CABARETINFO CABARETAGENDA

Gratis Uitverkocht Livestream Leden die gaan Leden die willen
Zoeken in Cabaretagenda
 
reset
Pagina -481
DATUM
NAAM
PODIUM
PLAATS
INFO
za 23 jan
Theater de Hofnar
Valkenswaard
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Posttheater
Arnhem
De Kattendans
Bergeijk
Schouwburg Almere
Almere
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:00
Theater `t Spieker
Eibergen
20:00
Orpheus
Apeldoorn
20:00
Theaterhotel Almelo
Almelo
20:00
Agnietenhof
Tiel
20:00
Theater de Spiegel
Zwolle
20:00
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
20:15
Cultuurhuis de Kroon
Waddinxveen
20:15
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:15
Arto Theater
Schoonhoven
20:15
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
20:15
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
20:15
C.C Warenar
Wassenaar
20:15
Theater de Koornbeurs
Franeker
20:30
Koningshof
Maassluis
20:30
Zaantheater
Zaandam
20:30
Werftheater
Utrecht
20:30
De Kleine Willem
Enschede
20:30
Theater De Molen
Beuningen
20:30
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:30
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
zo 24 jan
Theater Film Cafe De Lieve Vrouw
Amersfoort
Markant Uden
Uden
Kukeleku
Horst
14:30
Leidse Schouwburg
Leiden
20:15
Ons Mierloos Theater
Mierlo
di 26 jan
Theater Bouwkunde
Deventer
Theater de Stoep
Spijkenisse
Parktheater
Eindhoven
20:00
Schouwburg Venray
Venray
20:00
Leidse Schouwburg
Leiden
20:30
Theater de Kom
Nieuwegein
20:30
Witte Theater
IJmuiden
wo 27 jan
Theater aan de Schie
Schiedam
1
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
Theater de Bussel
Oosterhout
Theater Hof 88
Almelo
Theater Hof 88
Almelo
Theater De Lievekamp
Oss
Cpunt Theater
Hoofddorp
Theater Het Heerenlogement
Beusichem
Theater de Stoep
Spijkenisse
Arenberg Schouwburg
Antwerpen
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
Markant Uden
Uden
Theater De Veste
Delft
Orpheus
Apeldoorn
20:00
Theater de Spiegel
Zwolle
1
20:00
Theater Walhalla
Rotterdam
20:00
De Harmonie
Leeuwarden
1
20:15
Theater De Leest
Waalwijk
20:15
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
20:30
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
20:30
Theater De Omval
Diemen
20:30
Goudse Schouwburg
Gouda
21:00
Theater De Muzeval
Emmen
do 28 jan
Het Parktheater
Alphen aan den Rijn
Theater de Spiegel
Zwolle
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Theater de Kom
Nieuwegein
Theater De Lampegiet
Veenendaal
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Podium Hoge Woerd
De Meern
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Zaantheater
Zaandam
Groene Engel
Oss
Theater Walhalla
Rotterdam
Scheldetheater
Terneuzen
De Weverij
Zierikzee
Podium Hoge Woerd
De Meern
Theater de Stoep
Spijkenisse
Theater 't Speelhuis
Helmond
Fulcotheater
IJsselstein
C.C. Ons Gebouw
Bolsward
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Diligentia
Den Haag
20:15
Theater De Winsinghhof
Roden
20:15
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
20:15
Theater De Veste
Delft
20:15
De Molenberg
Delfzijl
20:15
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
20:15
Theater 't Voorhuys
Emmeloord
20:30
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
20:30
Witte Theater
IJmuiden
20:30
Theater De Leest
Waalwijk
20:30
Theater PePijn
Den Haag
20:30
Lindenberg Theater
Nijmegen
vr 29 jan
Agnietenhof
Tiel
C.C. De Adelberg
Lommel
Werftheater
Utrecht
Goudse Schouwburg
Gouda
Theater De Leest
Waalwijk
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Theater Dakota
Den Haag

