CABARETINFO CABARETAGENDA

Gratis Uitverkocht Livestream Leden die gaan Leden die willen
Zoeken in Cabaretagenda
 
reset
Pagina -473
DATUM
NAAM
PODIUM
PLAATS
INFO
za 12 mei
20:00
Theater De Lievekamp
Oss
20:00
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
20:00
Posttheater
Arnhem
20:00
De Harmonie
Leeuwarden
20:00
Schouwburg Ogterop
Meppel
20:00
Schouwburg Almere
Almere
20:00
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
20:00
Het Musiater
Zevenaar
20:00
Flint
Amersfoort
20:00
Effenaar
Eindhoven
20:15
Musis
Arnhem
1
zo 13 mei
20:00
C.C. De Werft
Geel
20:00
C.C. De Werft
Geel
20:00
Spant!
Bussum
20:00
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
Theater De Lievekamp
Oss
ma 14 mei
20:00
Schouwburg Almere
Almere
20:00
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
20:15
Chassé Theater
Breda
di 15 mei
20:00
Theater Peeriscoop
Gorinchem
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:00
Theater Bellevue
Amsterdam
20:00
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
Theater de Mythe
Goes
20:00
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
20:00
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:00
Leidse Schouwburg
Leiden
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
20:00
Theater Geert Teis
Stadskanaal
1
20:00
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
20:00
Theater De Veste
Delft
20:00
Theater de Spiegel
Zwolle
20:15
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:15
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
wo 16 mei
20:00
Schouwburg Almere
Almere
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:00
Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
20:00
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
20:00
Theater De Omval
Diemen
20:00
Leidse Schouwburg
Leiden
20:00
De Maaspoort
Venlo
20:00
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
20:00
Theater de Blauwe Kei
Veghel
20:00
Zaantheater
Zaandam
20:00
De Maaspoort
Venlo
20:00
Theater De Storm
Winterswijk
20:00
Theater Bellevue
Amsterdam
20:00
Posttheater
Arnhem
20:00
Chassé Theater
Breda
20:00
Theater de Mythe
Goes
20:00
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
20:00
Parktheater
Eindhoven
20:00
Theater de Schalm
Veldhoven
20:00
Schouwburg Almere
Almere
20:00
Theater De Veste
Delft
20:00
Theater de Spiegel
Zwolle
1
20:15
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:15
Theater de Koornbeurs
Franeker
20:15
Flint
Amersfoort
20:15
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:30
Tivoli
Utrecht
do 17 mei
20:00
Schouwburg Almere
Almere
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:00
Theater Achterom
Hilversum
20:00
Theater De Regentes
Den Haag
20:00
DeLaMar
Amsterdam
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:00
Theater de Schalm
Veldhoven
20:00
Theater De Lievekamp
Oss
20:00
Theater de Spiegel
Zwolle
20:15
Theater Dakota
Den Haag
20:15
Zaantheater
Zaandam
21:00
Theater Walhalla
Rotterdam
21:00
Theater Walhalla
Rotterdam
vr 18 mei
20:00
Schouwburg Almere
Almere
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Goudse Schouwburg
Gouda
20:00
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
20:00
DRU-Cultuurfabriek
Ulft
20:00
Schouwburg De Kring
Roosendaal
20:00
Diligentia
Den Haag
20:00
C.C. Maasmechelen
Maasmechelen
20:00
Twentse Schouwburg
Enschede
20:00
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
20:00
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:00
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:00
Posttheater
Arnhem
20:00
Werftheater
Utrecht
20:00
Theater PePijn
Den Haag
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:00
Theater Walhalla
Rotterdam
20:00
C.C. Lokeren
Lokeren
20:00
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
20:00
DeLaMar
Amsterdam
20:00
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:00
Chassé Theater
Breda
20:00
Meervaart
Amsterdam
20:00
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur

zaterdag 12 mei 2012

20:00
Tineke Schouten - LOL Inclusive Theater De Lievekamp, Oss
20:00
roue verveer - In Zeer Goede Staat Isala Theater, Capelle aan den IJssel
20:00
Op Sterk Water - ImproComedy Posttheater, Arnhem
20:00
Jandino Asporaat - Laat ze maar komen De Harmonie, Leeuwarden
20:00
Javier Guzman - Oorverdovend Schouwburg Ogterop, Meppel
20:00
Jörgen Raymann Schouwburg Almere, Almere
20:00
Sara Kroos - Voor de leeuwen Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
20:00
Enge Buren - Reuring Het Musiater, Zevenaar
20:00
Erik van Muiswinkel Flint, Amersfoort
20:00
Comedytrain: Kees van Amstel + René van Meurs Effenaar, Eindhoven
20:15
Acda en de Munnik - 't Heerst Musis, Arnhem
1

zondag 13 mei 2012

20:00
Kommil Foo C.C. De Werft, Geel
20:00
Kommil Foo - Breken C.C. De Werft, Geel
20:00
Maarten van Roozendaal - De gemene deler Spant!, Bussum
20:00
Theo Maassen - Met alle respect De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Tineke Schouten - LOL Inclusive Theater De Lievekamp, Oss

maandag 14 mei 2012

20:00
Vis à Vis - HaRT Schouwburg Almere, Almere
20:00
Theo Maassen - Met alle respect De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Plien en Bianca - Heb je hun weer Goudse Schouwburg, Gouda
20:15
Acda en de Munnik - 't Heerst Chassé Theater, Breda

dinsdag 15 mei 2012

20:00
Jeroen van Merwijk - De vleesgeworden bescheidenhe Theater Peeriscoop, Gorinchem
20:00
Claudia De Breij - Landgenoten Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:00
Marieke Visser - Onder de mensen Theater Bellevue, Amsterdam
20:00
Theo Maassen - Met alle respect De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Tineke Schouten - LOL Inclusive Theater de Mythe, Goes
20:00
roue verveer - In Zeer Goede Staat Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
20:00
Javier Guzman - Oorverdovend Theater de Stoep, Spijkenisse
20:00
Jörgen Raymann Leidse Schouwburg, Leiden
20:00
Plien en Bianca - Heb je hun weer Goudse Schouwburg, Gouda
20:00
Sara Kroos - Voor de leeuwen Theater Geert Teis, Stadskanaal
1
20:00
Enge Buren - Reuring TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
20:00
Erik van Muiswinkel Theater De Veste, Delft
20:00
Najib Amhali - Alles Komt Goed Theater de Spiegel, Zwolle
20:15
Sjaak Bral - HIER en NU Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:15
Acda en de Munnik - 't Heerst Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk

woensdag 16 mei 2012

20:00
Vis à Vis - HaRT Schouwburg Almere, Almere
Jochem Myjer - Even Geduld AUB Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:00
Oeloek - Oeloek 3: De nacht van de Nasmaak Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
20:00
Dolf Jansen - Als ik het niet doe doet niemand he Theater aan het Vrijthof, Maastricht
20:00
Vincent Geers - Het is tijd Theater De Omval, Diemen
20:00
Lenette van Dongen - Hoogseizoen Leidse Schouwburg, Leiden
20:00
Cabarestafette - Cabarestafette De Maaspoort, Venlo
20:00
C3 - Wil je in ons groepje? Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
20:00
Claudia De Breij - Landgenoten Theater de Blauwe Kei, Veghel
20:00
Sjaak Bral - HIER en NU Zaantheater, Zaandam
20:00
Soundos - Soundos aangenaam De Maaspoort, Venlo
20:00
Herman van Veen - Herman van Veen Tournee 10/11/12 Theater De Storm, Winterswijk
20:00
Marieke Visser - Onder de mensen Theater Bellevue, Amsterdam
20:00
Dorine Wiersma - Goed zo, Dorine Posttheater, Arnhem
20:00
Ellen Dikker - Fjord Chassé Theater, Breda
20:00
Tineke Schouten - LOL Inclusive Theater de Mythe, Goes
20:00
Veldhuis & Kemper - Dan maar niet gelukkig Stadsschouwburg Groningen, Groningen
20:00
Kristel Zweers - Puur Parktheater, Eindhoven
20:00
Javier Guzman - Oorverdovend Theater de Schalm, Veldhoven
20:00
Sara Kroos - Voor de leeuwen Schouwburg Almere, Almere
20:00
Erik van Muiswinkel Theater De Veste, Delft
20:00
Najib Amhali - Alles Komt Goed Theater de Spiegel, Zwolle
1
20:15
Jan van Maanen - One Jan Show Theater de Stoep, Spijkenisse
20:15
Droog Brood - Dat wordt oorlog Theater de Koornbeurs, Franeker
20:15
Acda en de Munnik - 't Heerst Flint, Amersfoort
20:15
Comedytrain Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:30
Stand-Up Club Tivoli, Utrecht

