Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Posthuis Theater
Heerenveen
Schouwburg Almere
Almere
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:15
Schouwburg Cuijk
Cuijk
Schouwburg de Lawei
Drachten
Schouwburg de Lawei
Drachten
Schouwburg Venray
Venray
20:00
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Theater De Storm
Winterswijk
Theater De Veste
Delft
Theater Zuidplein
Rotterdam
Agnietenhof
Tiel
C.C. Den Durpsherd
Berlicum
C.C. Maasmechelen
Maasmechelen
C.C. Martien van Doorne
Deurne
C.C. Ter Dilft
Bornem
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
Cultuurcluster de Tiliander
Oisterwijk
20:15
De Eendracht
Gemert
20:00
De Harmonie
Leeuwarden
De Meerpaal
Dronten
DRU-Cultuurfabriek
Ulft
Fulcotheater
IJsselstein
G.C. Tentakel
Zonhoven
Het Barghse Huus
s-Heerenberg
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
Meervaart
Amsterdam
Orpheus
Apeldoorn
Orpheus
Apeldoorn
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
S.C.C. De Enck
Oirschot
S.C.C. De Ruchte
Someren
20:15
S.C.C. Maldensteijn
Malden
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Schouwburg Venray
Venray
20:30
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Stiching Calypso Theater
Wijk bij Duurstede
Theater 't Voorhuys
Emmeloord
20:15
Theater Achterom
Hilversum
Theater Dakota
Den Haag
Theater De Lievekamp
Oss
Theater De Willem
Papendrecht
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
20:30
Theater PePijn
Den Haag
Witte Theater
IJmuiden
Zaantheater
Zaandam
Agora Theater Druten
Druten
Arto Theater
Schoonhoven
C.C. Bacchus
Aalsmeer
C.C. De Schakel
Waregem
C.C. De steiger Boom
Boom
20:15
C.C. De Voorste Vennen Drunen
Drunen
C.C. Martien van Doorne
Deurne
C.C. Onder de Linden
Middenbeemster
C.C. Zwaneberg
Heist-op-den-Berg
Chassé Theater
Breda
20:00
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
Cpunt Theater
Hoofddorp
De Kleine Komedie
Amsterdam
De Maagd
Bergen op Zoom
De Meiboom
Krabbendijke
De Nieuwe Doelen
Gorinchem
De Schattelijn
Geertruidenberg
20:15
De Toegift
Den Hoorn
Diligentia
Den Haag
Dok6
Panningen
Fidei et Arti
Oudenbosch
Flint
Amersfoort
Het Veur Theater
Leidschendam
Lindenberg Theater
Nijmegen
Meervaart
Amsterdam
Orpheus
Apeldoorn
S.C.C. De Enck
Oirschot
Scala Helmond
Helmond
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:30
Schouwburg De Kring
Roosendaal
20:00
Spant!
Bussum
Theater 't Pand
Gorinchem
Theater Achterom
Hilversum
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
20:15
Theater de Hofnar
Valkenswaard
20:00
Theater de Kom
Nieuwegein
20:30
Theater De Omval
Diemen
Theater de Purmaryn
Purmerend
Theater de Stoep
Spijkenisse
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
20:30
Theater PePijn
Den Haag
20:15
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
Zaantheater
Zaandam
De Kleine Komedie
Amsterdam
15:30
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
Stadsschouwburg Sint-Niklaas
Sint-Niklaas
Vestzaktheater Het Zwijnshoofd
Bergen op Zoom
De Kleine Komedie
Amsterdam
Oude Luxor Theater
Rotterdam
donderdag 21 februari 2013
Soundos - Er is geen plan B
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Youp van 't Hek - Wigwam
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor je het weet
Posthuis Theater, Heerenveen
Peter Heerschop - Gelukzoekers
Schouwburg Almere, Almere
Ruben Nicolai - Little friday
Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:15
Mark van de Veerdonk - Weltebarsten
Schouwburg Cuijk, Cuijk
Tineke Schouten - Moet niet gekker worden
Schouwburg de Lawei, Drachten
Lebbis - Het grijze gebied
Schouwburg de Lawei, Drachten
Jochem Myjer - Even geduld A.U.B.
