Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Stadsschouwburg Sittard-Geleen
Sittard
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Theater 't Speelhuis
Helmond
Theater Bellevue
Amsterdam
Theater de Kom
Nieuwegein
Theater de Purmaryn
Purmerend
Theater de Speeldoos
Baarn
20:15
Theater De Veste
Delft
Theater Film Cafe De Lieve Vrouw
Amersfoort
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
20:00
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Zaantheater
Zaandam
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
20:30
C.C. Zundert
Zundert
De Kleine Komedie
Amsterdam
De Molenberg
Delfzijl
De Oosterpoort
Groningen
20:15
De Oosterpoort
Groningen
De Toegift
Den Hoorn
20:15
Diligentia
Den Haag
Het Kielzog
Hoogezand
Het Klooster
Woerden
Het Musiater
Zevenaar
20:15
Leidse Schouwburg
Leiden
Markant Uden
Uden
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
Posthuis Theater
Heerenveen
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:00
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:00
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
Stadsschouwburg Sittard-Geleen
Sittard
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Theater Bellevue
Amsterdam
Theater de Griffioen
Amstelveen
Theater de Speeldoos
Baarn
Theater de Stoep
Spijkenisse
Theater De Storm
Winterswijk
Theater De Veste
Delft
Theater De Wegwijzer
Nieuw en Sint Joosland
Theater Film Cafe De Lieve Vrouw
Amersfoort
Theater Harderwijk
Harderwijk
Theater Schuurkerk
Maassluis
21:00
Theater Walhalla
Rotterdam
Theater Zinin
Nijverdal
Theater Zuidplein
Rotterdam
Volckaert Theater
Dongen
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
C.C. De Herbakker
Eeklo
C.C. De Schalm
Berkel-Enschot
C.C. Nova
Wetteren
De Kattendans
Bergeijk
De Kleine Komedie
Amsterdam
De Muze
Noordwijk
Deventer Schouwburg
Deventer
Fidei et Arti
Oudenbosch
20:00
Fulcotheater
IJsselstein
Goudse Schouwburg
Gouda
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
O.C. De Tuyter
Krimpen aan den IJssel
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Posttheater
Arnhem
20:15
Schaffelaartheater
Barneveld
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
Theater Bellevue
Amsterdam
Theater Bouwkunde
Deventer
Theater de Purmaryn
Purmerend
Theater Idea
Soest
Theater Peeriscoop
Gorinchem
21:00
Theater Walhalla
Rotterdam
Theater Zuidplein
Rotterdam
't Getouw
Mol
Bon theater
Medemblik
BREStheater
Brielle
C.C. Strombeek
Grimbergen
De Horst
Venhorst
De Kleine Komedie
Amsterdam
De Reehorst
Ede
Den Dullaert
Hulst
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Koningshof
Maassluis
20:00
LAKtheater
Leiden
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Philharmonie Haarlem
Haarlem
20:00
Scheldetheater
Terneuzen
20:00
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:30
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
20:15
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Theater 't Speelhuis
Helmond
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
Theater Aan de Slinger
Houten
Theater Bellevue
Amsterdam
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
woensdag 18 november 2009
Schudden - Ruis
Schouwburg Hengelo, Hengelo
Van Muiswinkel en Van Vleuten - Mannen, het allerb
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Jochem Myjer - De Rust Zelve
Stadsschouwburg Sittard-Geleen, Sittard
Sex & drugs & Hoog Barok
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Daniël Arends
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Veldhuis & Kemper - We Moeten Praten
Theater 't Speelhuis, Helmond
Droog Brood - Een Frisse Wind
Theater Bellevue, Amsterdam
Dolf Jansen - Altijd Verder
Theater de Kom, Nieuwegein
Youp van `t Hek - Omdat de Nacht
Theater de Purmaryn, Purmerend
Sjaak Bral - Vaarwel 2009!
Theater de Speeldoos, Baarn
20:15
Anuar
Theater De Veste, Delft
Eric van Sauers - Ridder
Theater Film Cafe De Lieve Vrouw, Amersfoort
Silvester Alone - Silvester Zwaneveld
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
20:00
Arie Koomen
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Ronald Goedemondt - Dedication
Zaantheater, Zaandam
donderdag 19 november 2009
Youp van `t Hek - Omdat de Nacht
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
20:30
Samba Schutte, Je Maintiendrai
C.C. Zundert, Zundert
Sara Kroos - Boheems
De Kleine Komedie, Amsterdam
Eric Koller - Hippopotomonstrosesquipedaliofobie
De Molenberg, Delfzijl
Ronald Goedemondt - Dedication
De Oosterpoort, Groningen
20:15
Ronald Goedemondt - Dedication (Reprise)
De Oosterpoort, Groningen
Klaas van der Eerden - Schwalbe
De Toegift, Den Hoorn
20:15
Marlon Kicken - Comedy Award Finalisten Tour
Diligentia, Den Haag
Silvester Zwaneveld - Silvester Alone
Het Kielzog, Hoogezand
Hete vrede
Het Klooster, Woerden
Jandino Asporaat - Buena Vista
Het Musiater, Zevenaar
20:15
Sanne Wallis de Vries
Leidse Schouwburg, Leiden
Lebbis - Hoe laat begint het schieten
Markant Uden, Uden
Hans Liberg - 25 jaar Hans Liberg
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
Javier Guzman - Por Dios
Posthuis Theater, Heerenveen
Kristel Zweers - Ruig
Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:00
The Casualties of Memory - Dansgroep Amsterdam
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:00
Yankee Come Back! - Boom Chicago
Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
Jochem Myjer - De Rust Zelve
Stadsschouwburg Sittard-Geleen, Sittard
Daniël Arends
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Droog Brood - Een Frisse Wind
Theater Bellevue, Amsterdam
Kamps en Kamps - Kamps en Kamps 1
Theater de Griffioen, Amstelveen
Onno Innemee - De Spooktrein
Theater de Speeldoos, Baarn
Jan Jaap van der Wal - Lekker Hard Lachen Met Olie
Theater de Stoep, Spijkenisse
Schudden - Ruis
Theater De Storm, Winterswijk
De Nieuwe Snaar
Theater De Veste, Delft
Sjaak Bral - Vaarwel 2009!
Theater De Wegwijzer, Nieuw en Sint Joosland
Eric van Sauers - Ridder
Theater Film Cafe De Lieve Vrouw, Amersfoort
Dolf Jansen - Altijd Verder
Theater Harderwijk, Harderwijk
Niet Schieten! - Nymfomannen (16+)
Theater Schuurkerk, Maassluis
21:00
Geen Daden maar Woorden café
Theater Walhalla, Rotterdam
Speelman & Speelman - Thuis
Theater Zinin, Nijverdal
Roué Verveer - Mans Genoeg
Theater Zuidplein, Rotterdam
Micha Wertheim - Voor De Grap
Volckaert Theater, Dongen
vrijdag 20 november 2009
Youp van `t Hek - Omdat de Nacht
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
Kristel Zweers - Ruig
C.C. De Herbakker, Eeklo
Silvester Zwaneveld - Silvester Alone
C.C. De Schalm, Berkel-Enschot
Alex Agnew - More Human Than Human
C.C. Nova, Wetteren
Freek de Jonge
De Kattendans, Bergeijk
Sara Kroos - Boheems
De Kleine Komedie, Amsterdam
Eric Koller - Hippopotomonstrosesquipedaliofobie
De Muze, Noordwijk
Niet Schieten! - Nymfomannen (16+)
Deventer Schouwburg, Deventer
Leon van der Zanden - Cola
Fidei et Arti, Oudenbosch
20:00
Arie Koomen
Fulcotheater, IJsselstein
Jandino Asporaat - Buena Vista
Goudse Schouwburg, Gouda
Micha Wertheim - Voor De Grap
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Hans Liberg - 25 jaar Hans Liberg
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
Sjaak Bral - Vaarwel 2009!
O.C. De Tuyter, Krimpen aan den IJssel
Lenette van Dongen - NIKÃ^
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Daniël Arends
Posttheater, Arnhem
20:15
Richard Groenendijk - Terug Bij Af
Schaffelaartheater, Barneveld
van Muiswinkel en van Vleuten - Mannen, Het Allerb
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
NUHR - Reis om de wereld in 80 dagen
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
Droog Brood - Een Frisse Wind
Theater Bellevue, Amsterdam
Kamps en Kamps - Kamps en Kamps 1
Theater Bouwkunde, Deventer
Speelman & Speelman - Thuis
Theater de Purmaryn, Purmerend
Schudden - Ruis
Theater Idea, Soest
Dolf Jansen - Altijd Verder
Theater Peeriscoop, Gorinchem
21:00
Mylou Frencken - Uit bed
Theater Walhalla, Rotterdam
Roué Verveer - Mans Genoeg
Theater Zuidplein, Rotterdam
zaterdag 21 november 2009
Kristel Zweers - Ruig
't Getouw, Mol
Niet Schieten! - Nymfomannen (16+)
Bon theater, Medemblik
Eric van Sauers - Ridder
BREStheater, Brielle
Ronald Goedemondt - Dedication
C.C. Strombeek, Grimbergen
Leon van der Zanden - Cola
De Horst, Venhorst
Sara Kroos - Boheems
De Kleine Komedie, Amsterdam
Veldhuis & Kemper - We Moeten Praten
De Reehorst, Ede
Roué Verveer - Mans Genoeg
Den Dullaert, Hulst
Jandino Asporaat - Buena Vista
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Onno Innemee - De Spooktrein
Koningshof, Maassluis
20:00
The Casualties of Memory - Dansgroep Amsterdam
LAKtheater, Leiden
Hans Liberg - 25 jaar Hans Liberg
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
Lenette van Dongen - NIKÃ^
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Speelman & Speelman - Thuis
Philharmonie Haarlem, Haarlem
20:00
Arie Koomen
Scheldetheater, Terneuzen
20:00
Micha voor de grap
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:30
Theo Nijland
Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
20:15
Toneelgroep Oni
Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
van Muiswinkel en van Vleuten - Mannen, Het Allerb
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
Jan Jaap van der Wal - Lekker Hard Lachen Met Olie
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Youp van `t Hek - Omdat de Nacht
Theater 't Speelhuis, Helmond
NUHR - Reis om de wereld in 80 dagen
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
Sjaak Bral - Vaarwel 2009!
Theater Aan de Slinger, Houten
Droog Brood - Een Frisse Wind
Theater Bellevue, Amsterdam
Silvester Alone - Silvester Zwaneveld
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn