CABARETINFO CABARETAGENDA

Gratis Uitverkocht Leden die gaan Leden die willen
Zoeken in Cabaretagenda
 
reset
Pagina -490
DATUM
NAAM
PODIUM
PLAATS
INFO
vr 18 feb
20:30
Theater de Tobbe
Voorburg
21:00
Theater De Veste
Delft
za 19 feb
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Theater de Griffioen
Amstelveen
Flint
Amersfoort
1
1
Zaantheater
Zaandam
Cultura
Ede
Parktheater
Eindhoven
Schouwburg Hengelo
Hengelo
1
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:15
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
20:15
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
20:15
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
20:15
van Beresteyn
Veendam
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
1
20:15
Diligentia
Den Haag
20:30
Comedy Theater in de Nes
Amsterdam
20:30
Meervaart
Amsterdam
zo 20 feb
Flint
Amersfoort
1
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
ma 21 feb
Flint
Amersfoort
1
di 22 feb
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
20:15
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
wo 23 feb
Schouwburg Cuijk
Cuijk
Arsenaal Theater
Vlissingen
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Orpheus
Apeldoorn
1
20:00
Theaters Tilburg
Tilburg
20:15
De Oosterpoort
Groningen
1
20:15
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:30
Comedy Theater in de Nes
Amsterdam
do 24 feb
Schouwburg De Kring
Roosendaal
1
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
20:15
Theater De Veste
Delft
1
20:15
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:30
Meervaart
Amsterdam
20:30
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:30
Theater PePijn
Den Haag
vr 25 feb
Posttheater
Arnhem
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Theater de Purmaryn
Purmerend
Sportpaleis
Antwerpen
2
20:15
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
20:15
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
20:15
Theater De Veste
Delft
20:15
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:30
Comedy Theater in de Nes
Amsterdam
20:30
Meervaart
Amsterdam
20:30
Theater de Schalm
Veldhoven
20:30
Goudse Schouwburg
Gouda
20:30
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
za 26 feb
Agora Theater Lelystad
Lelystad
Schaffelaartheater
Barneveld
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
De Harmonie
Leeuwarden
1
20:00
De Harmonie
Leeuwarden
1
Sportpaleis
Antwerpen
2
20:15
Theater De Veste
Delft
20:30
Comedy Theater in de Nes
Amsterdam
1
20:30
De Speeldoos
Vught
20:30
Goudse Schouwburg
Gouda
1
20:30
Theater de Tobbe
Voorburg
ma 28 feb
De Kleine Komedie
Amsterdam
Sportpaleis
Antwerpen
2
di 01 mrt
De Nieuwe Doelen
Gorinchem
De Kleine Komedie
Amsterdam
Schouwburg de Lawei
Drachten
Junushoff Theater
Wageningen
Theater Het Heerenlogement
Beusichem
20:30
So What!
Gouda
20:30
Goudse Schouwburg
Gouda
wo 02 mrt
De Nieuwe Doelen
Gorinchem
Zaantheater
Zaandam
De Kleine Komedie
Amsterdam
Schouwburg de Lawei
Drachten
Agnietenhof
Tiel
Lindenberg Theater
Nijmegen
Schouwburg Almere
Almere
20:15
De Oosterpoort
Groningen
20:15
Stadsgehoorzaal Leiden
Leiden
1
20:30
Comedy Theater in de Nes
Amsterdam
do 03 mrt
De Nieuwe Doelen
Gorinchem
De Kleine Komedie
Amsterdam
Theater Zinin
Nijverdal
Parktheater
Eindhoven
1
1
Schouwburg de Lawei
Drachten
Kennemer Theater
Beverwijk
De Muze
Noordwijk
Theater De Leest
Waalwijk
1
Theater De Lampegiet
Veenendaal
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:00
Lindenberg Theater
Nijmegen
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
1
20:00
DRU-Cultuurfabriek
Ulft
20:15
Theater De Winsinghhof
Roden
20:15
Diligentia
Den Haag
20:30
Meervaart
Amsterdam
20:30
De Harmonie
Leeuwarden
20:30
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer

vrijdag 18 februari 2011

20:30
Amsterdams Kleinkunst Festival Theater de Tobbe, Voorburg
21:00
Comedytrain Theater De Veste, Delft

zaterdag 19 februari 2011

Joep Onderdelinden - Nat Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Ronald Goedemondt - Binnen de Lijntjes Theater de Griffioen, Amstelveen
Najib Amhali - Alles Komt Goed Flint, Amersfoort
1
1
Katinka Polderman - Polderman Tuigt Af Zaantheater, Zaandam
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor de Zoveelste Cultura, Ede
Night of Comedy - News of Comedy Parktheater, Eindhoven
Foto Cabarestafette
Cabarestafette Schouwburg Hengelo, Hengelo
1
20:00
Lenette van Dongen Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:15
Frede De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
20:15
Theatergroep Oeloek C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
20:15
Seth Gaaikema met Het mooiste komt nog Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
20:15
Kristel Zweers - Ruig van Beresteyn, Veendam
Foto Roué Verveer
Roué Verveer Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
1
20:15
Bas Marée / Johan Hoogeboom Diligentia, Den Haag
20:30
Groninger Studenten Cabaret Festival Comedy Theater in de Nes, Amsterdam
20:30
Vrijheid van de slechte smaak Meervaart, Amsterdam

zondag 20 februari 2011

Najib Amhali - Alles Komt Goed Flint, Amersfoort
1
20:00
Jetty Mathurin Oude Luxor Theater, Rotterdam

maandag 21 februari 2011

Najib Amhali - Alles Komt Goed Flint, Amersfoort
1

dinsdag 22 februari 2011

Lenette van Dongen - Hoogseizoen Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:00
Joep Onderdelinden - Nat Goudse Schouwburg, Gouda
20:15
Jurk! Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk

woensdag 23 februari 2011

Joep Onderdelinden - Nat Schouwburg Cuijk, Cuijk
Ronald Goedemondt - Binnen de Lijntjes Arsenaal Theater, Vlissingen
Lenette van Dongen - Hoogseizoen Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor de Zoveelste Orpheus, Apeldoorn
1
20:00
Intgeniep - Gevoel voor humeur Theaters Tilburg, Tilburg
20:15
André Manuel Leve de man van de SVP De Oosterpoort, Groningen
1
20:15
Onno Innemee Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:30
Open Podium Comedy Theater in de Nes, Amsterdam

donderdag 24 februari 2011

Ronald Goedemondt - Binnen de Lijntjes Schouwburg De Kring, Roosendaal
1
Tijl Beckand - The Gentleman Entertainer Theater Het Kruispunt, Barendrecht
20:15
Javier Guzman Theater De Veste, Delft
1
20:15
Peter vd Hurk Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:30
Maandag Meervaart, Amsterdam
20:30
Hans Dorrestijn Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:30
Amsterdams Kleinkunst Festival Theater PePijn, Den Haag

vrijdag 25 februari 2011

Ronald Goedemondt - Binnen de Lijntjes Posttheater, Arnhem
Lenette van Dongen - Hoogseizoen TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor de Zoveelste Theater de Purmaryn, Purmerend
Alex Agnew - More Human Than Human Sportpaleis, Antwerpen
2
20:15
Jandino Asporaat C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
20:15
Joep Onderdelinden - Nat De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
20:15
Javier Guzman Theater De Veste, Delft
20:15
Jetty Mathurin Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:30
Comedy Explosion Comedy Theater in de Nes, Amsterdam
20:30
Russin zoekt man!? Meervaart, Amsterdam
20:30
Lambert-Jan Koops - Koops 2.0 (reprise) Theater de Schalm, Veldhoven
20:30
André Manuel Goudse Schouwburg, Gouda
20:30
Hans Dorrestijn Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer

zaterdag 26 februari 2011

Joep Onderdelinden - Nat Agora Theater Lelystad, Lelystad
Ronald Goedemondt - Binnen de Lijntjes Schaffelaartheater, Barneveld
Lenette van Dongen - Hoogseizoen TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor de Zoveelste De Harmonie, Leeuwarden
1
20:00
Micha Wertheim De Harmonie, Leeuwarden
1
Alex Agnew - More Human Than Human Sportpaleis, Antwerpen
2
20:15
Nacht van het cabaret Theater De Veste, Delft
20:30
Comedy Explosion Comedy Theater in de Nes, Amsterdam
1
20:30
Vincent Geers - Onder Controle (reprise) De Speeldoos, Vught
20:30
André Manuel Goudse Schouwburg, Gouda
1
20:30
Amsterdams Kleinkunst Festival Theater de Tobbe, Voorburg

maandag 28 februari 2011

Wilfried de Jong - Man en Fiets De Kleine Komedie, Amsterdam
Alex Agnew - More Human Than Human Sportpaleis, Antwerpen
2

dinsdag 01 maart 2011

Brigitte Kaandorp - Cabaret voor beginners (Try-ou De Nieuwe Doelen, Gorinchem
Wilfried de Jong - Man en Fiets De Kleine Komedie, Amsterdam
Bert Visscher - Afijn Schouwburg de Lawei, Drachten
Katinka Polderman - Polderman Tuigt Af Junushoff Theater, Wageningen
Gili Theater Het Heerenlogement, Beusichem
20:30
Pieter Jouke So What!, Gouda
20:30
Hans Dorrestijn Goudse Schouwburg, Gouda

woensdag 02 maart 2011

Brigitte Kaandorp - Cabaret voor beginners (Try-ou De Nieuwe Doelen, Gorinchem
Joep Onderdelinden - Nat Zaantheater, Zaandam
Wilfried de Jong - Man en Fiets De Kleine Komedie, Amsterdam
Bert Visscher - Afijn Schouwburg de Lawei, Drachten
Lenette van Dongen - Hoogseizoen Agnietenhof, Tiel
Katinka Polderman - Polderman Tuigt Af Lindenberg Theater, Nijmegen
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor de Zoveelste Schouwburg Almere, Almere
20:15
Paulien Cornelisse - Hallo aarde De Oosterpoort, Groningen
20:15
Hans Liberg Stadsgehoorzaal Leiden, Leiden
1
20:30
Op Sterk Water Comedy Theater in de Nes, Amsterdam

donderdag 03 maart 2011

Brigitte Kaandorp - Cabaret voor beginners (Try-ou De Nieuwe Doelen, Gorinchem
Wilfried de Jong - Man en Fiets De Kleine Komedie, Amsterdam
Ronald Goedemondt - Binnen de Lijntjes Theater Zinin, Nijverdal
Najib Amhali - Alles Komt Goed Parktheater, Eindhoven
1
1
Bert Visscher - Afijn Schouwburg de Lawei, Drachten
Lenette van Dongen - Hoogseizoen Kennemer Theater, Beverwijk
Sara Kroos - BOHEEMS De Muze, Noordwijk
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor de Zoveelste Theater De Leest, Waalwijk
1
Diederik van Vleuten - Daar werd wat groots verric Theater De Lampegiet, Veenendaal
Harry Glotzbach - El Niño Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:00
Piepschuim - In veel te strakke broeken Lindenberg Theater, Nijmegen
20:00
Acda en de Munnik Goudse Schouwburg, Gouda
1
20:00
Murth Mossel DRU-Cultuurfabriek, Ulft
20:15
Intgeniep - Gevoel voor humeur Theater De Winsinghhof, Roden
20:15
Joep Onderdelinden - Nat Diligentia, Den Haag
20:30
Yora Rienstra - Cabarestafette 25 jaar Meervaart, Amsterdam
20:30
Henry van Loon - De Henry van Loon entertainment s De Harmonie, Leeuwarden
20:30
Stefan Pop Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Pagina -490