Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:30
Theater PePijn
Den Haag
20:30
Theater de Tobbe
Voorburg
14:30
Diligentia
Den Haag
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:00
Theaterhotel Almelo
Almelo
20:15
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Scheldetheater
Terneuzen
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
Theater De Omval
Diemen
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
Het Perron
Amsterdam
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:15
Leidse Schouwburg
Leiden
20:15
Diligentia
Den Haag
20:15
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Goudse Schouwburg
Gouda
Arsenaal Theater
Vlissingen
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
Theater De Boerderij
Huizen
Theater de Purmaryn
Purmerend
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
Dok6
Panningen
20:00
Diligentia
Den Haag
20:15
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
20:15
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:15
Theater de Hofnar
Valkenswaard
20:30
Theater PePijn
Den Haag
20:30
Theater de Tobbe
Voorburg
Theater de Mythe
Goes
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
Theater De Kolk
Assen
Theater Aan de Slinger
Houten
Theater Walhalla
Rotterdam
MIDI Tilburg
Tilburg
Schouwburg Ogterop
Meppel
Schouwburg De Kring
Roosendaal
20:15
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
20:15
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
20:30
Werftheater
Utrecht
20:30
Lakei
Helmond
20:30
Theater PePijn
Den Haag
20:30
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
Bon theater
Medemblik
Theater Walhalla
Rotterdam
BREStheater
Brielle
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
20:15
Diligentia
Den Haag
20:30
Werftheater
Utrecht
20:30
Theater PePijn
Den Haag
20:30
Theater de Tobbe
Voorburg
Theater De Lampegiet
Veenendaal
20:15
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
20:15
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Theater de Speeldoos
Baarn
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
20:15
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:30
Theater PePijn
Den Haag
Het Klooster
Woerden
Theater Zinin
Nijverdal
Agnietenhof
Tiel
Cpunt Theater
Hoofddorp
De Nieuwe Doelen
Gorinchem
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
20:15
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
20:15
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
20:15
Leidse Schouwburg
Leiden
20:15
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:30
Theater PePijn
Den Haag
Theater Zuidplein
Rotterdam
Het Musiater
Zevenaar
Het Klooster
Woerden
Theater de Voorveghter
Hardenberg
Cpunt Theater
Hoofddorp
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
C.C. Deurne
Deurne
De Meenthe
Steenwijk
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
20:15
Leidse Schouwburg
Leiden
20:15
Theater De Veste
Delft
20:15
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:30
MIDI Tilburg
Tilburg
20:30
Boerderij
Zoetermeer
Comedy Theater in de Nes
Amsterdam
Cpunt Theater
Hoofddorp
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
20:00
Het Front
Vroomshoop
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
20:15
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:30
Werftheater
Utrecht
20:30
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
20:30
Theater PePijn
Den Haag
Theater de Griffioen
Amstelveen
zaterdag 06 november 2010
20:30
Youssef El Moussaoui
Theater PePijn, Den Haag
20:30
Gino Sancti
Theater de Tobbe, Voorburg
zondag 07 november 2010
14:30
Marcel Verreck
Diligentia, Den Haag
maandag 08 november 2010
20:00
Brigitte Kaandorp
Oude Luxor Theater, Rotterdam
dinsdag 09 november 2010
Bert Visscher - Afijn
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
Dolf Jansen - Oudejaars 2010
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Youp van´t Hek - Omdat de nacht
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:00
Sara Kroos - Boheems
Theaterhotel Almelo, Almelo
20:15
Comedytrain
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
woensdag 10 november 2010
Joep Onderdelinden - Nat
Scheldetheater, Terneuzen
Bert Visscher - Afijn
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
Lenette van Dongen - Hoogseizoen (Try-out)
Theater De Omval, Diemen
Dolf Jansen - Oudejaars 2010
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
Harry Glotzbach - El Niño
Het Perron, Amsterdam
Nico Dijkshoorn & Leon Verdonschot - Ook Voor Vrou
Theater de Purmaryn, Purmerend
20:15
Kees Torn
Leidse Schouwburg, Leiden
20:15
Arie Koomen / Menno Stam / Wilko Terwijn
Diligentia, Den Haag
20:15
Theo Nijland
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Roué Verveer
Goudse Schouwburg, Gouda
donderdag 11 november 2010
Joep Onderdelinden - Nat
Arsenaal Theater, Vlissingen
Bert Visscher - Afijn
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
Katinka Polderman - Polderman Tuigt Af
Theater De Boerderij, Huizen
Dolf Jansen - Oudejaars 2010
Theater de Purmaryn, Purmerend
Diederik van Vleuten - Daar werd wat groots verric
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
Nico Dijkshoorn & Leon Verdonschot - Ook Voor Vrou
Dok6, Panningen
20:00
Youp van 't Hek
Diligentia, Den Haag
20:15
