Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
De Harmonie
Leeuwarden
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
De Reehorst
Ede
20:15
Diligentia
Den Haag
21:00
Hedon
Zwolle
Theater Bouwkunde
Deventer
20:15
Theater aan de Schie
Schiedam
Theater de Stoep
Spijkenisse
Prinsenhof
Best
Spant!
Bussum
Theater de Bussel
Oosterhout
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
Schouwburg Venray
Venray
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Schouwburg Het Park
Hoorn
Schouwburg Amphion
Doetinchem
S.C.C. De Enck
Oirschot
Orpheus
Apeldoorn
20:00
Het Front
Vroomshoop
Fransche School Culemborg
Culemborg
20:15
Theater de Hofnar
Valkenswaard
Theater de Mythe
Goes
20:30
Theater de Tobbe
Voorburg
De Harmonie
Leeuwarden
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
De Nieuwe Doelen
Gorinchem
Posttheater
Arnhem
20:00
Parktheater
Eindhoven
C.C. Den Herd
Bladel
De Reehorst
Ede
Theater De Storm
Winterswijk
20:00
Effenaar
Eindhoven
20:30
Groene Engel
Oss
Lindenberg Theater
Nijmegen
Markant Uden
Uden
Theater de Stoep
Spijkenisse
Prinsenhof
Best
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
Theater de Schalm
Veldhoven
20:15
Diligentia
Den Haag
Spant!
Bussum
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
Theater De Lampegiet
Veenendaal
Wilminktheater
Enschede
Koningstheater
's-Hertogenbosch
Schouwburg Amphion
Doetinchem
S.C.C. De Enck
Oirschot
Aloys
Eindhoven
20:30
Theater PePijn
Den Haag
Theater 't Speelhuis
Helmond
Musis
Arnhem
20:30
Theater de Tobbe
Voorburg
De Harmonie
Leeuwarden
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
Theater Geert Teis
Stadskanaal
De Eendracht
Gemert
Markant Uden
Uden
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Theater de Purmaryn
Purmerend
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Theater De Willem
Papendrecht
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:15
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
20:15
Theater aan de Schie
Schiedam
Koningstheater
's-Hertogenbosch
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Stadsschouwburg Sittard-Geleen
Sittard
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:15
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Leidse Schouwburg
Leiden
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
20:30
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
De Nieuwe Doelen
Gorinchem
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
LAKtheater
Leiden
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Parktheater
Eindhoven
Schouwburg Het Park
Hoorn
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Cpunt Theater
Hoofddorp
C.C. De Pas
Heesch
donderdag 07 mei 2009
Wim Helsen - Het Uur van de Prutser
De Harmonie, Leeuwarden
Wouter Deprez - Eelt
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
vrijdag 08 mei 2009
Alex Klaasen - Eindelijk Alleen
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
Bert Visscher - Stoffe Jongens
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Cesar Zuiderwijk (& The Clarks)
De Reehorst, Ede
20:15
Comedy Explosion
Diligentia, Den Haag
21:00
Comedytrain met o.a.: Henry van Loon / Jochen Otte
Hedon, Zwolle
Dolf Jansen - Altijd Verder (try-out)
Theater Bouwkunde, Deventer
20:15
Hans Liberg - 25 jaar Hans Liberg
Theater aan de Schie, Schiedam
Het Groot Niet Te Vermijden - Take Ten
Theater de Stoep, Spijkenisse
Jaap Mulder
Prinsenhof, Best
Jochem Myjer
Spant!, Bussum
John Buijsman - BUK
Theater de Bussel, Oosterhout
Karin Bloemen - Overgang
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
Kees Torn - Einde Verhaal
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Koller - Hippopotomonstrosesquipedaliofobie (angst
Schouwburg Venray, Venray
Kommil Foo
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Lebbis - Hoe laat begint het schieten?
