Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
Agora Theater Lelystad
Lelystad
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
Agnietenhof
Tiel
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Schouwburg Venray
Venray
Arsenaal Theater
Vlissingen
Koningstheater
's-Hertogenbosch
Koningstheater
's-Hertogenbosch
Flint
Amersfoort
Theater de Griffioen
Amstelveen
De Kleine Komedie
Amsterdam
Paradiso
Amsterdam
Orpheus
Apeldoorn
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
Schouwburg Cuijk
Cuijk
20:30
Theater PePijn
Den Haag
20:15
Diligentia
Den Haag
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
Schouwburg de Lawei
Drachten
De Meerpaal
Dronten
Theater 't Voorhuys
Emmeloord
Atak
Enschede
20:15
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Theater Harderwijk
Harderwijk
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:30
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Cpunt Theater
Hoofddorp
Schouwburg Het Park
Hoorn
Theater De Boerderij
Huizen
De Harmonie
Leeuwarden
Leidse Schouwburg
Leiden
C.C. Achterolmen
Maaseik
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
Groene Engel
Oss
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
Theater Zuidplein
Rotterdam
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:30
De Maaspoort
Venlo
Theater De Leest
Waalwijk
20:15
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Flint
Amersfoort
Meervaart
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:30
Theater PePijn
Den Haag
20:15
Diligentia
Den Haag
C.C. De Voorste Vennen Drunen
Drunen
Agora Theater Druten
Druten
De Eendracht
Gemert
De Skâns
Gorredijk
20:30
So What!
Gouda
20:30
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Schouwburg Het Park
Hoorn
Theater Aan de Slinger
Houten
Het Veur Theater
Leidschendam
't Zand
Maarssen
Theater Schuurkerk
Maassluis
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
Theater de Kom
Nieuwegein
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
20:30
Groene Engel
Oss
Theater Zuidplein
Rotterdam
20:15
Theater aan de Schie
Schiedam
Agnietenhof
Tiel
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
Kastanjelaan 13
Velp
Zaantheater
Zaandam
Het Musiater
Zevenaar
20:15
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
Koningstheater
's-Hertogenbosch
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
De Kleine Komedie
Amsterdam
Orpheus
Apeldoorn
Musis
Arnhem
20:30
Theater PePijn
Den Haag
20:15
Diligentia
Den Haag
De Eendracht
Gemert
20:30
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
Theater De Willem
Papendrecht
20:00
Theater de Purmaryn
Purmerend
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
Zalencentrum De Lockhorst
Sliedrecht
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Werftheater
Utrecht
De Maaspoort
Venlo
20:30
Theater de Tobbe
Voorburg
Theater De Storm
Winterswijk
Zaantheater
Zaandam
Figi Theater
Zeist
Het Musiater
Zevenaar
C.C. Den Herd
Bladel
20:00
De Unie
Rotterdam
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
woensdag 25 maart 2009
Koller
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
Silvester Zwaneveld
Agora Theater Lelystad, Lelystad
Jan Jaap van der Wal - Zonder Band
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Herman Finkers - Na de Pauze
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
Footloose
Agnietenhof, Tiel
Veldhuis & Kemper - We Moeten Praten
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Wouter Deprez - Eelt
Schouwburg Venray, Venray
Van Houts en De Ket - Achtelijker dan dwars
Arsenaal Theater, Vlissingen
donderdag 26 maart 2009
Ellen Dikker - Toendra
Koningstheater, 's-Hertogenbosch
Wouter Deprez - Eelt
Koningstheater, 's-Hertogenbosch
Acda en de Munnik - Spelen
Flint, Amersfoort
Koller
Theater de Griffioen, Amstelveen
Katinka Polderman - Polderman Kachelt Door
De Kleine Komedie, Amsterdam
Tracy Morgan
Paradiso, Amsterdam
Brokstukken - Rode Dwerg
Orpheus, Apeldoorn
Ronald Goedemondt - Dedication
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
Ernesto en Marcellino - Diepgang
Schouwburg Cuijk, Cuijk
20:30
Anuar
Theater PePijn, Den Haag
20:15
Guido Weijers - Axestos
Diligentia, Den Haag
Plien en Bianca - Wie dan allemaal...
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Mark van de Veerdonk - RANJANEUROSE
Schouwburg de Lawei, Drachten
Karin Bloemen - Overgang
De Meerpaal, Dronten
Nathalie Baartman - Los
Theater 't Voorhuys, Emmeloord
Pieter Reitsma / Harry Glotzbach / Hans Jongsma /
Atak, Enschede
20:15
Claudia de Breij - iClaudia
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Cesar Zuiderwijk (& The Clarks)
Theater Harderwijk, Harderwijk
20:00
Onno Innemee - Wie heeft Onno Innemee vermoord?