Lenette van Dongen met Hoogseizoen / try-out
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
20:15
Silvester
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:15
Cabarestafette
Theater de Hofnar, Valkenswaard
20:30
Amar
Theater PePijn, Den Haag
20:30
Micha Wertheim - Voor de Zoveelste keer
Theater de Tobbe, Voorburg
vrijdag 12 november 2010
Joep Onderdelinden - Nat
Theater de Mythe, Goes
Bert Visscher - Afijn
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
Lenette van Dongen - Hoogseizoen (Try-out)
Theater De Kolk, Assen
Katinka Polderman - Polderman Tuigt Af
Theater Aan de Slinger, Houten
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor de Zoveelste
Theater Walhalla, Rotterdam
Harry Glotzbach - El Niño
MIDI Tilburg, Tilburg
Night of Comedy - News of Comedy
Schouwburg Ogterop, Meppel
Tijl Beckand - The Gentleman Entertainer
Schouwburg De Kring, Roosendaal
20:15
AKF met Finalistentour
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
20:15
Speelman & Speelman
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
20:30
Tom Slighting
Werftheater, Utrecht
20:30
Leon Verdonschot / Nico Dijkshoorn
Lakei, Helmond
20:30
Anuar
Theater PePijn, Den Haag
20:30
Diederik van Vleuten - Daar werd wat groots verric
De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
zaterdag 13 november 2010
Katinka Polderman - Polderman Tuigt Af
Bon theater, Medemblik
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor de Zoveelste
Theater Walhalla, Rotterdam
Nico Dijkshoorn & Leon Verdonschot - Ook Voor Vrou
BREStheater, Brielle
Harry Glotzbach - El Niño
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
20:15
Martin Simek
Diligentia, Den Haag
20:30
Tom Slighting
Werftheater, Utrecht
20:30
Anuar
Theater PePijn, Den Haag
20:30
Ronald Snijders - verkeerde benen
Theater de Tobbe, Voorburg
zondag 14 november 2010
Dolf Jansen - Oudejaars 2010
Theater De Lampegiet, Veenendaal
maandag 15 november 2010
20:15
Ivo & Friends - Time-Out!
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
20:15
Sara Kroos
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
dinsdag 16 november 2010
Joep Onderdelinden - Nat
Theater de Speeldoos, Baarn
20:00
Kommil Foo
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Bert Visscher - Afijn
Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
20:15
Femmage
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:30
Tom Sligting
Theater PePijn, Den Haag
woensdag 17 november 2010
Lenette van Dongen - Hoogseizoen (Try-out)
Het Klooster, Woerden
Katinka Polderman - Polderman Tuigt Af
Theater Zinin, Nijverdal
Dolf Jansen - Oudejaars 2010
Agnietenhof, Tiel
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor de Zoveelste
Cpunt Theater, Hoofddorp
Diederik van Vleuten - Daar werd wat groots verric
De Nieuwe Doelen, Gorinchem
Nico Dijkshoorn & Leon Verdonschot - Ook Voor Vrou
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
20:15
Kristel Zweers - Ruig
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
Bert Visscher - Afijn
Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
20:15
Sjaak Bral met Vaarwel 2010 / try-out
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
20:15
Tineke Schouten
Leidse Schouwburg, Leiden
20:15
Marijke Boon
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:30
Tom Sligting
Theater PePijn, Den Haag
donderdag 18 november 2010
Maz Jobrani - Brown and Friendly
Theater Zuidplein, Rotterdam
Joep Onderdelinden - Nat
Het Musiater, Zevenaar
Lenette van Dongen - Hoogseizoen (Try-out)
Het Klooster, Woerden
Katinka Polderman - Polderman Tuigt Af
Theater de Voorveghter, Hardenberg
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor de Zoveelste
Cpunt Theater, Hoofddorp
Diederik van Vleuten - Daar werd wat groots verric
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Alex Agnew - More Human Than Human
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Nico Dijkshoorn & Leon Verdonschot - Ook Voor Vrou
C.C. Deurne, Deurne
Tijl Beckand - The Gentleman Entertainer
De Meenthe, Steenwijk
Bert Visscher - Afijn
Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
20:15
Tineke Schouten
Leidse Schouwburg, Leiden
20:15
Daniël Samkalden
Theater De Veste, Delft
20:15
Dolf Jansen - Oudejaars 2010
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:30
Gili
MIDI Tilburg, Tilburg
20:30
Javier Guzman
Boerderij, Zoetermeer
vrijdag 19 november 2010
Maz Jobrani - Brown and Friendly
Comedy Theater in de Nes, Amsterdam
Joep Onderdelinden - Nat
Cpunt Theater, Hoofddorp
Lenette van Dongen - Hoogseizoen (Try-out)
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
Diederik van Vleuten - Daar werd wat groots verric
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Harry Glotzbach - El Niño
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
20:00
Lambert-Jan Koops
Het Front, Vroomshoop
Bert Visscher - Afijn
Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
20:15
Paulien Cornelisse
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:30
Geen Familie
Werftheater, Utrecht
20:30
Intgeniep - Gevoel voor humeur
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
20:30
Theo van den Oever
Theater PePijn, Den Haag
zaterdag 20 november 2010
Katinka Polderman - Polderman Tuigt Af
Theater de Griffioen, Amstelveen