Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
20:00
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
20:30
Theater PePijn
Den Haag
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Schouwburg de Lawei
Drachten
Posttheater
Arnhem
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
Theater Bellevue
Amsterdam
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Zaantheater
Zaandam
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Koningstheater
's-Hertogenbosch
Theater de Purmaryn
Purmerend
Den Dullaert
Hulst
S.C.C. De Enck
Oirschot
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
Theater Aan de Slinger
Houten
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
Schouwburg Almere
Almere
Schouwburg Cuijk
Cuijk
Theater Achterom
Hilversum
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
20:00
SplotsZ
Roelofarendsveen
Schouwburg Hengelo
Hengelo
20:15
Diligentia
Den Haag
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
Kennemer Theater
Beverwijk
Diligentia
Den Haag
Theater Zinin
Nijverdal
Theater De Muzeval
Emmen
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
Parktheater
Eindhoven
De Eendracht
Gemert
De Kattendans
Bergeijk
Theater Bellevue
Amsterdam
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Koningstheater
's-Hertogenbosch
Theater 't Speelhuis
Helmond
Theater De Kolk
Assen
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Swanla Theater
Zevenhuizen
Theater Aan de Slinger
Houten
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
20:00
C.C. Zundert
Zundert
20:00
Zaantheater
Zaandam
20:30
Theater de Tobbe
Voorburg
20:30
Theater PePijn
Den Haag
De Molenberg
Delfzijl
Musis
Arnhem
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Theater de Bussel
Oosterhout
Den Boogaard
Moergestel
Leidse Schouwburg
Leiden
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
Musis
Arnhem
Parktheater
Eindhoven
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Chassé Theater
Breda
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
Schouwburg Ogterop
Meppel
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
Musis
Arnhem
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
Stadsschouwburg Sittard-Geleen
Sittard
Theater De Lampegiet
Veenendaal
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:15
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
20:15
Theater aan de Schie
Schiedam
Theater De Veste
Delft
Diligentia
Den Haag
Theater de Purmaryn
Purmerend
C.C. Deurne
Deurne
Theater de Stoep
Spijkenisse
Theater De Veste
Delft
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
De Nieuwe Doelen
Gorinchem
De Maaspoort
Venlo
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Cpunt Theater
Hoofddorp
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Agora Theater Druten
Druten
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
Theater De Muzeval
Emmen
Musis
Arnhem
Theater De Winsinghhof
Roden
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
Goudse Schouwburg
Gouda
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
Agnietenhof
Tiel
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Theater Harderwijk
Harderwijk
Theater De Storm
Winterswijk
donderdag 02 april 2009
Cabarestafette
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
20:00
A Night of Comedy
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
20:00
Veldhuis & Kemper - We Moeten Praten
Schouwburg Hengelo, Hengelo
20:30
Leon van der Zanden
Theater PePijn, Den Haag
vrijdag 03 april 2009
Nathalie Baartman - Los
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Van Houts en De Ket - Achtelijker dan dwars
Schouwburg de Lawei, Drachten
Onno Innemee - Wie heeft Onno Innemee vermoord?
Posttheater, Arnhem
Vincent Geers - Overdaad
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
Karin Bloemen - Overgang
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
Leids Cabaret Festival - Finalistentour 2009
Theater Bellevue, Amsterdam
Lenette van Dongen - Nikè
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Katinka Polderman - Polderman Kachelt Door
Zaantheater, Zaandam
Lebbis - Hoe laat begint het schieten?
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Van Muiswinkel en van Vleuten - Mannen met Boedel
Koningstheater, 's-Hertogenbosch
Claudia de Breij - iClaudia
Theater de Purmaryn, Purmerend
Silvester Zwaneveld
Den Dullaert, Hulst
Mark van de Veerdonk
S.C.C. De Enck, Oirschot
Koller - Hippopotomonstrosesquipedaliofobie (angst
Stadstheater de Bond, Oldenzaal
Sjaak Bral - Vanzelfsprekend
Theater Aan de Slinger, Houten
John Buijsman - BUK
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Footloose
Schouwburg Almere, Almere
Guido Weijers - Axestos
Schouwburg Cuijk, Cuijk
Anuar - Ongeremd
Theater Achterom, Hilversum
Cabarestafette
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
20:00
Olaf en Jasper
SplotsZ, Roelofarendsveen
Veldhuis & Kemper - We Moeten Praten
Schouwburg Hengelo, Hengelo
20:15
Pieter Derks - Waan
Diligentia, Den Haag
zaterdag 04 april 2009
Harry Glotzbach - Pura Vida
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Kristel Zweers - Ruig
Kennemer Theater, Beverwijk
Pieter Derks - Waan
Diligentia, Den Haag
Nathalie Baartman - Los
Theater Zinin, Nijverdal
Ernesto en Marcellino - Diepgang
Theater De Muzeval, Emmen
Brokstukken - Rode Dwerg
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
Van Houts en De Ket - Achtelijker dan dwars
Parktheater, Eindhoven
Ter Bescherming van de Jeugd - Het Beste Van..
