CABARETINFO CABARETAGENDA

Gratis Uitverkocht Leden die gaan Leden die willen
Zoeken in Cabaretagenda
 
reset
Pagina -495
DATUM
NAAM
PODIUM
PLAATS
INFO
wo 26 mrt
Theater Bellevue
Amsterdam
Zaantheater
Zaandam
3
1
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
1
20:00
Theaterhotel Almelo
Almelo
20:00
Twentse Schouwburg
Enschede
20:15
Theaters Tilburg
Tilburg
20:15
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
Theater de Speeldoos
Baarn
20:30
Chassé Theater
Breda
1
20:30
Betty Asfalt Complex
Amsterdam
Theater PePijn
Den Haag
1
Zaantheater
Zaandam
2
1
do 27 mrt
Theater Bellevue
Amsterdam
Paard
Den Haag
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
1
20:00
Twentse Schouwburg
Enschede
20:00
Twentse Schouwburg
Enschede
20:15
Theaters Tilburg
Tilburg
20:15
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
Diligentia
Den Haag
2
20:30
Zaantheater
Zaandam
20:30
Betty Asfalt Complex
Amsterdam
20:30
Theater De Boerderij
Huizen
20:30
Theater PePijn
Den Haag
20:30
Schouwburg Hengelo
Hengelo
1
vr 28 mrt
De Oosterpoort
Groningen
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Flint
Amersfoort
Theater Bellevue
Amsterdam
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
6
20:00
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Twentse Schouwburg
Enschede
1
Theaters Tilburg
Tilburg
1
20:15
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Diligentia
Den Haag
1
1
20:30
Gryphus
Vierlingsbeek
20:30
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:30
Theater PePijn
Den Haag
za 29 mrt
Theater Bellevue
Amsterdam
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:00
Twentse Schouwburg
Enschede
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
Diligentia
Den Haag
20:30
Zaantheater
Zaandam
20:30
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:30
Theater PePijn
Den Haag
zo 30 mrt
Oude Luxor Theater
Rotterdam
16:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
1
20:00
Twentse Schouwburg
Enschede
20:30
Theater PePijn
Den Haag
ma 31 mrt
20:00
De Kleine Komedie
Amsterdam
di 01 apr
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
2
20:00
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
1
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
Spant!
Bussum
20:15
Theater De Veste
Delft
wo 02 apr
Theater De Muzeval
Emmen
2
De Oosterpoort
Groningen
1
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
2
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
20:15
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:30
Chassé Theater
Breda
do 03 apr
Theater Zuidplein
Rotterdam
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
1
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Schouwburg Hengelo
Hengelo
2
20:30
Chassé Theater
Breda
20:30
Zaantheater
Zaandam
20:30
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:30
De Maaspoort
Venlo
20:30
Theater De Boerderij
Huizen
20:30
Theater PePijn
Den Haag
vr 04 apr
Werftheater
Utrecht
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
4
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Schouwburg Hengelo
Hengelo
1
Theaters Tilburg
Tilburg
1
20:15
Theater de Speeldoos
Baarn
20:30
Theater PePijn
Den Haag
za 05 apr
Martiniplaza
Groningen
Werftheater
Utrecht
Bibliotheektheater
Rotterdam
2
De Kattendans
Bergeijk
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
3
20:00
Chassé Theater
Breda
2
Theaters Tilburg
Tilburg
1
20:15
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
Diligentia
Den Haag

woensdag 26 maart 2008

Finalisten Leids Cabaret Festival Theater Bellevue, Amsterdam
Foto De Lama's
De Lama's Zaantheater, Zaandam
3
1
20:00
Tineke Schouten Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
1
20:00
Eric van Sauers Theaterhotel Almelo, Almelo
20:00
Herman Finkers Twentse Schouwburg, Enschede
20:15
Bert Visscher Theaters Tilburg, Tilburg
20:15
Acda en de Munnik TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:15
Van Muiswinkel en Van Vleuten De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
Richard Groenendijk Theater de Speeldoos, Baarn
20:30
Wouter Deprez: Eelt Chassé Theater, Breda
1
20:30
Theo Maassen Betty Asfalt Complex, Amsterdam
Foto Anuar
Anuar Theater PePijn, Den Haag
1
Foto De Lama's
De Lama's Zaantheater, Zaandam
2
1

donderdag 27 maart 2008

Finalisten Leids Cabaret Festival Theater Bellevue, Amsterdam
Comedy Explosion Paard, Den Haag
20:00
Tineke Schouten Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:00
Storm - Open Podium voor Aanstormend Theatertalent Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Foto Claudia de Breij
Claudia de Breij Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
1
20:00
Samba Schutte Twentse Schouwburg, Enschede
20:00
Herman Finkers Twentse Schouwburg, Enschede
20:15
Bert Visscher Theaters Tilburg, Tilburg
20:15
Acda en de Munnik TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:15
Van Muiswinkel en Van Vleuten De Kleine Komedie, Amsterdam
Foto Javier Guzman
Javier Guzman Diligentia, Den Haag
2
20:30
Droog Brood Zaantheater, Zaandam
20:30
Theo Maassen Betty Asfalt Complex, Amsterdam
20:30
Arno van der Heyden Theater De Boerderij, Huizen
20:30
Anuar Theater PePijn, Den Haag
20:30
Rooyackers, Kamps en Kamps Schouwburg Hengelo, Hengelo
1

