Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
Flint
Amersfoort
20:15
Diligentia
Den Haag
De Nieuwe Doelen
Gorinchem
De Meerpaal
Dronten
Arsenaal Theater
Vlissingen
Agora Theater Lelystad
Lelystad
Agnietenhof
Tiel
Theater Zuidplein
Rotterdam
20:30
Theater PePijn
Den Haag
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
Theater Harderwijk
Harderwijk
Theater De Leest
Waalwijk
Theater de Griffioen
Amstelveen
Theater De Boerderij
Huizen
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Theater 't Voorhuys
Emmeloord
20:15
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
20:15
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:30
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Schouwburg de Lawei
Drachten
Schouwburg Cuijk
Cuijk
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Paradiso
Amsterdam
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Orpheus
Apeldoorn
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
Leidse Schouwburg
Leiden
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
Koningstheater
's-Hertogenbosch
Koningstheater
's-Hertogenbosch
Groene Engel
Oss
Flint
Amersfoort
20:15
Diligentia
Den Haag
De Meerpaal
Dronten
20:30
De Maaspoort
Venlo
De Kleine Komedie
Amsterdam
De Harmonie
Leeuwarden
Cpunt Theater
Hoofddorp
C.C. Achterolmen
Maaseik
Atak
Enschede
Zaantheater
Zaandam
Theater Zuidplein
Rotterdam
Theater Schuurkerk
Maassluis
20:30
Theater PePijn
Den Haag
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
Theater de Kom
Nieuwegein
Theater Aan de Slinger
Houten
20:15
Theater aan de Schie
Schiedam
20:15
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
20:30
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
20:30
So What!
Gouda
Schouwburg Het Park
Hoorn
Meervaart
Amsterdam
Kastanjelaan 13
Velp
Het Veur Theater
Leidschendam
Het Musiater
Zevenaar
20:30
Groene Engel
Oss
Flint
Amersfoort
20:15
Diligentia
Den Haag
De Skâns
Gorredijk
De Kleine Komedie
Amsterdam
De Eendracht
Gemert
C.C. De Voorste Vennen Drunen
Drunen
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
Agora Theater Druten
Druten
Agnietenhof
Tiel
't Zand
Maarssen
Zalencentrum De Lockhorst
Sliedrecht
Zaantheater
Zaandam
Werftheater
Utrecht
20:30
Theater PePijn
Den Haag
Theater De Willem
Papendrecht
20:30
Theater de Tobbe
Voorburg
Theater De Storm
Winterswijk
20:00
Theater de Purmaryn
Purmerend
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:30
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Orpheus
Apeldoorn
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
Musis
Arnhem
Koningstheater
's-Hertogenbosch
Het Musiater
Zevenaar
Figi Theater
Zeist
20:15
Diligentia
Den Haag
De Maaspoort
Venlo
De Kleine Komedie
Amsterdam
De Eendracht
Gemert
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
Theater aan de Schie
Schiedam
Stadsschouwburg Sittard-Geleen
Sittard
14:00
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
woensdag 25 maart 2009
Herman Finkers - Na de Pauze
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
Acda en de Munnik - Spelen
Flint, Amersfoort
20:15
Guido Weijers - Axestos
Diligentia, Den Haag
Brokstukken - Rode Dwerg
De Nieuwe Doelen, Gorinchem
Karin Bloemen - Overgang
De Meerpaal, Dronten
Van Houts en De Ket - Achtelijker dan dwars
Arsenaal Theater, Vlissingen
Silvester Zwaneveld
Agora Theater Lelystad, Lelystad
Footloose
Agnietenhof, Tiel
donderdag 26 maart 2009
Jandino Asporaat - Buena Vista
Theater Zuidplein, Rotterdam
20:30
Anuar
Theater PePijn, Den Haag
Ronald Goedemondt - Dedication
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
Cesar Zuiderwijk (& The Clarks)
Theater Harderwijk, Harderwijk
Sara Kroos - Bries
Theater De Leest, Waalwijk
Koller
Theater de Griffioen, Amstelveen
Sjaak Bral - Vanzelfsprekend
Theater De Boerderij, Huizen
Javier Guzman - Por Dios
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Nathalie Baartman - Los
Theater 't Voorhuys, Emmeloord
20:15
Jochem Myjer - De Rust Zelve
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Wim Helsen - Het Uur van de Prutser
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Ter Bescherming van de Jeugd - Het Beste Van..
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
20:15
Claudia de Breij - iClaudia
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Micha Wertheim - Voor De Grap
Schouwburg Het Park, Hoorn
20:30
Pieter Derks - Waan
Schouwburg Hengelo, Hengelo
Mark van de Veerdonk - RANJANEUROSE
Schouwburg de Lawei, Drachten
Ernesto en Marcellino - Diepgang
Schouwburg Cuijk, Cuijk
Leids Cabaret Festival - Finalistentour 2009
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:00
Onno Innemee - Wie heeft Onno Innemee vermoord?
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Tracy Morgan
Paradiso, Amsterdam
Jan Jaap van der Wal - Zonder Band
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Brokstukken - Rode Dwerg
Orpheus, Apeldoorn
Herman Finkers - Na de Pauze
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
Hans Vermeulen en de Rest
Leidse Schouwburg, Leiden
Plien en Bianca - Wie dan allemaal...