Schouwburg Venray, Venray
20:00
Wilfried de Jong & Ocobar - Non-stop New York
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Henry van Loon - Electropis
Theater De Storm, Winterswijk
Stefan Pop - Mijn blauwe periode
Theater De Veste, Delft
Max van den Burg - Schlemiel
Theater Zuidplein, Rotterdam
vrijdag 22 februari 2013
Jandino Asporaat - De Revue
Agnietenhof, Tiel
Berry Lussenburg - Verwhard
C.C. Den Durpsherd, Berlicum
Wim Helsen - Spijtig spijtig spijtig
C.C. Maasmechelen, Maasmechelen
Sabine Beens - Ça bien!
C.C. Martien van Doorne, Deurne
Wouter Deprez - Hier is wat ik denk
C.C. Ter Dilft, Bornem
Roue Verveer - In zeer goede staat
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
Carolien Borgers - Happy End
Cultuurcluster de Tiliander, Oisterwijk
20:15
Anne Jan Toonstra - Murw
De Eendracht, Gemert
20:00
Remko Vrijdag & Martine Sandifort
De Harmonie, Leeuwarden
Op Sterk Water - Alfa
De Meerpaal, Dronten
Rob en Emiel - Geknipt en geschoren
DRU-Cultuurfabriek, Ulft
Peter Heerschop - Gelukzoekers
Fulcotheater, IJsselstein
Alex Agnew - Interesting times
G.C. Tentakel, Zonhoven
Soundos - Er is geen plan B
Het Barghse Huus, s-Heerenberg
Ellen Dikker - Horten en stoten
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Ashton Brothers - Treasures
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
Lebbis - Het grijze gebied
Meervaart, Amsterdam
Yora Rienstra - We maken er wat van
Orpheus, Apeldoorn
Tineke Schouten - Moet niet gekker worden
Orpheus, Apeldoorn
Nathalie Baartman - Prei met mij
Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
Karin Bruers - Waar was ik?
S.C.C. De Enck, Oirschot
Piepschuim
S.C.C. De Ruchte, Someren
20:15
Camerettten - Finaletournee
S.C.C. Maldensteijn, Malden
Stefan Pop - Mijn blauwe periode
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Jochem Myjer - Even geduld A.U.B.
Schouwburg Venray, Venray
20:30
Harry Glotzbach Aandachtsgeil
Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
Henry van Loon - Electropis
Stadstheater de Bond, Oldenzaal
Daniël Arends - De zachte heelmeester
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Silvester Zwaneveld - In de lift
Stiching Calypso Theater, Wijk bij Duurstede
Jochen Otten - Jochen Otten on ice
Theater 't Voorhuys, Emmeloord
20:15
Ilse Warringa & Niek Barendsen - Nest, Tafel en Be
Theater Achterom, Hilversum
Jan Rot - De grote Jan Rot show
Theater Dakota, Den Haag
Max van den Burg - Schlemiel
Theater De Lievekamp, Oss
Sara Kroos - Voor de leeuwen
Theater De Willem, Papendrecht
Schudden - We vieren het maar
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
20:30
Rayen Panday - drie keer Rayen
Theater PePijn, Den Haag
André Manuel - Bonzaai!!!
Witte Theater, IJmuiden
Enge Buren - Reuring
Zaantheater, Zaandam
zaterdag 23 februari 2013
Droog Brood - Dat wordt oorlog
Agora Theater Druten, Druten
Arie Koomen, Edo Brunner - E&A is toch voordeliger
Arto Theater, Schoonhoven
De Ministers - Voor de mooiste...
