CABARETINFO CABARETAGENDA

Gratis Uitverkocht Livestream Leden die gaan Leden die willen
Zoeken in Cabaretagenda
 
reset
Pagina -484
DATUM
NAAM
PODIUM
PLAATS
INFO
vr 30 mrt
20:00
Het Fijnhout Theater
Amsterdam
20:00
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
20:00
Theater de Griffioen
Amstelveen
20:00
C.C. De tippe
Vledder
20:00
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:00
Koningstheater
's-Hertogenbosch
20:00
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Theater De Omval
Diemen
20:00
De Spil
Roeselare
20:00
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:00
De Harmonie
Leeuwarden
20:00
Theater De Cirkel
Heemskerk
20:00
Theater Bouwkunde
Deventer
20:00
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
1
20:00
Agnietenhof
Tiel
20:00
De Boodschap
Rijen
20:00
Theater de Koornbeurs
Franeker
20:00
Theater Zuidplein
Rotterdam
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
1
20:00
Theaterhotel Almelo
Almelo
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
20:00
Theater de Hofnar
Valkenswaard
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:00
Cultuurcluster de Tiliander
Oisterwijk
20:00
S.C.C. De Ruchte
Someren
20:00
C.C. De Schakel
Waregem
20:00
Diligentia
Den Haag
20:00
Theater de Kampanje
Den Helder
20:00
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
20:00
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
1
20:15
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
20:15
Theater Schuurkerk
Maassluis
20:15
Kennemer Theater
Beverwijk
20:15
Theater de Hofnar
Valkenswaard
20:30
Sugar Factory
Amsterdam
20:30
Meervaart
Amsterdam
za 31 mrt
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:00
Het Front
Vroomshoop
20:00
Nova Kiel
Antwerpen
20:00
S.C.C. Zuidhorn
Zuidhorn
20:00
Chassé Theater
Breda
20:00
Posttheater
Arnhem
20:00
Het Veur Theater
Leidschendam
20:00
De binding
Zuid-Scharwoude
20:00
Koningstheater
's-Hertogenbosch
20:00
Theater Kulturhus
Borne
20:00
C.C. Ter Vesten
Beveren-Waas
20:00
Kennemer Theater
Beverwijk
20:00
Veluvine
Nunspeet
20:00
C.C. Meeuwen-gruitrode
Meeuwen-Gruitrode
20:00
S.C.C. De Enck
Oirschot
20:00
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
20:00
Theater De Leest
Waalwijk
20:00
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:00
C.C. De Wouwer
Ravels
20:00
Deventer Schouwburg
Deventer
20:00
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:00
C.C. Den Herd
Bladel
20:00
Theater Concordia
Enschede
20:00
Parktheater
Eindhoven
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
20:00
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Het Fijnhout Theater
Amsterdam
20:00
Theater de wildeman
Linschoten
20:00
Theater de wildeman
Linschoten
20:00
Crown theater
Aalsmeer
20:00
Zaantheater
Zaandam
20:00
Prismare
Enschede
20:00
Brabant House
Helmond
20:00
Schouwburg De Kring
Roosendaal
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:00
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
20:00
De Kattendans
Bergeijk
20:00
Theater Zuidplein
Rotterdam
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:00
Deventer Schouwburg
Deventer
20:00
Theater de Spiegel
Zwolle
20:00
De Reggehof
Goor
20:00
C.C. Het Gasthuis
Aarschot
20:00
Meervaart
Amsterdam
20:00
Stadshoftheater Vianen
Vianen
20:00
Diligentia
Den Haag
1
20:00
Theater De Winsinghhof
Roden
20:00
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
20:15
Meervaart
Amsterdam
20:15
Theater de Tobbe
Voorburg
20:15
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
20:15
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
1
zo 01 apr
16:00
Diligentia
Den Haag
20:00
Theater De Boerderij
Huizen
20:00
C.C. De Herbakker
Eeklo
20:00
C.C. De Herbakker
Eeklo
20:00
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:00
Deventer Schouwburg
Deventer
20:00
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
1
20:00
Theater de Bussel
Oosterhout
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
ma 02 apr
20:00
Parktheater
Eindhoven
20:00
De Harmonie
Leeuwarden

