Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Schouwburg Cuijk
Cuijk
Schouwburg Venray
Venray
20:15
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Theater de Bussel
Oosterhout
20:00
Theater de Kampanje
Den Helder
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:30
Theater de Tobbe
Voorburg
20:15
Theater De Veste
Delft
20:30
Theater PePijn
Den Haag
Theater Zuidplein
Rotterdam
Zaantheater
Zaandam
C.C. Onderling Genoegen
Duiven
19:30
Chassé Theater
Breda
De Weijer
Boxmeer
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Theater Bellevue
Amsterdam
20:30
Theater PePijn
Den Haag
20:30
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
Capitole
Gent
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Theater De Lievekamp
Oss
Theater de Purmaryn
Purmerend
Theater de Spiegel
Zwolle
21:00
Theater Walhalla
Rotterdam
A.S.V. Wolwêze
Leeuwarden
Agora Theater Druten
Druten
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
Capitole
Gent
Carna
Einighausen
De Kleine Komedie
Amsterdam
Goudse Schouwburg
Gouda
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Leidse Schouwburg
Leiden
20:30
Metropool
Hengelo
Munttheater
Weert
Musis
Arnhem
Posttheater
Arnhem
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
20:00
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:15
Theater aan de Schie
Schiedam
Theater De Lievekamp
Oss
Theater de Purmaryn
Purmerend
Theater de Spiegel
Zwolle
Theater De Storm
Winterswijk
20:15
Theater De Veste
Delft
20:30
Theater PePijn
Den Haag
21:00
Theater Walhalla
Rotterdam
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
Twentse Schouwburg
Enschede
Almere Strand
Almere
C.C. De Pas
Heesch
De Harmonie
Leeuwarden
De Harmonie
Leeuwarden
20:00
De Oosterpoort
Groningen
Het Plein
Den Haag
Kennemer Theater
Beverwijk
Koningstheater
's-Hertogenbosch
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Odeon
Veldhoven
Orpheus
Apeldoorn
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Schouwburg Venray
Venray
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
Theater de Bussel
Oosterhout
Theater de Kom
Nieuwegein
Theater De Leest
Waalwijk
Theater De Lievekamp
Oss
Theater de Spiegel
Zwolle
21:00
Theater Walhalla
Rotterdam
Theater Zuidplein
Rotterdam
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Wilminktheater
Enschede
Witte Theater
IJmuiden
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
De Harmonie
Leeuwarden
De Nieuwe Doelen
Gorinchem
De Reehorst
Ede
20:15
Diligentia
Den Haag
Fransche School Culemborg
Culemborg
21:00
Hedon
Zwolle
20:00
Het Front
Vroomshoop
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
Orpheus
Apeldoorn
Posttheater
Arnhem
Prinsenhof
Best
S.C.C. De Enck
Oirschot
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Schouwburg Het Park
Hoorn
zaterdag 02 mei 2009
Lebbis - Hoe laat begint het schieten?
Schouwburg Cuijk, Cuijk
Silvester Zwaneveld
Schouwburg Venray, Venray
20:15
Theo Maassen - Zonder Pardon
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
20:00
Acda en de Munnik - Spelen
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Pieter Derks - Waan
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Van Houts en De Ket - Achtelijker dan dwars
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Guido Weijers - Axestos
Theater de Bussel, Oosterhout
20:00
Leids Cabaret Festival - Finalistentour 2009
Theater de Kampanje, Den Helder
Kommil Foo
Theater de Purmaryn, Purmerend
20:30
Theo van den Oever
Theater de Tobbe, Voorburg
20:15
Javier Guzman - Por Dios
Theater De Veste, Delft
20:30
Harry Glotzbach
Theater PePijn, Den Haag
Kees Torn - Einde Verhaal
Theater Zuidplein, Rotterdam
Lenette van Dongen - Nikè
Zaantheater, Zaandam
zondag 03 mei 2009
Kommil Foo
C.C. Onderling Genoegen, Duiven
19:30
Budget Jongerendag
Chassé Theater, Breda
Leon van der Zanden - Cola
De Weijer, Boxmeer
Sjaak Bral - Vanzelfsprekend
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Theo Maassen - Zonder Pardon
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Acda en de Munnik - Spelen
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Dames voor na Vieren - Binnenstebuiten
Theater Bellevue, Amsterdam
20:30
Harry Glotzbach
Theater PePijn, Den Haag
maandag 04 mei 2009
20:30
Javier Guzman - Por Dios
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
dinsdag 05 mei 2009
Pieter Derks - Waan
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
Wouter Deprez - Eelt
Capitole, Gent
Alex Klaasen - Eindelijk Alleen
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
