Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Fidei et Arti
Oudenbosch
Theater de Griffioen
Amstelveen
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
Stadstheater Arnhem
Arnhem
Orpheus
Apeldoorn
De Nieuwe Kolk
Assen
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
De Schattelijn
Geertruidenberg
Lindenberg Theater
Nijmegen
Podium Hoge Woerd
De Meern
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
00:00
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
Theaterkerk Bemmel
Bemmel
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
Flint
Amersfoort
Hoftheater
Raalte
C.C. Merksem
Merksem
C.C. Deurne
Deurne
Schouwburg Venray
Venray
Agora Theater Lelystad
Lelystad
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:00
DRU-Cultuurfabriek
Ulft
20:00
Het Bolwerk
Sneek
20:00
Theater Zuidplein
Rotterdam
20:15
De Poorterij
Zaltbommel
20:15
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
20:15
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:15
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
20:15
De Maaspoort
Venlo
20:30
Theater 't Pand
Gorinchem
20:30
Perron-3
Rosmalen
21:00
RAI Theater
Amsterdam
Schouwburg Ogterop
Meppel
Theater De Storm
Winterswijk
Schouwburg Lochem
Lochem
De Machinist
Rotterdam
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
De Kleine Komedie
Amsterdam
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Theater Ludens
Voorburg
Theater de Purmaryn
Purmerend
De Oosterpoort
Groningen
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Rietveld Theater
Delft
Theater Zuidplein
Rotterdam
Chassé Theater
Breda
Theater 't Voorhuys
Emmeloord
Theater de Schuur
Zevenbergen
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
Theater de Bussel
Oosterhout
Theater de Kom
Nieuwegein
Theater de Griffioen
Amstelveen
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Diligentia
Den Haag
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Koningshof
Maassluis
Agnietenhof
Tiel
Het Kielzog
Hoogezand
Theater de Kampanje
Den Helder
Posttheater
Arnhem
Theater de Purmaryn
Purmerend
00:00
C.C. De Kei
Reusel
Chassé Theater
Breda
De Reggehof
Goor
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
Flint
Amersfoort
Theater 't Pand
Gorinchem
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Perron-3
Rosmalen
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
20:00
Prinsenhof
Best
20:15
Theater aan de Schie
Schiedam
20:15
Theater Dakota
Den Haag
20:15
Theater De Veste
Delft
20:15
De Maaspoort
Venlo
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Theater De Wegwijzer
Nieuw en Sint Joosland
De Kleine Komedie
Amsterdam
Theater Karoessel
Geleen
15:00
De Maaspoort
Venlo
20:15
Diligentia
Den Haag
20:30
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Beatrix Theater
Utrecht
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:30
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:30
Boom Chicago
Amsterdam
Theaterhotel Almelo
Almelo
Cultuurhuis De Klinker
Winschoten
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
Het Musiater
Zevenaar
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
vrijdag 14 december 2018
Pieter Jouke - Gloeiende Plaat
Fidei et Arti, Oudenbosch
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Theater de Griffioen, Amstelveen
Rob Scheepers - Kom maar op! (reprise)
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
Claudia de Breij - Nu
Stadstheater Arnhem, Arnhem
Lebbis - De Bovengrens
Orpheus, Apeldoorn
René van Meurs - Ik beloof niks
De Nieuwe Kolk, Assen
Patrick Laureij
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Matroesjka - Brainwash
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Jeroen van Merwijk - Lucky
De Schattelijn, Geertruidenberg
Patrick Nederkoorn - Ik betreur de ophef
Lindenberg Theater, Nijmegen
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
Podium Hoge Woerd, De Meern
Richard Groenendijk - Om Alles!
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Voorlopig voor Altijd
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
00:00
Kirsten van Teijn - Nobel
Stadstheater de Bond, Oldenzaal
Janneke de Bijl - Zonder zin kan het ook
Theaterkerk Bemmel, Bemmel
Brigitte Kaandorp - Eh...
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Peter Heerschop - De Minister van Enthousiasme
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar
Flint, Amersfoort
Thijs Kemperink - Bonje
Hoftheater, Raalte
William Boeva - Reset
C.C. Merksem, Merksem
Martijn Kardol - Bang
C.C. Deurne, Deurne
Thijs van de Meeberg - Kom nou maar gewoon
Schouwburg Venray, Venray
Dorine Wiersma - Gaan we katten?
