Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:00
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:15
Expohal Rijswijk
Rijswijk
20:15
Theater De Veste
Delft
20:30
Theater PePijn
Den Haag
Effenaar
Eindhoven
De Stenge
Heinkenszand
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
20:15
Expohal Rijswijk
Rijswijk
20:30
Theater PePijn
Den Haag
20:30
Metropool
Hengelo
Witte Theater
IJmuiden
20:00
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
20:15
Expohal Rijswijk
Rijswijk
20:30
Theater de Tobbe
Voorburg
20:30
Theater PePijn
Den Haag
Lux
Nijmegen
Effenaar
Eindhoven
20:00
De Kleine Komedie
Amsterdam
Theater De Veste
Delft
20:30
Theater PePijn
Den Haag
Effenaar
Eindhoven
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
20:00
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
20:15
Expohal Rijswijk
Rijswijk
20:15
Theater De Veste
Delft
20:15
Diligentia
Den Haag
20:30
Theater de Tobbe
Voorburg
20:30
Theater PePijn
Den Haag
Theater De Leest
Waalwijk
Zaantheater
Zaandam
20:00
Theater 't Speelhuis
Helmond
Chassé Theater
Breda
20:15
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
20:15
Markant Uden
Uden
20:15
Diligentia
Den Haag
20:30
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
20:30
Theater PePijn
Den Haag
De Harmonie
Leeuwarden
Podium Neede
Neede
Zaantheater
Zaandam
19:30
Schouwburg Hengelo
Hengelo
20:00
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
20:15
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:30
Theater de Tobbe
Voorburg
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
20:00
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
20:30
Theater PePijn
Den Haag
Meervaart
Amsterdam
20:30
Theater PePijn
Den Haag
De Nieuwe Doelen
Gorinchem
20:00
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:30
Theater PePijn
Den Haag
De Harmonie
Leeuwarden
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
Diligentia
Den Haag
20:30
Theater PePijn
Den Haag
20:30
Schouwburg Hengelo
Hengelo
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
20:00
Theater Schuurkerk
Maassluis
20:15
Theater de Stoep
Spijkenisse
Markant Uden
Uden
20:30
Theater PePijn
Den Haag
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Schouwburg Cuijk
Cuijk
Markant Uden
Uden
20:15
Diligentia
Den Haag
20:30
Theater PePijn
Den Haag
Het Kielzog
Hoogezand
Schouwburg de Lawei
Drachten
Agora Theater Druten
Druten
20:00
Capellenborg Theater
Wijhe
20:15
Diligentia
Den Haag
20:30
Theater PePijn
Den Haag
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:30
Theater de Tobbe
Voorburg
20:30
Theater PePijn
Den Haag
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:15
Theater De Veste
Delft
20:30
Theater de Tobbe
Voorburg
20:30
Theater PePijn
Den Haag
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:00
Stadsschouwburg Sittard-Geleen
Sittard
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:15
Theater de Hofnar
Valkenswaard
20:15
Markant Uden
Uden
20:15
Diligentia
Den Haag
20:30
Theater PePijn
Den Haag
Theater 't Onderdak
Sassenheim
Theater De Veste
Delft
20:15
Diligentia
Den Haag
20:30
Theater de Tobbe
Voorburg
20:30
Theater PePijn
Den Haag
Theater de Spiegel
Zwolle
Lindenberg Theater
Nijmegen
J.C. Pardoes
Hoogwoud
20:00
De Skâns
Gorredijk
20:30
Theater PePijn
Den Haag
De Oosterpoort
Groningen
Theater Geert Teis
Stadskanaal
donderdag 18 september 2008
20:00
Hard Gras
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:15
Jochem Myjer
Expohal Rijswijk, Rijswijk
20:15
Plien en Bianca
Theater De Veste, Delft
20:30
Olaf en Jasper
Theater PePijn, Den Haag
Theo Maassen
Effenaar, Eindhoven
vrijdag 19 september 2008
Manie! Manie! (Heideroosjes)
De Stenge, Heinkenszand
20:00
Hans Teeuwen
Goudse Schouwburg, Gouda
20:15
Jochem Myjer
Expohal Rijswijk, Rijswijk
20:30
Micha Wertheim
Theater PePijn, Den Haag
20:30
Murth Mossel
Metropool, Hengelo
zaterdag 20 september 2008
Manie! Manie! (Heideroosjes)
Witte Theater, IJmuiden
20:00
Hard Gras
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
20:15
Jochem Myjer
Expohal Rijswijk, Rijswijk
20:30
Jetty Mathurin
Theater de Tobbe, Voorburg
20:30
Micha Wertheim
Theater PePijn, Den Haag
maandag 22 september 2008
Hard Gras
Lux, Nijmegen
dinsdag 23 september 2008
Theo Maassen
Effenaar, Eindhoven
woensdag 24 september 2008
20:00
Ashton Brothers
De Kleine Komedie, Amsterdam
Jan Jaap van der Wal
Theater De Veste, Delft
20:30
Paulien Cornelisse
Theater PePijn, Den Haag
Theo Maassen
Effenaar, Eindhoven
donderdag 25 september 2008
Hard Gras
