel
20:15
Sjaak Bral - HIER en NU
C.C Warenar, Wassenaar
Kees van Amstel - Jong, Hip, Fris en andere Gruwel
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
Berry Lussenburg - Verwhard
Boode in Bathmen, Bathmen
Ellen Dikker - Horten en stoten
Bon theater, Medemblik
20:00
Remko Vrijdag & Martine Sandifort
Agnietenhof, Tiel
zondag 07 april 2013
Wouter Deprez - Hier is wat ik denk
Concertgebouw, Brugge
Marc-Marie Huijbregts - Florissant
Chassé Theater, Breda
maandag 08 april 2013
Plien en Bianca - Heb je hun weer
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
Arie Koomen, Edo Brunner - E&A is toch voordeliger
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Brigitte Kaandorp - Bonbonniere
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
dinsdag 09 april 2013
20:30
Comedyhuis Open Mic
Tivoli, Utrecht
20:30
Camerettten - Finaletournee
Theater Peeriscoop, Gorinchem
Youp van 't Hek - Wigwam
Theater de Spiegel, Zwolle
Plien en Bianca - Heb je hun weer
Theater de Kom, Nieuwegein
Dara Faïzi - Gevaarlijke gedachten
Theater de Griffioen, Amstelveen
Guido Weijers - V
Theater Aan de Slinger, Houten
Ashton Brothers - Treasures
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:00
Wilfried de Jong & Ocobar - Non-stop New York
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Mylene d'Anjou - /Hufterproof
Stadsschouwburg Sittard-Geleen, Sittard
Tineke Schouten - Moet niet gekker worden
Schouwburg Venray, Venray
Karin Bloemen - Witte nar
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Jochem Myjer - Even geduld A.U.B.
Scheldetheater, Terneuzen
20:30
Mark van de Veerdonk - Weltebarsten
Parktheater, Eindhoven
Ronald Goedemondt - De R van Ronald
Meervaart, Amsterdam
Brigitte Kaandorp - Bonbonniere
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
Berry Lussenburg - Verwhard
De Buren ('t Verborgen Theater), Enschede
Richard Groenendijk - Alle dagen
Arsenaal Theater, Vlissingen
woensdag 10 april 2013
Ruben Nicolai - Little friday
Zaantheater, Zaandam