Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
19:15
Het Postkantoor
Bovenkarspel
21:30
Het Postkantoor
Bovenkarspel
C.C. Maasmechelen
Maasmechelen
20:30
Openluchttheater Caprera
Bloemendaal
Koninklijk Circus
Brussel
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:30
Meervaart
Amsterdam
Theater De Leest
Waalwijk
Ethias Arena
Hasselt
20:00
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
Goudse Schouwburg
Gouda
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
19:30
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:00
Schouwburg Het Park
Hoorn
Schouwburg Het Park
Hoorn
Mainstage
's-Hertogenbosch
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:30
Openluchttheater Caprera
Bloemendaal
Het Klooster
Woerden
Theater de Kom
Nieuwegein
19:30
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:30
Meervaart
Amsterdam
Theater De Leest
Waalwijk
20:00
Capitole
Gent
20:00
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
S.C.C. De Ruchte
Someren
S.C.C. De Ruchte
Someren
Mainstage
's-Hertogenbosch
22:00
De Kleine Komedie
Amsterdam
19:30
De Kleine Komedie
Amsterdam
19:30
Het Nieuwe Normaal Theater
Leusden
21:30
Het Nieuwe Normaal Theater
Leusden
Schouwburg Hengelo
Hengelo
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
20:30
Openluchttheater Caprera
Bloemendaal
Theater de Schalm
Veldhoven
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
Theater De Leest
Waalwijk
20:00
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
Parktheater
Eindhoven
20:30
Theater Ludens
Voorburg
19:30
Theater De Veste
Delft
22:00
De Kleine Komedie
Amsterdam
19:30
De Kleine Komedie
Amsterdam
Zalencentrum De Colle
Kollum
Mainstage
's-Hertogenbosch
Mainstage
's-Hertogenbosch
20:45
Theater 't Voorhuys
Emmeloord
Schouwburg Odeon
Zwolle
Theater De Storm
Winterswijk
19:00
Comedy Club Haug
Rotterdam
17:00
Meervaart
Amsterdam
19:30
Meervaart
Amsterdam
C.C. De Schakel
Waregem
20:00
Capitole
Gent
Schouwburg Hengelo
Hengelo
15:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
20:00
Theater 't Voorhuys
Emmeloord
20:00
Het Postkantoor
Bovenkarspel
20:30
Metropool
Hengelo
Theater De Leest
Waalwijk
21:00
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
Theater 't Voorhuys
Emmeloord
21:30
Vondelpark Openluchttheater
Amsterdam
19:30
Vondelpark Openluchttheater
Amsterdam
Mainstage
's-Hertogenbosch
20:00
Meervaart
Amsterdam
Capitole
Gent
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
21:30
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
19:30
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:00
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
Capitole
Gent
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
20:15
Theater Hof 88
Almelo
20:00
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
20:15
De Maaspoort
Venlo
20:15
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
19:00
Chassé Theater
Breda
21:00
Chassé Theater
Breda
Theater de Purmaryn
Purmerend
Capitole
Gent
22:00
De Kleine Komedie
Amsterdam
19:30
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
Theater aan de Schie
Schiedam
21:30
Theater De Omval
Diemen
19:30
Theater De Omval
Diemen
19:00
S.C.C. De Ruchte
Someren
21:00
S.C.C. De Ruchte
Someren
Theater Hof 88
Almelo
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Theater De Veste
Delft
20:00
Podium Hoge Woerd
De Meern
woensdag 09 september 2020
19:15
Jandino - Opgefokt
Het Postkantoor, Bovenkarspel
21:30
Jandino - Opgefokt
Het Postkantoor, Bovenkarspel
Jan Jaap van der Wal - Ill-ième
C.C. Maasmechelen, Maasmechelen
20:30
Henry van Loon - Onze Henry
Openluchttheater Caprera, Bloemendaal
Hans Teeuwen - Nou Lekker Dan
Koninklijk Circus, Brussel
Guido Weijers - De Oudejaarsconference
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:30
Deng Boy - Raar
Meervaart, Amsterdam
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
Theater De Leest, Waalwijk
Alex Agnew - Be Careful What You Wish For
Ethias Arena, Hasselt
donderdag 10 september 2020
20:00
Waardenberg & De Jong
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
Veldhuis & Kemper - Zonder Meer
Goudse Schouwburg, Gouda
Sanne Wallis de Vries - Heel
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
19:30
Sanne Wallis de Vries - Heel
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
Pieter Derks
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:00
Niet Schieten! - 25 jaar Lust en Leed
Schouwburg Het Park, Hoorn
Niet Schieten! - 25 jaar Lust en Leed
Schouwburg Het Park, Hoorn
Najib Amhali - Waar was ik?