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
20:00
Hans Teeuwen
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
20:15
Groot Niet Te Vermijden
Expohal Rijswijk, Rijswijk
20:15
Jan Jaap van der Wal
Theater De Veste, Delft
20:15
Jochem Myjer
Diligentia, Den Haag
20:30
Maarten van Roozendaal
Theater de Tobbe, Voorburg
20:30
Jim Speelmans
Theater PePijn, Den Haag
vrijdag 26 september 2008
Hard Gras
Theater De Leest, Waalwijk
Najib Amhali
Zaantheater, Zaandam
20:00
A Night of Comedy
Theater 't Speelhuis, Helmond
Hans Teeuwen
Chassé Theater, Breda
20:15
Droog Brood - De kip met de gouden enkels
De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
20:15
Hassan's Angels
Markant Uden, Uden
20:15
Jochem Myjer
Diligentia, Den Haag
20:30
Jandino Asporaat - Buena Vista
De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
20:30
Jim Speelmans
Theater PePijn, Den Haag
zaterdag 27 september 2008
Hard Gras
De Harmonie, Leeuwarden
Manie! Manie! (Heideroosjes)
Podium Neede, Neede
Najib Amhali
Zaantheater, Zaandam
19:30
Pieter Tiddens
Schouwburg Hengelo, Hengelo
20:00
A Night of Comedy
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
20:15
Lenette van Dongen - Nikè
Theater de Stoep, Spijkenisse
20:30
Jaap Mulder
Theater de Tobbe, Voorburg
zondag 28 september 2008
Hard Gras
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
20:00
Hans Teeuwen
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
20:30
Groninger Studenten Cabaret Festival
Theater PePijn, Den Haag
maandag 29 september 2008
Hard Gras
Meervaart, Amsterdam
20:30
Groninger Studenten Cabaret Festival
Theater PePijn, Den Haag
dinsdag 30 september 2008
Hard Gras
De Nieuwe Doelen, Gorinchem
20:00
Hans Teeuwen
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:30
Jacqueline Kerkhof
Theater PePijn, Den Haag
woensdag 01 oktober 2008
Hans Teeuwen
De Harmonie, Leeuwarden
Jan Jaap van der Wal
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
De Bloeiende Maagden
Diligentia, Den Haag
20:30
Jacqueline Kerkhof
Theater PePijn, Den Haag
20:30
Joep Onderdelinden
Schouwburg Hengelo, Hengelo
donderdag 02 oktober 2008
Manie! Manie! (Heideroosjes)
De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
20:00
Enge Buren
Theater Schuurkerk, Maassluis
20:15
Richard Groenendijk - Na de wedstrijd
Theater de Stoep, Spijkenisse
Herman van Veen
Markant Uden, Uden
20:30
Nathalie Baartman
Theater PePijn, Den Haag
vrijdag 03 oktober 2008
Hard Gras
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
Hard Gras
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Manie! Manie! (Heideroosjes)
Schouwburg Cuijk, Cuijk
Herman van Veen
Markant Uden, Uden
20:15
Femmage
Diligentia, Den Haag
20:30
Nathalie Baartman
Theater PePijn, Den Haag
zaterdag 04 oktober 2008
Enge Buren
Het Kielzog, Hoogezand
Hard Gras
Schouwburg de Lawei, Drachten
Manie! Manie! (Heideroosjes)
Agora Theater Druten, Druten
20:00
A Night of Comedy
Capellenborg Theater, Wijhe
20:15
Femmage
Diligentia, Den Haag
20:30
Ronald Goedemondt
Theater PePijn, Den Haag
maandag 06 oktober 2008
Hard Gras
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
dinsdag 07 oktober 2008
20:30
Javier Guzman
Theater de Tobbe, Voorburg
20:30
Ronald Goedemondt
Theater PePijn, Den Haag
woensdag 08 oktober 2008
20:00
Bert Visscher
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:15
Sara Kroos
Theater De Veste, Delft
20:30
Javier Guzman
Theater de Tobbe, Voorburg
20:30
Ronald Goedemondt
Theater PePijn, Den Haag
donderdag 09 oktober 2008
Manie! Manie! (Heideroosjes)
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:00
A Night of Comedy
Stadsschouwburg Sittard-Geleen, Sittard
20:00
Bert Visscher
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:15
Lebbis
Theater de Hofnar, Valkenswaard
20:15
Seth Gaaikema
Markant Uden, Uden
20:15
Enge Buren
Diligentia, Den Haag
20:30
Johan Goossens
Theater PePijn, Den Haag
vrijdag 10 oktober 2008
Enge Buren
Theater 't Onderdak, Sassenheim
Hard Gras
Theater De Veste, Delft
20:15
Klaas van der Eerden
Diligentia, Den Haag
20:30
Katinka Polderman
Theater de Tobbe, Voorburg
20:30
Johan Goossens
Theater PePijn, Den Haag
zaterdag 11 oktober 2008
Hard Gras
Theater de Spiegel, Zwolle
Manie! Manie! (Heideroosjes)
Lindenberg Theater, Nijmegen
Cabaret: Veldhuis en Kemper
J.C. Pardoes, Hoogwoud
20:00
Enge Buren
De Skâns, Gorredijk
20:30
Coen Jutte
Theater PePijn, Den Haag
zondag 12 oktober 2008
Hard Gras
De Oosterpoort, Groningen
maandag 13 oktober 2008
Hard Gras
Theater Geert Teis, Stadskanaal