Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Theater de Bussel
Oosterhout
Schouwburg de Lawei
Drachten
Goudse Schouwburg
Gouda
Meervaart
Amsterdam
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
Schouwburg de Lawei
Drachten
De Maaspoort
Venlo
20:15
Theater aan de Schie
Schiedam
21:30
Xinix
Nieuwendijk
Theater Schuurkerk
Maassluis
Schouwburg Het Park
Hoorn
Koningstheater
's-Hertogenbosch
Chassé Theater
Breda
De Poorterij
Zaltbommel
Meervaart
Amsterdam
Theater De Lampegiet
Veenendaal
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
Agnietenhof
Tiel
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Goudse Schouwburg
Gouda
Meervaart
Amsterdam
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:00
Posttheater
Arnhem
20:15
Markant Uden
Uden
20:30
Theater de Tobbe
Voorburg
21:00
Theater Walhalla
Rotterdam
Lindenberg Theater
Nijmegen
16:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Schouwburg Cuijk
Cuijk
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Theater De Leest
Waalwijk
Theater aan het Spui
Den Haag
Theater De Omval
Diemen
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Schouwburg Cuijk
Cuijk
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Goudse Schouwburg
Gouda
Leidse Schouwburg
Leiden
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:15
Theater aan de Schie
Schiedam
20:15
Theater De Veste
Delft
20:30
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
Theater aan het Spui
Den Haag
Theater aan het Spui
Den Haag
Agora Theater Druten
Druten
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Musis
Arnhem
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
Thalia Theater
IJmuiden
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
Leidse Schouwburg
Leiden
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:00
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
20:15
De Oosterpoort
Groningen
20:15
Theater de Hofnar
Valkenswaard
20:15
Theater De Veste
Delft
20:15
Diligentia
Den Haag
20:30
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Gigant
Apeldoorn
Gigant
Apeldoorn
Parktheater
Eindhoven
Witte Theater
IJmuiden
Flint
Amersfoort
Leidse Schouwburg
Leiden
De Maaspoort
Venlo
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
Diligentia
Den Haag
20:30
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Luxor Live
Arnhem
21:00
Atak
Enschede
Posttheater
Arnhem
Schouwburg Almere
Almere
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Witte Theater
IJmuiden
Beursgebouw Eindhoven
Eindhoven
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
Meervaart
Amsterdam
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
Theater Rotterdam
Rotterdam
Kennemer Theater
Beverwijk
Theater Geert Teis
Stadskanaal
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
J.C. Pardoes
Hoogwoud
20:15
Theater aan de Schie
Schiedam
vrijdag 15 mei 2009
Mark van de Veerdonk - RANJANEUROSE
Theater de Bussel, Oosterhout
Kommil Foo
Schouwburg de Lawei, Drachten
Jörgen Raymann - Familyman
Goudse Schouwburg, Gouda
Jandino Asporaat - Buena Vista
Meervaart, Amsterdam
Guido Weijers - AXESTOS
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
Footloose
Schouwburg de Lawei, Drachten
Boom Chicago
De Maaspoort, Venlo
20:15
Plien en Bianca - Wie dan allemaal...
Theater aan de Schie, Schiedam
21:30
Comedy Explosion
Xinix, Nieuwendijk
zaterdag 16 mei 2009
Leon van der Zanden - Cola
Theater Schuurkerk, Maassluis
Van Houts en De Ket - Achtelijker dan dwars
Schouwburg Het Park, Hoorn
Roy Aernouts - Alles Altijd en Overal
Koningstheater, 's-Hertogenbosch
Wim Helsen - Het Uur van de Prutser
Chassé Theater, Breda
Leids Cabaret Festival - Finalistentour 2009
De Poorterij, Zaltbommel
Lenette van Dongen - Nikè
Meervaart, Amsterdam
Veldhuis & Kemper - We Moeten Praten
Theater De Lampegiet, Veenendaal
Jochem Myjer
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
Alex Klaasen - Eindelijk Alleen
Agnietenhof, Tiel
Javier Guzman - Por Dios
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Jörgen Raymann - Familyman
Goudse Schouwburg, Gouda
Cesar Zuiderwijk (& The Clarks)
Meervaart, Amsterdam
Guido Weijers - Axestos
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
20:00
Lebbis - Hoe laat begint het schieten?
