CABARETINFO CABARETAGENDA

Gratis Uitverkocht Leden die gaan Leden die willen
Zoeken in Cabaretagenda
 
reset
Pagina -481
DATUM
NAAM
PODIUM
PLAATS
INFO
wo 23 nov
20:00
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:15
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
do 24 nov
20:00
Theater Cardo
Groesbeek
20:00
C.C. De Brouwerij
Ronse/Renaix
20:00
C.C. Stroud
Putten
20:00
De Weijer
Boxmeer
20:00
De Weijer
Boxmeer
20:00
Posttheater
Arnhem
20:00
Theater de Spiegel
Zwolle
20:00
De Poorterij
Zaltbommel
20:00
Betty Asfalt Complex
Amsterdam
20:00
C.C. Casino Koksijde
Koksijde
20:00
Theater Bellevue
Amsterdam
20:00
Theater de Schalm
Veldhoven
20:00
De Muze
Noordwijk
20:00
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
20:00
Chassé Theater
Breda
20:00
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:00
Theater de Speeldoos
Baarn
20:00
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:00
Schouwburg Venray
Venray
20:00
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:00
Stadsschouwburg Sittard-Geleen
Sittard
20:00
Koningshof
Maassluis
20:00
Het Evertshuis
Bodegraven
20:00
Theater De Boerderij
Huizen
20:00
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
20:00
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:00
Prismare
Enschede
20:00
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
20:00
Parktheater
Eindhoven
20:00
Theater De Storm
Winterswijk
20:00
Scheldetheater
Terneuzen
20:00
Zaantheater
Zaandam
20:00
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
20:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:00
Koningstheater
's-Hertogenbosch
20:00
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:00
Fransche School Culemborg
Culemborg
20:00
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
20:00
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
Zaantheater
Zaandam
20:00
Theater De Willem
Papendrecht
21:00
Sugar Factory
Amsterdam
vr 25 nov
20:00
J.O.C. De Nartist
Temse
20:00
Theater de Blauwe Kei
Veghel
Meervaart
Amsterdam
20:00
C.C. Kadans
Wuustwezel
20:00
Schaffelaartheater
Barneveld
20:00
Theater de Schalm
Veldhoven
20:00
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
20:00
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:00
Stadsschouwburg Sint-Niklaas
Sint-Niklaas
20:00
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
20:00
C.C. De Pas
Heesch
20:00
C.C. Maasmechelen
Maasmechelen
20:00
Theater Bellevue
Amsterdam
20:00
Schouwburg Cuijk
Cuijk
20:00
Theater De Musketon
Utrecht
20:00
Flint
Amersfoort
20:00
De Eendracht
Gemert
20:00
Agnietenhof
Tiel
20:00
Kulturhus Holten
Holten
20:00
OJC Comeet
Someren
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:00
Theater De Omval
Diemen
20:00
Theater Idea
Soest
20:00
C.C. De Werft
Geel
20:00
Jan van Besouw
Goirle
20:00
C.C. Achterolmen
Maaseik
20:00
Theater Zinin
Nijverdal
20:00
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:00
Junushoff Theater
Wageningen
20:00
Theater PePijn
Den Haag
20:00
Spant!
Bussum
20:00
DRU-Cultuurfabriek
Ulft
20:00
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
20:00
De Molenberg
Delfzijl
20:00
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:00
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
20:00
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:00
Theater De Schalm
Assen
20:00
Werftheater
Utrecht
20:00
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
20:00
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:00
Theater De Willem
Papendrecht
20:00
Theaters Tilburg
Tilburg
20:00
C.C. Het Hoekhuis
Leusden
20:00
C.C. Kruiningen
Kruiningen
20:00
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:00
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
Parktheater
Eindhoven
20:15
Diligentia
Den Haag
1
20:30
Meervaart
Amsterdam
21:00
SplotsZ
Roelofarendsveen
za 26 nov
20:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:00
Meervaart
Amsterdam

woensdag 23 november 2011

20:00
Lebbis De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Daniël Arends Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:15
Polderman tuigt af (reprise) Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis

donderdag 24 november 2011

20:00
Jochen Otten - Belastend materiaal Theater Cardo, Groesbeek
20:00
Bert Kruismans - Iedereen Rijk C.C. De Brouwerij, Ronse/Renaix
20:00
Purper - Helden C.C. Stroud, Putten
20:00
Berry Lussenburg - Getuige De Weijer, Boxmeer
20:00
Berry Lussenburg - Getuige De Weijer, Boxmeer
20:00
Kasper van Kooten - Het wonderlijke leven van Jac Posttheater, Arnhem
20:00
Lambert-Jan Koops - 36 Theater de Spiegel, Zwolle
20:00
Eric Koller De Poorterij, Zaltbommel
20:00
Harry Glotzbach - El Nino Betty Asfalt Complex, Amsterdam
20:00
Philippe Geubels - Hoe moet het nu verder? C.C. Casino Koksijde, Koksijde
20:00
Vincent Geers - Het is tijd Theater Bellevue, Amsterdam
20:00
Mylou Frencken - Mylou geeft licht Theater de Schalm, Veldhoven
20:00
Lenette van Dongen - Hoogseizoen De Muze, Noordwijk
20:00
Paulien Cornelisse - Hallo Aarde Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
20:00
Claudia De Breij - Hete vrede Chassé Theater, Breda
20:00
Vincent Bijlo - De cultuuroptimist Theater de Purmaryn, Purmerend
20:00
Sjaak Bral - Vaarwel 2011 Theater de Speeldoos, Baarn
20:00
Jeffrey Spalburg - Spiekerboks Isala Theater, Capelle aan den IJssel
20:00
Herman van Veen - Herman van Veen Tournee 10/11/12 Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:00
Mark van de veerdonk - Tolaat de vlogodre kiwjt Schouwburg Venray, Venray
20:00
Nina de la Croix - Bas Schouwburg Het Park, Hoorn
20:00
Arjan Ederveen Stadsschouwburg Sittard-Geleen, Sittard
20:00
Arjan Ederveen Koningshof, Maassluis
20:00
Nathalie Baartman - RAAK Het Evertshuis, Bodegraven
20:00
Anne van Rijn Theater De Boerderij, Huizen
20:00
Anne Van Veen - Wilde Lucht Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
20:00
Niet Schieten - Mannen zijn zeikwijven Schouwburg de Lawei, Drachten
20:00
Seth Gaaikema - Het mooiste komt nog Prismare, Enschede
20:00
Veldhuis & Kemper - Dan maar niet gelukkig Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
20:00
Nilgun Yerli - Weer met Henk Parktheater, Eindhoven
20:00
Silvester Zwaneveld - Het recht van de sterkste Theater De Storm, Winterswijk
20:00
Freek de Jonge Scheldetheater, Terneuzen
20:00
Jandino Asporaat - Laat ze maar komen Zaantheater, Zaandam
20:00
Ashton Brothers - Charlatans Isala Theater, Capelle aan den IJssel
20:00
Carolien Borgers Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:00
Richard Groenendijk Koningstheater, 's-Hertogenbosch
20:00
Sara Kroos - Voor de leeuwen Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:00
Enge Buren - Reuring Fransche School Culemborg, Culemborg
20:00
Leon van der Zanden Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
20:00
Lebbis De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Dolf Jansen Zaantheater, Zaandam
20:00
Daniël Arends Theater De Willem, Papendrecht
21:00
Cabaret Factory Sugar Factory, Amsterdam

vrijdag 25 november 2011

20:00
Michael van Peel - Van Peel overleeft 2011 J.O.C. De Nartist, Temse
20:00
Purper - Helden Theater de Blauwe Kei, Veghel
Arie Koomen / Edo Brunner Meervaart, Amsterdam
20:00
Steven Mahieu - Mahieustueus C.C. Kadans, Wuustwezel
20:00
Jochen Otten - Belastend materiaal Schaffelaartheater, Barneveld
20:00
Oeloek - Oeloek 3: De nacht van de Nasmaak Theater de Schalm, Veldhoven
20:00
Jeroen van Merwijk - De vleesgeworden bescheidenhe Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
20:00
Andre Manuel - Leve de man van de SVP! Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:00
Bert Kruismans - Iedereen Rijk Stadsschouwburg Sint-Niklaas, Sint-Niklaas
20:00
Eric Koller Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
20:00
Harry Glotzbach - El Nino C.C. De Pas, Heesch
20:00
Gili - Iedereen paranormaal C.C. Maasmechelen, Maasmechelen
20:00
Vincent Geers - Het is tijd Theater Bellevue, Amsterdam
20:00
Lenette van Dongen - Hoogseizoen Schouwburg Cuijk, Cuijk
20:00
Pieter Derks - Het werd ook wel eens tijd Theater De Musketon, Utrecht
20:00
Dames voor na vieren - Koude kermis Flint, Amersfoort
20:00
Arnout Van den Bossche - De Grote Internationale De Eendracht, Gemert
20:00
Claudia De Breij - Hete vrede Agnietenhof, Tiel
20:00
Vincent Bijlo - De cultuuroptimist Kulturhus Holten, Holten
20:00
Jeffrey Spalburg - Spiekerboks OJC Comeet, Someren
20:00
Herman van Veen - Herman van Veen Tournee 10/11/12 Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:00
Mark van de veerdonk - Tolaat de vlogodre kiwjt Theater De Omval, Diemen
20:00
Mattijs Verhallen - Zolang de maat maar vol is Theater Idea, Soest
20:00
Nigel Williams - Working class Hero C.C. De Werft, Geel
20:00
Hans Dorrestijn - Het buigen Jan van Besouw, Goirle
20:00
Nathalie Baartman - RAAK C.C. Achterolmen, Maaseik
20:00
Jeroen Leenders Theater Zinin, Nijverdal
20:00
Theo Nijland Schouwburg Het Park, Hoorn
20:00
Youp van 't Hek Junushoff Theater, Wageningen
20:00
Anne Van Veen - Wilde Lucht Theater PePijn, Den Haag
20:00
Klaas van der Eerden - Breedbeeld Spant!, Bussum
20:00
Katinka Polderman - Polderman Tuigt Af DRU-Cultuurfabriek, Ulft
20:00
Niet Schieten - Mannen zijn zeikwijven Stadstheater de Bond, Oldenzaal
20:00
Ronald Goedemondt - Binnen de lijntjes De Molenberg, Delfzijl
20:00
Tineke Schouten - LOL Inclusive Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:00
Veldhuis & Kemper - Dan maar niet gelukkig Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
20:00
Nilgun Yerli - Weer met Henk Theater de Stoep, Spijkenisse
20:00
Kristel Zweers - Puur Theater De Schalm, Assen
20:00
roue verveer - In Zeer Goede Staat Werftheater, Utrecht
20:00
Freek de Jonge Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
20:00
Jandino Asporaat - Laat ze maar komen Schouwburg de Lawei, Drachten
20:00
Ashton Brothers - Charlatans Theater De Willem, Papendrecht
20:00
Anuar - Gedreven Theaters Tilburg, Tilburg
20:00
Carolien Borgers - Makkelijk Praten C.C. Het Hoekhuis, Leusden
20:00
Richard Groenendijk C.C. Kruiningen, Kruiningen
20:00
Enge Buren - Reuring Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
20:00
Leon van der Zanden Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:00
Lebbis De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Dolf Jansen Parktheater, Eindhoven
20:15
Paulien Cornelisse Diligentia, Den Haag
1
20:30
Arie Koomen / Edo Brunner - E & A is toch voordeli Meervaart, Amsterdam
21:00
Dutch Metal Cafe Night en SINT SplotsZ, Roelofarendsveen

zaterdag 26 november 2011

20:00
Purper - Helden Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:00
Inci Lulu Pamuk - Sex, Turks & Rock n Roll Meervaart, Amsterdam
Pagina -481