CABARETINFO CABARETAGENDA

Gratis Uitverkocht Leden die gaan Leden die willen
Zoeken in Cabaretagenda
 
reset
Pagina -489
DATUM
NAAM
PODIUM
PLAATS
INFO
do 18 nov
C.C. Deurne
Deurne
De Meenthe
Steenwijk
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
20:15
Leidse Schouwburg
Leiden
2
20:15
Theater De Veste
Delft
20:15
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:30
MIDI Tilburg
Tilburg
20:30
Boerderij
Zoetermeer
vr 19 nov
Comedy Theater in de Nes
Amsterdam
Schouwburg de Meerse
Hoofddorp
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
20:00
Het Front
Vroomshoop
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
20:15
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:30
Werftheater
Utrecht
20:30
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
20:30
Theater PePijn
Den Haag
za 20 nov
Theater de Griffioen
Amstelveen
Schouwburg de Meerse
Hoofddorp
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Agnietenhof
Tiel
20:00
De Oosterpoort
Groningen
20:00
Theaters Tilburg
Tilburg
20:15
Diligentia
Den Haag
20:30
Werftheater
Utrecht
20:30
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:30
Theater PePijn
Den Haag
20:30
Theater de Tobbe
Voorburg
zo 21 nov
C.C. Den Herd
Bladel
20:00
Spant!
Bussum
Diligentia
Den Haag
1
ma 22 nov
Theater De Lievekamp
Oss
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:15
De Oosterpoort
Groningen
di 23 nov
Theater De Lievekamp
Oss
Theater de Schalm
Veldhoven
Stadsschouwburg Sittard-Geleen
Sittard
20:15
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
20:15
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
20:15
Theater De Veste
Delft
wo 24 nov
Theater De Lievekamp
Oss
Kennemer Theater
Beverwijk
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
20:15
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
20:15
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
20:15
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
1
20:30
Theater PePijn
Den Haag
do 25 nov
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
Theater De Lievekamp
Oss
1
Theater de Griffioen
Amstelveen
C.C. De Pas
Heesch
Schouwburg Almere
Almere
20:15
Diligentia
Den Haag
20:15
Theater de Hofnar
Valkenswaard
20:30
Theater PePijn
Den Haag
20:30
Theater de Tobbe
Voorburg
1
vr 26 nov
Theater Zuidplein
Rotterdam
Posttheater
Arnhem
Theater Kerkrade
Kerkrade
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
Agora Theater Druten
Druten
20:15
Diligentia
Den Haag
20:15
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:15
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:15
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:30
Werftheater
Utrecht
20:30
Theater PePijn
Den Haag
za 27 nov
De Muze
Noordwijk
C.C. De Klameare
Workum
1
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
Theater de Stoep
Spijkenisse
C.C. Den Herd
Bladel
20:00
DRU-Cultuurfabriek
Ulft
20:15
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
20:15
Diligentia
Den Haag
20:15
Theater de Hofnar
Valkenswaard
20:30
Werftheater
Utrecht
20:30
Theater PePijn
Den Haag
20:30
Theater de Tobbe
Voorburg
zo 28 nov
De Kleine Komedie
Amsterdam
14:30
Diligentia
Den Haag
20:15
Theater De Veste
Delft
ma 29 nov
20:15
Theater de Hofnar
Valkenswaard
di 30 nov
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:15
De Maaspoort
Venlo
1
20:15
Theater de Hofnar
Valkenswaard
20:15
Diligentia
Den Haag
20:30
Theater PePijn
Den Haag
20:30
Goudse Schouwburg
Gouda
wo 01 dec
Schouwburg Hengelo
Hengelo
1
Koningstheater
's-Hertogenbosch
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:00
Theaterhotel Almelo
Almelo
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:15
Diligentia
Den Haag
20:15
Theater de Hofnar
Valkenswaard

donderdag 18 november 2010

Nico Dijkshoorn & Leon Verdonschot - Ook Voor Vrou C.C. Deurne, Deurne
Tijl Beckand - The Gentleman Entertainer De Meenthe, Steenwijk
Bert Visscher - Afijn Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
20:15
Tineke Schouten Leidse Schouwburg, Leiden
2
20:15
Daniël Samkalden Theater De Veste, Delft
20:15
Dolf Jansen - Oudejaars 2010 Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:30
Gili MIDI Tilburg, Tilburg
20:30
Javier Guzman Boerderij, Zoetermeer

vrijdag 19 november 2010

Maz Jobrani - Brown and Friendly Comedy Theater in de Nes, Amsterdam
Joep Onderdelinden - Nat Schouwburg de Meerse, Hoofddorp
Lenette van Dongen - Hoogseizoen (Try-out) C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
Diederik van Vleuten - Daar werd wat groots verric Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Harry Glotzbach - El Niño Isala Theater, Capelle aan den IJssel
20:00
Lambert-Jan Koops Het Front, Vroomshoop
Bert Visscher - Afijn Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
20:15
Paulien Cornelisse Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:30
Geen Familie Werftheater, Utrecht
20:30
Intgeniep - Gevoel voor humeur Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
20:30
Theo van den Oever Theater PePijn, Den Haag

zaterdag 20 november 2010

Katinka Polderman - Polderman Tuigt Af Theater de Griffioen, Amstelveen
Dolf Jansen - Oudejaars 2010 Schouwburg de Meerse, Hoofddorp
Alex Agnew - More Human Than Human Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Tijl Beckand - The Gentleman Entertainer Agnietenhof, Tiel
20:00
Willem Vermandere & Johan Verminnen - Vlaanderen B De Oosterpoort, Groningen
20:00
Vincent Geers - Onder Controle (reprise) Theaters Tilburg, Tilburg
20:15
Jörgen Raymann Diligentia, Den Haag
20:30
Geen Familie Werftheater, Utrecht
20:30
Carolien Borgers Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:30
Ronald Smink Theater PePijn, Den Haag
20:30
Kees van Amstel / Rob Urgert Theater de Tobbe, Voorburg