zaterdag 23 januari 2016

Mark van de Veerdonk - TOF Theater de Hofnar, Valkenswaard
Ali B - Je Suis Ali Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Lenette van Dongen - Tegenwind Posttheater, Arnhem
Lebbis - De Paardenpoetser De Kattendans, Bergeijk
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar Schouwburg Almere, Almere
20:00
Jandino Asporaat - Hoe dan ook Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:00
Trio Giphart / Chabot Theater `t Spieker, Eibergen
20:00
Jon van Eerd - Harrie Babba Orpheus, Apeldoorn
20:00
Huub Stapel - MV² Theaterhotel Almelo, Almelo
20:00
Pumps en penalties - Over de wereld van de voetbalvrouw Agnietenhof, Tiel
20:00
Tineke Schouten - Gewoon DOEN! Theater de Spiegel, Zwolle
20:00
Daniël Arends C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
20:15
Cameretten Finalistentournee Cultuurhuis de Kroon, Waddinxveen
20:15
Aron Elstak - Met de moed der wanhoop Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:15
Arie Koomen / Edo Brunner - Pompen Arto Theater, Schoonhoven
20:15
René van Meurs - Even Goede Vrienden Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
20:15
Veldhuis & Kemper - Of de gladiolen (reprise) Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
20:15
Niet Schieten! - Kusje erop C.C Warenar, Wassenaar
20:15
Van Der Laan & Woe - Alles eromheen Theater de Koornbeurs, Franeker
20:30
Carolien Borgers - Zeker Weten Koningshof, Maassluis
20:30
Kirsten van Teijn - Heilloos Zaantheater, Zaandam
20:30
Sjaak Bral - De moord op blonde Dolly Werftheater, Utrecht
20:30
Herman in een bakje geitenkwark - 2 De Kleine Willem, Enschede
20:30
Pepijn Schoneveld - Morgen klaart het op Theater De Molen, Beuningen
20:30
Hans Dorrestijn Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:30
André Manuel Isala Theater, Capelle aan den IJssel

zondag 24 januari 2016

Alex Roeka - Voort! Theater Film Cafe De Lieve Vrouw, Amersfoort
Vet Kindercabaret - Vetter dan VET Markant Uden, Uden
Dolf Jansen - Hardverwarmend Kukeleku, Horst
14:30
Huub Stapel - MV² Leidse Schouwburg, Leiden
20:15
Carolien Borgers - Zeker Weten Ons Mierloos Theater, Mierlo

dinsdag 26 januari 2016

Hans Dorrestijn - Het einde is zoek Theater Bouwkunde, Deventer
Ashton Brothers - Enfants Terribles Theater de Stoep, Spijkenisse
Ali B - Je Suis Ali Parktheater, Eindhoven
20:00
Pumps en penalties - Over de wereld van de voetbalvrouw Schouwburg Venray, Venray
20:00
Daniël Arends Leidse Schouwburg, Leiden
20:30
Ronald Goedemondt Theater de Kom, Nieuwegein
20:30
Carolien Borgers - Zeker Weten Witte Theater, IJmuiden