Schouwburg Het Park, Hoorn
Lenette van Dongen - Nikè
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Leon van der Zanden - Cola
S.C.C. De Enck, Oirschot
Nathalie Baartman - Los
Orpheus, Apeldoorn
20:00
Olaf en Jasper
Het Front, Vroomshoop
Roy Aernouts - Alles Altijd en Overal
Fransche School Culemborg, Culemborg
20:15
Schudden - Ruis
Theater de Hofnar, Valkenswaard
Silvester Zwaneveld
Theater de Mythe, Goes
20:30
Sjaak Bral - Vanzelfsprekend
Theater de Tobbe, Voorburg
Theo Maassen - Zonder Pardon
De Harmonie, Leeuwarden
Van Houts en De Ket - Achtelijker dan dwars
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Wim Helsen - Het Uur van de Prutser
De Nieuwe Doelen, Gorinchem
Wouter Deprez - Eelt
Posttheater, Arnhem
zaterdag 09 mei 2009
20:00
A Night of Comedy
Parktheater, Eindhoven
Alex Klaasen - Eindelijk Alleen
C.C. Den Herd, Bladel
Anuar - Ongeremd
De Reehorst, Ede
Cesar Zuiderwijk (& The Clarks)
Theater De Storm, Winterswijk
20:00
Comedy Explosion
Effenaar, Eindhoven
20:30
Comedytrain
Groene Engel, Oss
Dolf Jansen - Altijd Verder (try-out)
Lindenberg Theater, Nijmegen
Footloose
Markant Uden, Uden
Het Groot Niet Te Vermijden - Take Ten
Theater de Stoep, Spijkenisse
Jaap Mulder
Prinsenhof, Best
Jandino Asporaat - Buena Vista
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
Javier Guzman - Por Dios
Theater de Schalm, Veldhoven
20:15
Jim Speelmans
Diligentia, Den Haag
Jochem Myjer
Spant!, Bussum
Jörgen Raymann - Familyman
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
Kees Torn - Einde Verhaal
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Koller - Hippopotomonstrosesquipedaliofobie (angst
Theater De Lampegiet, Veenendaal
Lebbis - Hoe laat begint het schieten?
Wilminktheater, Enschede
Leids Cabaret Festival - Finalistentour 2009
Koningstheater, 's-Hertogenbosch
Lenette van Dongen - Nikè
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Leon van der Zanden - Cola
S.C.C. De Enck, Oirschot
Nathalie Baartman - Los
Aloys, Eindhoven
20:30
Rop Janze
Theater PePijn, Den Haag
Roy Aernouts - Alles Altijd en Overal
Theater 't Speelhuis, Helmond
Silvester Zwaneveld
Musis, Arnhem
20:30
Sjaak Bral - Vanzelfsprekend
Theater de Tobbe, Voorburg
Theo Maassen - Zonder Pardon
De Harmonie, Leeuwarden
Van Houts en De Ket - Achtelijker dan dwars
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
Veldhuis & Kemper - We Moeten Praten
Theater Geert Teis, Stadskanaal
Vincent Geers - Overdaad
De Eendracht, Gemert
zondag 10 mei 2009
Footloose
Markant Uden, Uden
20:00
Javier Guzman - Por Dios
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Javier Guzman - Por Dios
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Jörgen Raymann - Familyman
Theater de Purmaryn, Purmerend
Theo Maassen - Zonder Pardon
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
maandag 11 mei 2009
20:00
Javier Guzman - Por Dios
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Jetty Mathurin
Theater De Willem, Papendrecht
Jörgen Raymann - Familyman
Theater de Purmaryn, Purmerend
20:15
Plien en Bianca - Wie dan allemaal (reprise)
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
dinsdag 12 mei 2009
20:15
Alex Klaasen - Eindelijk alleen
Theater aan de Schie, Schiedam
Dames voor na Vieren - Binnenstebuiten
Koningstheater, 's-Hertogenbosch
Footloose
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
Guido Weijers - Axestos
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
Herman Finkers - Na de Pauze
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Het Groot Niet Te Vermijden - Take Ten
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Javier Guzman - Por Dios
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Karin Bloemen - Overgang
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Kommil Foo
Stadsschouwburg Sittard-Geleen, Sittard
Lenette van Dongen - Nikè
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:15
Plien en Bianca - Wie dan allemaal.. (reprise)
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Roy Aernouts - Alles Altijd en Overal
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Van Houts en De Ket - Achtelijker dan dwars
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Wim Helsen - Het Uur van de Prutser
Leidse Schouwburg, Leiden
woensdag 13 mei 2009
Acda en de Munnik - Spelen
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
20:30
Anuar - Ongeremd
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Footloose
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
Guido Weijers - Axestos
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
Herman Finkers - Na de Pauze
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Het Groot Niet Te Vermijden - Take Ten
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Jandino Asporaat - Buena Vista
De Nieuwe Doelen, Gorinchem
Javier Guzman - Por Dios
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Jochem Myjer
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
John Buijsman - BUK
LAKtheater, Leiden
Karin Bloemen - Overgang
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Kees Torn - Einde Verhaal
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Koller - Hippopotomonstrosesquipedaliofobie (angst
Parktheater, Eindhoven
Kommil Foo
Schouwburg Het Park, Hoorn
Leids Cabaret Festival - Finalistentour 2009
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Lenette van Dongen - Nikè
Cpunt Theater, Hoofddorp
Leon van der Zanden - Cola
C.C. De Pas, Heesch