Javier Guzman - Por Dios
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Mark van de Veerdonk - RANJANEUROSE
Theater De Lievekamp, Oss
Footloose
Theater de Purmaryn, Purmerend
Herman Finkers - Na de Pauze
Theater de Spiegel, Zwolle
21:00
Lachen in het Donker
Theater Walhalla, Rotterdam
woensdag 06 mei 2009
Javier Guzman - Por Dios
A.S.V. Wolwêze, Leeuwarden
Van Houts en De Ket - Achtelijker dan dwars
Agora Theater Druten, Druten
Pieter Derks - Waan
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
Wouter Deprez - Eelt
Capitole, Gent
Bert Visscher - Stoffe Jongens
Carna, Einighausen
Alex Klaasen - Eindelijk Alleen
De Kleine Komedie, Amsterdam
Wim Helsen - Het Uur van de Prutser
Goudse Schouwburg, Gouda
Jandino Asporaat - Buena Vista
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Plien en Bianca
Leidse Schouwburg, Leiden
20:30
Brokstukken - Rode Dwerg
Metropool, Hengelo
Leon van der Zanden - Cola
Munttheater, Weert
Karin Bloemen - Overgang
Musis, Arnhem
Dames voor na Vieren - Binnenstebuiten
Posttheater, Arnhem
Guido Weijers - AXESTOS
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Kommil Foo
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
20:00
Acda en de Munnik - Spelen
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
Veldhuis & Kemper - We Moeten Praten
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:15
Reijn en Goed - De jongens van Reijn en Goed
Theater aan de Schie, Schiedam
Mark van de Veerdonk - RANJANEUROSE
Theater De Lievekamp, Oss
Footloose
Theater de Purmaryn, Purmerend
Herman Finkers - Na de Pauze
Theater de Spiegel, Zwolle
Nathalie Baartman - Los
Theater De Storm, Winterswijk
20:15
Schudden - Ruis
Theater De Veste, Delft
20:30
A Night of Comedy
Theater PePijn, Den Haag
21:00
Lachen in het Donker
Theater Walhalla, Rotterdam
Lebbis - Hoe laat begint het schieten?
TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
Jochem Myjer
Twentse Schouwburg, Enschede
donderdag 07 mei 2009
Lebbis - Hoe laat begint het schieten?
Almere Strand, Almere
Jaap Mulder
C.C. De Pas, Heesch
Wim Helsen - Het Uur van de Prutser
De Harmonie, Leeuwarden
Theo Maassen - Zonder Pardon
De Harmonie, Leeuwarden
20:00
Jeroen van Merwijk - Graag meneer Van Merwijk!
De Oosterpoort, Groningen
Dolf Jansen - Altijd Verder (try-out)
Het Plein, Den Haag
Lenette van Dongen - Nikè
Kennemer Theater, Beverwijk
Leids Cabaret Festival - Finalistentour 2009
Koningstheater, 's-Hertogenbosch
Bert Visscher - Stoffe Jongens
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Alex Klaasen - Eindelijk Alleen
Odeon, Veldhoven
John Buijsman - BUK
Orpheus, Apeldoorn
20:00
Guido Weijers - Axestos
Schouwburg Hengelo, Hengelo
Cesar Zuiderwijk (& The Clarks)
Schouwburg Venray, Venray
Acda en de Munnik - Spelen
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
Veldhuis & Kemper - We Moeten Praten
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Karin Bloemen - Overgang
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
Silvester Zwaneveld
Theater de Bussel, Oosterhout
Leon van der Zanden - Cola
Theater de Kom, Nieuwegein
Van Houts en De Ket - Achtelijker dan dwars
Theater De Leest, Waalwijk
Mark van de Veerdonk - RANJANEUROSE
Theater De Lievekamp, Oss
Herman Finkers - Na de Pauze
Theater de Spiegel, Zwolle
21:00
Lachen in het Donker
Theater Walhalla, Rotterdam
Brokstukken - Rode Dwerg
Theater Zuidplein, Rotterdam
Wouter Deprez - Eelt
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Jochem Myjer
Wilminktheater, Enschede
Roy Aernouts - Alles Altijd en Overal
Witte Theater, IJmuiden
vrijdag 08 mei 2009
Alex Klaasen - Eindelijk Alleen
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
Theo Maassen - Zonder Pardon
De Harmonie, Leeuwarden
Wim Helsen - Het Uur van de Prutser
De Nieuwe Doelen, Gorinchem
Cesar Zuiderwijk (& The Clarks)
De Reehorst, Ede
20:15
Comedy Explosion
Diligentia, Den Haag
Roy Aernouts - Alles Altijd en Overal
Fransche School Culemborg, Culemborg
21:00
Comedytrain met o.a.: Henry van Loon / Jochen Otte
Hedon, Zwolle
20:00
Olaf en Jasper
Het Front, Vroomshoop
Bert Visscher - Stoffe Jongens
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Kees Torn - Einde Verhaal
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Nathalie Baartman - Los
Orpheus, Apeldoorn
Wouter Deprez - Eelt
Posttheater, Arnhem
Jaap Mulder
Prinsenhof, Best
Leon van der Zanden - Cola
S.C.C. De Enck, Oirschot
Lenette van Dongen - Nikè
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Lebbis - Hoe laat begint het schieten?
Schouwburg Het Park, Hoorn