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:30
Pieter Derks - Waan
Schouwburg Hengelo, Hengelo
Van Houts en De Ket - Achtelijker dan dwars
Cpunt Theater, Hoofddorp
Micha Wertheim - Voor De Grap
Schouwburg Het Park, Hoorn
Sjaak Bral - Vanzelfsprekend
Theater De Boerderij, Huizen
Veldhuis & Kemper - We Moeten Praten
De Harmonie, Leeuwarden
Hans Vermeulen en de Rest
Leidse Schouwburg, Leiden
Richard Groenendrijk - Na de wedstrijd
C.C. Achterolmen, Maaseik
Javier Guzman - Por Dios
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Ter Bescherming van de Jeugd - Het Beste Van..
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
Alex Klaasen - Eindelijk Alleen
Groene Engel, Oss
Jan Jaap van der Wal - Zonder Band
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Herman Finkers - Na de Pauze
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
Jandino Asporaat - Buena Vista
Theater Zuidplein, Rotterdam
Leids Cabaret Festival - Finalistentour 2009
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Wim Helsen - Het Uur van de Prutser
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:30
Kees Torn - Einde Verhaal
De Maaspoort, Venlo
Sara Kroos - Bries
Theater De Leest, Waalwijk
20:15
Jochem Myjer - De Rust Zelve
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
vrijdag 27 maart 2009
Kasper van Kooten - Veelvraat
Flint, Amersfoort
Micha Wertheim - Voor De Grap
Meervaart, Amsterdam
Katinka Polderman - Polderman Kachelt Door
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:30
Anuar - Ongeremd
Theater PePijn, Den Haag
20:15
Guido Weijers - Axestos
Diligentia, Den Haag
Mark van de Veerdonk
C.C. De Voorste Vennen Drunen, Drunen
Sjaak Bral - Vanzelfsprekend
Agora Theater Druten, Druten
Ernesto en Marcellino - Diepgang
De Eendracht, Gemert
Alex Klaasen - Eindelijk Alleen
De Skâns, Gorredijk
20:30
Daniël Arends
So What!, Gouda
20:30
Speelman & Speelman - Thuis
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Claudia de Breij - iClaudia
Schouwburg Het Park, Hoorn
Brokstukken - Rode Dwerg
Theater Aan de Slinger, Houten
John Buijsman - BUK
Het Veur Theater, Leidschendam
Ronald Goedemondt - Dedication
't Zand, Maarssen
Jaap Mulder
Theater Schuurkerk, Maassluis
Theo Maassen - Zonder Pardon
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
Jan Jaap van der Wal - Zonder Band
Theater de Kom, Nieuwegein
Nathalie Baartman - Los
Stadstheater de Bond, Oldenzaal
20:30
Comedytrain met o.a. Dolf Jansen
Groene Engel, Oss
Jandino Asporaat - Buena Vista
Theater Zuidplein, Rotterdam
20:15
Van Houts en De Ket - Achtelijker dan dwars
Theater aan de Schie, Schiedam
Kees Torn - Einde Verhaal
Agnietenhof, Tiel
Jörgen Raymann - Familyman
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
Pieter Derks - Waan
Kastanjelaan 13, Velp
Roy Aernouts - Alles Altijd en Overal
Zaantheater, Zaandam
Koller
Het Musiater, Zevenaar
20:15
Jochem Myjer - De Rust Zelve
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Plien en Bianca - Wie dan allemaal...
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
zaterdag 28 maart 2009
Onno Innemee - Wie heeft Onno Innemee vermoord?
Koningstheater, 's-Hertogenbosch
Ronald Goedemondt - Dedication
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
John Buijsman - BUK
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Katinka Polderman - Polderman Kachelt Door
De Kleine Komedie, Amsterdam
Silvester Zwaneveld
Orpheus, Apeldoorn
Sara Kroos - Bries
Musis, Arnhem
20:30
Max van den Burg
Theater PePijn, Den Haag
20:15
Samba Schutte
Diligentia, Den Haag
Ernesto en Marcellino - Diepgang
De Eendracht, Gemert
20:30
Speelman & Speelman - Thuis
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Jörgen Raymann - Familyman
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
Jandino Asporaat - Buena Vista
Theater De Willem, Papendrecht
20:00
A Night of Comedy
Theater de Purmaryn, Purmerend
Herman Finkers - Na de Pauze
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
Sjaak Bral - Vanzelfsprekend
Zalencentrum De Lockhorst, Sliedrecht
Claudia de Breij - iClaudia
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Kristel Zweers - Ruig
Werftheater, Utrecht
Footloose
De Maaspoort, Venlo
20:30
Roy Aernouts - Alles Altijd en Overal
Theater de Tobbe, Voorburg
Pieter Derks - Waan
Theater De Storm, Winterswijk
Alex Klaasen - Eindelijk Alleen
Zaantheater, Zaandam
Van Houts en De Ket - Achtelijker dan dwars
Figi Theater, Zeist
Cesar Zuiderwijk (& The Clarks)
Het Musiater, Zevenaar
zondag 29 maart 2009
Koller - Hippopotomonstrosesquipedaliofobie (angst
C.C. Den Herd, Bladel
20:00
Effe Serieus?!
De Unie, Rotterdam
Herman Finkers - Na de Pauze
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam