Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
De Muze
Noordwijk
De Muze
Noordwijk
Lux
Nijmegen
20:00
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
Theater de Kom
Nieuwegein
De Harmonie
Leeuwarden
C.C. Kortrijk
Kortrijk
Theater De Boerderij
Huizen
20:00
Theater Aan de Slinger
Houten
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
20:30
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
20:00
Theater Achterom
Hilversum
Scala Helmond
Helmond
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Posthuis Theater
Heerenveen
De Nieuwe Doelen
Gorinchem
Wilminktheater
Enschede
Parktheater
Eindhoven
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Theater de Kampanje
Den Helder
Diligentia
Den Haag
Theater PePijn
Den Haag
De Molenberg
Delfzijl
De Maagd
Bergen op Zoom
Theater de Speeldoos
Baarn
De Roma
Antwerpen
DeLaMar
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
Theater Film Cafe De Lieve Vrouw
Amersfoort
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
Theater de Spiegel
Zwolle
Figi Theater
Zeist
Theater De Leest
Waalwijk
De Speeldoos
Vught
20:30
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
Theater de Hofnar
Valkenswaard
20:30
Werftheater
Utrecht
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Werftheater
Utrecht
De Bogaard
Sint-Truiden
Theater Walhalla
Rotterdam
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:15
Ledeltheater
Oostburg
20:15
Het Klooster
Nuenen
Schouwburg Ogterop
Meppel
Leidse Schouwburg
Leiden
De Bres
Leeuwarden
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
C.C. 't Gasthoes
Horst
De Stenge
Heinkenszand
20:30
Het Kruithuis
Groningen
Theater 't Pand
Gorinchem
Wilminktheater
Enschede
C.C. De Herbakker
Eeklo
De Meerpaal
Dronten
Schouwburg de Lawei
Drachten
Theater Bouwkunde
Deventer
Theater de Kampanje
Den Helder
Diligentia
Den Haag
C.C. Ter Dilft
Bornem
20:30
Comedy Theater in de Nes
Amsterdam
20:30
DeLaMar
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
Theater de Griffioen
Amstelveen
Flint
Amersfoort
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
Theater de Spiegel
Zwolle
20:00
Wesopa Weesp
Weesp
20:15
Theater de Hofnar
Valkenswaard
20:30
Werftheater
Utrecht
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Werftheater
Utrecht
Agnietenhof
Tiel
S.C.C. De Ruchte
Someren
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Theater aan Zee/ Dorphuis
Renesse
Theater aan Zee/ Dorphuis
Renesse
20:00
Theater de Purmaryn
Purmerend
Theater de Bussel
Oosterhout
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:15
`t Patronaat
Mierlo
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Het Veur Theater
Leidschendam
De Harmonie
Leeuwarden
20:00
Cinema Walburg
Hamont-Achel
De Oosterpoort
Groningen
De Oosterpoort
Groningen
Wilminktheater
Enschede
Theater de Kampanje
Den Helder
Diligentia
Den Haag
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Spant!
Bussum
20:30
Comedy Theater in de Nes
Amsterdam
20:30
DeLaMar
Amsterdam
Meervaart
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
donderdag 28 maart 2013
Stefan Pop - Mijn blauwe periode
De Muze, Noordwijk
Yora Rienstra - We maken er wat van
De Muze, Noordwijk
Enge Buren - Reuring
Lux, Nijmegen
20:00
Wilfried de Jong & Ocobar - Non-stop New York
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
Pieter Derks - Van nature
Theater de Kom, Nieuwegein
Schudden - We vieren het maar
De Harmonie, Leeuwarden
Han Solo - Han Solo bedankt!
C.C. Kortrijk, Kortrijk
Carolien Borgers - Happy End
Theater De Boerderij, Huizen
20:00
Eric Koller - Fire in the hole
Theater Aan de Slinger, Houten
Lebbis - Het grijze gebied
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
20:30
Lennaert Maes
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
20:00
Helle & Freek de Jonge: Spring
Theater Achterom, Hilversum
Karin Bruers - Waar was ik?
Scala Helmond, Helmond
Droog Brood - Dat wordt oorlog
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Jochem Myjer - Even geduld A.U.B.
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Plien en Bianca - Heb je hun weer
Posthuis Theater, Heerenveen
Ronald Goedemondt - De R van Ronald
De Nieuwe Doelen, Gorinchem
André Manuel - Bonzaai!!!
Wilminktheater, Enschede
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor je het weet
Parktheater, Eindhoven
Silvester Zwaneveld - In de lift
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Acda en de Munnik - 't Heerst
Theater de Kampanje, Den Helder
Mylene d'Anjou - /Hufterproof
Diligentia, Den Haag
Leon van der Zanden - Rebel
Theater PePijn, Den Haag
Richard Groenendijk - Alle dagen
De Molenberg, Delfzijl
Howard Komproe: LULverhalen
De Maagd, Bergen op Zoom
Max van den Burg - Schlemiel
Theater de Speeldoos, Baarn
Ashton Brothers - Treasures
De Roma, Antwerpen
Philippe Geubels
DeLaMar, Amsterdam
Daniël Arends - De zachte heelmeester
De Kleine Komedie, Amsterdam
Henry van Loon - Electropis
Theater Film Cafe De Lieve Vrouw, Amersfoort
Karin Bloemen - Witte nar
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
vrijdag 29 maart 2013
Lenette van Dongen - Roedel
Theater de Spiegel, Zwolle
Droog Brood - Dat wordt oorlog
Figi Theater, Zeist
Richard Groenendijk - Alle dagen
Theater De Leest, Waalwijk
Karin Bruers - Waar was ik?
