Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Vredenburg
Utrecht
20:30
Vredenburg
Utrecht
21:00
De Pit
Terneuzen
Wadway Theaterkerk
Spanbroek
21:00
Theater Walhalla
Rotterdam
Theater Zuidplein
Rotterdam
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
Fulcotheater
IJsselstein
20:15
Catharinakapel
Harderwijk
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Theater 't Voorhuys
Emmeloord
Theater 't Voorhuys
Emmeloord
Agora Theater Druten
Druten
Agora Theater Druten
Druten
Theater de Kampanje
Den Helder
20:30
Theater PePijn
Den Haag
Kennemer Theater
Beverwijk
Posttheater
Arnhem
Arenberg Schouwburg
Antwerpen
De Kleine Komedie
Amsterdam
Meervaart
Amsterdam
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Koningstheater
's-Hertogenbosch
Theater De Lampegiet
Veenendaal
20:30
Patronaat
Haarlem
20:15
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Parktheater
Eindhoven
Theater De Omval
Diemen
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Flint
Amersfoort
Theater De Lampegiet
Veenendaal
AFAS Circustheater
Scheveningen
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Vrijhof Cultuurcentrum
Enschede
Parktheater
Eindhoven
Chassé Theater
Breda
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:30
Melkweg
Amsterdam
Theater de Spiegel
Zwolle
Schouwburg Venray
Venray
20:30
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
AFAS Circustheater
Scheveningen
Theater de Bussel
Oosterhout
Leidse Schouwburg
Leiden
Schouwburg Het Park
Hoorn
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Theater de Voorveghter
Hardenberg
Goudse Schouwburg
Gouda
Wilminktheater
Enschede
Parktheater
Eindhoven
Parktheater
Eindhoven
Chassé Theater
Breda
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
Theater de Spiegel
Zwolle
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
20:30
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Parktheater
Eindhoven
20:15
Theater De Veste
Delft
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
Theaterhotel Almelo
Almelo
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
C.C. Maasmechelen
Maasmechelen
Parktheater
Eindhoven
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Zaantheater
Zaandam
Dorpstheater Wormer
Wormer
Munttheater
Weert
Theater De Leest
Waalwijk
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
20:15
Theater de Hofnar
Valkenswaard
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Agnietenhof
Tiel
Scheldetheater
Terneuzen
Theater De Willem
Papendrecht
Theater de Bussel
Oosterhout
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Schouwburg de Lawei
Drachten
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
20:30
Theater PePijn
Den Haag
20:15
Diligentia
Den Haag
20:15
Theater De Veste
Delft
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
De Weijer
Boxmeer
De Kleine Komedie
Amsterdam
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Zaantheater
Zaandam
20:30
Theater de Tobbe
Voorburg
zaterdag 25 april 2009
Veldhuis & Kemper - We Moeten Praten
Vredenburg, Utrecht
20:30
Veldhuis & Kemper
Vredenburg, Utrecht
21:00
Comedy Explosion
De Pit, Terneuzen
Sjaak Bral - Vanzelfsprekend
Wadway Theaterkerk, Spanbroek
21:00
Mike Boddé & Ineke van Klinken
Theater Walhalla, Rotterdam
Leids Cabaret Festival - Finalistentour 2009
Theater Zuidplein, Rotterdam
Onno Innemee - Wie heeft Onno Innemee vermoord?
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Jörgen Raymann - Familyman
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
Het Groot Niet Te Vermijden - Take Ten
Fulcotheater, IJsselstein
20:15
Raoul Bakker - Put your money where your mouth is
Catharinakapel, Harderwijk
Van Houts en De Ket - Achtelijker dan dwars
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Brokstukken - Rode Dwerg
Theater 't Voorhuys, Emmeloord
Ellen Dikker - Toendra
Theater 't Voorhuys, Emmeloord
Pieter Derks - Waan
Agora Theater Druten, Druten
Alex Klaasen - Eindelijk Alleen
Agora Theater Druten, Druten
Lenette van Dongen - Nikè
Theater de Kampanje, Den Helder
20:30
Kristel Zweers
Theater PePijn, Den Haag
Guido Weijers - Axestos
Kennemer Theater, Beverwijk
Nathalie Baartman - Los
Posttheater, Arnhem
Claudia de Breij - iClaudia
Arenberg Schouwburg, Antwerpen
Lebbis - Hoe laat begint het schieten?
De Kleine Komedie, Amsterdam
Silvester Zwaneveld
Meervaart, Amsterdam
Acda en de Munnik - Spelen
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Kees Torn - Einde Verhaal
Koningstheater, 's-Hertogenbosch
zondag 26 april 2009
Jan Jaap van der Wal - Zonder Band
Theater De Lampegiet, Veenendaal
20:30
Puur Gelul: Boozy / Jim Speelmans / Renske de Gree
Patronaat, Haarlem
20:15
Hans Teeuwen Zingt
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Herman Finkers - Na de Pauze
Parktheater, Eindhoven
Pieter Derks - Waan
Theater De Omval, Diemen
20:15
Ernst van der Pasch
De Kleine Komedie, Amsterdam
Acda en de Munnik - Spelen
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Jörgen Raymann - Familyman
Flint, Amersfoort
maandag 27 april 2009
Jan Jaap van der Wal - Zonder Band
Theater De Lampegiet, Veenendaal
Theo Maassen - Zonder Pardon
AFAS Circustheater, Scheveningen
20:00
Bert Visscher
Schouwburg Hengelo, Hengelo
Jörgen Raymann - Familyman
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Ter Bescherming van de Jeugd - Het Beste Van..