woensdag 27 januari 2016

Ton Kas - JABROER Theater aan de Schie, Schiedam
1
Hans Liberg - Jazz & Comedy Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
Kommil Foo - Schoft Theater de Bussel, Oosterhout
Roué Verveer - Op het laatste moment Theater Hof 88, Almelo
Murth Mossel - Voors en tegens Theater Hof 88, Almelo
Kapsalon - Kapsalon de Comedy Theater De Lievekamp, Oss
Toneelgroep Het Volk - Het Volk in Dothan Cpunt Theater, Hoofddorp
Mark van de Veerdonk - TOF Theater Het Heerenlogement, Beusichem
Ashton Brothers - Enfants Terribles Theater de Stoep, Spijkenisse
Ali B - Je Suis Ali Arenberg Schouwburg, Antwerpen
Lenette van Dongen - Tegenwind Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar Markant Uden, Uden
Katinka Polderman - Polderman tiert welig Theater De Veste, Delft
Sara Kroos - Doorgefokt Orpheus, Apeldoorn
20:00
Van Der Laan & Woe - Alles eromheen Theater de Spiegel, Zwolle
1
20:00
Diederik van Vleuten - Mijn nachten met Churchill Theater Walhalla, Rotterdam
20:00
Daniël Arends De Harmonie, Leeuwarden
1
20:15
Leon van der Zanden - Supergewoon Theater De Leest, Waalwijk
20:15
Jon van Eerd - Harrie Babba Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
20:30
Cameretten Finalistentournee C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
20:30
Sjaak Bral - De moord op blonde Dolly Theater De Omval, Diemen
20:30
Silvester Zwaneveld - Regels zijn regels Goudse Schouwburg, Gouda
21:00
Aron Elstak - Met de moed der wanhoop Theater De Muzeval, Emmen

donderdag 28 januari 2016

Alex Roeka - Voort! Het Parktheater, Alphen aan den Rijn
Ton Kas - JABROER Theater de Spiegel, Zwolle
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Cabarestafette Theater de Kom, Nieuwegein
Fred Delfgaauw - Minder is Meer Theater De Lampegiet, Veenendaal
Kasper van Kooten Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
Kommil Foo - Schoft Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Roué Verveer - Op het laatste moment Podium Hoge Woerd, De Meern
Murth Mossel - Voors en tegens Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Kapsalon - Kapsalon de Comedy Zaantheater, Zaandam
Toneelgroep Het Volk - Het Volk in Dothan Groene Engel, Oss
Hans Dorrestijn - Het einde is zoek Theater Walhalla, Rotterdam
Bert Visscher - Zelden zoiets gezien Scheldetheater, Terneuzen
Mark van de Veerdonk - TOF De Weverij, Zierikzee
Omar Ahaddaf - Grenzeloos Podium Hoge Woerd, De Meern
Vincent Bijlo - Het Nieuwe Nu Theater de Stoep, Spijkenisse
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor Zichzelf Theater 't Speelhuis, Helmond
Lebbis - De Paardenpoetser Fulcotheater, IJsselstein
Dolf Jansen - Hardverwarmend C.C. Ons Gebouw, Bolsward
20:00
Pumps en penalties - Over de wereld van de voetbalvrouw Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Sara Kroos - Doorgefokt Diligentia, Den Haag
20:15
Carolien Borgers - Zeker Weten Theater De Winsinghhof, Roden
20:15
René van Meurs - Even Goede Vrienden Stadstheater de Bond, Oldenzaal
20:15
Johan Goossens - Daglicht Theater De Veste, Delft
20:15
Veldhuis & Kemper - Of de gladiolen (reprise) De Molenberg, Delfzijl
20:15
Jon van Eerd - Harrie Babba Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
20:15
Van Der Laan & Woe - Alles eromheen Theater 't Voorhuys, Emmeloord
20:30
Cameretten Finalistentournee C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
20:30
Arie Koomen / Edo Brunner - Pompen Witte Theater, IJmuiden
20:30
Rob en Emiel - Da's sterk Theater De Leest, Waalwijk
20:30
Peter Pannekoek - Zacht van Binnen Theater PePijn, Den Haag
20:30
André Manuel Lindenberg Theater, Nijmegen

vrijdag 29 januari 2016

Ton Kas - JABROER Agnietenhof, Tiel
Hans Liberg - Jazz & Comedy C.C. De Adelberg, Lommel
Vincent Geers - Je moet het maar durven Werftheater, Utrecht
Kasper van Kooten Goudse Schouwburg, Gouda
Kommil Foo - Schoft Theater De Leest, Waalwijk
Pumps en penalties - Over de wereld van de voetbalvrouw Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Soundos - Geboren met ervaring Theater Dakota, Den Haag
Pagina -481