CABARETINFO CABARETAGENDA

Gratis Uitverkocht Leden die gaan Leden die willen
Zoeken in Cabaretagenda
 
reset
Pagina -483
DATUM
NAAM
PODIUM
PLAATS
INFO
wo 18 mrt
Agora Theater Lelystad
Lelystad
Theater de Purmaryn
Purmerend
1
Theater Rotterdam
Rotterdam
Stadsschouwburg Sittard-Geleen
Sittard
De Maaspoort
Venlo
1
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
1
do 19 mrt
Schouwburg Almere
Almere
Schouwburg Almere
Almere
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
Kennemer Theater
Beverwijk
1
20:15
Schouwburg Cuijk
Cuijk
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
Schouwburg de Lawei
Drachten
Theater De Muzeval
Emmen
Theater Peeriscoop
Gorinchem
Schouwburg de Meerse
Hoofddorp
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
Theater de Bussel
Oosterhout
Theater De Willem
Papendrecht
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Theater Rotterdam
Rotterdam
21:00
EKKO
Utrecht
20:15
Theater de Hofnar
Valkenswaard
Theater De Lampegiet
Veenendaal
2
De Maaspoort
Venlo
Het Klooster
Woerden
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
vr 20 mrt
Flint
Amersfoort
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:30
Theater PePijn
Den Haag
1
20:15
Diligentia
Den Haag
Deventer Schouwburg
Deventer
Parktheater
Eindhoven
Parktheater
Eindhoven
20:00
Theater Peeriscoop
Gorinchem
Posthuis Theater
Heerenveen
Schouwburg de Meerse
Hoofddorp
C.C. Kortrijk
Kortrijk
De Harmonie
Leeuwarden
Theater Schuurkerk
Maassluis
Theater De Willem
Papendrecht
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
1
Schouwburg De Kring
Roosendaal
2
Theater Rotterdam
Rotterdam
Markant Uden
Uden
2
1
20:30
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
2
Theater ’t Mozaïek
Wijchen
Zaantheater
Zaandam
Figi Theater
Zeist
Figi Theater
Zeist
za 21 mrt
Theaterhotel Almelo
Almelo
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
De Kleine Komedie
Amsterdam
22:00
Luxor Live
Arnhem
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
C.C. Ons Gebouw
Bolsward
C.C. Ons Gebouw
Bolsward
20:15
Diligentia
Den Haag
Theater de Kampanje
Den Helder
Klein Theater
Dinxperlo
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
Parktheater
Eindhoven
2
20:00
Theater Peeriscoop
Gorinchem
1
20:00
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Singer Theater
Laren
C.C. Leopoldsburg
Leopoldsburg
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
Theater de Bussel
Oosterhout
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Theater Rotterdam
Rotterdam
Markant Uden
Uden
1
1
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
1
20:30
Theater de Tobbe
Voorburg
zo 22 mrt
Theaterhotel Almelo
Almelo
20:00
Schouwburg Het Park
Hoorn
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
1
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
Munttheater
Weert
ma 23 mrt
De Kleine Komedie
Amsterdam
Schouwburg Het Park
Hoorn
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
3
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
1
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
di 24 mrt
Flint
Amersfoort
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:30
Theater PePijn
Den Haag
Parktheater
Eindhoven
Goudse Schouwburg
Gouda
De Spiegeltent
Gouda
Schouwburg Het Park
Hoorn
1
Leidse Schouwburg
Leiden
1
Schouwburg Ogterop
Meppel
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
20:15
Theater aan de Schie
Schiedam
Scheldetheater
Terneuzen
1
Agnietenhof
Tiel
wo 25 mrt
Flint
Amersfoort
2