vrijdag 30 maart 2012

20:00
Carolien Borgers - U bevindt zich hier Het Fijnhout Theater, Amsterdam
20:00
Vincent Bijlo - De cultuuroptimist Stadsschouwburg Groningen, Groningen
20:00
Claudia De Breij - Landgenoten Theater de Griffioen, Amstelveen
20:00
Sjaak Bral - HIER en NU C.C. De tippe, Vledder
20:00
Pieter Tiddens - Superpapa Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:00
Jan Rot - Ik hou van jou Koningstheater, 's-Hertogenbosch
20:00
Herman van Veen - Herman van Veen Tournee 10/11/12 Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Mattijs Verhallen - Zolang de maat maar vol is Theater De Omval, Diemen
20:00
Nigel Williams - Working class Hero De Spil, Roeselare
20:00
Arjan Ederveen Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:00
Ellen Dikker - Fjord De Harmonie, Leeuwarden
20:00
Daniël Samkalden Theater De Cirkel, Heemskerk
20:00
Thijs van Domburg Theater Bouwkunde, Deventer
20:00
Maarten van Roozendaal - De gemene deler TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:00
Klaas van der Eerden - Breedbeeld Oude Luxor Theater, Rotterdam
1
20:00
Katinka Polderman - Polderman Tuigt Af Agnietenhof, Tiel
20:00
Piepschuim - In veel te strakke broeken De Boodschap, Rijen
20:00
Niet Schieten - Mannen zijn zeikwijven Theater de Koornbeurs, Franeker
20:00
Murth Mossel - Gunstige Ligging Ten Opzichte Van D Theater Zuidplein, Rotterdam
Foto Theo Maassen - Met alle respect
Theo Maassen - Met alle respect Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
1
20:00
Tineke Schouten - LOL Inclusive Theaterhotel Almelo, Almelo
20:00
Veldhuis & Kemper - Dan maar niet gelukkig Schouwburg Hengelo, Hengelo
20:00
Nilgun Yerli - Weer met Henk Theater de Hofnar, Valkenswaard
20:00
Kristel Zweers - Puur Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:00
roue verveer - In Zeer Goede Staat Cultuurcluster de Tiliander, Oisterwijk
20:00
Op Sterk Water - ImproComedy S.C.C. De Ruchte, Someren
20:00
Freek de Jonge C.C. De Schakel, Waregem
20:00
Sara Kroos - Voor de leeuwen Diligentia, Den Haag
20:00
Enge Buren - Reuring Theater de Kampanje, Den Helder
20:00
Erik van Muiswinkel Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
20:00
Bert Visscher Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
1
20:15
Info Ernesto & Marcellino & Wilfried Finkers - Het Stadsschouwburg Groningen, Groningen
20:15
Droog Brood - Dat wordt oorlog Theater Schuurkerk, Maassluis
20:15
Acda en de Munnik - 't Heerst Kennemer Theater, Beverwijk
20:15
Nilgun Yerli - Weer met Henk Theater de Hofnar, Valkenswaard
20:30
Cabaret Factory Sugar Factory, Amsterdam
20:30
Gedreven... Meervaart, Amsterdam

