Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Arenberg Schouwburg
Antwerpen
20:15
Catharinakapel
Harderwijk
De Kleine Komedie
Amsterdam
21:00
De Pit
Terneuzen
Fulcotheater
IJsselstein
Kennemer Theater
Beverwijk
Koningstheater
's-Hertogenbosch
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Meervaart
Amsterdam
Posttheater
Arnhem
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
Theater 't Voorhuys
Emmeloord
Theater 't Voorhuys
Emmeloord
Theater de Kampanje
Den Helder
20:30
Theater de Tobbe
Voorburg
20:30
Theater PePijn
Den Haag
21:00
Theater Walhalla
Rotterdam
Theater Zuidplein
Rotterdam
Vredenburg
Utrecht
20:30
Vredenburg
Utrecht
Wadway Theaterkerk
Spanbroek
Zaantheater
Zaandam
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
Flint
Amersfoort
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Parktheater
Eindhoven
20:30
Patronaat
Haarlem
20:15
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Theater De Lampegiet
Veenendaal
Theater De Omval
Diemen
AFAS Circustheater
Scheveningen
Chassé Theater
Breda
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:30
Melkweg
Amsterdam
Parktheater
Eindhoven
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Theater De Lampegiet
Veenendaal
Vrijhof Cultuurcentrum
Enschede
AFAS Circustheater
Scheveningen
Chassé Theater
Breda
Goudse Schouwburg
Gouda
Leidse Schouwburg
Leiden
Parktheater
Eindhoven
Parktheater
Eindhoven
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Schouwburg Het Park
Hoorn
Schouwburg Venray
Venray
20:30
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
Theater de Bussel
Oosterhout
Theater de Spiegel
Zwolle
Theater de Voorveghter
Hardenberg
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
Wilminktheater
Enschede
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
Parktheater
Eindhoven
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
20:30
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
Theater de Spiegel
Zwolle
20:15
Theater De Veste
Delft
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
Theaterhotel Almelo
Almelo
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
C.C. Maasmechelen
Maasmechelen
Parktheater
Eindhoven
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Agnietenhof
Tiel
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
De Kleine Komedie
Amsterdam
De Weijer
Boxmeer
20:15
Diligentia
Den Haag
Dorpstheater Wormer
Wormer
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
Munttheater
Weert
Scheldetheater
Terneuzen
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Theater de Bussel
Oosterhout
20:15
Theater de Hofnar
Valkenswaard
Theater De Leest
Waalwijk
20:15
Theater De Veste
Delft
Theater De Willem
Papendrecht
20:30
Theater PePijn
Den Haag
Zaantheater
Zaandam
De Kleine Komedie
Amsterdam
De Weijer
Boxmeer
20:15
Diligentia
Den Haag
zaterdag 25 april 2009
Claudia de Breij - iClaudia
Arenberg Schouwburg, Antwerpen
20:15
Raoul Bakker - Put your money where your mouth is
Catharinakapel, Harderwijk
Lebbis - Hoe laat begint het schieten?
De Kleine Komedie, Amsterdam
21:00
Comedy Explosion
De Pit, Terneuzen
Het Groot Niet Te Vermijden - Take Ten
Fulcotheater, IJsselstein
Guido Weijers - Axestos
Kennemer Theater, Beverwijk
Kees Torn - Einde Verhaal
Koningstheater, 's-Hertogenbosch
Acda en de Munnik - Spelen
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Silvester Zwaneveld
Meervaart, Amsterdam
Nathalie Baartman - Los
Posttheater, Arnhem
Onno Innemee - Wie heeft Onno Innemee vermoord?
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Van Houts en De Ket - Achtelijker dan dwars
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Jörgen Raymann - Familyman
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
Brokstukken - Rode Dwerg
Theater 't Voorhuys, Emmeloord
Ellen Dikker - Toendra
Theater 't Voorhuys, Emmeloord
Lenette van Dongen - Nikè
Theater de Kampanje, Den Helder
20:30
Jeroen Bouwhuis
Theater de Tobbe, Voorburg
20:30
Kristel Zweers
Theater PePijn, Den Haag
21:00
Mike Boddé & Ineke van Klinken
Theater Walhalla, Rotterdam
Leids Cabaret Festival - Finalistentour 2009
Theater Zuidplein, Rotterdam
Veldhuis & Kemper - We Moeten Praten
Vredenburg, Utrecht
20:30
Veldhuis & Kemper
Vredenburg, Utrecht
Sjaak Bral - Vanzelfsprekend
Wadway Theaterkerk, Spanbroek
Wouter Deprez - Eelt
Zaantheater, Zaandam
zondag 26 april 2009
20:15
Ernst van der Pasch
De Kleine Komedie, Amsterdam
Jörgen Raymann - Familyman
Flint, Amersfoort
Acda en de Munnik - Spelen
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Herman Finkers - Na de Pauze
Parktheater, Eindhoven
20:30
Puur Gelul: Boozy / Jim Speelmans / Renske de Gree
Patronaat, Haarlem
20:15
Hans Teeuwen Zingt
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Jan Jaap van der Wal - Zonder Band
Theater De Lampegiet, Veenendaal
Pieter Derks - Waan
Theater De Omval, Diemen
maandag 27 april 2009
Theo Maassen - Zonder Pardon
AFAS Circustheater, Scheveningen
Javier Guzman - Por Dios
Chassé Theater, Breda
20:15
Ernst van der Pasch
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:30
Renee van Bavel
Melkweg, Amsterdam
Herman Finkers - Na de Pauze
Parktheater, Eindhoven
20:00
Bert Visscher
Schouwburg Hengelo, Hengelo
Jörgen Raymann - Familyman
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Jan Jaap van der Wal - Zonder Band
Theater De Lampegiet, Veenendaal
Ter Bescherming van de Jeugd - Het Beste Van..
