CABARETINFO CABARETAGENDA

Gratis Uitverkocht Livestream Leden die gaan Leden die willen
Zoeken in Cabaretagenda
 
reset
Pagina -48
DATUM
NAAM
PODIUM
PLAATS
INFO
do 30 nov
C.C. De Borre
Bierbeek
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
GC 't Heilaar
Beerse
20:00
Theater de Griffioen
Amstelveen
20:00
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
20:00
Theater De Lampegiet
Veenendaal
20:15
Theater Sneek
Sneek
20:15
De Muze
Noordwijk
20:15
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:15
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:15
Diligentia
Den Haag
20:15
De Maaspoort
Venlo
20:15
Leidse Schouwburg
Leiden
20:15
De Molenberg
Delfzijl
20:15
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
20:15
De Meenthe
Steenwijk
20:30
TivoliVredenburg
Utrecht
20:30
Theater de Kampanje
Den Helder
20:30
Agora Theater Lelystad
Lelystad
20:30
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
20:30
Posttheater
Arnhem
20:30
Junushoff Theater
Wageningen
20:30
Stiching Calypso Theater
Wijk bij Duurstede
20:30
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
20:30
Theater de Speeldoos
Baarn
20:30
De Harmonie
Leeuwarden
20:30
C.C. Martien van Doorne
Deurne
vr 01 dec
De Kleine Komedie
Amsterdam
Theater De Lievekamp
Oss
Posttheater
Arnhem
De Eendracht
Gemert
Theater de Schalm
Veldhoven
Het Postkantoor
Bovenkarspel
De Maagd
Bergen op Zoom
Schouwburg Venray
Venray
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
Schouwburg Het Park
Hoorn
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
De Domijnen
Sittard
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Singer Theater
Laren
Diligentia
Den Haag
Schouwburg Lochem
Lochem
Theater de Griffioen
Amstelveen
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
C.C. 't Gasthoes
Horst
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
Theater Zuidplein
Rotterdam
Concertgebouw
Brugge
C.C. Het Gasthuis
Aarschot
Theater de Schalm
Veldhoven
Vestzaktheater
Son
Cultuurhuis Tessenderlo
Tessenderlo
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:00
ECI Cultuurfabriek
Roermond
20:00
DNK
Assen
20:00
S.C.C. De Ruchte
Someren
20:00
De Reggehof
Goor
20:00
De Ogtent
Duiven
20:15
Meervaart
Amsterdam
20:15
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
20:15
C.C. Myllesweerd
Mill
20:15
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
20:15
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:15
Cultuurhuis De Klinker
Winschoten
20:15
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
20:15
Theater Idea
Soest
20:15
Diligentia
Den Haag
20:15
Theater De Veste
Delft
20:15
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
20:15
Theater aan de Schie
Schiedam
20:15
Markant Uden
Uden
20:15
De Dillewijn
Ankeveen
20:15
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:30
Theater de Kom
Nieuwegein
20:30
Fransche School Culemborg
Culemborg
20:30
ATLAS Theater
Emmen
20:30
Posttheater
Arnhem
20:30
Zaantheater
Zaandam
20:30
De Meerpaal
Dronten
20:30
Theater de Purmaryn
Purmerend
22:00
So What!
Gouda
za 02 dec
De Kleine Komedie
Amsterdam
1
Theater De Lievekamp
Oss
Schouwburg de Lawei
Drachten
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Theater Ludens
Voorburg
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
Schouwburg Venray
Venray
Munttheater
Weert
Theater 't Voorhuys
Emmeloord
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Diligentia
Den Haag
Theater de Griffioen
Amstelveen
Theater de Mythe
Goes
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
S.C.C. De Ruchte
Someren
Hoftheater
Raalte

