Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Theater de Schalm
Veldhoven
C.C. Den Durpsherd
Berlicum
Het Klooster
Woerden
Goudse Schouwburg
Gouda
20:15
Leidse Schouwburg
Leiden
De Spil
Roeselare
20:15
Diligentia
Den Haag
Muziekcentrum Enschede
Enschede
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
De Maaspoort
Venlo
Schouwburg Ogterop
Meppel
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
De Meerpaal
Dronten
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Koningstheater
's-Hertogenbosch
Schouwburg Lochem
Lochem
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Theater de Griffioen
Amstelveen
Theater de Hofnar
Valkenswaard
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
C.C. Onderling Genoegen
Duiven
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
De Kleine Komedie
Amsterdam
Posttheater
Arnhem
Oude Luxor Theater
Rotterdam
S.C.C. De Schakel
Heerhugowaard
De Meulvliet
Tholen
Theater De Muzeval
Emmen
Theater Schuurkerk
Maassluis
Figi Theater
Zeist
Theater de Griffioen
Amstelveen
De Poorterij
Zaltbommel
20:00
C.C. Zundert
Zundert
Goudse Schouwburg
Gouda
Schouwburg de Lawei
Drachten
Arsenaal Theater
Vlissingen
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Deventer Schouwburg
Deventer
De Meerpaal
Dronten
Martiniplaza
Groningen
20:15
Diligentia
Den Haag
21:30
Xinix
Nieuwendijk
Figi Theater
Zeist
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Agora Theater Druten
Druten
Scheldetheater
Terneuzen
Pook
Oostknollendam
De Kleine Komedie
Amsterdam
Posttheater
Arnhem
S.C.C. De Ruchte
Someren
Pook
Oostknollendam
20:00
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
20:30
Theater PePijn
Den Haag
De Doelen
Rotterdam
Kennemer Theater
Beverwijk
Theater Zuidplein
Rotterdam
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Witte Theater
IJmuiden
20:30
Theater de Tobbe
Voorburg
Schouwburg Almere
Almere
Flint
Amersfoort
S.C.C. De Enck
Oirschot
C.C. Leopoldsburg
Leopoldsburg
Theater aan het Spui
Den Haag
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Deventer Schouwburg
Deventer
Theater Aan de Slinger
Houten
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
Martiniplaza
Groningen
Koningstheater
's-Hertogenbosch
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
Muziekcentrum Enschede
Enschede
Oude Luxor Theater
Rotterdam
De Doelen
Rotterdam
C.C. Den Herd
Bladel
Theater De Lievekamp
Oss
Spant!
Bussum
Martiniplaza
Groningen
Compagnietheater
Amsterdam
Oude Luxor Theater
Rotterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
20:15
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Compagnietheater
Amsterdam
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Theater de Bussel
Oosterhout
20:15
Leidse Schouwburg
Leiden
20:15
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Theater de Schalm
Veldhoven
20:00
Parktheater
Eindhoven
De Maagd
Bergen op Zoom
CK Theater
Roermond
De Kleine Komedie
Amsterdam
De Warande
Turnhout
De Maagd
Bergen op Zoom
20:15
Theater aan de Schie
Schiedam
Schouwburg Hengelo
Hengelo
donderdag 16 april 2009
Richard Groenendrijk - Na de wedstrijd
TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
20:00
Plien en Bianca - Wie dan allemaal...
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Pieter Derks - Waan
Theater de Schalm, Veldhoven
Nathalie Baartman - Los
C.C. Den Durpsherd, Berlicum
Leon van der Zanden - Cola
Het Klooster, Woerden
Leids Cabaret Festival - Finalistentour 2009
Goudse Schouwburg, Gouda
20:15
Lebbis
Leidse Schouwburg, Leiden
Koller - Hippopotomonstrosesquipedaliofobie (angst
De Spil, Roeselare
20:15
Kees Torn - Einde Verhaal
Diligentia, Den Haag
Karin Bloemen - Overgang
Muziekcentrum Enschede, Enschede
John Buijsman - BUK
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
Javier Guzman - Por Dios
De Maaspoort, Venlo
Jandino Asporaat - Buena Vista
Schouwburg Ogterop, Meppel
Jan Jaap van der Wal - Zonder Band
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Herman Finkers - Na de Pauze
De Meerpaal, Dronten
Guido Weijers - Axestos
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Eric van Sauers - Ridder
Koningstheater, 's-Hertogenbosch
Claudia de Breij - iClaudia
Schouwburg Lochem, Lochem
Bert Visscher - Stoffe Jongens
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Alex Klaasen - Eindelijk Alleen
Theater de Griffioen, Amstelveen
Alex agnew
Theater de Hofnar, Valkenswaard
Acda en de Munnik - Spelen
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
vrijdag 17 april 2009
Wouter Deprez - Eelt
C.C. Onderling Genoegen, Duiven
Vincent Geers - Overdaad
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
Veldhuis & Kemper - We Moeten Praten
De Kleine Komedie, Amsterdam
Van Muiswinkel en van Vleuten - Mannen met Boedel
Posttheater, Arnhem
Van Houts en De Ket - Achtelijker dan dwars
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Ter Bescherming van de Jeugd - Het Beste Van..