donderdag 17 mei 2012

20:00
Vis à Vis - HaRT Schouwburg Almere, Almere
Jochem Myjer - Even Geduld AUB Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:00
Vincent Geers - Het is tijd Theater Achterom, Hilversum
20:00
Maarten van Roozendaal - De gemene deler Theater De Regentes, Den Haag
20:00
Klaas van der Eerden - Breedbeeld DeLaMar, Amsterdam
20:00
Kristel Zweers - Puur Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:00
Javier Guzman - Oorverdovend Theater de Schalm, Veldhoven
20:00
Plien en Bianca - Heb je hun weer Theater De Lievekamp, Oss
20:00
Najib Amhali - Alles Komt Goed Theater de Spiegel, Zwolle
20:15
Jeffrey Spalburg - Thuus Theater Dakota, Den Haag
20:15
Droog Brood - Dat wordt oorlog Zaantheater, Zaandam
21:00
Max van den Burg - Schlemiel Theater Walhalla, Rotterdam
21:00
Stand-Up Club Theater Walhalla, Rotterdam

vrijdag 18 mei 2012

20:00
Vis à Vis - HaRT Schouwburg Almere, Almere
Jochem Myjer - Even Geduld AUB Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:00
Jeroen van Merwijk - De vleesgeworden bescheidenhe Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Arie Koomen / Edo Brunner Goudse Schouwburg, Gouda
20:00
Kasper van Kooten - Het wonderlijke leven van Jac Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
20:00
Eric Koller - Nieuw programma DRU-Cultuurfabriek, Ulft
20:00
Dolf Jansen - Als ik het niet doe doet niemand he Schouwburg De Kring, Roosendaal
20:00
Emilio Guzman - Doen en Laten Diligentia, Den Haag
20:00
Gino Sancti - 13 jaar - best of C.C. Maasmechelen, Maasmechelen
20:00
Lenette van Dongen - Hoogseizoen Twentse Schouwburg, Enschede
20:00
Cabarestafette - Cabarestafette Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
20:00
C3 - Wil je in ons groepje? Schouwburg Het Park, Hoorn
20:00
Claudia De Breij - Landgenoten Theater de Stoep, Spijkenisse
20:00
Sjaak Bral - HIER en NU Posttheater, Arnhem
20:00
Veronique Sodano - Zet je schrap! Werftheater, Utrecht
20:00
Jeffrey Spalburg - Thuus Theater PePijn, Den Haag
20:00
Herman van Veen - Herman van Veen Tournee 10/11/12 Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:00
Dorine Wiersma - Goed zo, Dorine Theater Walhalla, Rotterdam
20:00
Fuad Hassen - Kleine dingen C.C. Lokeren, Lokeren
20:00
Maarten van Roozendaal - De gemene deler Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
20:00
Klaas van der Eerden - Breedbeeld DeLaMar, Amsterdam
20:00
Tineke Schouten - LOL Inclusive Theater de Purmaryn, Purmerend
20:00
Veldhuis & Kemper - Dan maar niet gelukkig Chassé Theater, Breda
20:00
roue verveer - In Zeer Goede Staat Meervaart, Amsterdam
20:00
Jandino Asporaat - Laat ze maar komen De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
Pagina -473