Vrijhof Cultuurcentrum, Enschede
dinsdag 28 april 2009
Theo Maassen - Zonder Pardon
AFAS Circustheater, Scheveningen
Javier Guzman - Por Dios
Chassé Theater, Breda
Micha Wertheim - Voor De Grap
Goudse Schouwburg, Gouda
Van Houts en De Ket - Achtelijker dan dwars
Leidse Schouwburg, Leiden
Herman Finkers - Na de Pauze
Parktheater, Eindhoven
Herman Finkers - Na de Pauze
Parktheater, Eindhoven
20:00
Bert Visscher
Schouwburg Hengelo, Hengelo
Kees Torn - Einde Verhaal
Schouwburg Het Park, Hoorn
Pieter Derks - Waan
Schouwburg Venray, Venray
20:30
Leids Cabaret Festival - Finalistentour 2009
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:00
Footloose
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Cabarestafette
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
Lebbis - Hoe laat begint het schieten?
Theater de Bussel, Oosterhout
Jan Jaap van der Wal - Zonder Band
Theater de Spiegel, Zwolle
Koller - Hippopotomonstrosesquipedaliofobie (angst
Theater de Voorveghter, Hardenberg
Van Muiswinkel en van Vleuten - Mannen met Boedel
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
Lenette van Dongen - Nikè
Wilminktheater, Enschede
woensdag 29 april 2009
Anuar - Ongeremd
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
Herman Finkers - Na de pauze
Parktheater, Eindhoven
Acda en de Munnik - Spelen
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:00
Bert Visscher
Schouwburg Hengelo, Hengelo
20:30
Leids Cabaret Festival - Finalistentour 2009
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:00
Footloose
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Plien en Bianca - Wie dan allemaal...
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
Jan Jaap van der Wal - Zonder Band
Theater de Spiegel, Zwolle
20:15
Van Houts en De Ket - Achtelijker dan dwars
Theater De Veste, Delft
Kommil Foo
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
Van Muiswinkel en van Vleuten - Mannen met Boedel
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
Guido Weijers - AXESTOS
Theaterhotel Almelo, Almelo
Lebbis - Hoe laat begint het schieten?
TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
donderdag 30 april 2009
Kommil Foo
C.C. Maasmechelen, Maasmechelen
Herman Finkers - Na De Pauze
Parktheater, Eindhoven
20:00
Footloose
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
vrijdag 01 mei 2009
Silvester Zwaneveld
Agnietenhof, Tiel
Kommil Foo
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
Brokstukken - Rode Dwerg
De Kleine Komedie, Amsterdam
Leon van der Zanden - Cola
De Weijer, Boxmeer
20:15
Niet Schieten!
Diligentia, Den Haag
Dolf Jansen - Altijd Verder (try-out)
Dorpstheater Wormer, Wormer
Wim Helsen - Het Uur van de Prutser
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Claudia de Breij - iClaudia
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Sjaak Bral - Vanzelfsprekend
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Jandino Asporaat - Buena Vista
Munttheater, Weert
Van Houts en De Ket - Achtelijker dan dwars
Scheldetheater, Terneuzen
Kees Torn - Einde Verhaal
Schouwburg de Lawei, Drachten
20:00
Ruben Nicolai, Tijl Beckand & Ruben van der Meer
Schouwburg Hengelo, Hengelo
Theo Maassen - Zonder Pardon
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
20:00
Acda en de Munnik - Spelen
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Koller - Hippopotomonstrosesquipedaliofobie (angst
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Guido Weijers - Axestos
Theater de Bussel, Oosterhout
20:15
Anuar - Ongeremd
Theater de Hofnar, Valkenswaard
Mark van de Veerdonk - RANJANEUROSE
Theater De Leest, Waalwijk
20:15
Javier Guzman - Por Dios
Theater De Veste, Delft
Pieter Derks - Waan
Theater De Willem, Papendrecht
20:30
Harry Glotzbach
Theater PePijn, Den Haag
Lenette van Dongen - Nikè
Zaantheater, Zaandam
zaterdag 02 mei 2009
Brokstukken - Rode Dwerg
De Kleine Komedie, Amsterdam
Leon van der Zanden - Cola
De Weijer, Boxmeer
20:15
Niet Schieten!
Diligentia, Den Haag