S.C.C. De Schakel, Heerhugowaard
Sjaak Bral - Vanzelfsprekend
De Meulvliet, Tholen
Silvester Zwaneveld
Theater De Muzeval, Emmen
Pieter Derks - Waan
Theater Schuurkerk, Maassluis
Onno Innemee - Wie heeft Onno Innemee vermoord?
Figi Theater, Zeist
Nathalie Baartman - Los
Theater de Griffioen, Amstelveen
Micha Wertheim - Voor De Grap
De Poorterij, Zaltbommel
20:00
Leon van der Zanden - Cola
C.C. Zundert, Zundert
Leids Cabaret Festival - Finalistentour 2009
Goudse Schouwburg, Gouda
Lebbis - Hoe laat begint het schieten?
Schouwburg de Lawei, Drachten
Kristel Zweers - Ruig
Arsenaal Theater, Vlissingen
John Buijsman - BUK
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Javier Guzman - Por Dios
Deventer Schouwburg, Deventer
Herman Finkers - Na de Pauze
De Meerpaal, Dronten
Footloose
Martiniplaza, Groningen
20:15
Ellen Dikker - Toendra (+Rachid Larouz)
Diligentia, Den Haag
21:30
Comedy Explosion
Xinix, Nieuwendijk
Brokstukken - Rode Dwerg
Figi Theater, Zeist
Bert Visscher - Stoffe Jongens
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Alex Klaasen - Eindelijk Alleen
Agora Theater Druten, Druten
zaterdag 18 april 2009
Wouter Deprez - Eelt
Scheldetheater, Terneuzen
Vincent Geers - Overdaad
Pook, Oostknollendam
Veldhuis & Kemper - We Moeten Praten
De Kleine Komedie, Amsterdam
Van Muiswinkel en van Vleuten - Mannen met Boedel
Posttheater, Arnhem
Van Houts en De Ket - Achtelijker dan dwars
S.C.C. De Ruchte, Someren
Ter Bescherming van de Jeugd - Het Beste Van..
Pook, Oostknollendam
20:00
Roy Aernouts - Alles Altijd en Overal
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
20:30
Rop Janze
Theater PePijn, Den Haag
Plien en Bianca - Wie dan allemaal...
De Doelen, Rotterdam
Pieter Derks - Waan
Kennemer Theater, Beverwijk
Onno Innemee - Wie heeft Onno Innemee vermoord?
Theater Zuidplein, Rotterdam
Nathalie Baartman - Los
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Mark van de Veerdonk
Witte Theater, IJmuiden
20:30
Leon van der Zanden - Cola
Theater de Tobbe, Voorburg
Lenette van Dongen - Nikè
Schouwburg Almere, Almere
Lebbis - Hoe laat begint het schieten?
Flint, Amersfoort
Kristel Zweers - Ruig
S.C.C. De Enck, Oirschot
Koller - Hippopotomonstrosesquipedaliofobie (angst
C.C. Leopoldsburg, Leopoldsburg
John Buijsman - BUK
Theater aan het Spui, Den Haag
Jochem Myjer
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Javier Guzman - Por Dios
Deventer Schouwburg, Deventer
Jandino Asporaat - Buena Vista
Theater Aan de Slinger, Houten
Het Groot Niet Te Vermijden - Take Ten
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
Footloose
Martiniplaza, Groningen
Eric van Sauers - Ridder
Koningstheater, 's-Hertogenbosch
Ennio Marchetto
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Claudia de Breij - iClaudia
De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
Alex Klaasen - Eindelijk Alleen
Muziekcentrum Enschede, Enschede
zondag 19 april 2009
Richard Groenendrijk - Na de wedstrijd
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Plien en Bianca - Wie dan allemaal...
De Doelen, Rotterdam
Mark van de Veerdonk
C.C. Den Herd, Bladel
Lebbis - Hoe laat begint het schieten?
Theater De Lievekamp, Oss
Javier Guzman - Por Dios
Spant!, Bussum
Footloose
Martiniplaza, Groningen
Ennio Marchetto
Compagnietheater, Amsterdam
maandag 20 april 2009
Richard Groenendrijk - Na de wedstrijd
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Jandino Asporaat - Buena Vista
De Kleine Komedie, Amsterdam
Jan Jaap van der Wal - Zonder Band
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
20:15
Jan Jaap van der Wal - Jan Jaap van der Wal zonder
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Ennio Marchetto
Compagnietheater, Amsterdam
dinsdag 21 april 2009
Veldhuis & Kemper - We Moeten Praten
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Van Houts en De Ket - Achtelijker dan dwars
Theater de Bussel, Oosterhout
20:15
Silvester Alone
Leidse Schouwburg, Leiden
20:15
Schudden - Ruis
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Roy Aernouts - Alles Altijd en Overal
Theater de Schalm, Veldhoven
20:00
Ronald Goedemondt - Dedication
Parktheater, Eindhoven
Plien en Bianca - Wie dan allemaal...
De Maagd, Bergen op Zoom
Leon van der Zanden - Cola
CK Theater, Roermond
Lebbis - Hoe laat begint het schieten?
De Kleine Komedie, Amsterdam
Koller - Hippopotomonstrosesquipedaliofobie (angst
De Warande, Turnhout
Karin Bloemen - Overgang
De Maagd, Bergen op Zoom
20:15
Johan Goossens - A-Boom!
Theater aan de Schie, Schiedam
Javier Guzman - Por Dios
Schouwburg Hengelo, Hengelo