Agora Theater Lelystad, Lelystad
Thomas Acda - Motel
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
20:00
Dolf Jansen - Beeldenstorm - Oudejaars 2018
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:00
Enge Buren - Vreemde Vogels
DRU-Cultuurfabriek, Ulft
20:00
Comedy cafe Sneek
Het Bolwerk, Sneek
20:00
Dionne Verwey / Ritzah Statia
Theater Zuidplein, Rotterdam
20:15
Leon van der Zanden - Kameleon
De Poorterij, Zaltbommel
20:15
Sjaak Bral - Vaarwel 2018
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
20:15
Purper - Purper's Passie
Theater de Stoep, Spijkenisse
20:15
Hadewych Minis - Minis Plus
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
20:15
De Zeve Hemele - Kers op de taart
De Maaspoort, Venlo
20:30
Renate Reijnders - Het Liefdescollege
Theater 't Pand, Gorinchem
20:30
De Fransse Eijkel speelt
Perron-3, Rosmalen
21:00
Şafak Sezer
RAI Theater, Amsterdam
zaterdag 15 december 2018
Ton Kas - Kakmaker
Schouwburg Ogterop, Meppel
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Theater De Storm, Winterswijk
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Schouwburg Lochem, Lochem
Piepschuim - Grote Woorden
De Machinist, Rotterdam
Peter Pannekoek - Later was alles beter
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
Ali B - Koorts
De Kleine Komedie, Amsterdam
Guido Weijers - De Oudejaarsconference 2018
Schouwburg Hengelo, Hengelo
Daniël Arends - Meer van hetzelfde
Theater Ludens, Voorburg
De Partizanen - Het leven an sich
Theater de Purmaryn, Purmerend
Emilio Guzman - Kom dan!
De Oosterpoort, Groningen
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Murth Mossel - Pauwer
Rietveld Theater, Delft
Martijn Koning - Koning van de dieren
Theater Zuidplein, Rotterdam
Paul de Leeuw - Vette Pech!
Chassé Theater, Breda
Alex Ploeg Ultimatum
Theater 't Voorhuys, Emmeloord
Andermans veren Live! - Er Mag Zovéel Niet
Theater de Schuur, Zevenbergen
ANNE & LISA - Weltschmerz
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
Anne-Marie Jung - Ram
Theater de Bussel, Oosterhout
Arie & Silvester - Wie?!
Theater de Kom, Nieuwegein
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Theater de Griffioen, Amstelveen
Louise Korthals - Alles is er
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Pepijn Schoneveld - Stante Pede
Diligentia, Den Haag
Patrick Laureij
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Matroesjka - Brainwash
Koningshof, Maassluis
Jeroen van Merwijk - Lucky
Agnietenhof, Tiel
Jandino Asporaat - Judeska in de tbs-kliniek
Het Kielzog, Hoogezand
Jan Beuving - Rotatie
Theater de Kampanje, Den Helder
Renate Reijnders - Het Liefdescollege
Posttheater, Arnhem
Purper - Purper's Passie
Theater de Purmaryn, Purmerend
00:00
Karin Bruers / Nol Havens - Bruers haalt uit
C.C. De Kei, Reusel
Stefano Keizers - Erg Heel
Chassé Theater, Breda
Paulien Cornelisse - Om mij moverende redenen
De Reggehof, Goor
Nathalie Baartman - Breek
Stadstheater de Bond, Oldenzaal
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar
Flint, Amersfoort
Thomas Smith - De jaren van verstand
Theater 't Pand, Gorinchem
Hadewych Minis - Minis Plus
Schouwburg Hengelo, Hengelo
Martijn Kardol - Bang
Perron-3, Rosmalen
Thomas Acda - Motel
Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
20:00
Kees van Amstel - Een bang jongetje dat hele enge dingen doet
Prinsenhof, Best
20:15
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
Theater aan de Schie, Schiedam
20:15
Clifton Braam - Twee landen, één liefde (reprise)
Theater Dakota, Den Haag
20:15
Sjaak Bral - Vaarwel 2018
Theater De Veste, Delft
20:15
De Zeve Hemele - Kers op de taart
De Maaspoort, Venlo
20:30
Johan Goossens - Vlam
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
zondag 16 december 2018
Marc-Marie Huijbregts - Oudejaars 2018 - Onderweg naar morgen
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Andermans veren Live! - Er Mag Zovéel Niet
Theater De Wegwijzer, Nieuw en Sint Joosland
Lebbis - De Bovengrens
De Kleine Komedie, Amsterdam
Arie Vuyk - Oudejaarsconference
Theater Karoessel, Geleen
15:00
Ida van Drill / Michiel Schreuders - De Rattenvanger 6+
De Maaspoort, Venlo
20:15
Purper - Purper's Passie
Diligentia, Den Haag
20:30
Op Sterk Water - Een magische kerst met Op Sterk Water
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
maandag 17 december 2018
Marc-Marie Huijbregts - Oudejaars 2018 - Onderweg naar morgen
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Guido Weijers - De Oudejaarsconference 2018
Beatrix Theater, Utrecht
Paul de Leeuw - Vette Pech!
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Lebbis - De Bovengrens
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:30
Sjaak Bral - Vaarwel 2018
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:30
Hari Kondabolu
Boom Chicago, Amsterdam
dinsdag 18 december 2018
Ton Kas - Kakmaker
Theaterhotel Almelo, Almelo
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Cultuurhuis De Klinker, Winschoten
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
Ali B - Koorts
Het Musiater, Zevenaar
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Voorlopig voor Altijd
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Brigitte Kaandorp - Eh...
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Martijn Kardol - Bang
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk