Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:15
Arto Theater
Schoonhoven
20:15
Arto Theater
Schoonhoven
20:15
Bon theater
Medemblik
20:15
De Doelen
Rotterdam
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
Theater de Speeldoos
Baarn
20:30
Het Trefpunt
Warmond
20:30
Theater PePijn
Den Haag
20:30
Theater De Kik
Elst
20:30
Theater de Griffioen
Amstelveen
20:30
ATLAS Theater
Emmen
20:30
Theater de Kampanje
Den Helder
21:00
Koningshof
Maassluis
21:00
Theater Bellevue
Amsterdam
Deventer Schouwburg
Deventer
Theater Hof 88
Almelo
15:00
De Doelen
Rotterdam
20:00
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:00
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
Schouwburg Het Park
Hoorn
Streams Breede Beek
Nijkerk
20:00
Orpheus
Apeldoorn
20:00
Theater de Spiegel
Zwolle
20:00
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
20:15
Theater de Schalm
Veldhoven
20:30
Theater PePijn
Den Haag
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Zaantheater
Zaandam
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Werftheater
Utrecht
Theater Idea
Soest
Theater Walhalla
Rotterdam
Stadsschouwburg Mechelen
Mechelen
C.C. `t Schaliken
Herentals
19:15
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
20:00
Agnietenhof
Tiel
20:00
Schouwburg Venray
Venray
20:00
Luctor et Emergo
Rilland
20:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:00
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
20:15
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
20:15
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:15
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
20:15
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
20:15
Theater de Hofnar
Valkenswaard
20:15
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
20:15
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:30
Theater Bellevue
Amsterdam
20:30
Vestzaktheater
Enschede
20:30
Theater PePijn
Den Haag
20:30
Schouwburg Het Park
Hoorn
21:15
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Theater de Stoep
Spijkenisse
BREStheater
Brielle
Stadsschouwburg Mechelen
Mechelen
C.C. `t Schaliken
Herentals
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
19:15
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
20:00
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
20:00
Schouwburg Venray
Venray
20:00
Fulcotheater
IJsselstein
20:00
Brabanthallen
's-Hertogenbosch
20:00
ECI Cultuurfabriek
Roermond
20:00
Vorstin
Hilversum
20:00
De Nieuwe Kolk
Assen
20:00
Neushoorn
Leeuwarden
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:00
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
20:15
Diligentia
Den Haag
20:15
Theater de Hofnar
Valkenswaard
20:15
Het Musiater
Zevenaar
20:15
Theater de Kom
Nieuwegein
20:15
De Maaspoort
Venlo
20:15
Allemanswaard
Amerongen
20:15
Theater De Storm
Winterswijk
20:15
Theater Hof 88
Almelo
20:15
Schouwburg Ogterop
Meppel
20:15
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:15
Theater De Lievekamp
Oss
20:15
Theater aan de Schie
Schiedam
20:15
Diligentia
Den Haag
20:30
Werftheater
Utrecht
20:30
Theater Bellevue
Amsterdam
20:30
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
21:15
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
DeLaMar
Amsterdam
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
C.C. De Kei
Reusel
DNK
Assen
Parkgebouw
Rijssen
Cultuurkoepel Heiloo
Heiloo
Theater De Lampegiet
Veenendaal
Cpunt Theater
Hoofddorp
Theater De Tuin
Leusden
Pook
Oostknollendam
zaterdag 16 oktober 2021
20:15
Zoutmus - Jungleprinter
Arto Theater, Schoonhoven
20:15
Janneke de Bijl - Dit is het nou
Arto Theater, Schoonhoven
20:15
Soundos El Ahmadi - Comeback Kid
Bon theater, Medemblik
20:15
Herman van Veen - 76: Dat kun je wel zien dat is hij
De Doelen, Rotterdam
20:15
Tim Fransen - De Mens en Ik
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