donderdag 30 november 2023

Alex Agnew - Wake Me Up When It's Over C.C. De Borre, Bierbeek
Roué Verveer - Gewoon Roué Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Michael van Peel - Welcome to the rebellion GC 't Heilaar, Beerse
20:00
Rundfunk - Schau Theater de Griffioen, Amstelveen
20:00
Richard Groenendijk - Voor iedereen beter Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
20:00
Stefan Hendrikx - Who's the man Theater De Lampegiet, Veenendaal
20:15
Alex Klaasen - No Ponies Theater Sneek, Sneek
20:15
Tjitske Reidinga - Portret De Muze, Noordwijk
20:15
Jandino Asporaat - Judeska Airlines Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:15
Merijn Scholten - Team solo Schouwburg Het Park, Hoorn
20:15
Kasper van der Laan - Warm Diligentia, Den Haag
20:15
Lenette van Dongen - Dat doet ze anders nooit De Maaspoort, Venlo
20:15
Ton Kas - (Alvast een) vrolijke kerst Leidse Schouwburg, Leiden
20:15
Diederik van Vleuten - Bouwjaar '61 De Molenberg, Delfzijl
20:15
Margôt Ros - Brabantse nachten zijn lang Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
20:15
Boban Benjamin Braspenning - Boompje Beestje De Meenthe, Steenwijk
20:30
Comedycloud TivoliVredenburg, Utrecht
20:30
Blauwe Vinkjes - Disclaimer Theater de Kampanje, Den Helder
20:30
N00b - n00b speelt n00b Agora Theater Lelystad, Lelystad
20:30
Sjaak Bral - Vaarwel 2023 KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
20:30
Lisa Ostermann - Makkelijk In De Omgang Posttheater, Arnhem
20:30
André Manuel - De zieke geest Junushoff Theater, Wageningen
20:30
Ivy en de rest Stiching Calypso Theater, Wijk bij Duurstede
20:30
Meester Mark - De grappigste taalfoutjes uit de klas Theater aan het Vrijthof, Maastricht
20:30
Lonneke Dort - Wat mij betreft Theater de Speeldoos, Baarn
20:30
Remy Evers - Gewoon Remy De Harmonie, Leeuwarden
20:30
Ellen Dikker, Dianne Liesker en Hanneke Drenth - Tis hier geen hotel 2 C.C. Martien van Doorne, Deurne

