Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
C.C. De Pas
Heesch
HAN Campustheater
Nijmegen
20:30
Groene Engel
Oss
Theater Zuidplein
Rotterdam
C.C. De Brouckere
Torhout
Schouwburg Venray
Venray
C.C. Het Bolwerk
Vilvoorde
Arsenaal Theater
Vlissingen
C.C. Nova
Wetteren
Theater De Storm
Winterswijk
De Poorterij
Zaltbommel
Meervaart
Amsterdam
Orpheus
Apeldoorn
Orpheus
Apeldoorn
C.C. Den Durpsherd
Berlicum
C.C. Ter Dilft
Bornem
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
20:30
Theater PePijn
Den Haag
Theater Dakota
Den Haag
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
C.C. Martien van Doorne
Deurne
De Meerpaal
Dronten
Theater 't Voorhuys
Emmeloord
20:15
De Eendracht
Gemert
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
20:15
Theater Achterom
Hilversum
Witte Theater
IJmuiden
Fulcotheater
IJsselstein
20:00
De Harmonie
Leeuwarden
C.C. Maasmechelen
Maasmechelen
20:15
S.C.C. Maldensteijn
Malden
S.C.C. De Enck
Oirschot
Cultuurcluster de Tiliander
Oisterwijk
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
Theater De Lievekamp
Oss
Theater De Willem
Papendrecht
Het Barghse Huus
s-Heerenberg
S.C.C. De Ruchte
Someren
Agnietenhof
Tiel
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
DRU-Cultuurfabriek
Ulft
Schouwburg Venray
Venray
20:30
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
Stiching Calypso Theater
Wijk bij Duurstede
Zaantheater
Zaandam
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
G.C. Tentakel
Zonhoven
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
C.C. Bacchus
Aalsmeer
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Flint
Amersfoort
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Meervaart
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
Orpheus
Apeldoorn
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
De Maagd
Bergen op Zoom
C.C. De steiger Boom
Boom
Chassé Theater
Breda
20:00
Spant!
Bussum
20:30
Theater PePijn
Den Haag
Diligentia
Den Haag
20:15
De Toegift
Den Hoorn
C.C. Martien van Doorne
Deurne
20:30
Theater De Omval
Diemen
20:15
C.C. De Voorste Vennen Drunen
Drunen
Agora Theater Druten
Druten
De Schattelijn
Geertruidenberg
Theater 't Pand
Gorinchem
De Nieuwe Doelen
Gorinchem
20:00
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
C.C. Zwaneberg
Heist-op-den-Berg
20:15
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
Scala Helmond
Helmond
Theater Achterom
Hilversum
Cpunt Theater
Hoofddorp
De Meiboom
Krabbendijke
Het Veur Theater
Leidschendam
C.C. Onder de Linden
Middenbeemster
20:00
Theater de Kom
Nieuwegein
Lindenberg Theater
Nijmegen
S.C.C. De Enck
Oirschot
Fidei et Arti
Oudenbosch
Dok6
Panningen
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:30
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Arto Theater
Schoonhoven
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:15
Theater de Hofnar
Valkenswaard
C.C. De Schakel
Waregem
Zaantheater
Zaandam
De Kleine Komedie
Amsterdam
Vestzaktheater Het Zwijnshoofd
Bergen op Zoom
15:30
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
Stadsschouwburg Sint-Niklaas
Sint-Niklaas
De Kleine Komedie
Amsterdam
Oude Luxor Theater
Rotterdam
donderdag 21 februari 2013
Soundos - Er is geen plan B
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Youp van 't Hek - Wigwam
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Jeffrey Spalburg - Thuus
C.C. De Pas, Heesch
Mylene d'Anjou - /Hufterproof
HAN Campustheater, Nijmegen
20:30
Camerettten - Finaletournee
Groene Engel, Oss
Max van den Burg - Schlemiel
Theater Zuidplein, Rotterdam
Alex Agnew - Interesting times
C.C. De Brouckere, Torhout
Jochem Myjer - Even geduld A.U.B.
Schouwburg Venray, Venray
Silvester Zwaneveld - In de lift
C.C. Het Bolwerk, Vilvoorde
Carolien Borgers - Happy End
Arsenaal Theater, Vlissingen
Wim Helsen - Spijtig spijtig spijtig
C.C. Nova, Wetteren
Henry van Loon - Electropis
Theater De Storm, Winterswijk
Ronald Goedemondt - De R van Ronald
De Poorterij, Zaltbommel
vrijdag 22 februari 2013
Lebbis - Het grijze gebied
Meervaart, Amsterdam
Yora Rienstra - We maken er wat van
Orpheus, Apeldoorn
Tineke Schouten - Moet niet gekker worden
Orpheus, Apeldoorn
Berry Lussenburg - Verwhard
C.C. Den Durpsherd, Berlicum
Wouter Deprez - Hier is wat ik denk
C.C. Ter Dilft, Bornem
Ellen Dikker - Horten en stoten
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
20:30
Rayen Panday - drie keer Rayen
Theater PePijn, Den Haag
Jan Rot - De grote Jan Rot show
Theater Dakota, Den Haag
Ashton Brothers - Treasures
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
Sabine Beens - Ça bien!
C.C. Martien van Doorne, Deurne
Op Sterk Water - Alfa
De Meerpaal, Dronten
Jochen Otten - Jochen Otten on ice
Theater 't Voorhuys, Emmeloord
20:15
Anne Jan Toonstra - Murw
De Eendracht, Gemert
Nathalie Baartman - Prei met mij
Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
Roue Verveer - In zeer goede staat
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
20:15
Ilse Warringa & Niek Barendsen - Nest, Tafel en Be
Theater Achterom, Hilversum
André Manuel - Bonzaai!!!