Paulette Willemse / Saskia van Zutphen - Vuile Huichelaar
Theater de Speeldoos, Baarn
20:30
Marcel Harteveld - Weet ik veel
Het Trefpunt, Warmond
20:30
Jochen Otten - Opgekropt staat netjes
Theater PePijn, Den Haag
20:30
Rosa Da Silva - Daar moet je heen
Theater De Kik, Elst
20:30
Marc-Marie Huijbregts - Uitgesproken
Theater de Griffioen, Amstelveen
20:30
Martijn Koning - Koning van de dieren
ATLAS Theater, Emmen
20:30
André Manuel - Sneu
Theater de Kampanje, Den Helder
21:00
Spruijt en Opperman - Heimweeën
Koningshof, Maassluis
21:00
Remy Evers - Gewoon Remy
Theater Bellevue, Amsterdam
zondag 17 oktober 2021
Hans Dorrestijn - 't Houdt een keer op
Deventer Schouwburg, Deventer
Dolf Jansen - Oudejaars 2021 - Het Jansen Vaccin
Theater Hof 88, Almelo
15:00
Herman van Veen - 76: Dat kun je wel zien dat is hij
De Doelen, Rotterdam
maandag 18 oktober 2021
20:00
Fred van Leer - Leer van Fred Live
TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
René van Meurs - Hunkert
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:00
Waardenberg & De Jong
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
20:15
Paulette Willemse / Saskia van Zutphen - Vuile Huichelaar
De Kleine Komedie, Amsterdam
dinsdag 19 oktober 2021
Dorine Wiersma / Mylou Frencken - Waagstukken
Schouwburg Het Park, Hoorn
Pieter Derks - Uit het niets
Streams Breede Beek, Nijkerk
20:00
Paul Haenen - Haenen brengt vreugde
Orpheus, Apeldoorn
20:00
Martijn Koning - Koning van de dieren
Theater de Spiegel, Zwolle
20:00
Waardenberg & De Jong
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
20:15
Yentl en de Boer - De Kampvuursessies
Theater de Schalm, Veldhoven
20:30
Lebbis - De Ziel
Theater PePijn, Den Haag
woensdag 20 oktober 2021
Peter Pannekoek
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
Najib Amhali - Waar was ik?
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Hans Dorrestijn - 't Houdt een keer op
Zaantheater, Zaandam
Kasper van der Laan - 1 Kilo
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Jasper van der Veen - Het dreigt volslagen goed te komen
Werftheater, Utrecht
Youp van 't Hek - De laatste ronde
Theater Idea, Soest
Pieter Derks - Uit het niets
Theater Walhalla, Rotterdam
Bart Cannaerts - We moeten nog eens afspreken
Stadsschouwburg Mechelen, Mechelen
Els de Schepper - Ziet ze vliegen
C.C. `t Schaliken, Herentals
19:15
Daniël Arends - Thuis praat ik bijna nooit
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
20:00
René van Meurs - Hunkert
Agnietenhof, Tiel
20:00
Klooster en van der Meulen - Tijd zat!
Schouwburg Venray, Venray
20:00
Marc-Marie Huijbregts - Uitgesproken
Luctor et Emergo, Rilland
20:00
Ton Kas - Best of ... Ton Kas
Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:00
Waardenberg & De Jong
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
20:15
Fred van Leer - Leer van Fred Live
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
20:15
Marcel Harteveld - Weet ik veel
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:15
RUMAG. - RUMAG Theater-Event
De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
20:15
Paul Haenen - Haenen brengt vreugde
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
20:15
Niet Schieten! - 25 jaar Lust en Leed
Theater de Hofnar, Valkenswaard
20:15
Yentl en de Boer - De Kampvuursessies
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
20:15
Paulette Willemse / Saskia van Zutphen - Vuile Huichelaar
Theater de Purmaryn, Purmerend
20:30
Zoutmus - Jungleprinter
Theater Bellevue, Amsterdam
20:30
Janneke de Bijl - Dit is het nou
Vestzaktheater, Enschede
20:30
Lebbis - De Ziel
Theater PePijn, Den Haag
20:30
André Manuel - Sneu
Schouwburg Het Park, Hoorn
21:15
Daniël Arends - God is mijn rechter
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
donderdag 21 oktober 2021
Peter Pannekoek
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
Najib Amhali - Waar was ik?
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Jasper van Kuijk - Tot hier en niet verder
Theater de Stoep, Spijkenisse
Pieter Derks - Uit het niets
BREStheater, Brielle
Bart Cannaerts - We moeten nog eens afspreken
Stadsschouwburg Mechelen, Mechelen
Els de Schepper - Ziet ze vliegen
C.C. `t Schaliken, Herentals
Grof geschud - Broeden
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
19:15
Daniël Arends - Thuis praat ik bijna nooit
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
20:00
Fred van Leer
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
20:00
Bas Birker - Belg (tegen wil en drank)
Schouwburg Venray, Venray
20:00
Fabian Franciscus - Kleine wereld
Fulcotheater, IJsselstein
20:00
Berthold Gunster - Omdenken: Zoals verwacht loopt alles and
Brabanthallen, 's-Hertogenbosch
20:00
Javier Guzman - Oudejaarsconference (try-out)
ECI Cultuurfabriek, Roermond
20:00
Comedy Cowboys
Vorstin, Hilversum
20:00
Rosa Da Silva - Daar moet je heen
De Nieuwe Kolk, Assen
20:00
Comedy Night
Neushoorn, Leeuwarden
20:00
Paulette Willemse / Saskia van Zutphen - Vuile Huichelaar
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:00
Waardenberg & De Jong
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
20:15
Annick Boer - Dat is goed gelukt!
Diligentia, Den Haag
20:15
Arnout van den Bossche - Burn-out voor beginners
Theater de Hofnar, Valkenswaard
20:15
LOS - Lusten en Lasten
Het Musiater, Zevenaar
20:15
RUMAG. - RUMAG Theater-Event
Theater de Kom, Nieuwegein
20:15
Rundfunk - Todesangstschrei
De Maaspoort, Venlo
20:15
Stefano Keizers - Hans Teeuwen
Allemanswaard, Amerongen
20:15
René van Meurs - Hunkert
Theater De Storm, Winterswijk
20:15
Daphne Gakes - Ik, Daphne Gakes
Theater Hof 88, Almelo
20:15
Martijn Koning - Koning van de dieren
Schouwburg Ogterop, Meppel
20:15
Ton Kas - Best of ... Ton Kas
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:15
Glodi Lugungu - Ze bedoelen het goed
Theater De Lievekamp, Oss
20:15
André Manuel - Sneu
Theater aan de Schie, Schiedam
20:15
Remy Evers - Gewoon Remy
Diligentia, Den Haag
20:30
De Gestampte Meisjes - Lext Nevel
Werftheater, Utrecht
20:30
Zoutmus - Jungleprinter
Theater Bellevue, Amsterdam
20:30
Marc-Marie Huijbregts - Uitgesproken
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
21:15
Daniël Arends - God is mijn rechter
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
vrijdag 22 oktober 2021
Peter Pannekoek
DeLaMar, Amsterdam
Najib Amhali - Waar was ik?
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Christel de Laat - Hoe dan?!
C.C. De Kei, Reusel
Hans Dorrestijn - 't Houdt een keer op
DNK, Assen
Nathalie Baartman - SNAK
Parkgebouw, Rijssen
Dorine Wiersma / Mylou Frencken - Waagstukken
Cultuurkoepel Heiloo, Heiloo
Piepschuim - Baadt het niet dan Schaadt het niet
Theater De Lampegiet, Veenendaal
Kasper van der Laan - 1 Kilo
Cpunt Theater, Hoofddorp
Jasper van der Veen - Het dreigt volslagen goed te komen
Theater De Tuin, Leusden
Youp van 't Hek - De laatste ronde
Pook, Oostknollendam