zaterdag 31 maart 2012

Pieter Derks - Spot Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:00
Gijs Nillessen Het Front, Vroomshoop
20:00
Steven Mahieu - Mahieustueus Nova Kiel, Antwerpen
20:00
Charlotte Lap - Op ons! S.C.C. Zuidhorn, Zuidhorn
20:00
Rayen Panday - Drie keer Rayen Chassé Theater, Breda
20:00
Jochen Otten - Belastend materiaal Posttheater, Arnhem
20:00
Oeloek - Oeloek 3: De nacht van de Nasmaak Het Veur Theater, Leidschendam
20:00
Luider & Van Donselaar - Klittenband De binding, Zuid-Scharwoude
20:00
Henry van Loon - De Henry van Loon Entertainment S Koningstheater, 's-Hertogenbosch
20:00
Lambert-Jan Koops - 36 Theater Kulturhus, Borne
20:00
Kommil Foo - Breken C.C. Ter Vesten, Beveren-Waas
20:00
Eric Koller Kennemer Theater, Beverwijk
20:00
Emilio Guzman - Doen en Laten Veluvine, Nunspeet
20:00
Philippe Geubels - Hoe moet het nu verder? C.C. Meeuwen-gruitrode, Meeuwen-Gruitrode
20:00
Femmage - Wegens omstandigheden S.C.C. De Enck, Oirschot
20:00
Lenette van Dongen - Hoogseizoen Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
20:00
Cabarestafette - Cabarestafette Theater De Leest, Waalwijk
20:00
C3 - Wil je in ons groepje? Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:00
Begijn le Bleu - Een beschaafde jongen C.C. De Wouwer, Ravels
20:00
Vincent Bijlo - De cultuuroptimist Deventer Schouwburg, Deventer
20:00
Hannelore Bedert - Uitgewist Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
20:00
Sjaak Bral - HIER en NU C.C. Den Herd, Bladel
20:00
Jeffrey Spalburg - Thuus Theater Concordia, Enschede
20:00
Pieter Tiddens - Superpapa Parktheater, Eindhoven
20:00
Jan Rot - Ik hou van jou Goudse Schouwburg, Gouda
20:00
Herman van Veen - Herman van Veen Tournee 10/11/12 Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Tom Sligting - Tom! Wakker worden Het Fijnhout Theater, Amsterdam
20:00
Marieke Visser - Onder de mensen Theater de wildeman, Linschoten
20:00
Dorine Wiersma - Goed zo, Dorine Theater de wildeman, Linschoten
20:00
Nina de la Croix - Bas Crown theater, Aalsmeer
20:00
Arjan Ederveen Zaantheater, Zaandam
20:00
Angela Groothuizen - Angela en de Optigan Prismare, Enschede
20:00
Max van den Burg - Kladderadatsch Brabant House, Helmond
20:00
Maarten van Roozendaal - De gemene deler Schouwburg De Kring, Roosendaal
20:00
Klaas van der Eerden - Breedbeeld Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Katinka Polderman - Polderman Tuigt Af C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
20:00
Piepschuim - In veel te strakke broeken De Kattendans, Bergeijk
20:00
Murth Mossel - Gunstige Ligging Ten Opzichte Van D Theater Zuidplein, Rotterdam
20:00
Theo Maassen - Met alle respect Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:00
Tineke Schouten - LOL Inclusive Deventer Schouwburg, Deventer
20:00
Kristel Zweers - Puur Theater de Spiegel, Zwolle
20:00
Op Sterk Water - ImproComedy De Reggehof, Goor
20:00
Freek de Jonge C.C. Het Gasthuis, Aarschot
20:00
Richard Groenendijk Meervaart, Amsterdam
20:00
Jörgen Raymann Stadshoftheater Vianen, Vianen
20:00
Sara Kroos - Voor de leeuwen Diligentia, Den Haag
1
20:00
Enge Buren - Reuring Theater De Winsinghhof, Roden
20:00
Erik van Muiswinkel Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
20:15
Alle dagen Meervaart, Amsterdam
20:15
Droog Brood - Dat wordt oorlog Theater de Tobbe, Voorburg
20:15
N.I.E.U.W.! / try-out Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
20:15
Acda en de Munnik - 't Heerst TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
1

zondag 01 april 2012

16:00
Eric de Vroedt / Jacquelien de Savornin Lohman / J Diligentia, Den Haag
20:00
Theo van den Oever - Strooizout Theater De Boerderij, Huizen
20:00
Kommil Foo C.C. De Herbakker, Eeklo
20:00
Kommil Foo - Breken C.C. De Herbakker, Eeklo
20:00
Pieter Tiddens - Superpapa Theater de Stoep, Spijkenisse
20:00
Tineke Schouten - LOL Inclusive Deventer Schouwburg, Deventer
20:00
Jandino Asporaat - Laat ze maar komen Koninklijke Schouwburg, Den Haag
1
20:00
Comedytrain Theater de Bussel, Oosterhout
20:00
Najib Amhali - Alles Komt Goed Goudse Schouwburg, Gouda

maandag 02 april 2012

20:00
Veldhuis & Kemper - Dan maar niet gelukkig Parktheater, Eindhoven
20:00
Plien en Bianca - Heb je hun weer De Harmonie, Leeuwarden
Pagina -484