CABARETINFO CABARETAGENDA

Gratis Uitverkocht Leden die gaan Leden die willen
Zoeken in Cabaretagenda
 
reset
Pagina -494
DATUM
NAAM
PODIUM
PLAATS
INFO
vr 28 mrt
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Diligentia
Den Haag
1
1
20:30
Gryphus
Vierlingsbeek
20:30
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:30
Theater PePijn
Den Haag
za 29 mrt
Theater Bellevue
Amsterdam
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:00
Twentse Schouwburg
Enschede
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
Diligentia
Den Haag
20:30
Zaantheater
Zaandam
20:30
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:30
Theater PePijn
Den Haag
zo 30 mrt
Oude Luxor Theater
Rotterdam
16:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
1
20:00
Twentse Schouwburg
Enschede
20:30
Theater PePijn
Den Haag
ma 31 mrt
20:00
De Kleine Komedie
Amsterdam
di 01 apr
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
2
20:00
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
1
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
Spant!
Bussum
20:15
Theater De Veste
Delft
wo 02 apr
Theater De Muzeval
Emmen
2
De Oosterpoort
Groningen
1
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
2
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
20:15
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:30
Chassé Theater
Breda
do 03 apr
Theater Zuidplein
Rotterdam
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
1
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Schouwburg Hengelo
Hengelo
2
20:30
Chassé Theater
Breda
20:30
Zaantheater
Zaandam
20:30
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:30
De Maaspoort
Venlo
20:30
Theater De Boerderij
Huizen
20:30
Theater PePijn
Den Haag
vr 04 apr
Werftheater
Utrecht
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
4
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Schouwburg Hengelo
Hengelo
1
Theaters Tilburg
Tilburg
1
20:15
Theater de Speeldoos
Baarn
20:30
Theater PePijn
Den Haag
za 05 apr
Martiniplaza
Groningen
Werftheater
Utrecht
Bibliotheektheater
Rotterdam
2
De Kattendans
Bergeijk
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
3
20:00
Chassé Theater
Breda
2
Theaters Tilburg
Tilburg
1
20:15
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
Diligentia
Den Haag
20:30
Zaantheater
Zaandam
1
20:30
Theater PePijn
Den Haag
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:30
Theater de Tobbe
Voorburg
zo 06 apr
De Kleine Komedie
Amsterdam
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
4
19:00
Melkweg
Amsterdam
ma 07 apr
De Kleine Komedie
Amsterdam
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
2
20:00
AFAS Circustheater
Scheveningen
1
di 08 apr
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
2
20:00
Theaters Tilburg
Tilburg
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
1
20:00
AFAS Circustheater
Scheveningen
1
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
2
1
20:15
Theater De Veste
Delft
20:15
Diligentia
Den Haag
wo 09 apr
Theater Zuidplein
Rotterdam
2
Flint
Amersfoort
Lindenberg Theater
Nijmegen
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
4
20:00
Theaters Tilburg
Tilburg
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:15
Zaantheater
Zaandam
20:15
Diligentia
Den Haag
20:30
Boerderij
Zoetermeer
20:30
Theater PePijn
Den Haag
do 10 apr
Werftheater
Utrecht
Flint
Amersfoort
20:00
Theaterhotel Almelo
Almelo
20:15
Zaantheater
Zaandam
20:15
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:15
Theater De Veste
Delft
20:30
Theater PePijn
Den Haag
20:30
Schouwburg Hengelo
Hengelo
vr 11 apr
Theater de Bussel
Oosterhout
20:15
Zaantheater
Zaandam
20:15
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Diligentia
Den Haag
3

vrijdag 28 maart 2008

20:15
Van Muiswinkel en Van Vleuten De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
Richard Groenendijk Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Foto Javier Guzman
Javier Guzman Diligentia, Den Haag
1
1
20:30
cabaret Gryphus, Vierlingsbeek
20:30
Ernst van der Pasch Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:30
Gino Sancti Theater PePijn, Den Haag

zaterdag 29 maart 2008

Finalisten Leids Cabaret Festival Theater Bellevue, Amsterdam
20:00
Tineke Schouten Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:00
Herman Finkers Twentse Schouwburg, Enschede
20:15
Van Muiswinkel en Van Vleuten De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
Javier Guzman Diligentia, Den Haag
20:30
Vrouw Holland Zaantheater, Zaandam
20:30
Ernst van der Pasch Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:30
Gerry Zakenvrouw / Johnny Hoogovens / S.T. Nelles Theater PePijn, Den Haag

zondag 30 maart 2008

C3 Oude Luxor Theater, Rotterdam
16:00
Tineke Schouten Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
1
20:00
Herman Finkers Twentse Schouwburg, Enschede
20:30
Gerry Zakenvrouw / Johnny Hoogovens / S.T. Nelles Theater PePijn, Den Haag

maandag 31 maart 2008

20:00
Amsterdams Kleinkunst Festival De Kleine Komedie, Amsterdam

dinsdag 01 april 2008

Foto Bert Visscher
Bert Visscher Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
2
20:00
Reijn en Goed TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
1
20:15
Amsterdams Kleinkunst Festival De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
Karin Bloemen Spant!, Bussum
20:15
Droog Brood Theater De Veste, Delft

