CABARETINFO CABARETAGENDA

Gratis Uitverkocht Livestream Leden die gaan Leden die willen
Zoeken in Cabaretagenda
 
reset
Pagina -486
DATUM
NAAM
PODIUM
PLAATS
INFO
vr 01 feb
20:15
C.C. De Schalm
Berkel-Enschot
Arenberg Schouwburg
Antwerpen
De Kleine Komedie
Amsterdam
Flint
Amersfoort
20:30
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
20:00
Schouwburg Almere
Almere
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
za 02 feb
Theater de Spiegel
Zwolle
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
1
20:15
Het Musiater
Zevenaar
C.C. De Klameare
Workum
Stiching Calypso Theater
Wijk bij Duurstede
Het Trefpunt
Warmond
20:30
De Speeldoos
Vught
Theater De Lampegiet
Veenendaal
2
20:15
Theater de Hofnar
Valkenswaard
20:15
Theater de Hofnar
Valkenswaard
Schiller Theater Place Royal
Utrecht
Agnietenhof
Tiel
Theater de Stoep
Spijkenisse
S.C.C. De Ruchte
Someren
20:15
Theater Zuidplein
Rotterdam
Theater Walhalla
Rotterdam
De Boodschap
Rijen
C.C. Den Blank
Overijse
BaronTheater
Opende
S.C.C. De Enck
Oirschot
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Koningshof
Maassluis
Koningshof
Maassluis
C.C. De Adelberg
Lommel
C.C. Leopoldsburg
Leopoldsburg
Agora Theater Lelystad
Lelystad
1
1
De Bres
Leeuwarden
20:00
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
1
Schouwburg de Meerse
Hoofddorp
De Eendracht
Gemert
Agora Theater Druten
Druten
20:00
Iduna
Drachten
Schouwburg Theothorne
Dieren
Spant!
Bussum
20:30
De Kattendans
Bergeijk
Theater De Kolk
Assen
De Kleine Komedie
Amsterdam
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:00
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Theater Piet Mondriaan
Abcoude
C.C. Bacchus
Aalsmeer
20:00
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
zo 03 feb
20:00
Theater De Verbeelding
Purmerend
C.C. 't Gasthoes
Horst
Theater PePijn
Den Haag
15:30
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
Spant!
Bussum
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
ma 04 feb
20:00
Fulcotheater
IJsselstein
Schouwburg Hengelo
Hengelo
1
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
di 05 feb
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Theater De Storm
Winterswijk
C.C. De Brouckere
Torhout
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
De Muze
Noordwijk
Agora Theater Lelystad
Lelystad
Schouwburg Het Park
Hoorn
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
De Nieuwe Doelen
Gorinchem
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
Theater PePijn
Den Haag
20:30
Theater Bellevue
Amsterdam
wo 06 feb
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:15
Munttheater
Weert
C.C. Het Bolwerk
Vilvoorde
De Muze
Noordwijk
Lindenberg Theater
Nijmegen
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
Schouwburg Het Park
Hoorn
21:00
De Spieghel
Groningen
De Spieghel
Groningen
20:30
So What!
Gouda
1
NTGent
Gent
Theater Concordia
Enschede
Wilminktheater
Enschede
Deventer Schouwburg
Deventer
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
20:00
Theater De Veste
Delft
C.C. Ons Gebouw
Bolsward
1
Theater de Speeldoos
Baarn
20:30
Theater Bellevue
Amsterdam
Comedy Theater in de Nes
Amsterdam
do 07 feb
Theater de Spiegel
Zwolle
20:30
Theater de Spiegel
Zwolle
Theater de Spiegel
Zwolle
20:15
Theater De Leest
Waalwijk
20:15
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
1
De Meenthe
Steenwijk

vrijdag 01 februari 2013

20:15
Mark van de Veerdonk - Weltebarsten C.C. De Schalm, Berkel-Enschot
Han Solo - Han Solo bedankt! Arenberg Schouwburg, Antwerpen
Wim Helsen - Spijtig spijtig spijtig De Kleine Komedie, Amsterdam
Jetty Mathurin - ConsulTAANTE Flint, Amersfoort
20:30
Camerettten - Finaletournee Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
20:00
Remko Vrijdag & Martine Sandifort Schouwburg Almere, Almere
Thomas van Luyn - Thomas van Luyns smaakvol avondj Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch

zaterdag 02 februari 2013

Lebbis - Het grijze gebied Theater de Spiegel, Zwolle
Pieter Derks - Van nature Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
1
20:15
Roué Verveer - In zeer goede staat Het Musiater, Zevenaar
Henry van Loon - Electropis C.C. De Klameare, Workum
Ronald Goedemondt - De R van Ronald Stiching Calypso Theater, Wijk bij Duurstede
Piepschuim Het Trefpunt, Warmond
20:30
Mark van de Veerdonk - Weltebarsten De Speeldoos, Vught
Jandino Asporaat - De Revue Theater De Lampegiet, Veenendaal
2
20:15
Marjolijn van Kooten - Wanneer wordt het leuk? Theater de Hofnar, Valkenswaard
20:15
Cabarestafette Theater de Hofnar, Valkenswaard
Margriet Bolding - Laaghangend Fruit Schiller Theater Place Royal, Utrecht
Peter Heerschop - Gelukzoekers Agnietenhof, Tiel
Eric Koller - Fire in the hole Theater de Stoep, Spijkenisse
Sabine Beens - Ça bien! S.C.C. De Ruchte, Someren
20:15
Narsingh - SM: Smatjes & Matties Theater Zuidplein, Rotterdam
Diederik van Vleuten - Buiten Schot Theater Walhalla, Rotterdam
Karin Bruers - Waar was ik? De Boodschap, Rijen
Alex Agnew - Interesting times C.C. Den Blank, Overijse
Ellen Dikker - Horten en stoten BaronTheater, Opende
Max van den Burg - Schlemiel S.C.C. De Enck, Oirschot
Nathalie Baartman - Prei met mij Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Jeffrey Spalburg - Thuus Koningshof, Maassluis
Carolien Borgers - Happy End Koningshof, Maassluis
Wouter Deprez - Hier is wat ik denk C.C. De Adelberg, Lommel
Ashton Brothers - Treasures C.C. Leopoldsburg, Leopoldsburg
Dani - De zachte heelmeester Agora Theater Lelystad, Lelystad
1
1
Soundos - Er is geen plan B De Bres, Leeuwarden
20:00
Remko Vrijdag & Martine Sandifort Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
1
Droog Brood - Dat wordt oorlog Schouwburg de Meerse, Hoofddorp
Speelman & Speelman - Optimisten De Eendracht, Gemert
Rob en Emiel - Geknipt en geschoren Agora Theater Druten, Druten
20:00
Comedyhuis Comedynight Iduna, Drachten
Jeroen Leenders - Geen idee Schouwburg Theothorne, Dieren
Tineke Schouten - Moet niet gekker worden Spant!, Bussum
20:30
Ilse Warringa & Niek Barendsen - Nest, Tafel en Be De Kattendans, Bergeijk
Enge Buren - Reuring Theater De Kolk, Assen
Wim Helsen - Spijtig spijtig spijtig De Kleine Komedie, Amsterdam
Sjaak Bral - HIER en NU Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Schudden - We vieren het maar Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Marc-Marie Huijbregts - Florissant TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:00
Wilfried de Jong & Ocobar - Non-stop New York TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor je het weet Theater Piet Mondriaan, Abcoude
Anne Jan Toonstra - Murw t.o. C.C. Bacchus, Aalsmeer
20:00
Thomas van Luyn - Thomas van Luyns smaakvol avondj Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch

zondag 03 februari 2013

20:00
Peter Heerschop Theater De Verbeelding, Purmerend
Stefan Pop - Mijn blauwe periode C.C. 't Gasthoes, Horst
Piepschuim Theater PePijn, Den Haag
15:30
Paul van Vliet Koninklijke Schouwburg, Den Haag
Tineke Schouten - Moet niet gekker worden Spant!, Bussum
Marc-Marie Huijbregts - Florissant TAQA Theater De Vest, Alkmaar

maandag 04 februari 2013

20:00
Wilfried de Jong & Ocobar - Non-stop New York Fulcotheater, IJsselstein
Plien en Bianca - Heb je hun weer Schouwburg Hengelo, Hengelo
1
Youp van 't Hek - Wigwam Koninklijke Schouwburg, Den Haag

dinsdag 05 februari 2013

Arie Koomen, Edo Brunner - E&A is toch voordeliger Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Tineke Schouten - Moet niet gekker worden Theater De Storm, Winterswijk
Ashton Brothers - Treasures C.C. De Brouckere, Torhout
20:00
Remko Vrijdag & Martine Sandifort Oude Luxor Theater, Rotterdam
Karin Bloemen - Witte nar De Muze, Noordwijk
Speelman & Speelman - Optimisten Agora Theater Lelystad, Lelystad
Plien en Bianca - Heb je hun weer Schouwburg Het Park, Hoorn
Sara Kroos - Voor de leeuwen Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Lebbis - Het grijze gebied De Nieuwe Doelen, Gorinchem
Youp van 't Hek - Wigwam Koninklijke Schouwburg, Den Haag
Piepschuim Theater PePijn, Den Haag
20:30
Ilse Warringa & Niek Barendsen - Nest, Tafel en Be Theater Bellevue, Amsterdam

woensdag 06 februari 2013

Sara Kroos - Voor de leeuwen Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
Arie Koomen, Edo Brunner - E&A is toch voordeliger Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:15
Mark van de Veerdonk - Weltebarsten Munttheater, Weert
Ashton Brothers - Treasures C.C. Het Bolwerk, Vilvoorde
Karin Bloemen - Witte nar De Muze, Noordwijk
Diederik van Vleuten - Buiten Schot Lindenberg Theater, Nijmegen
Carolien Borgers - Happy End Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Acda en de Munnik - 't Heerst Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
Nathalie Baartman - Prei met mij Schouwburg Het Park, Hoorn
21:00
Anne Jan Toonstra - De Hyena's De Spieghel, Groningen
De Hyena's - De Hyena's Comedy De Spieghel, Groningen
20:30
Dolf Jansen - Topvorm So What!, Gouda
1
Wouter Deprez - Hier is wat ik denk NTGent, Gent
Brigitte Kaandorp - Bonbonniere Theater Concordia, Enschede
Tineke Schouten - Moet niet gekker worden Wilminktheater, Enschede
Speelman & Speelman - Optimisten Deventer Schouwburg, Deventer
Youp van 't Hek - Wigwam Koninklijke Schouwburg, Den Haag
20:00
Wilfried de Jong & Ocobar - Non-stop New York Theater De Veste, Delft
Ronald Goedemondt - De R van Ronald C.C. Ons Gebouw, Bolsward
1
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor je het weet Theater de Speeldoos, Baarn
20:30
Ilse Warringa & Niek Barendsen - Nest, Tafel en Be Theater Bellevue, Amsterdam
Op Sterk Water - Alfa Comedy Theater in de Nes, Amsterdam

donderdag 07 februari 2013

Comedy Kitchen Theater de Spiegel, Zwolle
20:30
Lennaert Maes Theater de Spiegel, Zwolle
Margriet Bolding - Comedy Kitchen Theater de Spiegel, Zwolle
20:15
Roué Verveer - In zeer goede staat Theater De Leest, Waalwijk
20:15
Jandino Asporaat De Revue Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
1
Dani - De zachte heelmeester De Meenthe, Steenwijk
Pagina -486