woensdag 18 maart 2009

Jandino Asporaat Agora Theater Lelystad, Lelystad
Wim Helsen - Het Uur van de Prutser Theater de Purmaryn, Purmerend
1
John Buijsman - BUK Theater Rotterdam, Rotterdam
Footloose Stadsschouwburg Sittard-Geleen, Sittard
Foto Acda en de Munnik
Acda en de Munnik De Maaspoort, Venlo
1
Foto Guido Weijers - Axestos
Guido Weijers - Axestos Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
1

donderdag 19 maart 2009

Karin Bloemen - Overgang Schouwburg Almere, Almere
Kasper van Kooten - Veelvraat Schouwburg Almere, Almere
Katinka Polderman - Polderman Kachelt Door Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Theo Maassen - Zonder Pardon De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
A Night of Comedy Kennemer Theater, Beverwijk
1
20:15
Jochem Myjer - De Rust Zelve Schouwburg Cuijk, Cuijk
Het Groot Niet Te Vermijden - Take Ten Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Jan Jaap van der Wal - Zonder Band Schouwburg de Lawei, Drachten
Plien en Bianca - Wie dan allemaal... Theater De Muzeval, Emmen
Sjaak Bral & Fred Delfgaauw - Koffiehuis de Ooieva Theater Peeriscoop, Gorinchem
Claudia de Breij - iClaudia Schouwburg de Meerse, Hoofddorp
Ronald Goedemondt - Dedication Stadstheater de Bond, Oldenzaal
Wouter Deprez - Eelt Theater de Bussel, Oosterhout
Guido Weijers - Axestos Theater De Willem, Papendrecht
Footloose Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
John Buijsman - BUK Theater Rotterdam, Rotterdam
21:00
Sonnema Comedy Tour EKKO, Utrecht
20:15
Hassan's Angels Theater de Hofnar, Valkenswaard
Foto Sara Kroos - Bries
Sara Kroos - Bries Theater De Lampegiet, Veenendaal
2
Mark van de Veerdonk - RANJANEUROSE De Maaspoort, Venlo
Anuar Het Klooster, Woerden
Javier Guzman - Por Dios Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen

vrijdag 20 maart 2009

Jandino Asporaat - Buena Vista Flint, Amersfoort
Theo Maassen - Zonder Pardon De Kleine Komedie, Amsterdam
20:30
Sophie van Hoytema Theater PePijn, Den Haag
1
20:15
Schudden - Ruis Diligentia, Den Haag
Jörgen Raymann Deventer Schouwburg, Deventer
Wilko Terwijn - Enig In Zijn Soort Parktheater, Eindhoven
Wim Helsen - Het Uur van de Prutser Parktheater, Eindhoven
20:00
Sjaak Bral & Fred Delfgaauw - Koffiehuis de Ooieva Theater Peeriscoop, Gorinchem
Katinka Polderman - Polderman Kachelt Door Posthuis Theater, Heerenveen
Claudia de Breij - iClaudia Schouwburg de Meerse, Hoofddorp
Ronald Goedemondt - Dedication C.C. Kortrijk, Kortrijk
Micha Wertheim - Voor De Grap De Harmonie, Leeuwarden
Alex Klaasen - Eindelijk Alleen Theater Schuurkerk, Maassluis
Guido Weijers - Axestos Theater De Willem, Papendrecht
Footloose Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
1
Mark van de Veerdonk - RANJANEUROSE Schouwburg De Kring, Roosendaal
2
John Buijsman - BUK Theater Rotterdam, Rotterdam
Foto Jochem Myjer - De Rust Zelve
Jochem Myjer - De Rust Zelve Markant Uden, Uden
2
1
20:30
André Manuel - Voor God noch vaderland Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
2
Richard Groenendrijk - Na de wedstrijd Theater ’t Mozaïek, Wijchen
Sara Kroos - Bries Zaantheater, Zaandam
Ter Bescherming van de Jeugd - Het Beste Van.. Figi Theater, Zeist
Vincent Geers - Overdaad Figi Theater, Zeist