woensdag 02 april 2008

Micha Wertheim Theater De Muzeval, Emmen
2
Foto Droog Brood
Droog Brood De Oosterpoort, Groningen
1
Klaas van der Eerden Oude Luxor Theater, Rotterdam
Foto Bert Visscher
Bert Visscher Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
2
20:00
Plien en Bianca Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:00
Acda en de Munnik Schouwburg Hengelo, Hengelo
20:15
De Open Dichtshow Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:30
Finalisten Leids Cabaret Festival Chassé Theater, Breda

donderdag 03 april 2008

Amar Theater Zuidplein, Rotterdam
Foto Bert Visscher
Bert Visscher Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
1
20:00
Sara Kroos Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:00
Plien en Bianca Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Foto Acda en de Munnik
Acda en de Munnik Schouwburg Hengelo, Hengelo
2
20:30
Finalisten Leids Cabaret Festival Chassé Theater, Breda
20:30
Rooyackers, Kamps en Kamps Zaantheater, Zaandam
20:30
Klaas van der Eerden TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:30
Dames voor na Vieren De Maaspoort, Venlo
20:30
Brokstukken Theater De Boerderij, Huizen
20:30
Jeroen Pater Theater PePijn, Den Haag

vrijdag 04 april 2008

Nathalie Baartman Werftheater, Utrecht
Jenny Arean Oude Luxor Theater, Rotterdam
Foto Bert Visscher
Bert Visscher Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
4
20:00
Plien en Bianca Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Foto Acda en de Munnik
Acda en de Munnik Schouwburg Hengelo, Hengelo
1
Foto Arie en Silvester
Arie en Silvester Theaters Tilburg, Tilburg
1
20:15
Speelman & Speelman Theater de Speeldoos, Baarn
20:30
Jeroen Pater Theater PePijn, Den Haag

zaterdag 05 april 2008

Ernesto en Marcellino Martiniplaza, Groningen
Nathalie Baartman Werftheater, Utrecht
Foto Droog Brood
Droog Brood Bibliotheektheater, Rotterdam
2
Finalisten Leids Cabaret Festival De Kattendans, Bergeijk
Foto Bert Visscher
Bert Visscher Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
3
20:00
Van Muiswinkel en Van Vleuten Chassé Theater, Breda
2
Foto Arie en Silvester
Arie en Silvester Theaters Tilburg, Tilburg
1
20:15
Kommil Foo TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:15
Amsterdams Kleinkunst Festival De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
Roué Verveer Diligentia, Den Haag
20:30
Comedy Explosion Zaantheater, Zaandam
1
20:30
Michiel Peereboom Theater PePijn, Den Haag
20:30
Wouter Deprez Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:30
Anuar/Jandino Theater de Tobbe, Voorburg

zondag 06 april 2008

C3 De Kleine Komedie, Amsterdam
Foto Bert Visscher
Bert Visscher Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
4
19:00
Comedy Lounge Melkweg, Amsterdam

maandag 07 april 2008

C3 De Kleine Komedie, Amsterdam
Foto Bert Visscher
Bert Visscher Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
2
20:00
Tineke Schouten AFAS Circustheater, Scheveningen
1

dinsdag 08 april 2008

Foto Bert Visscher
Bert Visscher Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
2
20:00
Droog Brood Theaters Tilburg, Tilburg
20:00
Ashton Brothers Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
1
20:00
Tineke Schouten AFAS Circustheater, Scheveningen
1
Foto Arie en Silvester
Arie en Silvester Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
2
1
20:15
Vrouw Holland Theater De Veste, Delft
20:15
Britain's Best Diligentia, Den Haag

woensdag 09 april 2008

Rooyackers, Kamps en Kamps Theater Zuidplein, Rotterdam
2
Sara Kroos Flint, Amersfoort
Finalisten Leids Cabaret Festival Lindenberg Theater, Nijmegen
Foto Bert Visscher
Bert Visscher Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
4
20:00
Droog Brood Theaters Tilburg, Tilburg
20:00
Klaas van der Eerden Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:15
Plien en Bianca Zaantheater, Zaandam
20:15
Britain's Best Diligentia, Den Haag
20:30
Ronald Goedemondt Boerderij, Zoetermeer
20:30
Silvester Zwaneveld Theater PePijn, Den Haag

donderdag 10 april 2008

Bas Marée / Johan Hoogeboom Werftheater, Utrecht
Micha Wertheim Flint, Amersfoort
20:00
Claudia de Breij Theaterhotel Almelo, Almelo
20:15
Plien en Bianca Zaantheater, Zaandam
20:15
Sara Kroos Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:15
Comedy Explosion Theater De Veste, Delft
20:30
Jandino Asporaat Theater PePijn, Den Haag
20:30
Samba Schutte Schouwburg Hengelo, Hengelo

vrijdag 11 april 2008

Finalisten Leids Cabaret Festival Theater de Bussel, Oosterhout
20:15
Plien en Bianca Zaantheater, Zaandam
20:15
Daniël Arends Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Foto Claudia de Breij
Claudia de Breij Diligentia, Den Haag
3
Pagina -494