Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
De Bres
Leeuwarden
Schouwburg Het Park
Hoorn
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
20:00
De Nieuwe Doelen
Gorinchem
Theater 't Pand
Gorinchem
Theater Concordia
Enschede
Parktheater
Eindhoven
Cultura
Ede
De Meerpaal
Dronten
Deventer Schouwburg
Deventer
Theater de Kampanje
Den Helder
20:15
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Spant!
Bussum
Kennemer Theater
Beverwijk
C.C. Stroming
Berlare
Podium Mozaiek
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
Theater Bellevue
Amsterdam
Meervaart
Amsterdam
Flint
Amersfoort
Theater Piet Mondriaan
Abcoude
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Lindenberg Theater
Nijmegen
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Zaantheater
Zaandam
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Cpunt Theater
Hoofddorp
Zaantheater
Zaandam
De Maaspoort
Venlo
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Stadsschouwburg Sittard-Geleen
Sittard
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Leidse Schouwburg
Leiden
20:00
Witte Theater
IJmuiden
Theater Aan de Slinger
Houten
Cpunt Theater
Hoofddorp
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
Schaffelaartheater
Barneveld
Theater Bellevue
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Zaantheater
Zaandam
Munttheater
Weert
Theater de Schalm
Veldhoven
De Warande
Turnhout
De Muze
Noordwijk
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
Schouwburg Ogterop
Meppel
Agora Theater Lelystad
Lelystad
Leidse Schouwburg
Leiden
20:00
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
Fulcotheater
IJsselstein
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
Cpunt Theater
Hoofddorp
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Theater de Beun
Heiloo
Posthuis Theater
Heerenveen
Theater De Omval
Diemen
C.C. Breughelzaal
Bree
Kennemer Theater
Beverwijk
Schaffelaartheater
Barneveld
Posttheater
Arnhem
Arenberg Schouwburg
Antwerpen
Theater Bellevue
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
Schouwburg Almere
Almere
C.C. De Werf
Aalst
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Theater de Spiegel
Zwolle
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
Figi Theater
Zeist
20:00
Zaantheater
Zaandam
Theater de Tobbe
Voorburg
Arsenaal Theater
Vlissingen
20:15
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
Theater de Schalm
Veldhoven
Werftheater
Utrecht
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Porgy en Bess
Terneuzen
20:00
De Meenthe
Steenwijk
C.C. Den Egger
Scherpenheuvel
De Spil
Roeselare
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Theater de Purmaryn
Purmerend
Theater de Kom
Nieuwegein
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
Agora Theater Lelystad
Lelystad
Tripodia Katwijk
Katwijk
Witte Theater
IJmuiden
Schouwburg Het Park
Hoorn
Schouwburg Hengelo
Hengelo
20:15
Theater Harderwijk
Harderwijk
Theater Harderwijk
Harderwijk
Theater 't Pand
Gorinchem
Prismare
Enschede
Diligentia
Den Haag
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
zaterdag 19 januari 2013
Poolvogel - Poolvogel
De Bres, Leeuwarden
Jeroen Leenders - Geen idee
Schouwburg Het Park, Hoorn
Jandino Asporaat - De Revue
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor je het weet
Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
20:00
Remko Vrijdag & Martine Sandifort
De Nieuwe Doelen, Gorinchem
Karin Bruers - Waar was ik?
Theater 't Pand, Gorinchem
Carolien Borgers - Happy End
Theater Concordia, Enschede
Ashton Brothers - Treasures
Parktheater, Eindhoven
Enge Buren - Reuring
Cultura, Ede
Eric Koller - Fire in the hole
De Meerpaal, Dronten
Yora Rienstra - We maken er wat van
Deventer Schouwburg, Deventer
Jochem Myjer - Even geduld A.U.B.
Theater de Kampanje, Den Helder
20:15
Camerettten - Finaletournee
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Roué Verveer - In zeer goede staat
Spant!, Bussum
Speelman & Speelman - Optimisten
Kennemer Theater, Beverwijk
Wouter Deprez - Hier is wat ik denk
C.C. Stroming, Berlare
Dara Faïzi - Gevaarlijke gedachten
Podium Mozaiek, Amsterdam
Sara Kroos - Voor de leeuwen
De Kleine Komedie, Amsterdam
Henry van Loon - Electropis
Theater Bellevue, Amsterdam
Wilfried de Jong - Non-stop New York
Meervaart, Amsterdam
Stefan Pop - Mijn blauwe periode
Flint, Amersfoort
Droog Brood - Dat wordt oorlog
Theater Piet Mondriaan, Abcoude
Marc-Marie Huijbregts - Florissant
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
zondag 20 januari 2013
André Manuel - Bonzaai!!!