Vrijhof Cultuurcentrum, Enschede
Herman Finkers - Na de Pauze
Parktheater, Eindhoven
Javier Guzman - Por Dios
Chassé Theater, Breda
20:15
Ernst van der Pasch
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:30
Renee van Bavel
Melkweg, Amsterdam
dinsdag 28 april 2009
Jan Jaap van der Wal - Zonder Band
Theater de Spiegel, Zwolle
Pieter Derks - Waan
Schouwburg Venray, Venray
20:30
Leids Cabaret Festival - Finalistentour 2009
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:00
Footloose
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Theo Maassen - Zonder Pardon
AFAS Circustheater, Scheveningen
Lebbis - Hoe laat begint het schieten?
Theater de Bussel, Oosterhout
Van Houts en De Ket - Achtelijker dan dwars
Leidse Schouwburg, Leiden
Kees Torn - Einde Verhaal
Schouwburg Het Park, Hoorn
Cabarestafette
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
20:00
Bert Visscher
Schouwburg Hengelo, Hengelo
Koller - Hippopotomonstrosesquipedaliofobie (angst
Theater de Voorveghter, Hardenberg
Micha Wertheim - Voor De Grap
Goudse Schouwburg, Gouda
Lenette van Dongen - Nikè
Wilminktheater, Enschede
Herman Finkers - Na de Pauze
Parktheater, Eindhoven
Herman Finkers - Na de Pauze
Parktheater, Eindhoven
Javier Guzman - Por Dios
Chassé Theater, Breda
Van Muiswinkel en van Vleuten - Mannen met Boedel
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
woensdag 29 april 2009
Jan Jaap van der Wal - Zonder Band
Theater de Spiegel, Zwolle
Kommil Foo
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
20:30
Leids Cabaret Festival - Finalistentour 2009
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:00
Footloose
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Lebbis - Hoe laat begint het schieten?
TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
Acda en de Munnik - Spelen
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Plien en Bianca - Wie dan allemaal...
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
Anuar - Ongeremd
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
20:00
Bert Visscher
Schouwburg Hengelo, Hengelo
Herman Finkers - Na de pauze
Parktheater, Eindhoven
20:15
Van Houts en De Ket - Achtelijker dan dwars
Theater De Veste, Delft
Van Muiswinkel en van Vleuten - Mannen met Boedel
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
Guido Weijers - AXESTOS
Theaterhotel Almelo, Almelo
donderdag 30 april 2009
20:00
Footloose
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Kommil Foo
C.C. Maasmechelen, Maasmechelen
Herman Finkers - Na De Pauze
Parktheater, Eindhoven
vrijdag 01 mei 2009
Koller - Hippopotomonstrosesquipedaliofobie (angst
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Lenette van Dongen - Nikè
Zaantheater, Zaandam
Dolf Jansen - Altijd Verder (try-out)
Dorpstheater Wormer, Wormer
Jandino Asporaat - Buena Vista
Munttheater, Weert
Mark van de Veerdonk - RANJANEUROSE
Theater De Leest, Waalwijk
Kommil Foo
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
20:15
Anuar - Ongeremd
Theater de Hofnar, Valkenswaard
20:00
Acda en de Munnik - Spelen
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Silvester Zwaneveld
Agnietenhof, Tiel
Van Houts en De Ket - Achtelijker dan dwars
Scheldetheater, Terneuzen
Pieter Derks - Waan
Theater De Willem, Papendrecht
Guido Weijers - Axestos
Theater de Bussel, Oosterhout
20:00
Ruben Nicolai, Tijl Beckand & Ruben van der Meer
Schouwburg Hengelo, Hengelo
Theo Maassen - Zonder Pardon
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Kees Torn - Einde Verhaal
Schouwburg de Lawei, Drachten
Sjaak Bral - Vanzelfsprekend
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
20:30
Harry Glotzbach
Theater PePijn, Den Haag
20:15
Niet Schieten!
Diligentia, Den Haag
20:15
Javier Guzman - Por Dios
Theater De Veste, Delft
Wim Helsen - Het Uur van de Prutser
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Leon van der Zanden - Cola
De Weijer, Boxmeer
Brokstukken - Rode Dwerg
De Kleine Komedie, Amsterdam
Claudia de Breij - iClaudia
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
zaterdag 02 mei 2009
Pieter Derks - Waan
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Lenette van Dongen - Nikè
Zaantheater, Zaandam
20:30
Theo van den Oever
Theater de Tobbe, Voorburg