C.C. Bacchus, Aalsmeer
Schudden - We vieren het maar
C.C. De Schakel, Waregem
Joost van Hyfte - KOK
C.C. De steiger Boom, Boom
20:15
Mark van de Veerdonk - Weltebarsten
C.C. De Voorste Vennen Drunen, Drunen
Alex Agnew - Interesting times
C.C. Martien van Doorne, Deurne
Harry Glotzbach - Aandachtsgeil
C.C. Onder de Linden, Middenbeemster
Wim Helsen - Spijtig spijtig spijtig
C.C. Zwaneberg, Heist-op-den-Berg
Carolien Borgers - Happy End
Chassé Theater, Breda
20:00
Roue Verveer - In zeer goede staat
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
Stefan Pop - Mijn blauwe periode
Cpunt Theater, Hoofddorp
Marc-Marie Huijbregts - Florissant
De Kleine Komedie, Amsterdam
Sara Kroos - Voor de leeuwen
De Maagd, Bergen op Zoom
Ellen Dikker - Horten en stoten
De Meiboom, Krabbendijke
Jochen Otten - Jochen Otten on ice
De Nieuwe Doelen, Gorinchem
Karin Bruers - Waar was ik?
De Schattelijn, Geertruidenberg
20:15
Marjolijn van Kooten - Wanneer wordt het leuk?
De Toegift, Den Hoorn
Pieter Derks - Van nature
Diligentia, Den Haag
Rob en Emiel - Geknipt en geschoren
Dok6, Panningen
Max van den Burg - Schlemiel
Fidei et Arti, Oudenbosch
Lebbis - Het grijze gebied
Flint, Amersfoort
Mylene d'Anjou - /Hufterproof
Het Veur Theater, Leidschendam
Anuar - Vastberaden
Lindenberg Theater, Nijmegen
Soundos - Er is geen plan B
Meervaart, Amsterdam
Tineke Schouten - Moet niet gekker worden
Orpheus, Apeldoorn
Piepschuim
S.C.C. De Enck, Oirschot
Jan Rot - De grote Jan Rot show
Scala Helmond, Helmond
20:30
Ilse Warringa & Niek Barendsen - Nest, Tafel en Be
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:30
Sjaak Bral - HIER en NU
Schouwburg De Kring, Roosendaal
20:00
Wilfried de Jong & Ocobar - Non-stop New York
Spant!, Bussum
Dian Liesker - Ik blijf verdomme hier
Theater 't Pand, Gorinchem
Kees van Amstel - Jong, Hip, Fris en andere Gruwel
Theater Achterom, Hilversum
Henry van Loon - Electropis
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
20:15
Op Sterk Water
Theater de Hofnar, Valkenswaard
20:00
Remko Vrijdag & Martine Sandifort
Theater de Kom, Nieuwegein
20:30
Camerettten - Finaletournee
Theater De Omval, Diemen
Nathalie Baartman - Prei met mij
Theater de Purmaryn, Purmerend
Peter Heerschop - Gelukzoekers
Theater de Stoep, Spijkenisse
Jandino Asporaat - De Revue
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
20:30
Rayen Panday - drie keer Rayen
Theater PePijn, Den Haag
20:15
André Manuel - BONZAAI !!!
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
Murth Mossel - Gunstige ligging ten opzichte van d
Zaantheater, Zaandam
zondag 24 februari 2013
Marc-Marie Huijbregts - Florissant
De Kleine Komedie, Amsterdam
15:30
Paul van Vliet
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
Wim Helsen - Spijtig spijtig spijtig
Stadsschouwburg Sint-Niklaas, Sint-Niklaas
Berry Lussenburg - Verwhard
Vestzaktheater Het Zwijnshoofd, Bergen op Zoom
maandag 25 februari 2013
Marc-Marie Huijbregts - Florissant
De Kleine Komedie, Amsterdam
Plien en Bianca - Heb je hun weer
Oude Luxor Theater, Rotterdam