Lindenberg Theater, Nijmegen
Marc-Marie Huijbregts - Florissant
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
maandag 21 januari 2013
Youp van 't Hek - Wigwam
Zaantheater, Zaandam
De Ministers - Voor de mooiste
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Plien en Bianca - Heb je hun weer
Cpunt Theater, Hoofddorp
dinsdag 22 januari 2013
Youp van 't Hek - Wigwam
Zaantheater, Zaandam
Poolvogel - Poolvogel
De Maaspoort, Venlo
Ashton Brothers - Treasures
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
Anuar - Vastberaden
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Eric Koller - Fire in the hole
Stadsschouwburg Sittard-Geleen, Sittard
Klaas van der Eerden - Breedbeeld
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Schudden - We vieren het maar
Leidse Schouwburg, Leiden
20:00
Wilfried de Jong & Ocobar - Non-stop New York
Witte Theater, IJmuiden
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor je het weet
Theater Aan de Slinger, Houten
Plien en Bianca - Heb je hun weer
Cpunt Theater, Hoofddorp
Daniël Arends - De zachte heelmeester
De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
Tineke Schouten - Moet niet gekker worden
Schaffelaartheater, Barneveld
Yora Rienstra - We maken er wat van
Theater Bellevue, Amsterdam
Wim Helsen - Spijtig spijtig spijtig
De Kleine Komedie, Amsterdam
woensdag 23 januari 2013
20:00
Remko Vrijdag & Martine Sandifort
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Youp van 't Hek - Wigwam
Zaantheater, Zaandam
Henry van Loon - Electropis
Munttheater, Weert
Sara Kroos - Voor de leeuwen
Theater de Schalm, Veldhoven
Ashton Brothers - Treasures
De Warande, Turnhout
Eric Koller - Fire in the hole
De Muze, Noordwijk
Arie Koomen, Edo Brunner - E&A is toch voordeliger
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
Lebbis - Het grijze gebied
Schouwburg Ogterop, Meppel
Ruben Nicolai - Little friday
Agora Theater Lelystad, Lelystad
Daniël Arends - De zachte heelmeester
Leidse Schouwburg, Leiden
20:00
Wilfried de Jong & Ocobar - Non-stop New York
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
Anuar - Vastberaden
Fulcotheater, IJsselstein
Karin Bruers - Waar was ik?
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
Roué Verveer - In zeer goede staat
Cpunt Theater, Hoofddorp
Nathalie Baartman - Prei met mij
Schouwburg Hengelo, Hengelo
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor je het weet
Theater de Beun, Heiloo
Berry Lussenburg - Verwhard
Posthuis Theater, Heerenveen
Peter Heerschop - Gelukzoekers
Theater De Omval, Diemen
Marco Roelofs
C.C. Breughelzaal, Bree
Schudden - We vieren het maar
Kennemer Theater, Beverwijk
Tineke Schouten - Moet niet gekker worden
Schaffelaartheater, Barneveld
Jochen Otten - Jochen Otten on ice
Posttheater, Arnhem
Hans Liberg - Ick Hans Liberg
Arenberg Schouwburg, Antwerpen
Yora Rienstra - We maken er wat van
Theater Bellevue, Amsterdam
Wim Helsen - Spijtig spijtig spijtig
De Kleine Komedie, Amsterdam
Jochem Myjer - Even geduld A.U.B.
Schouwburg Almere, Almere
Wouter Deprez - Hier is wat ik denk
C.C. De Werf, Aalst
Alkemade en Bloemen - Je moet niet alles geloven w
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
donderdag 24 januari 2013
Sara Kroos - Voor de leeuwen
Theater de Spiegel, Zwolle
Lebbis - Het grijze gebied
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
Plien en Bianca - Heb je hun weer
Figi Theater, Zeist
20:00
Youp van 't Hek - Wigwam
Zaantheater, Zaandam
Ronald Goedemondt - De R van Ronald
Theater de Tobbe, Voorburg
Dian Liesker - Ik blijf verdomme hier
Arsenaal Theater, Vlissingen
20:15
Schudden We Vieren Het Maar
Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
Henry van Loon - Electropis
Theater de Schalm, Veldhoven
Berry Lussenburg - Verwhard
Werftheater, Utrecht
André Manuel - Bonzaai!!!
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Anuar - Vastberaden
Porgy en Bess, Terneuzen
20:00
Remko Vrijdag & Martine Sandifort
De Meenthe, Steenwijk
Jeroen Leenders - Geen idee
C.C. Den Egger, Scherpenheuvel
Ashton Brothers - Treasures
De Spil, Roeselare
Jandino Asporaat - De Revue
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Roué Verveer - In zeer goede staat
Theater de Purmaryn, Purmerend
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor je het weet
Theater de Kom, Nieuwegein
Ruben Nicolai - Little friday
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Enge Buren - Reuring
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
Liesbeth List - 70 jaar Liesbeth
Agora Theater Lelystad, Lelystad
Howard Komproe: LULverhalen
Tripodia Katwijk, Katwijk
Speelman & Speelman - Optimisten
Witte Theater, IJmuiden
Piepschuim
Schouwburg Het Park, Hoorn
Nathalie Baartman - Prei met mij
Schouwburg Hengelo, Hengelo
20:15
Marjolijn van Kooten - Wanneer wordt het leuk?
Theater Harderwijk, Harderwijk
Pieter Derks - Van nature
Theater Harderwijk, Harderwijk
Thomas van Luyn - Thomas van Luyns smaakvol avondj
Theater 't Pand, Gorinchem
De Hyena's - De Hyena's Comedy
Prismare, Enschede
Klaas van der Eerden - Breedbeeld
Diligentia, Den Haag
Daniël Arends - De zachte heelmeester
Isala Theater, Capelle aan den IJssel