De Speeldoos, Vught
20:30
Micha Wertheim Voor Je Het Weet
Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
Alex Agnew
Theater de Hofnar, Valkenswaard
20:30
Anne Jan Toonstra - De Hyena's
Werftheater, Utrecht
Youp van 't Hek - Wigwam
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
De Hyena's - De Hyena's Comedy
Werftheater, Utrecht
Wouter Deprez - Hier is wat ik denk
De Bogaard, Sint-Truiden
Dara Faïzi - Gevaarlijke gedachten
Theater Walhalla, Rotterdam
Lebbis - Het grijze gebied
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
De Ministers - Voor de mooiste...
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Jochen Otten - Jochen Otten on ice
Theater de Purmaryn, Purmerend
20:15
Freek de Jonge: Zonde
Ledeltheater, Oostburg
20:15
Mark van de Veerdonk - Weltebarsten
Het Klooster, Nuenen
Schudden - We vieren het maar
Schouwburg Ogterop, Meppel
Thomas van Luyn - Thomas van Luyns smaakvol avondj
Leidse Schouwburg, Leiden
Arno van der Heyden - Zo.
De Bres, Leeuwarden
Diederik van Vleuten - Buiten Schot
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
Guido Weijers - V
C.C. 't Gasthoes, Horst
Niet Schieten! - Vrouwen willen maar één ding
De Stenge, Heinkenszand
20:30
Ilse Warringa & Niek Barendsen - Nest, Tafel en Be
Het Kruithuis, Groningen
Soundos - Er is geen plan B
Theater 't Pand, Gorinchem
André Manuel - Bonzaai!!!
Wilminktheater, Enschede
Han Solo - Han Solo bedankt!
C.C. De Herbakker, Eeklo
Nathalie Baartman - Prei met mij
De Meerpaal, Dronten
Silvester Zwaneveld - In de lift
Schouwburg de Lawei, Drachten
Stefan Pop - Mijn blauwe periode
Theater Bouwkunde, Deventer
Acda en de Munnik - 't Heerst
Theater de Kampanje, Den Helder
Jandino Asporaat - De Revue
Diligentia, Den Haag
Ashton Brothers - Treasures
C.C. Ter Dilft, Bornem
20:30
International Comedy
Comedy Theater in de Nes, Amsterdam
20:30
Alleen
DeLaMar, Amsterdam
Daniël Arends - De zachte heelmeester
De Kleine Komedie, Amsterdam
Howard Komproe: LULverhalen
Theater de Griffioen, Amstelveen
Wim Helsen - Spijtig spijtig spijtig
Flint, Amersfoort
Peter Heerschop - Gelukzoekers
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Karin Bloemen - Witte nar
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
zaterdag 30 maart 2013
Lenette van Dongen - Roedel
Theater de Spiegel, Zwolle
20:00
Helle & Freek de Jonge: Spring
Wesopa Weesp, Weesp
20:15
Brabants Plat
Theater de Hofnar, Valkenswaard
20:30
Anne Jan Toonstra - De Hyena's
Werftheater, Utrecht
Youp van 't Hek - Wigwam
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
De Hyena's - De Hyena's Comedy
Werftheater, Utrecht
Mylene d'Anjou - /Hufterproof
Agnietenhof, Tiel
Niet Schieten! - Vrouwen willen maar één ding
S.C.C. De Ruchte, Someren
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor je het weet
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Max van den Burg - Schlemiel
Theater aan Zee/ Dorphuis, Renesse
Anuar - Vastberaden
Theater aan Zee/ Dorphuis, Renesse
20:00
Wilfried de Jong & Ocobar - Non-stop New York
Theater de Purmaryn, Purmerend
Schudden - We vieren het maar
Theater de Bussel, Oosterhout
Ronald Goedemondt - De R van Ronald
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
20:15
Mark van de Veerdonk - Weltebarsten
`t Patronaat, Mierlo
Marc-Marie Huijbregts - Florissant
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Sabine Beens - Ça bien!
Het Veur Theater, Leidschendam
Enge Buren - Reuring
De Harmonie, Leeuwarden
20:00
Eric Koller - Fire in the hole
Cinema Walburg, Hamont-Achel
Thomas van Luyn - Thomas van Luyns smaakvol avondj
De Oosterpoort, Groningen
Nathalie Baartman - Prei met mij
De Oosterpoort, Groningen
André Manuel - Bonzaai!!!
Wilminktheater, Enschede
Arie Koomen, Edo Brunner - E&A is toch voordeliger
Theater de Kampanje, Den Helder
Jandino Asporaat - De Revue
Diligentia, Den Haag
Henry van Loon - Electropis
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Rob en Emiel - Geknipt en geschoren
Spant!, Bussum
20:30
Comedy Explosion
Comedy Theater in de Nes, Amsterdam
20:30
Alleen
DeLaMar, Amsterdam
Droog Brood - Dat wordt oorlog
Meervaart, Amsterdam
Daniël Arends - De zachte heelmeester
De Kleine Komedie, Amsterdam