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Ellen Dikker - Toendra
Koningstheater, 's-Hertogenbosch
Wouter Deprez - Eelt
Koningstheater, 's-Hertogenbosch
Alex Klaasen - Eindelijk Alleen
Groene Engel, Oss
Acda en de Munnik - Spelen
Flint, Amersfoort
20:15
Guido Weijers - Axestos
Diligentia, Den Haag
Karin Bloemen - Overgang
De Meerpaal, Dronten
20:30
Kees Torn - Einde Verhaal
De Maaspoort, Venlo
Katinka Polderman - Polderman Kachelt Door
De Kleine Komedie, Amsterdam
Veldhuis & Kemper - We Moeten Praten
De Harmonie, Leeuwarden
Van Houts en De Ket - Achtelijker dan dwars
Cpunt Theater, Hoofddorp
Richard Groenendrijk - Na de wedstrijd
C.C. Achterolmen, Maaseik
Pieter Reitsma / Harry Glotzbach / Hans Jongsma /
Atak, Enschede
vrijdag 27 maart 2009
Roy Aernouts - Alles Altijd en Overal
Zaantheater, Zaandam
Jandino Asporaat - Buena Vista
Theater Zuidplein, Rotterdam
Jaap Mulder
Theater Schuurkerk, Maassluis
20:30
Anuar - Ongeremd
Theater PePijn, Den Haag
Plien en Bianca - Wie dan allemaal...
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
Jan Jaap van der Wal - Zonder Band
Theater de Kom, Nieuwegein
Brokstukken - Rode Dwerg
Theater Aan de Slinger, Houten
20:15
Van Houts en De Ket - Achtelijker dan dwars
Theater aan de Schie, Schiedam
20:15
Jochem Myjer - De Rust Zelve
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Nathalie Baartman - Los
Stadstheater de Bond, Oldenzaal
Theo Maassen - Zonder Pardon
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
20:30
Speelman & Speelman - Thuis
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
20:30
Daniël Arends
So What!, Gouda
Claudia de Breij - iClaudia
Schouwburg Het Park, Hoorn
Micha Wertheim - Voor De Grap
Meervaart, Amsterdam
Pieter Derks - Waan
Kastanjelaan 13, Velp
John Buijsman - BUK
Het Veur Theater, Leidschendam
Koller
Het Musiater, Zevenaar
20:30
Comedytrain met o.a. Dolf Jansen
Groene Engel, Oss
Kasper van Kooten - Veelvraat
Flint, Amersfoort
20:15
Guido Weijers - Axestos
Diligentia, Den Haag
Alex Klaasen - Eindelijk Alleen
De Skâns, Gorredijk
Katinka Polderman - Polderman Kachelt Door
De Kleine Komedie, Amsterdam
Ernesto en Marcellino - Diepgang
De Eendracht, Gemert
Mark van de Veerdonk
C.C. De Voorste Vennen Drunen, Drunen
Jörgen Raymann - Familyman
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
Sjaak Bral - Vanzelfsprekend
Agora Theater Druten, Druten
Kees Torn - Einde Verhaal
Agnietenhof, Tiel
Ronald Goedemondt - Dedication
't Zand, Maarssen
zaterdag 28 maart 2009
Sjaak Bral - Vanzelfsprekend
Zalencentrum De Lockhorst, Sliedrecht
Alex Klaasen - Eindelijk Alleen
Zaantheater, Zaandam
Kristel Zweers - Ruig
Werftheater, Utrecht
20:30
Max van den Burg
Theater PePijn, Den Haag
Jandino Asporaat - Buena Vista
Theater De Willem, Papendrecht
20:30
Roy Aernouts - Alles Altijd en Overal
Theater de Tobbe, Voorburg
Pieter Derks - Waan
Theater De Storm, Winterswijk
20:00
A Night of Comedy
Theater de Purmaryn, Purmerend
John Buijsman - BUK
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Ronald Goedemondt - Dedication
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:30
Speelman & Speelman - Thuis
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Claudia de Breij - iClaudia
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Silvester Zwaneveld
Orpheus, Apeldoorn
Herman Finkers - Na de Pauze
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
Sara Kroos - Bries
Musis, Arnhem
Onno Innemee - Wie heeft Onno Innemee vermoord?
Koningstheater, 's-Hertogenbosch
Cesar Zuiderwijk (& The Clarks)
Het Musiater, Zevenaar
Van Houts en De Ket - Achtelijker dan dwars
Figi Theater, Zeist
20:15
Samba Schutte
Diligentia, Den Haag
Footloose
De Maaspoort, Venlo
Katinka Polderman - Polderman Kachelt Door
De Kleine Komedie, Amsterdam
Ernesto en Marcellino - Diepgang
De Eendracht, Gemert
Jörgen Raymann - Familyman
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
zondag 29 maart 2009
Cesar Zuiderwijk (& The Clarks)
Theater aan de Schie, Schiedam
Jörgen Raymann - Familyman
Stadsschouwburg Sittard-Geleen, Sittard
14:00
Vet Kindercabaret
Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen