CABARETINFO CABARETAGENDA

Gratis Uitverkocht Leden die gaan Leden die willen
Zoeken in Cabaretagenda
 
reset
Pagina -488
DATUM
NAAM
PODIUM
PLAATS
INFO
di 16 nov
20:15
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:30
Theater PePijn
Den Haag
wo 17 nov
Het Klooster
Woerden
Theater Zinin
Nijverdal
Agnietenhof
Tiel
1
Schouwburg de Meerse
Hoofddorp
De Nieuwe Doelen
Gorinchem
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
20:15
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
20:15
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
20:15
Leidse Schouwburg
Leiden
20:15
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:30
Theater PePijn
Den Haag
do 18 nov
Theater Zuidplein
Rotterdam
Het Musiater
Zevenaar
Het Klooster
Woerden
Theater de Voorveghter
Hardenberg
Schouwburg de Meerse
Hoofddorp
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
C.C. Deurne
Deurne
De Meenthe
Steenwijk
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
20:15
Leidse Schouwburg
Leiden
2
20:15
Theater De Veste
Delft
20:15
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:30
MIDI Tilburg
Tilburg
20:30
Boerderij
Zoetermeer
vr 19 nov
Comedy Theater in de Nes
Amsterdam
Schouwburg de Meerse
Hoofddorp
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
20:00
Het Front
Vroomshoop
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
20:15
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:30
Werftheater
Utrecht
20:30
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
20:30
Theater PePijn
Den Haag
za 20 nov
Theater de Griffioen
Amstelveen
Schouwburg de Meerse
Hoofddorp
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Agnietenhof
Tiel
20:00
De Oosterpoort
Groningen
20:00
Theaters Tilburg
Tilburg
20:15
Diligentia
Den Haag
20:30
Werftheater
Utrecht
20:30
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:30
Theater PePijn
Den Haag
20:30
Theater de Tobbe
Voorburg
zo 21 nov
C.C. Den Herd
Bladel
20:00
Spant!
Bussum
Diligentia
Den Haag
1
ma 22 nov
Theater De Lievekamp
Oss
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:15
De Oosterpoort
Groningen
di 23 nov
Theater De Lievekamp
Oss
Theater de Schalm
Veldhoven
Stadsschouwburg Sittard-Geleen
Sittard
20:15
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
20:15
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
20:15
Theater De Veste
Delft
wo 24 nov
Theater De Lievekamp
Oss
Kennemer Theater
Beverwijk
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
20:15
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
20:15
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
20:15
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
1
20:30
Theater PePijn
Den Haag
do 25 nov
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
Theater De Lievekamp
Oss
1
Theater de Griffioen
Amstelveen
C.C. De Pas
Heesch
Schouwburg Almere
Almere
20:15
Diligentia
Den Haag
20:15
Theater de Hofnar
Valkenswaard
20:30
Theater PePijn
Den Haag
20:30
Theater de Tobbe
Voorburg
1
vr 26 nov
Theater Zuidplein
Rotterdam
Posttheater
Arnhem
Theater Kerkrade
Kerkrade
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
Agora Theater Druten
Druten
20:15
Diligentia
Den Haag
20:15
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:15
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:15
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:30
Werftheater
Utrecht
20:30
Theater PePijn
Den Haag
za 27 nov
De Muze
Noordwijk
C.C. De Klameare
Workum
1
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
Theater de Stoep
Spijkenisse
C.C. Den Herd
Bladel
20:00
DRU-Cultuurfabriek
Ulft
20:15
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
20:15
Diligentia
Den Haag
20:15
Theater de Hofnar
Valkenswaard

dinsdag 16 november 2010

20:15
Femmage Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:30
Tom Sligting Theater PePijn, Den Haag

woensdag 17 november 2010

Lenette van Dongen - Hoogseizoen (Try-out) Het Klooster, Woerden
Katinka Polderman - Polderman Tuigt Af Theater Zinin, Nijverdal
Dolf Jansen - Oudejaars 2010 Agnietenhof, Tiel
1
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor de Zoveelste Schouwburg de Meerse, Hoofddorp
Diederik van Vleuten - Daar werd wat groots verric De Nieuwe Doelen, Gorinchem
Nico Dijkshoorn & Leon Verdonschot - Ook Voor Vrou Theater Het Kruispunt, Barendrecht
20:15
Kristel Zweers - Ruig Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
Bert Visscher - Afijn Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
20:15
Sjaak Bral met Vaarwel 2010 / try-out Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
20:15
Tineke Schouten Leidse Schouwburg, Leiden
20:15
Marijke Boon Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:30
Tom Sligting Theater PePijn, Den Haag

donderdag 18 november 2010

Maz Jobrani - Brown and Friendly Theater Zuidplein, Rotterdam
Joep Onderdelinden - Nat Het Musiater, Zevenaar
Lenette van Dongen - Hoogseizoen (Try-out) Het Klooster, Woerden
Katinka Polderman - Polderman Tuigt Af Theater de Voorveghter, Hardenberg
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor de Zoveelste Schouwburg de Meerse, Hoofddorp
Diederik van Vleuten - Daar werd wat groots verric Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Alex Agnew - More Human Than Human Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Nico Dijkshoorn & Leon Verdonschot - Ook Voor Vrou C.C. Deurne, Deurne
Tijl Beckand - The Gentleman Entertainer De Meenthe, Steenwijk
Bert Visscher - Afijn Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
20:15
Tineke Schouten Leidse Schouwburg, Leiden
2
20:15
Daniël Samkalden Theater De Veste, Delft
20:15
Dolf Jansen - Oudejaars 2010 Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:30
Gili MIDI Tilburg, Tilburg
20:30
Javier Guzman Boerderij, Zoetermeer

vrijdag 19 november 2010

Maz Jobrani - Brown and Friendly Comedy Theater in de Nes, Amsterdam
Joep Onderdelinden - Nat Schouwburg de Meerse, Hoofddorp
Lenette van Dongen - Hoogseizoen (Try-out) C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
Diederik van Vleuten - Daar werd wat groots verric Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Harry Glotzbach - El Niño Isala Theater, Capelle aan den IJssel
20:00
Lambert-Jan Koops Het Front, Vroomshoop
Bert Visscher - Afijn Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
20:15
Paulien Cornelisse Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:30
Geen Familie Werftheater, Utrecht
20:30
Intgeniep - Gevoel voor humeur Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
20:30
Theo van den Oever Theater PePijn, Den Haag

zaterdag 20 november 2010

Katinka Polderman - Polderman Tuigt Af Theater de Griffioen, Amstelveen
Dolf Jansen - Oudejaars 2010 Schouwburg de Meerse, Hoofddorp
Alex Agnew - More Human Than Human Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Tijl Beckand - The Gentleman Entertainer Agnietenhof, Tiel
20:00
Willem Vermandere & Johan Verminnen - Vlaanderen B De Oosterpoort, Groningen
20:00
Vincent Geers - Onder Controle (reprise) Theaters Tilburg, Tilburg
20:15
Jörgen Raymann Diligentia, Den Haag
20:30
Geen Familie Werftheater, Utrecht
20:30
Carolien Borgers Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:30
Ronald Smink Theater PePijn, Den Haag
20:30
Kees van Amstel / Rob Urgert Theater de Tobbe, Voorburg

zondag 21 november 2010

Alex Agnew - More Human Than Human C.C. Den Herd, Bladel
20:00
Marc-Marie Huijbregts Spant!, Bussum
Foto Jörgen Raymann
Jörgen Raymann Diligentia, Den Haag
1

maandag 22 november 2010

Bert Visscher - Afijn Theater De Lievekamp, Oss
20:00
Dolf Jansen - Oudejaars 2010 Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:15
Maarten van Roozendaal - Zonder Vrienden De Oosterpoort, Groningen

dinsdag 23 november 2010

Bert Visscher - Afijn Theater De Lievekamp, Oss
Diederik van Vleuten - Daar werd wat groots verric Theater de Schalm, Veldhoven
Alex Agnew - More Human Than Human Stadsschouwburg Sittard-Geleen, Sittard
20:15
Richard Groenendijk met Terug bij af / reprise Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
20:15
Sara Kroos Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
20:15
Joep Onderdelinden - Nat Theater De Veste, Delft

woensdag 24 november 2010

Bert Visscher - Afijn Theater De Lievekamp, Oss
Dolf Jansen - Oudejaars 2010 Kennemer Theater, Beverwijk
Alex Agnew - More Human Than Human Theater aan het Vrijthof, Maastricht
20:00
Kommil Foo Goudse Schouwburg, Gouda
20:15
Richard Groenendijk met Terug bij af / reprise Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
20:15
Sara Kroos Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
20:15
Bijbabbelen Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
1
20:30
Jorrit Rogaar Theater PePijn, Den Haag

donderdag 25 november 2010

Joep Onderdelinden - Nat Stadstheater de Bond, Oldenzaal
Bert Visscher - Afijn Theater De Lievekamp, Oss
1
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor de Zoveelste Theater de Griffioen, Amstelveen
Alex Agnew - More Human Than Human C.C. De Pas, Heesch
Nico Dijkshoorn & Leon Verdonschot - Ook Voor Vrou Schouwburg Almere, Almere
20:15
Eric Koller Diligentia, Den Haag
20:15
Sanne Wallis de Vries Theater de Hofnar, Valkenswaard
20:30
Hyena's (2 comedians) Theater PePijn, Den Haag
20:30
Sjaak Bral Theater de Tobbe, Voorburg
1

vrijdag 26 november 2010

Joep Onderdelinden - Nat Theater Zuidplein, Rotterdam
Katinka Polderman - Polderman Tuigt Af Posttheater, Arnhem
Dolf Jansen - Oudejaars 2010 Theater Kerkrade, Kerkrade
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor de Zoveelste Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
Tijl Beckand - The Gentleman Entertainer Agora Theater Druten, Druten
20:15
Eric Koller Diligentia, Den Haag
20:15
Cabaretestafette Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:15
Carolien Borgers Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:15
Jorgen Raymann - Frede Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:30
Roemer van der Steeg Werftheater, Utrecht
20:30
Hyena's (2 comedians) Theater PePijn, Den Haag

zaterdag 27 november 2010

Joep Onderdelinden - Nat De Muze, Noordwijk
Katinka Polderman - Polderman Tuigt Af C.C. De Klameare, Workum
1
Dolf Jansen - Oudejaars 2010 Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
Harry Glotzbach - El Niño Theater de Stoep, Spijkenisse
Tijl Beckand - The Gentleman Entertainer C.C. Den Herd, Bladel
20:00
Revuegezelschap De Boer'nleu - Zo is het mer net DRU-Cultuurfabriek, Ulft
20:15
Arie Blok met Over winnaars Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
20:15
Amsterdams Kleinkunst Festival Diligentia, Den Haag
20:15
Diederik van Vleuten Theater de Hofnar, Valkenswaard
Pagina -488