Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Theater Bellevue
Amsterdam
Munttheater
Weert
De Maaspoort
Venlo
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:00
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
Schouwburg Lochem
Lochem
Fulcotheater
IJsselstein
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Theater 't Speelhuis
Helmond
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Theater de Koornbeurs
Franeker
Wilminktheater
Enschede
Theater de Kampanje
Den Helder
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
20:30
Theater PePijn
Den Haag
Schouwburg Cuijk
Cuijk
Chassé Theater
Breda
Kennemer Theater
Beverwijk
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
Theater Bellevue
Amsterdam
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Schouwburg Almere
Almere
Schouwburg Almere
Almere
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Zaantheater
Zaandam
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
20:00
SplotsZ
Roelofarendsveen
Theater de Purmaryn
Purmerend
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
S.C.C. De Enck
Oirschot
Den Dullaert
Hulst
Theater Aan de Slinger
Houten
Theater Achterom
Hilversum
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Schouwburg de Lawei
Drachten
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
20:15
Diligentia
Den Haag
Schouwburg Cuijk
Cuijk
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Posttheater
Arnhem
Theater Bellevue
Amsterdam
Schouwburg Almere
Almere
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Koningstheater
's-Hertogenbosch
20:00
C.C. Zundert
Zundert
Swanla Theater
Zevenhuizen
20:00
Zaantheater
Zaandam
20:30
Theater de Tobbe
Voorburg
Theater Zinin
Nijverdal
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Theater Aan de Slinger
Houten
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
Theater 't Speelhuis
Helmond
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
De Eendracht
Gemert
Theater De Muzeval
Emmen
Parktheater
Eindhoven
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
Diligentia
Den Haag
20:30
Theater PePijn
Den Haag
Kennemer Theater
Beverwijk
De Kattendans
Bergeijk
Theater De Kolk
Assen
Theater Bellevue
Amsterdam
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Koningstheater
's-Hertogenbosch
Theater de Bussel
Oosterhout
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
De Molenberg
Delfzijl
Musis
Arnhem
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
Den Boogaard
Moergestel
Leidse Schouwburg
Leiden
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
Parktheater
Eindhoven
Musis
Arnhem
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Theater De Lampegiet
Veenendaal
Stadsschouwburg Sittard-Geleen
Sittard
20:15
Theater aan de Schie
Schiedam
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
Schouwburg Ogterop
Meppel
Schouwburg Het Park
Hoorn
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
20:15
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Theater De Veste
Delft
Chassé Theater
Breda
Musis
Arnhem
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Theater De Storm
Winterswijk
woensdag 01 april 2009
Leids Cabaret Festival - Finalistentour 2009
Theater Bellevue, Amsterdam
donderdag 02 april 2009
Micha Wertheim - Voor De Grap
Munttheater, Weert
Theo Maassen - Zonder Pardon
De Maaspoort, Venlo
Vincent Geers - Overdaad
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
Cabarestafette
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
Plien en Bianca - Wie dan allemaal...
Theater de Purmaryn, Purmerend
20:00
A Night of Comedy
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
Brokstukken - Rode Dwerg
Schouwburg Lochem, Lochem
Pieter Derks - Waan
Fulcotheater, IJsselstein
Claudia de Breij - iClaudia
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
20:00
Veldhuis & Kemper - We Moeten Praten
Schouwburg Hengelo, Hengelo
Van Houts en De Ket - Achtelijker dan dwars
Theater 't Speelhuis, Helmond
Ellen Dikker - Toendra
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Wouter Deprez - Eelt
Theater de Koornbeurs, Franeker
Acda en de Munnik - Spelen
Wilminktheater, Enschede
Jan Jaap van der Wal - Zonder Band
Theater de Kampanje, Den Helder
Karin Bloemen - Overgang
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
20:30
Leon van der Zanden
Theater PePijn, Den Haag
Guido Weijers - Axestos
Schouwburg Cuijk, Cuijk
Roy Aernouts - Alles Altijd en Overal
Chassé Theater, Breda
Eric van Sauers - Ridder
Kennemer Theater, Beverwijk
Richard Groenendrijk - Na de wedstrijd
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
Leids Cabaret Festival - Finalistentour 2009
Theater Bellevue, Amsterdam
Ernesto en Marcellino - Diepgang
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Katinka Polderman - Polderman Kachelt Door
Schouwburg Almere, Almere
Footloose
Schouwburg Almere, Almere
Kees Torn - Einde Verhaal
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
vrijdag 03 april 2009
Katinka Polderman - Polderman Kachelt Door
Zaantheater, Zaandam
Vincent Geers - Overdaad
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
Cabarestafette
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
20:00
Olaf en Jasper
SplotsZ, Roelofarendsveen
Claudia de Breij - iClaudia
Theater de Purmaryn, Purmerend
Koller - Hippopotomonstrosesquipedaliofobie (angst
Stadstheater de Bond, Oldenzaal
Mark van de Veerdonk
S.C.C. De Enck, Oirschot
Silvester Zwaneveld
Den Dullaert, Hulst
Sjaak Bral - Vanzelfsprekend
Theater Aan de Slinger, Houten
Anuar - Ongeremd
Theater Achterom, Hilversum
Veldhuis & Kemper - We Moeten Praten
Schouwburg Hengelo, Hengelo
Van Houts en De Ket - Achtelijker dan dwars
Schouwburg de Lawei, Drachten
John Buijsman - BUK
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Lebbis - Hoe laat begint het schieten?
