Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Meervaart
Amsterdam
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Arenberg Schouwburg
Antwerpen
Posttheater
Arnhem
Kennemer Theater
Beverwijk
20:30
Theater PePijn
Den Haag
Theater de Kampanje
Den Helder
Agora Theater Druten
Druten
Agora Theater Druten
Druten
Theater 't Voorhuys
Emmeloord
Theater 't Voorhuys
Emmeloord
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
20:15
Catharinakapel
Harderwijk
Fulcotheater
IJsselstein
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
21:00
Theater Walhalla
Rotterdam
Theater Zuidplein
Rotterdam
Wadway Theaterkerk
Spanbroek
21:00
De Pit
Terneuzen
Vredenburg
Utrecht
20:30
Vredenburg
Utrecht
20:30
Theater de Tobbe
Voorburg
Zaantheater
Zaandam
Flint
Amersfoort
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Theater De Omval
Diemen
Parktheater
Eindhoven
20:15
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
20:30
Patronaat
Haarlem
Theater De Lampegiet
Veenendaal
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:30
Melkweg
Amsterdam
Chassé Theater
Breda
Parktheater
Eindhoven
Vrijhof Cultuurcentrum
Enschede
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
AFAS Circustheater
Scheveningen
Theater De Lampegiet
Veenendaal
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
Chassé Theater
Breda
Parktheater
Eindhoven
Parktheater
Eindhoven
Wilminktheater
Enschede
Goudse Schouwburg
Gouda
Theater de Voorveghter
Hardenberg
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
Schouwburg Het Park
Hoorn
Leidse Schouwburg
Leiden
Theater de Bussel
Oosterhout
AFAS Circustheater
Scheveningen
20:30
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Schouwburg Venray
Venray
Theater de Spiegel
Zwolle
Theaterhotel Almelo
Almelo
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
20:15
Theater De Veste
Delft
Parktheater
Eindhoven
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
20:30
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
Theater de Spiegel
Zwolle
Parktheater
Eindhoven
C.C. Maasmechelen
Maasmechelen
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
De Kleine Komedie
Amsterdam
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
De Weijer
Boxmeer
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
20:15
Theater De Veste
Delft
20:30
Theater PePijn
Den Haag
20:15
Diligentia
Den Haag
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
Schouwburg de Lawei
Drachten
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Theater de Bussel
Oosterhout
Theater De Willem
Papendrecht
Scheldetheater
Terneuzen
Agnietenhof
Tiel
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:15
Theater de Hofnar
Valkenswaard
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
Theater De Leest
Waalwijk
Munttheater
Weert
Dorpstheater Wormer
Wormer
Zaantheater
Zaandam
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
De Kleine Komedie
Amsterdam
Posttheater
Arnhem
zaterdag 25 april 2009
Silvester Zwaneveld
Meervaart, Amsterdam
Acda en de Munnik - Spelen
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Claudia de Breij - iClaudia
Arenberg Schouwburg, Antwerpen
Nathalie Baartman - Los
Posttheater, Arnhem
Guido Weijers - Axestos
Kennemer Theater, Beverwijk
20:30
Kristel Zweers
Theater PePijn, Den Haag
Lenette van Dongen - Nikè
Theater de Kampanje, Den Helder
Pieter Derks - Waan
Agora Theater Druten, Druten
Alex Klaasen - Eindelijk Alleen
Agora Theater Druten, Druten
Brokstukken - Rode Dwerg
Theater 't Voorhuys, Emmeloord
Ellen Dikker - Toendra
Theater 't Voorhuys, Emmeloord
Van Houts en De Ket - Achtelijker dan dwars
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
20:15
Raoul Bakker - Put your money where your mouth is
Catharinakapel, Harderwijk
Het Groot Niet Te Vermijden - Take Ten
Fulcotheater, IJsselstein
Jörgen Raymann - Familyman
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
Onno Innemee - Wie heeft Onno Innemee vermoord?
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
21:00
Mike Boddé & Ineke van Klinken
Theater Walhalla, Rotterdam
Leids Cabaret Festival - Finalistentour 2009
Theater Zuidplein, Rotterdam
Sjaak Bral - Vanzelfsprekend
Wadway Theaterkerk, Spanbroek
21:00
Comedy Explosion
De Pit, Terneuzen
Veldhuis & Kemper - We Moeten Praten
Vredenburg, Utrecht
20:30
Veldhuis & Kemper
Vredenburg, Utrecht
20:30
Jeroen Bouwhuis
Theater de Tobbe, Voorburg
Wouter Deprez - Eelt
Zaantheater, Zaandam
zondag 26 april 2009
Jörgen Raymann - Familyman
Flint, Amersfoort
20:15
Ernst van der Pasch
De Kleine Komedie, Amsterdam
Acda en de Munnik - Spelen
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Pieter Derks - Waan
Theater De Omval, Diemen
Herman Finkers - Na de Pauze
Parktheater, Eindhoven
20:15
Hans Teeuwen Zingt
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
20:30
Puur Gelul: Boozy / Jim Speelmans / Renske de Gree
Patronaat, Haarlem
Jan Jaap van der Wal - Zonder Band
Theater De Lampegiet, Veenendaal
maandag 27 april 2009
20:15
Ernst van der Pasch
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:30
Renee van Bavel
Melkweg, Amsterdam
Javier Guzman - Por Dios
Chassé Theater, Breda
Herman Finkers - Na de Pauze
Parktheater, Eindhoven
Ter Bescherming van de Jeugd - Het Beste Van..
