Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
Theater 't Speelhuis
Helmond
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
De Eendracht
Gemert
Theater De Muzeval
Emmen
Parktheater
Eindhoven
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
Diligentia
Den Haag
20:30
Theater PePijn
Den Haag
Kennemer Theater
Beverwijk
De Kattendans
Bergeijk
Theater De Kolk
Assen
Theater Bellevue
Amsterdam
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Koningstheater
's-Hertogenbosch
Theater de Bussel
Oosterhout
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
De Molenberg
Delfzijl
Musis
Arnhem
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
Den Boogaard
Moergestel
Leidse Schouwburg
Leiden
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
Parktheater
Eindhoven
Musis
Arnhem
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Theater De Lampegiet
Veenendaal
Stadsschouwburg Sittard-Geleen
Sittard
20:15
Theater aan de Schie
Schiedam
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
Schouwburg Ogterop
Meppel
Schouwburg Het Park
Hoorn
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
20:15
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Theater De Veste
Delft
Chassé Theater
Breda
Musis
Arnhem
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Theater De Storm
Winterswijk
De Maaspoort
Venlo
Markant Uden
Uden
Markant Uden
Uden
Agnietenhof
Tiel
Theater de Stoep
Spijkenisse
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Theater De Winsinghhof
Roden
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Theater de Purmaryn
Purmerend
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
Schouwburg Het Park
Hoorn
Cpunt Theater
Hoofddorp
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
Theater Harderwijk
Harderwijk
20:30
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Goudse Schouwburg
Gouda
De Nieuwe Doelen
Gorinchem
20:00
Atak
Enschede
Theater De Muzeval
Emmen
Parktheater
Eindhoven
Agora Theater Druten
Druten
20:00
De Meerpaal
Dronten
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
C.C. Deurne
Deurne
Diligentia
Den Haag
20:30
Theater PePijn
Den Haag
20:15
Diligentia
Den Haag
Theater De Veste
Delft
20:15
Theater De Veste
Delft
Musis
Arnhem
Theater de Spiegel
Zwolle
Munttheater
Weert
20:00
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
Markant Uden
Uden
Markant Uden
Uden
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Theater De Lievekamp
Oss
Theater de Kom
Nieuwegein
Schouwburg Lochem
Lochem
De Harmonie
Leeuwarden
Theater De Boerderij
Huizen
Schouwburg Het Park
Hoorn
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
MFC Kloosterhof
Hoogerheide
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
20:30
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
Lucent Danstheater
Den Haag
20:15
Diligentia
Den Haag
Chassé Theater
Breda
De Maagd
Bergen op Zoom
Orpheus
Apeldoorn
zaterdag 04 april 2009
Guido Weijers - Axestos
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
Brokstukken - Rode Dwerg
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
Claudia de Breij - iClaudia
Theater 't Speelhuis, Helmond
Jörgen Raymann - Familyman
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Ter Bescherming van de Jeugd - Het Beste Van..
De Eendracht, Gemert
Ernesto en Marcellino - Diepgang
Theater De Muzeval, Emmen
Van Houts en De Ket - Achtelijker dan dwars
Parktheater, Eindhoven
Harry Glotzbach - Pura Vida
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Pieter Derks - Waan
Diligentia, Den Haag
20:30
Wouter Deprez - Eelt
Theater PePijn, Den Haag
Kristel Zweers - Ruig
Kennemer Theater, Beverwijk
Kees Torn - Einde Verhaal
De Kattendans, Bergeijk
Alex Klaasen - Eindelijk Alleen
Theater De Kolk, Assen
Leids Cabaret Festival - Finalistentour 2009
Theater Bellevue, Amsterdam
Lenette van Dongen - Nikè
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Van Muiswinkel en van Vleuten - Mannen met Boedel
Koningstheater, 's-Hertogenbosch
zondag 05 april 2009
Black Cesar
Theater de Bussel, Oosterhout
Footloose
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Roy Aernouts - Alles Altijd en Overal
De Molenberg, Delfzijl
Theo Maassen - Zonder Pardon
Musis, Arnhem
maandag 06 april 2009
Herman Finkers - Na de Pauze
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
Vincent Geers - Overdaad
Den Boogaard, Moergestel
Micha Wertheim - Voor De Grap
Leidse Schouwburg, Leiden
Sjaak Bral - Vanzelfsprekend
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
Jan Jaap van der Wal - Zonder Band
Parktheater, Eindhoven
Theo Maassen - Zonder Pardon
Musis, Arnhem
Sara Kroos - Bries
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
dinsdag 07 april 2009
Jandino Asporaat - Buena Vista
Theater De Lampegiet, Veenendaal
Silvester Zwaneveld
Stadsschouwburg Sittard-Geleen, Sittard
20:15
Jim Speelmans - Jim Speelmans houdt huis!
Theater aan de Schie, Schiedam
Karin Bloemen - Overgang
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
Pieter Derks - Waan
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Footloose
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Herman Finkers - Na de Pauze
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
Lebbis - Hoe laat begint het schieten?
Schouwburg Ogterop, Meppel
Acda en de Munnik - Spelen
Schouwburg Het Park, Hoorn
Sjaak Bral - Vanzelfsprekend
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
20:15
Bert Visscher - Stoffe Jongens (reprise)
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Wouter Deprez - Eelt
Theater De Veste, Delft
Van Houts en De Ket - Achtelijker dan dwars
Chassé Theater, Breda
Theo Maassen - Zonder Pardon
Musis, Arnhem
Sara Kroos - Bries
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
woensdag 08 april 2009
Cabarestafette
Theater De Storm, Winterswijk
Richard Groenendrijk - Na de wedstrijd
De Maaspoort, Venlo
Jan Jaap van der Wal
Markant Uden, Uden
Jan Jaap van der Wal - Zonder Band
Markant Uden, Uden
Het Groot Niet Te Vermijden - Take Ten
Agnietenhof, Tiel
Van Houts en De Ket - Achtelijker dan dwars
Theater de Stoep, Spijkenisse
Karin Bloemen - Overgang
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
Footloose
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Sjaak Bral - Vanzelfsprekend
Theater De Winsinghhof, Roden
Lenette van Dongen - Nikè
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Leon van der Zanden - Cola
Theater de Purmaryn, Purmerend
Wim Helsen - Het Uur van de Prutser
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Jandino Asporaat - Buena Vista
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
Acda en de Munnik - Spelen
Schouwburg Het Park, Hoorn
Leids Cabaret Festival - Finalistentour 2009
Cpunt Theater, Hoofddorp
Van Muiswinkel en van Vleuten - Mannen met Boedel
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
Van Muiswinkel en van Vleuten - Mannen met Boedel
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
Guido Weijers - Axestos
Theater Harderwijk, Harderwijk
20:30
Bert Visscher - Stoffe Jongens (reprise)
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
John Buijsman - BUK
Goudse Schouwburg, Gouda
Kees Torn - Einde Verhaal
De Nieuwe Doelen, Gorinchem
20:00
André Manuel 'Voor God en Vaderland'
Atak, Enschede
Veldhuis & Kemper - We Moeten Praten
Theater De Muzeval, Emmen
Anuar - Ongeremd
Parktheater, Eindhoven
Lebbis - Hoe laat begint het schieten?
Agora Theater Druten, Druten
20:00
A Night of Comedy
De Meerpaal, Dronten
Wouter Deprez - Eelt
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Nathalie Baartman - Los
C.C. Deurne, Deurne
Hete vrede
Diligentia, Den Haag
20:30
A Night of Comedy
Theater PePijn, Den Haag
20:15
Speelman & Speelman
Diligentia, Den Haag
Vincent Geers - Overdaad
Theater De Veste, Delft
20:15
Comedy Explosion
Theater De Veste, Delft
Alex Klaasen - Eindelijk Alleen
Musis, Arnhem
donderdag 09 april 2009
Eric van Sauers - Ridder
Theater de Spiegel, Zwolle
Nathalie Baartman - Los
Munttheater, Weert
20:00
A Night of Comedy
Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
Jan Jaap van der Wal - Zonder Band
Markant Uden, Uden
Jan Jaap van der Wal
Markant Uden, Uden
Kees Torn - Einde Verhaal
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Karin Bloemen - Overgang
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
Lenette van Dongen - Nikè
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Guido Weijers - Axestos
Theater De Lievekamp, Oss
Sjaak Bral - Vanzelfsprekend
Theater de Kom, Nieuwegein
Alex Klaasen - Eindelijk Alleen
Schouwburg Lochem, Lochem
Van Houts en De Ket - Achtelijker dan dwars
De Harmonie, Leeuwarden
Kristel Zweers - Ruig
Theater De Boerderij, Huizen
Acda en de Munnik - Spelen
Schouwburg Het Park, Hoorn
Roy Aernouts - Alles Altijd en Overal
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
Leon van der Zanden - Cola
MFC Kloosterhof, Hoogerheide
Veldhuis & Kemper - We Moeten Praten
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
20:30
Bert Visscher - Stoffe Jongens (reprise)
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Wouter Deprez - Eelt
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Footloose
Lucent Danstheater, Den Haag
20:15
Speelman & Speelman
Diligentia, Den Haag
Brokstukken - Rode Dwerg
Chassé Theater, Breda
Lebbis - Hoe laat begint het schieten?
De Maagd, Bergen op Zoom
Richard Groenendrijk - Na de wedstrijd
Orpheus, Apeldoorn