vrijdag 01 december 2023

Micha Wertheim - Micha Wertheim voor twaalven De Kleine Komedie, Amsterdam
Christel de Laat - En door?! Theater De Lievekamp, Oss
Kirsten van Teijn - JALOEZIE IS EEN BITCH Posttheater, Arnhem
Martijn Crins - Mesthoop De Eendracht, Gemert
Janneke de Bijl - Doet u ook mensen? Theater de Schalm, Veldhoven
Ruud Smulders - Rudiversum Het Postkantoor, Bovenkarspel
Jawad Es Soufi - Harira De Maagd, Bergen op Zoom
Youp Van 't Hek - De Laatste Ronde Schouwburg Venray, Venray
Pieter Derks - Ja, Leuk Stadstheater de Bond, Oldenzaal
Pieter Verelst - Ten Aarzel Schouwburg Het Park, Hoorn
Ronald Snijders - Een Avond Met Mij Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
Anne Neuteboom - Effe Niet Met Je Mening Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Yentl En De Boer - Modderkruipers De Domijnen, Sittard
Peter Pannekoek - Dna Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Claudia de Breij - Wat Als Singer Theater, Laren
Valentina Tóth - Wildbloei Diligentia, Den Haag
Ronald Goedemondt - Met knielende knikjes Schouwburg Lochem, Lochem
Rayen Panday - Karma Theater de Griffioen, Amstelveen
Tim Hartog - De Rijnmondse Oudejaarsconference C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
Rob Scheepers - Zet af C.C. 't Gasthoes, Horst
Maartje & Kine - Sneeuwbeesten Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Thijs Kemperink - Halverwege Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
Fuad Hassen - Vogelvrij Theater Zuidplein, Rotterdam
Lieven Scheire - Artificiële Intelligentie Concertgebouw, Brugge
Alex Agnew - Wake Me Up When It's Over C.C. Het Gasthuis, Aarschot
Roué Verveer - Gewoon Roué Theater de Schalm, Veldhoven
Pieter Jouke - Sluikstort Vestzaktheater, Son
Michael van Peel - Welcome to the rebellion Cultuurhuis Tessenderlo, Tessenderlo
20:00
Yentl En De Boer - Modderkruipers Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:00
De Cabaret Club ECI Cultuurfabriek, Roermond
20:00
Alex Klaasen - No Ponies DNK, Assen
20:00
Tjitske Reidinga - Portret S.C.C. De Ruchte, Someren
20:00
Merijn Scholten - Team solo De Reggehof, Goor
20:00
Thjum Arts - Tijdloos Genot De Ogtent, Duiven
20:15
Lebbis en Jansen - SUBLIEM (Oudejaars 2023) Meervaart, Amsterdam
20:15
Henry Van Loon - Jannie The Show Dog Stadsschouwburg Groningen, Groningen
20:15
Fabian Franciscus - Lekker gezellig! C.C. Myllesweerd, Mill
20:15
Niet Schieten! - Mannen van Niks Theater Het Kruispunt, Barendrecht
20:15
Richard Groenendijk - Voor iedereen beter Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:15
Jandino Asporaat - Judeska Airlines Cultuurhuis De Klinker, Winschoten
20:15
Nienke Plas - Postnatale Expressie Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
20:15
Nilgün Yerli - Tinderella Theater Idea, Soest
20:15
Kasper van der Laan - Warm Diligentia, Den Haag
20:15
Ton Kas - (Alvast een) vrolijke kerst Theater De Veste, Delft
20:15
Diederik van Vleuten - Bouwjaar '61 Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
20:15
André Manuel - De zieke geest Theater aan de Schie, Schiedam
20:15
Margôt Ros - Brabantse nachten zijn lang Markant Uden, Uden
20:15
Andries Tunru / Stefan Hendrikx - Beperkt Houdbaar De Dillewijn, Ankeveen
20:15
Ricky Risolles - Dat heeft zo’n Indo tòg niet nodig… Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:30
Blauwe Vinkjes - Disclaimer Theater de Kom, Nieuwegein
20:30
Gavin Reijnders – Glittermoe Fransche School Culemborg, Culemborg
20:30
N00b - n00b speelt n00b ATLAS Theater, Emmen
20:30
Sjaak Bral - Vaarwel 2023 Posttheater, Arnhem
20:30
Ivy en de rest Zaantheater, Zaandam
20:30
Meester Mark - De grappigste taalfoutjes uit de klas De Meerpaal, Dronten
20:30
Daphne Gakes - Tussen de Lakens Theater de Purmaryn, Purmerend
22:00
Brandalarm 16+ So What!, Gouda

zaterdag 02 december 2023

Foto Micha Wertheim - Micha Wertheim voor twaalven
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor twaalven De Kleine Komedie, Amsterdam
1
Christel de Laat - En door?! Theater De Lievekamp, Oss
Jan Beuving - Resumé 1 Schouwburg de Lawei, Drachten
Janneke de Bijl - Doet u ook mensen? Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Ruud Smulders - Rudiversum Theater Ludens, Voorburg
Martijn Koning - Appeltjes schillen Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
Youp Van 't Hek - De Laatste Ronde Schouwburg Venray, Venray
Ronald Snijders - Een Avond Met Mij Munttheater, Weert
Yentl En De Boer - Modderkruipers Theater 't Voorhuys, Emmeloord
Peter Pannekoek - Dna Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Valentina Tóth - Wildbloei Diligentia, Den Haag
Rayen Panday - Karma Theater de Griffioen, Amstelveen
Jasper van der Veen - Niet gehinderd door enige kennis Theater de Mythe, Goes
Tim Hartog - De Rijnmondse Oudejaarsconference Theater Het Kruispunt, Barendrecht
Rob Scheepers - Zet af S.C.C. De Ruchte, Someren
Maartje & Kine - Sneeuwbeesten Hoftheater, Raalte
Pagina -48