zaterdag 21 maart 2009

Footloose Theaterhotel Almelo, Almelo
Het Groot Niet Te Vermijden - Take Ten Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Richard Groenendrijk - Na de wedstrijd De Kleine Komedie, Amsterdam
22:00
Comedy Train Late Night Luxor Live, Arnhem
Guido Weijers - Axestos Theater Het Kruispunt, Barendrecht
Ter Bescherming van de Jeugd - Het Beste Van.. C.C. Ons Gebouw, Bolsward
Vincent Geers - Overdaad C.C. Ons Gebouw, Bolsward
20:15
Schudden - Ruis Diligentia, Den Haag
Micha Wertheim - Voor De Grap Theater de Kampanje, Den Helder
Koller Klein Theater, Dinxperlo
Katinka Polderman - Polderman Kachelt Door Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Wim Helsen - Het Uur van de Prutser Parktheater, Eindhoven
2
20:00
Sjaak Bral & Fred Delfgaauw - Koffiehuis de Ooieva Theater Peeriscoop, Gorinchem
1
20:00
Paulien Cornelisse - dagbraken Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Jan Jaap van der Wal - Zonder Band Singer Theater, Laren
Begijn Le Bleu - Flamingo's in de Polder C.C. Leopoldsburg, Leopoldsburg
Veldhuis & Kemper - We Moeten Praten Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
Kasper van Kooten - Veelvraat Theater de Bussel, Oosterhout
Kees Torn - Einde Verhaal Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
John Buijsman - BUK Theater Rotterdam, Rotterdam
Foto Jochem Myjer - De Rust Zelve
Jochem Myjer - De Rust Zelve Markant Uden, Uden
1
1
Foto Claudia de Breij - iClaudia
Claudia de Breij - iClaudia Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
1
20:30
Hassan's Angels Theater de Tobbe, Voorburg

zondag 22 maart 2009

Footloose Theaterhotel Almelo, Almelo
20:00
A Night of Comedy Schouwburg Het Park, Hoorn
Foto Javier Guzman - Por Dios
Javier Guzman - Por Dios Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
1
Jörgen Raymann Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
Claudia de Breij - iClaudia Munttheater, Weert

maandag 23 maart 2009

Van Houts en De Ket - Achtelijker dan dwars De Kleine Komedie, Amsterdam
Veldhuis & Kemper - We Moeten Praten Schouwburg Het Park, Hoorn
Foto Javier Guzman - Por Dios
Javier Guzman - Por Dios Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
3
Foto Jörgen Raymann
Jörgen Raymann Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
1
Onno Innemee - Wie heeft Onno Innemee vermoord? Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer

dinsdag 24 maart 2009

Acda en de Munnik - Spelen Flint, Amersfoort
Javier Guzman - Por Dios Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:30
Sjaak Bral - Vanzelfsprekend Theater PePijn, Den Haag
Karin Bloemen - Overgang Parktheater, Eindhoven
Brokstukken - Rode Dwerg Goudse Schouwburg, Gouda
Wim Helsen - Het Uur van de Prutser De Spiegeltent, Gouda
Foto Veldhuis & Kemper - We Moeten Praten
Veldhuis & Kemper - We Moeten Praten Schouwburg Het Park, Hoorn
1
Foto Sara Kroos - Bries
Sara Kroos - Bries Leidse Schouwburg, Leiden
1
Kees Torn - Einde Verhaal Schouwburg Ogterop, Meppel
Richard Groenendrijk - Na de wedstrijd Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Jan Jaap van der Wal - Zonder Band Oude Luxor Theater, Rotterdam
Herman Finkers - Na de Pauze Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
20:15
Alex Agnew - More Human than Human Theater aan de Schie, Schiedam
Plien en Bianca - Wie dan allemaal... Scheldetheater, Terneuzen
1
Footloose Agnietenhof, Tiel

woensdag 25 maart 2009

Foto Acda en de Munnik - Spelen
Acda en de Munnik - Spelen Flint, Amersfoort
2
Pagina -483