Mainstage, 's-Hertogenbosch
Martijn Kardol - Welkom
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:30
Henry van Loon - Onze Henry
Openluchttheater Caprera, Bloemendaal
Hans Dorrestijn - 't Houdt een keer op
Het Klooster, Woerden
Guido Weijers - De Oudejaarsconference
Theater de Kom, Nieuwegein
19:30
Grof geschud / Lisa Ostermann / Vlamousse - Cabarestafette
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:30
Deng Boy - Raar
Meervaart, Amsterdam
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
Theater De Leest, Waalwijk
20:00
Alex Agnew
Capitole, Gent
vrijdag 11 september 2020
20:00
Waardenberg & De Jong
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
Veldhuis & Kemper - Zonder Meer
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Niet Schieten! - 25 jaar Lust en Leed
S.C.C. De Ruchte, Someren
Niet Schieten! - 25 jaar Lust en Leed
S.C.C. De Ruchte, Someren
Najib Amhali - Waar was ik?
Mainstage, 's-Hertogenbosch
22:00
Lisa Ostermann / Saeed / Teun van den Elzen - Cabarestafette
De Kleine Komedie, Amsterdam
19:30
Lisa Ostermann / Saeed / Teun van den Elzen
De Kleine Komedie, Amsterdam
19:30
Jörgen Raymann - FF eruit
Het Nieuwe Normaal Theater, Leusden
21:30
Jörgen Raymann - FF eruit
Het Nieuwe Normaal Theater, Leusden
Herman van Veen - 75 Dat kun je wel zien dat is hij
Schouwburg Hengelo, Hengelo
20:00
Herman van Veen - 75 Dat kun je wel zien dat is hij
Schouwburg Hengelo, Hengelo
20:30
Henry van Loon - Onze Henry
Openluchttheater Caprera, Bloemendaal
Guido Weijers - De Oudejaarsconference
Theater de Schalm, Veldhoven
Grof geschud - lijmen
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Fuad Hassen - Remmende voorsprong
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
Theater De Leest, Waalwijk
zaterdag 12 september 2020
20:00
Waardenberg & De Jong
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Viggo Waas - De Meestervoorspeller
Goudse Schouwburg, Gouda
Veldhuis & Kemper - Zonder Meer
Parktheater, Eindhoven
20:30
Tim Fransen - De Mens en Ik
Theater Ludens, Voorburg
19:30
Patrick Laureij - Nederlands Hoop
Theater De Veste, Delft
22:00
Oldenhermanns / Remy Evers / Thjum Arts - cabarestafette
De Kleine Komedie, Amsterdam
19:30
Oldenhermanns / Remy Evers / Thjum Arts - cabarestafette
De Kleine Komedie, Amsterdam
Niet Schieten! - 25 jaar Lust en Leed
Zalencentrum De Colle, Kollum
Najib Amhali - Waar was ik?
Mainstage, 's-Hertogenbosch
Najib Amhali - Waar was ik?
Mainstage, 's-Hertogenbosch
20:45
Marcel Harteveld - Weet ik veel
Theater 't Voorhuys, Emmeloord
Man, man, man, de Podcast
Schouwburg Odeon, Zwolle
Maartje & Kine - Speelbeesten
Theater De Storm, Winterswijk
19:00
Lebbis - Stand-up Corona
Comedy Club Haug, Rotterdam
17:00
Jawad El Soufi-Tour de Sloegie
Meervaart, Amsterdam
19:30
Jawad El Soufi- Tour de Sloegie
Meervaart, Amsterdam
Jan Jaap van der Wal - Ill-ième
C.C. De Schakel, Waregem
20:00
Jacques Vermeire - Van 7 tot 77
Capitole, Gent
Herman van Veen - 75 Dat kun je wel zien dat is hij
Schouwburg Hengelo, Hengelo
15:00
Herman van Veen - 75 Dat kun je wel zien dat is hij
Schouwburg Hengelo, Hengelo
20:00
Edson Da Graça - Zoals het hoort
Theater 't Voorhuys, Emmeloord
20:00
Dolf Jansen - Oudejaars 2020
Het Postkantoor, Bovenkarspel
20:30
Comedytunes Comedynight
Metropool, Hengelo
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
Theater De Leest, Waalwijk
21:00
Cabarestafette
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
Arie Koomen - BOE!
Theater 't Voorhuys, Emmeloord
21:30
Alex Ploeg
Vondelpark Openluchttheater, Amsterdam
19:30
Alex Ploeg
Vondelpark Openluchttheater, Amsterdam
zondag 13 september 2020
Najib Amhali - Waar was ik?
Mainstage, 's-Hertogenbosch
20:00
Jawad El Soufi - Tour de Sloegie
Meervaart, Amsterdam
maandag 14 september 2020
Lieven Scheire - Live in Nerdland: DNA
Capitole, Gent
Henry van Loon - Onze Henry
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:00
Hans Teeuwen - Nou Lekker Dan
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
21:30
Daniël Arends - Thuis praat ik bijna nooit
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
19:30
Daniël Arends - Thuis praat ik bijna nooit
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
dinsdag 15 september 2020
20:00
Waardenberg & De Jong
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
Lieven Scheire - Live in Nerdland: DNA
Capitole, Gent
Henry van Loon - Onze Henry
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:00
Hans Teeuwen - Nou Lekker Dan
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Hans Aarsman - Dokter Aarsman
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
20:15
Dolf Jansen - Oudejaars 2020
Theater Hof 88, Almelo
woensdag 16 september 2020
20:00
Waardenberg & De Jong
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
20:15
Stefano Keizers - Sorry Baby
De Maaspoort, Venlo
20:15
Sanne Wallis de Vries - Heel
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
19:00
Rayen Panday - Trigger
Chassé Theater, Breda
21:00
Rayen Panday - Trigger
Chassé Theater, Breda
Martijn Kardol - Welkom
Theater de Purmaryn, Purmerend
Lieven Scheire - Live in Nerdland: DNA
Capitole, Gent
22:00
Lebbis - Stand-up Corona
De Kleine Komedie, Amsterdam
19:30
Lebbis - Stand-up Corona
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
Jörgen Raymann - FF eruit
Theater aan de Schie, Schiedam
21:30
Johan Goossens - In het beste geval
Theater De Omval, Diemen
19:30
Johan Goossens - In het beste geval
Theater De Omval, Diemen
19:00
Jandino - Opgefokt
S.C.C. De Ruchte, Someren
21:00
Jandino - Opgefokt
S.C.C. De Ruchte, Someren
Jan Beuving / Patrick Nederkoorn - De Andere Oudejaars
Theater Hof 88, Almelo
Henry van Loon - Onze Henry
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Guido Weijers - De Oudejaarsconference
Theater De Veste, Delft
20:00
Glodi Lugungu - Ze bedoelen het goed
Podium Hoge Woerd, De Meern