Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
De Maagd
Bergen op Zoom
De Kleine Komedie
Amsterdam
CK Theater
Roermond
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
Wilminktheater
Enschede
Theaterhotel Almelo
Almelo
20:15
Theater De Veste
Delft
Theater De Lievekamp
Oss
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Schouwburg Hengelo
Hengelo
20:30
Schouwburg Hengelo
Hengelo
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Markant Uden
Uden
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Flint
Amersfoort
Diligentia
Den Haag
De Poorterij
Zaltbommel
De Muze
Noordwijk
De Maaspoort
Venlo
De Maagd
Bergen op Zoom
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
Chassé Theater
Breda
Twentse Schouwburg
Enschede
20:30
Theater PePijn
Den Haag
20:00
Theater De Storm
Winterswijk
Theater De Leest
Waalwijk
Theater de Kom
Nieuwegein
Theater de Griffioen
Amstelveen
Theater Achterom
Hilversum
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Schouwburg Cuijk
Cuijk
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Scheldetheater
Terneuzen
Markant Uden
Uden
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Koningstheater
's-Hertogenbosch
Kennemer Theater
Beverwijk
Fulcotheater
IJsselstein
Flint
Amersfoort
De Speeldoos
Vught
De Schattelijn
Geertruidenberg
De Kleine Komedie
Amsterdam
De Kattendans
Bergeijk
Chassé Theater
Breda
21:00
Atak
Enschede
Agnietenhof
Tiel
21:00
Theater Walhalla
Rotterdam
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
20:30
Theater PePijn
Den Haag
Theater De Willem
Papendrecht
Theater De Veste
Delft
Theater de Kampanje
Den Helder
Theater de Griffioen
Amstelveen
20:15
Theater aan de Schie
Schiedam
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
Scheldetheater
Terneuzen
O.C. De Tuyter
Krimpen aan den IJssel
MFC Kloosterhof
Hoogerheide
Meervaart
Amsterdam
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Koningstheater
's-Hertogenbosch
Kennemer Theater
Beverwijk
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Fransche School Culemborg
Culemborg
Flint
Amersfoort
De Kleine Komedie
Amsterdam
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
Zaantheater
Zaandam
Wadway Theaterkerk
Spanbroek
Vredenburg
Utrecht
20:30
Vredenburg
Utrecht
Theater Zuidplein
Rotterdam
21:00
Theater Walhalla
Rotterdam
20:30
Theater PePijn
Den Haag
20:30
Theater de Tobbe
Voorburg
Theater de Kampanje
Den Helder
Theater 't Voorhuys
Emmeloord
Theater 't Voorhuys
Emmeloord
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Posttheater
Arnhem
Meervaart
Amsterdam
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Koningstheater
's-Hertogenbosch
Kennemer Theater
Beverwijk
Fulcotheater
IJsselstein
21:00
De Pit
Terneuzen
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
Catharinakapel
Harderwijk
Arenberg Schouwburg
Antwerpen
Agora Theater Druten
Druten
Agora Theater Druten
Druten
Theater De Omval
Diemen
dinsdag 21 april 2009
Plien en Bianca - Wie dan allemaal...
De Maagd, Bergen op Zoom
Lebbis - Hoe laat begint het schieten?
De Kleine Komedie, Amsterdam
Leon van der Zanden - Cola
CK Theater, Roermond
Ennio Marchetto
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
woensdag 22 april 2009
Claudia de Breij - iClaudia
Wilminktheater, Enschede
Jan Jaap van der Wal - Zonder Band
Theaterhotel Almelo, Almelo
20:15
Kees Torn - Einde Verhaal
Theater De Veste, Delft
Footloose
Theater De Lievekamp, Oss
Jandino Asporaat - Buena Vista
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Leids Cabaret Festival - Finalistentour 2009
Schouwburg Hengelo, Hengelo
20:30
Finalisten Leids Cabaret Festival
Schouwburg Hengelo, Hengelo
20:00
Javier Guzman - Por Dios
Schouwburg Hengelo, Hengelo
Veldhuis & Kemper - We Moeten Praten
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Mark van de Veerdonk - RANJANEUROSE
Markant Uden, Uden
Acda en de Munnik - Spelen
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Hete vrede
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Eric van Sauers - Ridder
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Ennio Marchetto
Flint, Amersfoort
Micha Wertheim - Voor De Grap
Diligentia, Den Haag
Leon van der Zanden - Cola
De Poorterij, Zaltbommel
Kristel Zweers - Ruig
De Muze, Noordwijk
Pieter Derks - Waan
De Maaspoort, Venlo
Karin Bloemen - Overgang
De Maagd, Bergen op Zoom
20:15
Lebbis
De Kleine Komedie, Amsterdam
Theo Maassen - Zonder Pardon
Chassé Theater, Breda
donderdag 23 april 2009
Jan Jaap van der Wal - Zonder Band
Twentse Schouwburg, Enschede
20:30
Kristel Zweers
Theater PePijn, Den Haag
20:00
A Night of Comedy
Theater De Storm, Winterswijk
Micha Wertheim - Voor De Grap
Theater De Leest, Waalwijk
Silvester Zwaneveld
Theater de Kom, Nieuwegein
Pieter Derks - Waan
Theater de Griffioen, Amstelveen
John Buijsman - BUK
Theater Achterom, Hilversum
Lenette van Dongen - Nikè
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
20:00
Javier Guzman - Por Dios
Schouwburg Hengelo, Hengelo
Van Houts en De Ket - Achtelijker dan dwars
Schouwburg Cuijk, Cuijk
Karin Bloemen - Overgang
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Plien en Bianca - Wie dan allemaal...
