CABARETINFO CABARETAGENDA

Gratis Uitverkocht Leden die gaan Leden die willen
Zoeken in Cabaretagenda
 
reset
Pagina -47
DATUM
NAAM
PODIUM
PLAATS
INFO
vr 08 feb
Theater de Mythe
Goes
00:00
Theater de Kampanje
Den Helder
00:00
De Klif
Nijmegen
S.C.C. De Ruchte
Someren
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
Noorderkerk
Sneek
De Harmonie
Leeuwarden
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Theater de Griffioen
Amstelveen
De Meenthe
Steenwijk
Spant!
Bussum
Theater De Storm
Winterswijk
Theater de Voorveghter
Hardenberg
De Schattelijn
Geertruidenberg
Theater de Kom
Nieuwegein
20:00
Markant Uden
Uden
20:00
Orpheus
Apeldoorn
20:00
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
20:15
Theater De Veste
Delft
20:15
De Muze
Noordwijk
20:30
Perron-3
Rosmalen
20:30
Agora Theater Druten
Druten
20:30
Theater de Blauwe Kei
Veghel
20:30
Kulturhus Holten
Holten
za 09 feb
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
1
Theater de Blauwe Kei
Veghel
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Theater aan de Schie
Schiedam
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
Theater Piet Mondriaan
Abcoude
Cultuurhuis de Kroon
Waddinxveen
Theater ’t Mozaïek
Wijchen
Flint
Amersfoort
Theater de Kom
Nieuwegein
Zaantheater
Zaandam
De Weijer
Boxmeer
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
van Beresteyn
Veendam
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Deventer Schouwburg
Deventer
Agora Theater Lelystad
Lelystad
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Het Kwartier
Stolwijk
Theater de Kampanje
Den Helder
Theater 't Pand
Gorinchem
Theater Bellevue
Amsterdam
Diligentia
Den Haag
Theater de Voorveghter
Hardenberg
Agnietenhof
Tiel
Fransche School Culemborg
Culemborg
De Muze
Noordwijk
De Dillewijn
Ankeveen
De Kleine Komedie
Amsterdam
Theater de Blauwe Kei
Veghel
Theater de Bussel
Oosterhout
Goudse Schouwburg
Gouda
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
00:00
Theater Walhalla
Rotterdam
Theater Walhalla
Rotterdam
00:00
MFC Kloosterhof
Hoogerheide
Kulturhus
Epe
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Figi Theater
Zeist
Kennemer Theater
Beverwijk
Wadway Theaterkerk
Spanbroek
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Lindenberg Theater
Nijmegen
Theater Orpheus
Apeldoorn
Theater Bouwkunde
Deventer
20:00
Theaters Tilburg
Tilburg
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
20:15
Theater De Veste
Delft
20:15
Stadstheater Arnhem
Arnhem
20:15
Theater de Hofnar
Valkenswaard
20:15
Klein Theater
Dinxperlo
20:30
Het Veur Theater
Leidschendam
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:30
De Boodschap
Rijen
20:30
Theater Ins Blau
Leiden
zo 10 feb
De Kleine Komedie
Amsterdam
Schouwburg Odeon
Zwolle
00:00
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Theater Walhalla
Rotterdam
20:00
Theater Film Cafe De Lieve Vrouw
Amersfoort
ma 11 feb
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
De Kleine Komedie
Amsterdam
19:30
Vrijhof Cultuurcentrum
Enschede
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
di 12 feb
Meervaart
Amsterdam
Diligentia
Den Haag
Theater de Stoep
Spijkenisse
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
De Maagd
Bergen op Zoom
Theater de Bussel
Oosterhout
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
Theater de Griffioen
Amstelveen
De Kleine Komedie
Amsterdam
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam

vrijdag 08 februari 2019

Richard Groenendijk - Om Alles! Theater de Mythe, Goes
00:00
Kirsten van Teijn - Nobel Theater de Kampanje, Den Helder
00:00
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over? De Klif, Nijmegen
Herman in een bakje geitenkwark - Verplicht spelen S.C.C. De Ruchte, Someren
Brigitte Kaandorp - Eh... Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
Stefano Keizers - Erg Heel Noorderkerk, Sneek
Yentl en de Boer - Magie De Harmonie, Leeuwarden
Roué Verveer - Heppie de Peppie Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Nathalie Baartman - Breek Theater de Griffioen, Amstelveen
Peter Heerschop - De Minister van Enthousiasme De Meenthe, Steenwijk
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar Spant!, Bussum
Maartje & Kine - Vibrato Theater De Storm, Winterswijk
Thijs Kemperink - Bonje Theater de Voorveghter, Hardenberg
Sjaak Bral - Sex met Sjaak De Schattelijn, Geertruidenberg
Thijs van de Meeberg - Kom nou maar gewoon Theater de Kom, Nieuwegein
20:00
Piepschuim - Grote Woorden Markant Uden, Uden
20:00
Enge Buren - Vreemde Vogels Orpheus, Apeldoorn
20:00
Nasrdin Dchar - Ja Stadstheater de Bond, Oldenzaal
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas Theater De Veste, Delft
20:15
Vuile Huichelaar - Morgen begint nu De Muze, Noordwijk
20:30
ANNE & LISA - Weltschmerz Perron-3, Rosmalen
20:30
Max van den Burg - Paasbest Agora Theater Druten, Druten
20:30
Steven Brunswijk - Van Slaaf tot Meester Theater de Blauwe Kei, Veghel
20:30
Vincent Bijlo - Ik hoor alles Kulturhus Holten, Holten

zaterdag 09 februari 2019

Foto Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
1
Pieter Derks - Voor wat het waard is Theater de Blauwe Kei, Veghel
Peter Pannekoek - Later was alles beter Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Ali B - Koorts Theater aan de Schie, Schiedam
Daniël Arends - Meer van hetzelfde Theater Het Kruispunt, Barendrecht
De Partizanen - Het leven an sich Theater Piet Mondriaan, Abcoude
Javier Guzman - Guzmán Cultuurhuis de Kroon, Waddinxveen
Jochen Otten - Troosten Theater ’t Mozaïek, Wijchen
Jörgen Raymann - Schudden aan die boom Flint, Amersfoort
Karin Bloemen - Souvenirs Theater de Kom, Nieuwegein
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij Zaantheater, Zaandam
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor alle duidelijkheid De Weijer, Boxmeer
Martijn Koning - Koning van de dieren Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
Arno van der Heyden - Heksenjacht van Beresteyn, Veendam
Paul de Leeuw - Vette Pech! Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Freek de Jonge - De Suppoost Deventer Schouwburg, Deventer
Alex Ploeg Ultimatum Agora Theater Lelystad, Lelystad
Anne-Marie Jung - Ram Schouwburg De Kring, Roosendaal
Anne Neuteboom - Kijk haar gaan Het Kwartier, Stolwijk
Arie & Silvester - Wie?! Theater de Kampanje, Den Helder
Pieter Jouke - Gloeiende Plaat Theater 't Pand, Gorinchem
Fresku - Voordat het te laat is (try-out) Theater Bellevue, Amsterdam
Lenette van Dongen - Paradijskleier Diligentia, Den Haag
Louise Korthals - Alles is er Theater de Voorveghter, Hardenberg
Tineke Schouten - Highlights Agnietenhof, Tiel
Greg Shapiro - The Madness of King Donald Fransche School Culemborg, Culemborg
René van Meurs - Ik beloof niks De Muze, Noordwijk
Pepijn Schoneveld - Stante Pede De Dillewijn, Ankeveen
Patrick Laureij De Kleine Komedie, Amsterdam
Matroesjka - Brainwash Theater de Blauwe Kei, Veghel
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid Theater de Bussel, Oosterhout
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Voorlopig voor Altijd Goudse Schouwburg, Gouda
Yvonne van den Eerenbeemt - BRONST Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
00:00
Janneke de Bijl - Zonder zin kan het ook Theater Walhalla, Rotterdam
Oeloek - Droeftoeters Theater Walhalla, Rotterdam
00:00
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over? MFC Kloosterhof, Hoogerheide
Herman in een bakje geitenkwark - Verplicht spelen Kulturhus, Epe
Stefano Keizers - Erg Heel TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Yentl en de Boer - Magie Figi Theater, Zeist
Nabil Aoulad Ayad - Monopoly Kennemer Theater, Beverwijk
Theo Nijland - En de rest is onzin Wadway Theaterkerk, Spanbroek
Margriet Bolding - Het gras bij de buren Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Maartje & Kine - Vibrato Lindenberg Theater, Nijmegen
Thijs Kemperink - Bonje Theater Orpheus, Apeldoorn
Thijs van de Meeberg - Kom nou maar gewoon Theater Bouwkunde, Deventer
20:00
Kirsten van Teijn - Nobel Theaters Tilburg, Tilburg
20:00
Nasrdin Dchar - Ja Goudse Schouwburg, Gouda
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas Theater De Veste, Delft
20:15
Rundfunk - Wachstumsschmerzen Stadstheater Arnhem, Arnhem
20:15
Max van den Burg - Paasbest Theater de Hofnar, Valkenswaard
20:15
Enge Buren - Vreemde Vogels Klein Theater, Dinxperlo
20:30
Piepschuim - Grote Woorden Het Veur Theater, Leidschendam
20:30
Ronald Snijders - Groot Succes 2 Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:30
Steven Brunswijk - Van Slaaf tot Meester De Boodschap, Rijen
20:30
George & Eran - George & Eran worden racisten Theater Ins Blau, Leiden

zondag 10 februari 2019

Pieter Jouke - Gloeiende Plaat De Kleine Komedie, Amsterdam
Matroesjka - Brainwash Schouwburg Odeon, Zwolle
00:00
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over? Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Theo Nijland - En de rest is onzin Theater Walhalla, Rotterdam
20:00
Nasrdin Dchar - Ja Theater Film Cafe De Lieve Vrouw, Amersfoort

maandag 11 februari 2019

Ronald Snijders - Groot Succes 2 Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Dorine Wiersma - Gaan we katten? De Kleine Komedie, Amsterdam
19:30
George & Eran - George & Eran worden racisten Vrijhof Cultuurcentrum, Enschede
20:00
Jochem Myjer - Adem in, adem uit Koninklijk Theater Carré, Amsterdam

dinsdag 12 februari 2019

Youp van 't Hek - Met de kennis van nu Meervaart, Amsterdam
Ali B - Koorts Diligentia, Den Haag
Jörgen Raymann - Schudden aan die boom Theater de Stoep, Spijkenisse
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor alle duidelijkheid Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Paul de Leeuw - Vette Pech! De Maagd, Bergen op Zoom
Sara Kroos - Zonder Verdoving Theater de Bussel, Oosterhout
Tineke Schouten - Highlights Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Claudia de Breij - Nu TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
Greg Shapiro - The Madness of King Donald Theater de Griffioen, Amstelveen
Patrick Laureij De Kleine Komedie, Amsterdam
Brigitte Kaandorp - Eh... Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
20:00
Jochem Myjer - Adem in, adem uit Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Pagina -47