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:00
Sjaak Bral - Vanzelfsprekend
Posttheater, Arnhem
20:15
Margreet Dolman / Paul Haenen
Markant Uden, Uden
20:30
Amar
Theater de Tobbe, Voorburg
21:00
De Tunes
Theater Walhalla, Rotterdam
zondag 17 mei 2009
Cesar Zuiderwijk (& The Clarks)
Lindenberg Theater, Nijmegen
16:00
Dames voor na Vieren - Binnenstebuiten
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
maandag 18 mei 2009
Karin Bloemen - Overgang
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
Theo Maassen - Zonder Pardon
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Javier Guzman - Por Dios
Schouwburg Cuijk, Cuijk
Jörgen Raymann - Familyman
Schouwburg Hengelo, Hengelo
dinsdag 19 mei 2009
Leon van der Zanden - Cola
Theater De Leest, Waalwijk
Van Houts en De Ket - Achtelijker dan dwars
Theater aan het Spui, Den Haag
Dolf Jansen - Altijd Verder (try-out)
Theater De Omval, Diemen
Dames voor na Vieren - Binnenstebuiten
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
Karin Bloemen - Overgang
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
Kees Torn - Einde Verhaal
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Wim Helsen - Het Uur van de Prutser
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Bert Visscher - Stoffe Jongens
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Theo Maassen - Zonder Pardon
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Alex Klaasen - Eindelijk Alleen
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Javier Guzman - Por Dios
Schouwburg Cuijk, Cuijk
Kommil Foo
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Koller - Hippopotomonstrosesquipedaliofobie (angst
Goudse Schouwburg, Gouda
Footloose
Leidse Schouwburg, Leiden
Acda en de Munnik - Spelen
Schouwburg de Lawei, Drachten
20:15
Kristel Zweers - Ruig
Theater aan de Schie, Schiedam
20:15
Veldhuis & Kemper - We Moeten Praten
Theater De Veste, Delft
20:30
John Buijsman - BUK
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
woensdag 20 mei 2009
Leon van der Zanden - Cola
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
Van Houts en De Ket - Achtelijker dan dwars
Theater aan het Spui, Den Haag
Van Houts en De Ket - Achtelijker dan dwars
Theater aan het Spui, Den Haag
Dames voor na Vieren - Binnenstebuiten
Agora Theater Druten, Druten
Karin Bloemen - Overgang
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Lebbis - Hoe laat begint het schieten?
Musis, Arnhem
Bert Visscher - Stoffe Jongens
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Theo Maassen - Zonder Pardon
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Alex Klaasen - Eindelijk Alleen
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
Sjaak Bral - Vanzelfsprekend
Thalia Theater, IJmuiden
John Buijsman - BUK
Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
Footloose
Leidse Schouwburg, Leiden
Acda en de Munnik - Spelen
Schouwburg de Lawei, Drachten
20:00
Vrouw Holland - Het Beste van 10 jaar Vrouw Hollan
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
20:00
Silvester Zwaneveld
Schouwburg Hengelo, Hengelo
20:15
Wim Helsen - Het uur van de prutser
De Oosterpoort, Groningen
20:15
Kommil Foo
Theater de Hofnar, Valkenswaard
20:15
Veldhuis & Kemper - We Moeten Praten
Theater De Veste, Delft
20:15
Van Muiswinkel en Van Vleuten
Diligentia, Den Haag
20:30
Jandino Asporaat - Buena Vista
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
donderdag 21 mei 2009
Ter Bescherming van de Jeugd - Het Beste Van..
Gigant, Apeldoorn
Vincent Geers - Overdaad
Gigant, Apeldoorn
Kees Torn - Einde Verhaal
Parktheater, Eindhoven
Leids Cabaret Festival - Finalistentour 2009
Witte Theater, IJmuiden
Kommil Foo
Flint, Amersfoort
Footloose
Leidse Schouwburg, Leiden
Anuar - Ongeremd
De Maaspoort, Venlo
20:00
Bert Visscher - Stoffe Jongens
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:15
Marc-Marie Huijbregts / Paul Groot
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
Van Muiswinkel en Van Vleuten
Diligentia, Den Haag
20:30
Jandino Asporaat - Buena Vista
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Hans Teeuwen
Luxor Live, Arnhem
21:00
Bob McLaren / Bram van der Velden / MC Tim Ward
Atak, Enschede
vrijdag 22 mei 2009
Leon van der Zanden - Cola
Posttheater, Arnhem
Kees Torn - Einde Verhaal
Schouwburg Almere, Almere
Wim Helsen - Het Uur van de Prutser
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Leids Cabaret Festival - Finalistentour 2009
Witte Theater, IJmuiden
Lebbis - Hoe laat begint het schieten?
Beursgebouw Eindhoven, Eindhoven
Bert Visscher - Stoffe Jongens
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Herman Finkers - Na de Pauze
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
Jochem Myjer
Meervaart, Amsterdam
Alex Klaasen - Eindelijk Alleen
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
Sjaak Bral - Vanzelfsprekend
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
John Buijsman - BUK
Theater Rotterdam, Rotterdam
Jörgen Raymann - Familyman
Kennemer Theater, Beverwijk
Guido Weijers - Axestos
Theater Geert Teis, Stadskanaal
Take Ten - Het Groot Niet Te Vermijden
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
Pieter Derks - Waan
J.C. Pardoes, Hoogwoud
20:15
Koller - Hippopotomonstrosesquipedaliofobie (angs
Theater aan de Schie, Schiedam