zondag 21 november 2010

Alex Agnew - More Human Than Human C.C. Den Herd, Bladel
20:00
Marc-Marie Huijbregts Spant!, Bussum
Foto Jörgen Raymann
Jörgen Raymann Diligentia, Den Haag
1

maandag 22 november 2010

Bert Visscher - Afijn Theater De Lievekamp, Oss
20:00
Dolf Jansen - Oudejaars 2010 Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:15
Maarten van Roozendaal - Zonder Vrienden De Oosterpoort, Groningen

dinsdag 23 november 2010

Bert Visscher - Afijn Theater De Lievekamp, Oss
Diederik van Vleuten - Daar werd wat groots verric Theater de Schalm, Veldhoven
Alex Agnew - More Human Than Human Stadsschouwburg Sittard-Geleen, Sittard
20:15
Richard Groenendijk met Terug bij af / reprise Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
20:15
Sara Kroos Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
20:15
Joep Onderdelinden - Nat Theater De Veste, Delft

woensdag 24 november 2010

Bert Visscher - Afijn Theater De Lievekamp, Oss
Dolf Jansen - Oudejaars 2010 Kennemer Theater, Beverwijk
Alex Agnew - More Human Than Human Theater aan het Vrijthof, Maastricht
20:00
Kommil Foo Goudse Schouwburg, Gouda
20:15
Richard Groenendijk met Terug bij af / reprise Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
20:15
Sara Kroos Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
20:15
Bijbabbelen Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
1
20:30
Jorrit Rogaar Theater PePijn, Den Haag

donderdag 25 november 2010

Joep Onderdelinden - Nat Stadstheater de Bond, Oldenzaal
Bert Visscher - Afijn Theater De Lievekamp, Oss
1
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor de Zoveelste Theater de Griffioen, Amstelveen
Alex Agnew - More Human Than Human C.C. De Pas, Heesch
Nico Dijkshoorn & Leon Verdonschot - Ook Voor Vrou Schouwburg Almere, Almere
20:15
Eric Koller Diligentia, Den Haag
20:15
Sanne Wallis de Vries Theater de Hofnar, Valkenswaard
20:30
Hyena's (2 comedians) Theater PePijn, Den Haag
20:30
Sjaak Bral Theater de Tobbe, Voorburg
1

vrijdag 26 november 2010

Joep Onderdelinden - Nat Theater Zuidplein, Rotterdam
Katinka Polderman - Polderman Tuigt Af Posttheater, Arnhem
Dolf Jansen - Oudejaars 2010 Theater Kerkrade, Kerkrade
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor de Zoveelste Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
Tijl Beckand - The Gentleman Entertainer Agora Theater Druten, Druten
20:15
Eric Koller Diligentia, Den Haag
20:15
Cabaretestafette Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:15
Carolien Borgers Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:15
Jorgen Raymann - Frede Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:30
Roemer van der Steeg Werftheater, Utrecht
20:30
Hyena's (2 comedians) Theater PePijn, Den Haag

zaterdag 27 november 2010

Joep Onderdelinden - Nat De Muze, Noordwijk
Katinka Polderman - Polderman Tuigt Af C.C. De Klameare, Workum
1
Dolf Jansen - Oudejaars 2010 Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
Harry Glotzbach - El Niño Theater de Stoep, Spijkenisse
Tijl Beckand - The Gentleman Entertainer C.C. Den Herd, Bladel
20:00
Revuegezelschap De Boer'nleu - Zo is het mer net DRU-Cultuurfabriek, Ulft
20:15
Arie Blok met Over winnaars Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
20:15
Amsterdams Kleinkunst Festival Diligentia, Den Haag
20:15
Diederik van Vleuten Theater de Hofnar, Valkenswaard
20:30
Roemer van der Steeg Werftheater, Utrecht
20:30
Cristian Pielich Theater PePijn, Den Haag
20:30
Niet Schieten! Theater de Tobbe, Voorburg

zondag 28 november 2010

Nico Dijkshoorn & Leon Verdonschot - Ook Voor Vrou De Kleine Komedie, Amsterdam
14:30
Marcel Verreck Diligentia, Den Haag
20:15
Sara Kroos Theater De Veste, Delft

maandag 29 november 2010

20:15
Javier Guzman Theater de Hofnar, Valkenswaard

dinsdag 30 november 2010

Dolf Jansen - Oudejaars 2010 Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:00
Eric van Sauers Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:15
NUHR - Het Werkt Wel De Maaspoort, Venlo
1
20:15
Javier Guzman Theater de Hofnar, Valkenswaard
20:15
Tijl Beckand - The Gentleman Entertainer Diligentia, Den Haag
20:30
A Night of Comedy Theater PePijn, Den Haag
20:30
Alex Agnew - More Human Than Human Goudse Schouwburg, Gouda

woensdag 01 december 2010

Dolf Jansen - Oudejaars 2010 Schouwburg Hengelo, Hengelo
1
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor de Zoveelste Koningstheater, 's-Hertogenbosch
Diederik van Vleuten - Daar werd wat groots verric TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:00
Claudia de Breij - Hete Vrede Theaterhotel Almelo, Almelo
20:00
Eric van Sauers Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:15
Tijl Beckand - The Gentleman Entertainer Diligentia, Den Haag
20:15
Sjaak Bral Theater de Hofnar, Valkenswaard
Pagina -489