Scheldetheater, Terneuzen
Mark van de Veerdonk - RANJANEUROSE
Markant Uden, Uden
Acda en de Munnik - Spelen
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Kees Torn - Einde Verhaal
Koningstheater, 's-Hertogenbosch
Guido Weijers - Axestos
Kennemer Theater, Beverwijk
Leids Cabaret Festival - Finalistentour 2009
Fulcotheater, IJsselstein
Footloose
Flint, Amersfoort
Onno Innemee - Wie heeft Onno Innemee vermoord?
De Speeldoos, Vught
Leon van der Zanden - Cola
De Schattelijn, Geertruidenberg
Lebbis - Hoe laat begint het schieten?
De Kleine Komedie, Amsterdam
Eric van Sauers - Ridder
De Kattendans, Bergeijk
Theo Maassen - Zonder Pardon
Chassé Theater, Breda
21:00
Chris van der Ende / Tricky Rick / Steven Stol / Jeffrey Spalburg
Atak, Enschede
Veldhuis & Kemper - We Moeten Praten
Agnietenhof, Tiel
vrijdag 24 april 2009
21:00
Mike Boddé & Ineke van Klinken
Theater Walhalla, Rotterdam
Ter Bescherming van de Jeugd - Het Beste Van..
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
20:30
Kristel Zweers
Theater PePijn, Den Haag
Nathalie Baartman - Los
Theater De Willem, Papendrecht
Jochem Myjer
Theater De Veste, Delft
Brokstukken - Rode Dwerg
Theater de Kampanje, Den Helder
Eric van Sauers - Ridder
Theater de Griffioen, Amstelveen
20:15
Amar en Rachid - Comedians Night
Theater aan de Schie, Schiedam
Van Houts en De Ket - Achtelijker dan dwars
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
Jochem Myjer
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Ellen Dikker - Toendra
Stadstheater de Bond, Oldenzaal
Jörgen Raymann - Familyman
Scheldetheater, Terneuzen
Sjaak
O.C. De Tuyter, Krimpen aan den IJssel
Wouter Deprez - Eelt
MFC Kloosterhof, Hoogerheide
Pieter Derks - Waan
Meervaart, Amsterdam
Acda en de Munnik - Spelen
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Kees Torn - Einde Verhaal
Koningstheater, 's-Hertogenbosch
Guido Weijers - Axestos
Kennemer Theater, Beverwijk
Onno Innemee - Wie heeft Onno Innemee vermoord?
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Alex Klaasen - Eindelijk Alleen
Fransche School Culemborg, Culemborg
Footloose
Flint, Amersfoort
Lebbis - Hoe laat begint het schieten?
De Kleine Komedie, Amsterdam
Leids Cabaret Festival - Finalistentour 2009
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
zaterdag 25 april 2009
Wouter Deprez - Eelt
Zaantheater, Zaandam
Sjaak Bral - Vanzelfsprekend
Wadway Theaterkerk, Spanbroek
Veldhuis & Kemper - We Moeten Praten
Vredenburg, Utrecht
20:30
Veldhuis & Kemper
Vredenburg, Utrecht
Leids Cabaret Festival - Finalistentour 2009
Theater Zuidplein, Rotterdam
21:00
Mike Boddé & Ineke van Klinken
Theater Walhalla, Rotterdam
20:30
Kristel Zweers
Theater PePijn, Den Haag
20:30
Jeroen Bouwhuis
Theater de Tobbe, Voorburg
Lenette van Dongen - Nikè
Theater de Kampanje, Den Helder
Brokstukken - Rode Dwerg
Theater 't Voorhuys, Emmeloord
Ellen Dikker - Toendra
Theater 't Voorhuys, Emmeloord
Jörgen Raymann - Familyman
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
Van Houts en De Ket - Achtelijker dan dwars
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Onno Innemee - Wie heeft Onno Innemee vermoord?
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Nathalie Baartman - Los
Posttheater, Arnhem
Silvester Zwaneveld
Meervaart, Amsterdam
Acda en de Munnik - Spelen
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Kees Torn - Einde Verhaal
Koningstheater, 's-Hertogenbosch
Guido Weijers - Axestos
Kennemer Theater, Beverwijk
Het Groot Niet Te Vermijden - Take Ten
Fulcotheater, IJsselstein
21:00
Comedy Explosion
De Pit, Terneuzen
Lebbis - Hoe laat begint het schieten?
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
Raoul Bakker - Put your money where your mouth is
Catharinakapel, Harderwijk
Claudia de Breij - iClaudia
Arenberg Schouwburg, Antwerpen
Pieter Derks - Waan
Agora Theater Druten, Druten
Alex Klaasen - Eindelijk Alleen
Agora Theater Druten, Druten
zondag 26 april 2009
Pieter Derks - Waan
Theater De Omval, Diemen