De Eendracht, Gemert
Kees Torn - Einde Verhaal
De Kattendans, Bergeijk
Leids Cabaret Festival - Finalistentour 2009
Theater Bellevue, Amsterdam
Lenette van Dongen - Nikè
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Van Muiswinkel en van Vleuten - Mannen met Boedel
Koningstheater, 's-Hertogenbosch
Claudia de Breij - iClaudia
Theater 't Speelhuis, Helmond
Alex Klaasen - Eindelijk Alleen
Theater De Kolk, Assen
Jörgen Raymann - Familyman
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Sjaak Bral - Vanzelfsprekend
Swanla Theater, Zevenhuizen
John Buijsman - BUK
Theater Aan de Slinger, Houten
Footloose
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Guido Weijers - Axestos
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
20:00
Wouter Deprez - Eelt
C.C. Zundert, Zundert
20:00
A Night of Comedy
Zaantheater, Zaandam
20:30
Eric van Sauers - Ridder
Theater de Tobbe, Voorburg
20:30
Wouter Deprez - Eelt
Theater PePijn, Den Haag
zondag 05 april 2009
Roy Aernouts - Alles Altijd en Overal
De Molenberg, Delfzijl
Theo Maassen - Zonder Pardon
Musis, Arnhem
Footloose
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Black Cesar
Theater de Bussel, Oosterhout
maandag 06 april 2009
Vincent Geers - Overdaad
Den Boogaard, Moergestel
Micha Wertheim - Voor De Grap
Leidse Schouwburg, Leiden
Sara Kroos - Bries
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Herman Finkers - Na de Pauze
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
Theo Maassen - Zonder Pardon
Musis, Arnhem
Jan Jaap van der Wal - Zonder Band
Parktheater, Eindhoven
Sjaak Bral - Vanzelfsprekend
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
dinsdag 07 april 2009
Pieter Derks - Waan
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Van Houts en De Ket - Achtelijker dan dwars
Chassé Theater, Breda
Karin Bloemen - Overgang
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
Lebbis - Hoe laat begint het schieten?
Schouwburg Ogterop, Meppel
Sara Kroos - Bries
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Herman Finkers - Na de Pauze
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
Theo Maassen - Zonder Pardon
Musis, Arnhem
Sjaak Bral - Vanzelfsprekend
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
Silvester Zwaneveld
Stadsschouwburg Sittard-Geleen, Sittard
Jandino Asporaat - Buena Vista
Theater De Lampegiet, Veenendaal
Footloose
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Acda en de Munnik - Spelen
Schouwburg Het Park, Hoorn
20:15
Bert Visscher - Stoffe Jongens (reprise)
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
20:15
Jim Speelmans - Jim Speelmans houdt huis!
Theater aan de Schie, Schiedam
Wouter Deprez - Eelt
Theater De Veste, Delft
woensdag 08 april 2009
Hete vrede
Diligentia, Den Haag
Leon van der Zanden - Cola
Theater de Purmaryn, Purmerend
Nathalie Baartman - Los
C.C. Deurne, Deurne
Van Houts en De Ket - Achtelijker dan dwars
Theater de Stoep, Spijkenisse
Vincent Geers - Overdaad
Theater De Veste, Delft
Karin Bloemen - Overgang
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
Kees Torn - Einde Verhaal
De Nieuwe Doelen, Gorinchem
Richard Groenendrijk - Na de wedstrijd
De Maaspoort, Venlo
Wim Helsen - Het Uur van de Prutser
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Leids Cabaret Festival - Finalistentour 2009
Cpunt Theater, Hoofddorp
Lenette van Dongen - Nikè
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Lebbis - Hoe laat begint het schieten?
Agora Theater Druten, Druten
Van Muiswinkel en van Vleuten - Mannen met Boedel
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
Van Muiswinkel en van Vleuten - Mannen met Boedel
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
Veldhuis & Kemper - We Moeten Praten
Theater De Muzeval, Emmen
Alex Klaasen - Eindelijk Alleen
Musis, Arnhem
Sjaak Bral - Vanzelfsprekend
Theater De Winsinghhof, Roden
Wouter Deprez - Eelt
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
John Buijsman - BUK
Goudse Schouwburg, Gouda
Jandino Asporaat - Buena Vista
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
Het Groot Niet Te Vermijden - Take Ten
Agnietenhof, Tiel
Footloose
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Guido Weijers - Axestos
Theater Harderwijk, Harderwijk
Cabarestafette
Theater De Storm, Winterswijk