Witte Theater, IJmuiden
Peter Heerschop - Gelukzoekers
Fulcotheater, IJsselstein
20:00
Remko Vrijdag & Martine Sandifort
De Harmonie, Leeuwarden
Wim Helsen - Spijtig spijtig spijtig
C.C. Maasmechelen, Maasmechelen
20:15
Camerettten - Finaletournee
S.C.C. Maldensteijn, Malden
Karin Bruers - Waar was ik?
S.C.C. De Enck, Oirschot
Carolien Borgers - Happy End
Cultuurcluster de Tiliander, Oisterwijk
Henry van Loon - Electropis
Stadstheater de Bond, Oldenzaal
Max van den Burg - Schlemiel
Theater De Lievekamp, Oss
Sara Kroos - Voor de leeuwen
Theater De Willem, Papendrecht
Soundos - Er is geen plan B
Het Barghse Huus, s-Heerenberg
Piepschuim
S.C.C. De Ruchte, Someren
Jandino Asporaat - De Revue
Agnietenhof, Tiel
Stefan Pop - Mijn blauwe periode
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Rob en Emiel - Geknipt en geschoren
DRU-Cultuurfabriek, Ulft
Jochem Myjer - Even geduld A.U.B.
Schouwburg Venray, Venray
20:30
Harry Glotzbach Aandachtsgeil
Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
Silvester Zwaneveld - In de lift
Stiching Calypso Theater, Wijk bij Duurstede
Enge Buren - Reuring
Zaantheater, Zaandam
Daniël Arends - De zachte heelmeester
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Alex Agnew - Interesting times
G.C. Tentakel, Zonhoven
Schudden - We vieren het maar
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
zaterdag 23 februari 2013
De Ministers - Voor de mooiste...
C.C. Bacchus, Aalsmeer
Henry van Loon - Electropis
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Lebbis - Het grijze gebied
Flint, Amersfoort
20:30
Ilse Warringa & Niek Barendsen - Nest, Tafel en Be
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Soundos - Er is geen plan B
Meervaart, Amsterdam
Marc-Marie Huijbregts - Florissant
De Kleine Komedie, Amsterdam
Tineke Schouten - Moet niet gekker worden
Orpheus, Apeldoorn
Jandino Asporaat - De Revue
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
Sara Kroos - Voor de leeuwen
De Maagd, Bergen op Zoom
Joost van Hyfte - KOK
C.C. De steiger Boom, Boom
Carolien Borgers - Happy End
Chassé Theater, Breda
20:00
Wilfried de Jong & Ocobar - Non-stop New York
Spant!, Bussum
20:30
Rayen Panday - drie keer Rayen
Theater PePijn, Den Haag
Pieter Derks - Van nature
Diligentia, Den Haag
20:15
Marjolijn van Kooten - Wanneer wordt het leuk?
De Toegift, Den Hoorn
Alex Agnew - Interesting times
C.C. Martien van Doorne, Deurne
20:30
Camerettten - Finaletournee
Theater De Omval, Diemen
20:15
Mark van de Veerdonk - Weltebarsten
C.C. De Voorste Vennen Drunen, Drunen
Droog Brood - Dat wordt oorlog
Agora Theater Druten, Druten
Karin Bruers - Waar was ik?
De Schattelijn, Geertruidenberg
Dian Liesker - Ik blijf verdomme hier
Theater 't Pand, Gorinchem
Jochen Otten - Jochen Otten on ice
De Nieuwe Doelen, Gorinchem
20:00
Roue Verveer - In zeer goede staat
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
Wim Helsen - Spijtig spijtig spijtig
C.C. Zwaneberg, Heist-op-den-Berg
20:15
André Manuel - BONZAAI !!!
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
Jan Rot - De grote Jan Rot show
Scala Helmond, Helmond
Kees van Amstel - Jong, Hip, Fris en andere Gruwel
Theater Achterom, Hilversum
Stefan Pop - Mijn blauwe periode
Cpunt Theater, Hoofddorp
Ellen Dikker - Horten en stoten
De Meiboom, Krabbendijke
Mylene d'Anjou - /Hufterproof
Het Veur Theater, Leidschendam
Harry Glotzbach - Aandachtsgeil
C.C. Onder de Linden, Middenbeemster
20:00
Remko Vrijdag & Martine Sandifort
Theater de Kom, Nieuwegein
Anuar - Vastberaden
Lindenberg Theater, Nijmegen
Piepschuim
S.C.C. De Enck, Oirschot
Max van den Burg - Schlemiel
Fidei et Arti, Oudenbosch
Rob en Emiel - Geknipt en geschoren
Dok6, Panningen
Nathalie Baartman - Prei met mij
Theater de Purmaryn, Purmerend
20:30
Sjaak Bral - HIER en NU
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Arie Koomen, Edo Brunner - E&A is toch voordeliger
Arto Theater, Schoonhoven
Peter Heerschop - Gelukzoekers
Theater de Stoep, Spijkenisse
20:15
Op Sterk Water
Theater de Hofnar, Valkenswaard
Schudden - We vieren het maar
C.C. De Schakel, Waregem
Murth Mossel - Gunstige ligging ten opzichte van d
Zaantheater, Zaandam
zondag 24 februari 2013
Marc-Marie Huijbregts - Florissant
De Kleine Komedie, Amsterdam
Berry Lussenburg - Verwhard
Vestzaktheater Het Zwijnshoofd, Bergen op Zoom
15:30
Paul van Vliet
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
Wim Helsen - Spijtig spijtig spijtig
Stadsschouwburg Sint-Niklaas, Sint-Niklaas
maandag 25 februari 2013
Marc-Marie Huijbregts - Florissant
De Kleine Komedie, Amsterdam
Plien en Bianca - Heb je hun weer
Oude Luxor Theater, Rotterdam