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Karin Bloemen - Overgang
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
20:15
Pieter Derks - Waan
Diligentia, Den Haag
Guido Weijers - Axestos
Schouwburg Cuijk, Cuijk
Nathalie Baartman - Los
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Onno Innemee - Wie heeft Onno Innemee vermoord?
Posttheater, Arnhem
Leids Cabaret Festival - Finalistentour 2009
Theater Bellevue, Amsterdam
Footloose
Schouwburg Almere, Almere
Lenette van Dongen - Nikè
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Van Muiswinkel en van Vleuten - Mannen met Boedel
Koningstheater, 's-Hertogenbosch
zaterdag 04 april 2009
20:00
Wouter Deprez - Eelt
C.C. Zundert, Zundert
Sjaak Bral - Vanzelfsprekend
Swanla Theater, Zevenhuizen
20:00
A Night of Comedy
Zaantheater, Zaandam
20:30
Eric van Sauers - Ridder
Theater de Tobbe, Voorburg
Nathalie Baartman - Los
Theater Zinin, Nijverdal
Footloose
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
John Buijsman - BUK
Theater Aan de Slinger, Houten
Guido Weijers - Axestos
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
Brokstukken - Rode Dwerg
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
Claudia de Breij - iClaudia
Theater 't Speelhuis, Helmond
Jörgen Raymann - Familyman
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Ter Bescherming van de Jeugd - Het Beste Van..
De Eendracht, Gemert
Ernesto en Marcellino - Diepgang
Theater De Muzeval, Emmen
Van Houts en De Ket - Achtelijker dan dwars
Parktheater, Eindhoven
Harry Glotzbach - Pura Vida
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Pieter Derks - Waan
Diligentia, Den Haag
20:30
Wouter Deprez - Eelt
Theater PePijn, Den Haag
Kristel Zweers - Ruig
Kennemer Theater, Beverwijk
Kees Torn - Einde Verhaal
De Kattendans, Bergeijk
Alex Klaasen - Eindelijk Alleen
Theater De Kolk, Assen
Leids Cabaret Festival - Finalistentour 2009
Theater Bellevue, Amsterdam
Lenette van Dongen - Nikè
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Van Muiswinkel en van Vleuten - Mannen met Boedel
Koningstheater, 's-Hertogenbosch
zondag 05 april 2009
Black Cesar
Theater de Bussel, Oosterhout
Footloose
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Roy Aernouts - Alles Altijd en Overal
De Molenberg, Delfzijl
Theo Maassen - Zonder Pardon
Musis, Arnhem
maandag 06 april 2009
Herman Finkers - Na de Pauze
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
Vincent Geers - Overdaad
Den Boogaard, Moergestel
Micha Wertheim - Voor De Grap
Leidse Schouwburg, Leiden
Sjaak Bral - Vanzelfsprekend
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
Jan Jaap van der Wal - Zonder Band
Parktheater, Eindhoven
Theo Maassen - Zonder Pardon
Musis, Arnhem
Sara Kroos - Bries
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
dinsdag 07 april 2009
Jandino Asporaat - Buena Vista
Theater De Lampegiet, Veenendaal
Silvester Zwaneveld
Stadsschouwburg Sittard-Geleen, Sittard
20:15
Jim Speelmans - Jim Speelmans houdt huis!
Theater aan de Schie, Schiedam
Karin Bloemen - Overgang
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
Pieter Derks - Waan
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Footloose
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Herman Finkers - Na de Pauze
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
Lebbis - Hoe laat begint het schieten?
Schouwburg Ogterop, Meppel
Acda en de Munnik - Spelen
Schouwburg Het Park, Hoorn
Sjaak Bral - Vanzelfsprekend
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
20:15
Bert Visscher - Stoffe Jongens (reprise)
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Wouter Deprez - Eelt
Theater De Veste, Delft
Van Houts en De Ket - Achtelijker dan dwars
Chassé Theater, Breda
Theo Maassen - Zonder Pardon
Musis, Arnhem
Sara Kroos - Bries
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
woensdag 08 april 2009
Cabarestafette
Theater De Storm, Winterswijk