CABARETINFO CABARETAGENDA

Gratis Uitverkocht Livestream Leden die gaan Leden die willen
Zoeken in Cabaretagenda
 
reset
Pagina -477
DATUM
NAAM
PODIUM
PLAATS
INFO
za 16 apr
Theater de Kimme
Zuidlaren
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
Flint
Amersfoort
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
De Kleine Komedie
Amsterdam
Zaantheater
Zaandam
20:00
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
20:00
Deventer Schouwburg
Deventer
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Schouwburg Lochem
Lochem
20:00
Schouwburg Venray
Venray
20:00
Leidse Schouwburg
Leiden
20:00
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
20:00
Kulturhus Holten
Holten
Theater De Molen
Beuningen
20:00
ECI Cultuurfabriek
Roermond
20:15
C.C. Nesterlé
Nistelrode
20:15
C.C. Den Durpsherd
Berlicum
20:15
Theater ’t Mozaïek
Wijchen
20:15
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
20:15
Cultuurhuis De Klinker
Winschoten
20:15
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
20:15
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
20:15
De Meenthe
Steenwijk
20:30
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
20:30
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:30
Theater de Bussel
Oosterhout
zo 17 apr
14:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
14:30
Theater De Leest
Waalwijk
15:00
Markant Uden
Uden
20:15
Beauforthuis
Austerlitz
20:30
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:30
Agora Theater Druten
Druten
di 19 apr
Theater Harderwijk
Harderwijk
Schouwburg Cuijk
Cuijk
Parktheater
Eindhoven
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
1
20:15
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
20:15
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
1
20:30
Theater Het Heerenlogement
Beusichem
wo 20 apr
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Munttheater
Weert
Posttheater
Arnhem
Theater de Schalm
Veldhoven
Theater De Willem
Papendrecht
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Stadsschouwburg Sittard-Geleen
Sittard
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
Agnietenhof
Tiel
De Harmonie
Leeuwarden
Theater De Veste
Delft
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
20:00
Scheldetheater
Terneuzen
20:00
De Meenthe
Steenwijk
20:15
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
20:15
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
20:15
Theater de Bussel
Oosterhout
20:30
Theater de Kampanje
Den Helder
do 21 apr
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Stadstheater Arnhem
Arnhem
1
De Muze
Noordwijk
Scheldetheater
Terneuzen
Meervaart
Amsterdam
Schouwburg de Lawei
Drachten
Theater Het Klokhuis
Antwerpen
Flora Theater Boskoop
Boskoop
Theater De Lampegiet
Veenendaal
Fulcotheater
IJsselstein
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Markant Uden
Uden
Theater de Kom
Nieuwegein
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
20:00
Musis
Arnhem
2
20:15
De Weijer
Boxmeer
20:15
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
20:15
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
20:15
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Posthuis Theater
Heerenveen
1
20:15
De Molenberg
Delfzijl
20:15
Leidse Schouwburg
Leiden
20:30
Deventer Schouwburg
Deventer
20:30
Jan van Besouw
Goirle
20:30
Meervaart
Amsterdam
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
vr 22 apr
Theater de Spiegel
Zwolle
Schouwburg Venray
Venray
1
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Theater Walhalla
Rotterdam
Fransche School Culemborg
Culemborg
De Klif
Nijmegen
1
Theater Sneek
Sneek
De Kattendans
Bergeijk
Leidse Schouwburg
Leiden

zaterdag 16 april 2016

Kees van Amstel - De man die ik niet wilde worden Theater de Kimme, Zuidlaren
Ali B - Je Suis Ali Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
Lenette van Dongen - Tegenwind Flint, Amersfoort
Dolf Jansen - Hardverwarmend Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Katinka Polderman - Polderman tiert welig De Kleine Komedie, Amsterdam
Sara Kroos - Doorgefokt Zaantheater, Zaandam
20:00
Nina June - In your face Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
20:00
Jandino Asporaat - Hoe dan ook Deventer Schouwburg, Deventer
20:00
Intouchables Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Arnout van den Bossche - De relatiefluisteraar Schouwburg Lochem, Lochem
20:00
Steven Goegebeur - De geknipte man Schouwburg Venray, Venray
20:00
Diederik van Vleuten - Mijn nachten met Churchill Leidse Schouwburg, Leiden
20:00
Daniël Arends Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
20:00
André Manuel Kulturhus Holten, Holten
Piepschuim - Zo doen we dat hier Theater De Molen, Beuningen
20:00
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor zichzelf ECI Cultuurfabriek, Roermond
20:15
Cameretten Finalistentournee C.C. Nesterlé, Nistelrode
20:15
Appels met Peren C.C. Den Durpsherd, Berlicum
20:15
Leon van der Zanden - Supergewoon Theater ’t Mozaïek, Wijchen
20:15
Jon van Eerd - Harrie Babba Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
20:15
Pumps en penalties - Over de wereld van de voetbalvrouw Cultuurhuis De Klinker, Winschoten
20:15
Tineke Schouten - Gewoon DOEN! Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
20:15
Rob en Emiel - Da's sterk Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
20:15
Peter Pannekoek - Zacht van Binnen De Meenthe, Steenwijk
20:30
Yora Rienstra - Drukt haar snor Isala Theater, Capelle aan den IJssel
20:30
René van Meurs - Even Goede Vrienden Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:30
Theatergroep Oeloek - OpSchmùck Theater de Bussel, Oosterhout

zondag 17 april 2016

14:00
Intouchables Oude Luxor Theater, Rotterdam
14:30
Ida van Drill / Michiel Schreuders - Joris en de Draak Theater De Leest, Waalwijk
15:00
Jon van Eerd - Harrie Babba Markant Uden, Uden
20:15
Paul de Munnik - Nieuw Beauforthuis, Austerlitz
20:30
Hans Teeuwen TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:30
Peter Pannekoek - Zacht van Binnen Agora Theater Druten, Druten

dinsdag 19 april 2016

Roué Verveer - Op het laatste moment Theater Harderwijk, Harderwijk
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar Schouwburg Cuijk, Cuijk
Sara Kroos - Doorgefokt Parktheater, Eindhoven
20:00
Intouchables Goudse Schouwburg, Gouda
Diederik van Vleuten - Mijn nachten met Churchill Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Foto Hans Teeuwen
Hans Teeuwen TAQA Theater De Vest, Alkmaar
1
20:15
Jon van Eerd - Harrie Babba Koninklijke Schouwburg, Den Haag
20:15
Lebbis - De Paardenpoetser Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
1
20:30
Paul de Munnik - Nieuw Theater Het Heerenlogement, Beusichem

woensdag 20 april 2016

Leids Cabaret Festival - finalistentour Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Kommil Foo - Schoft Munttheater, Weert
Soundos - Geboren met ervaring Posttheater, Arnhem
Roué Verveer - Op het laatste moment Theater de Schalm, Veldhoven
Toneelgroep Het Volk - Het Volk in Dothan Theater De Willem, Papendrecht
Bert Visscher - Zelden zoiets gezien Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Ashton Brothers - Enfants Terribles Stadsschouwburg Sittard-Geleen, Sittard
Lenette van Dongen - Tegenwind Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar Agnietenhof, Tiel
Katinka Polderman - Polderman tiert welig De Harmonie, Leeuwarden
Diederik van Vleuten - Mijn nachten met Churchill Theater De Veste, Delft
Sara Kroos - Doorgefokt Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
20:00
Intouchables Goudse Schouwburg, Gouda
20:00
Pumps en penalties - Over de wereld van de voetbalvrouw Scheldetheater, Terneuzen
20:00
Daniël Arends De Meenthe, Steenwijk
20:15
Jon van Eerd - Harrie Babba Koninklijke Schouwburg, Den Haag
20:15
Tineke Schouten - Gewoon DOEN! Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
20:15
Van Der Laan & Woe - Alles eromheen Theater de Bussel, Oosterhout
20:30
Johan Goossens - Daglicht Theater de Kampanje, Den Helder

donderdag 21 april 2016

Leids Cabaret Festival - finalistentour Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Daniël Arends - Carte Blanche Stadstheater Arnhem, Arnhem
1
Kasper van Kooten De Muze, Noordwijk
Kommil Foo - Schoft Scheldetheater, Terneuzen
Pumps en penalties - Over de wereld van de voetbalvrouw Meervaart, Amsterdam
Murth Mossel - Voors en tegens Schouwburg de Lawei, Drachten
Madelijne Kool - Kool aan de Gang met Geluk Theater Het Klokhuis, Antwerpen
Cabaretteketet Flora Theater Boskoop, Boskoop
Mylou Frencken - Zinloos zuchten Theater De Lampegiet, Veenendaal
Toneelgroep Het Volk - Het Volk in Dothan Fulcotheater, IJsselstein
Bert Visscher - Zelden zoiets gezien Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Ashton Brothers - Enfants Terribles Koninklijke Schouwburg, Den Haag
Lenette van Dongen - Tegenwind Schouwburg De Kring, Roosendaal
Lebbis - De Paardenpoetser Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Dolf Jansen - Hardverwarmend Markant Uden, Uden
Katinka Polderman - Polderman tiert welig Theater de Kom, Nieuwegein
Diederik van Vleuten - Mijn nachten met Churchill Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Sara Kroos - Doorgefokt Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
20:00
Daniël Arends Musis, Arnhem
2
20:15
Jeroen Leenders De Weijer, Boxmeer
20:15
Hans Teeuwen Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
20:15
Yora Rienstra - Drukt haar snor Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
20:15
René van Meurs - Even Goede Vrienden Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Foto Johan Goossens - Daglicht
Johan Goossens - Daglicht Posthuis Theater, Heerenveen
1
20:15
Paul de Munnik - Nieuw De Molenberg, Delfzijl
20:15
Tineke Schouten - Gewoon DOEN! Leidse Schouwburg, Leiden
20:30
Sjaak Bral - De moord op blonde Dolly Deventer Schouwburg, Deventer
20:30
Van Der Laan & Woe - Alles eromheen Jan van Besouw, Goirle
20:30
Peter Pannekoek - Zacht van Binnen Meervaart, Amsterdam
20:30
Thomas Smith Parkstad Limburg Theaters, Heerlen

vrijdag 22 april 2016

Veldhuis & Kemper - Of de gladiolen (reprise) Theater de Spiegel, Zwolle
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd Schouwburg Venray, Venray
1
Patrick Laureij - Dekking Hoog Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Leids Cabaret Festival - finalistentour Theater Walhalla, Rotterdam
De Partizanen - De Partizanen Fransche School Culemborg, Culemborg
Vincent Geers - Je moet het maar durven De Klif, Nijmegen
1
Dorine Wiersma Theater Sneek, Sneek
Kasper van Kooten De Kattendans, Bergeijk
Kommil Foo - Schoft Leidse Schouwburg, Leiden
Pagina -477