Vrijhof Cultuurcentrum, Enschede
Jörgen Raymann - Familyman
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
20:00
Bert Visscher
Schouwburg Hengelo, Hengelo
Theo Maassen - Zonder Pardon
AFAS Circustheater, Scheveningen
Jan Jaap van der Wal - Zonder Band
Theater De Lampegiet, Veenendaal
dinsdag 28 april 2009
Van Muiswinkel en van Vleuten - Mannen met Boedel
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
Javier Guzman - Por Dios
Chassé Theater, Breda
Herman Finkers - Na de Pauze
Parktheater, Eindhoven
Herman Finkers - Na de Pauze
Parktheater, Eindhoven
Lenette van Dongen - Nikè
Wilminktheater, Enschede
Micha Wertheim - Voor De Grap
Goudse Schouwburg, Gouda
Koller - Hippopotomonstrosesquipedaliofobie (angst
Theater de Voorveghter, Hardenberg
20:00
Bert Visscher
Schouwburg Hengelo, Hengelo
Cabarestafette
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
Kees Torn - Einde Verhaal
Schouwburg Het Park, Hoorn
Van Houts en De Ket - Achtelijker dan dwars
Leidse Schouwburg, Leiden
Lebbis - Hoe laat begint het schieten?
Theater de Bussel, Oosterhout
Theo Maassen - Zonder Pardon
AFAS Circustheater, Scheveningen
20:30
Leids Cabaret Festival - Finalistentour 2009
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:00
Footloose
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Pieter Derks - Waan
Schouwburg Venray, Venray
Jan Jaap van der Wal - Zonder Band
Theater de Spiegel, Zwolle
woensdag 29 april 2009
Guido Weijers - AXESTOS
Theaterhotel Almelo, Almelo
Van Muiswinkel en van Vleuten - Mannen met Boedel
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
20:15
Van Houts en De Ket - Achtelijker dan dwars
Theater De Veste, Delft
Herman Finkers - Na de pauze
Parktheater, Eindhoven
20:00
Bert Visscher
Schouwburg Hengelo, Hengelo
Anuar - Ongeremd
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
Plien en Bianca - Wie dan allemaal...
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
Acda en de Munnik - Spelen
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Lebbis - Hoe laat begint het schieten?
TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
20:30
Leids Cabaret Festival - Finalistentour 2009
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:00
Footloose
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Kommil Foo
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
Jan Jaap van der Wal - Zonder Band
Theater de Spiegel, Zwolle
donderdag 30 april 2009
Herman Finkers - Na De Pauze
Parktheater, Eindhoven
Kommil Foo
C.C. Maasmechelen, Maasmechelen
20:00
Footloose
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
vrijdag 01 mei 2009
Brokstukken - Rode Dwerg
De Kleine Komedie, Amsterdam
Claudia de Breij - iClaudia
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Leon van der Zanden - Cola
De Weijer, Boxmeer
Wim Helsen - Het Uur van de Prutser
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
20:15
Javier Guzman - Por Dios
Theater De Veste, Delft
20:30
Harry Glotzbach
Theater PePijn, Den Haag
20:15
Niet Schieten!
Diligentia, Den Haag
Sjaak Bral - Vanzelfsprekend
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Kees Torn - Einde Verhaal
Schouwburg de Lawei, Drachten
Theo Maassen - Zonder Pardon
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
20:00
Ruben Nicolai, Tijl Beckand & Ruben van der Meer
Schouwburg Hengelo, Hengelo
Guido Weijers - Axestos
Theater de Bussel, Oosterhout
Pieter Derks - Waan
Theater De Willem, Papendrecht
Van Houts en De Ket - Achtelijker dan dwars
Scheldetheater, Terneuzen
Silvester Zwaneveld
Agnietenhof, Tiel
20:00
Acda en de Munnik - Spelen
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:15
Anuar - Ongeremd
Theater de Hofnar, Valkenswaard
Kommil Foo
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
Mark van de Veerdonk - RANJANEUROSE
Theater De Leest, Waalwijk
Jandino Asporaat - Buena Vista
Munttheater, Weert
Dolf Jansen - Altijd Verder (try-out)
Dorpstheater Wormer, Wormer
Lenette van Dongen - Nikè
Zaantheater, Zaandam
Koller - Hippopotomonstrosesquipedaliofobie (angst
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
zaterdag 02 mei 2009
Van Houts en De Ket - Achtelijker dan dwars
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Brokstukken - Rode Dwerg
De Kleine Komedie, Amsterdam
Jandino Asporaat - Buena Vista
Posttheater, Arnhem