vrijdag 28 maart 2008

De Nieuwe Snaar De Oosterpoort, Groningen
Jetty Mathurin Oude Luxor Theater, Rotterdam
Anuar Flint, Amersfoort
Finalisten Leids Cabaret Festival Theater Bellevue, Amsterdam
Foto Arie en Silvester
Arie en Silvester Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
6
20:00
Hans Liberg TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
20:00
Tineke Schouten Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Foto Herman Finkers
Herman Finkers Twentse Schouwburg, Enschede
1
Foto Bert Visscher
Bert Visscher Theaters Tilburg, Tilburg
1
20:15
Acda en de Munnik TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:15
Van Muiswinkel en Van Vleuten De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
Richard Groenendijk Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Foto Javier Guzman
Javier Guzman Diligentia, Den Haag
1
1
20:30
cabaret Gryphus, Vierlingsbeek
20:30
Ernst van der Pasch Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:30
Gino Sancti Theater PePijn, Den Haag

zaterdag 29 maart 2008

Finalisten Leids Cabaret Festival Theater Bellevue, Amsterdam
20:00
Tineke Schouten Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:00
Herman Finkers Twentse Schouwburg, Enschede
20:15
Van Muiswinkel en Van Vleuten De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
Javier Guzman Diligentia, Den Haag
20:30
Vrouw Holland Zaantheater, Zaandam
20:30
Ernst van der Pasch Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:30
Gerry Zakenvrouw / Johnny Hoogovens / S.T. Nelles Theater PePijn, Den Haag

zondag 30 maart 2008

C3 Oude Luxor Theater, Rotterdam
16:00
Tineke Schouten Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
1
20:00
Herman Finkers Twentse Schouwburg, Enschede
20:30
Gerry Zakenvrouw / Johnny Hoogovens / S.T. Nelles Theater PePijn, Den Haag

maandag 31 maart 2008

20:00
Amsterdams Kleinkunst Festival De Kleine Komedie, Amsterdam

dinsdag 01 april 2008

Foto Bert Visscher
Bert Visscher Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
2
20:00
Reijn en Goed TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
1
20:15
Amsterdams Kleinkunst Festival De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
Karin Bloemen Spant!, Bussum
20:15
Droog Brood Theater De Veste, Delft

woensdag 02 april 2008

Micha Wertheim Theater De Muzeval, Emmen
2
Foto Droog Brood
Droog Brood De Oosterpoort, Groningen
1
Klaas van der Eerden Oude Luxor Theater, Rotterdam
Foto Bert Visscher
Bert Visscher Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
2
20:00
Plien en Bianca Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:00
Acda en de Munnik Schouwburg Hengelo, Hengelo
20:15
De Open Dichtshow Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:30
Finalisten Leids Cabaret Festival Chassé Theater, Breda

donderdag 03 april 2008

Amar Theater Zuidplein, Rotterdam
Foto Bert Visscher
Bert Visscher Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
1
20:00
Sara Kroos Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:00
Plien en Bianca Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Foto Acda en de Munnik
Acda en de Munnik Schouwburg Hengelo, Hengelo
2
20:30
Finalisten Leids Cabaret Festival Chassé Theater, Breda
20:30
Rooyackers, Kamps en Kamps Zaantheater, Zaandam
20:30
Klaas van der Eerden TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:30
Dames voor na Vieren De Maaspoort, Venlo
20:30
Brokstukken Theater De Boerderij, Huizen
20:30
Jeroen Pater Theater PePijn, Den Haag

vrijdag 04 april 2008

Nathalie Baartman Werftheater, Utrecht
Jenny Arean Oude Luxor Theater, Rotterdam
Foto Bert Visscher
Bert Visscher Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
4
20:00
Plien en Bianca Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Foto Acda en de Munnik
Acda en de Munnik Schouwburg Hengelo, Hengelo
1
Foto Arie en Silvester
Arie en Silvester Theaters Tilburg, Tilburg
1
20:15
Speelman & Speelman Theater de Speeldoos, Baarn
20:30
Jeroen Pater Theater PePijn, Den Haag

zaterdag 05 april 2008

Ernesto en Marcellino Martiniplaza, Groningen
Nathalie Baartman Werftheater, Utrecht
Foto Droog Brood
Droog Brood Bibliotheektheater, Rotterdam
2
Finalisten Leids Cabaret Festival De Kattendans, Bergeijk
Foto Bert Visscher
Bert Visscher Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
3
20:00
Van Muiswinkel en Van Vleuten Chassé Theater, Breda
2
Foto Arie en Silvester
Arie en Silvester Theaters Tilburg, Tilburg
1
20:15
Kommil Foo TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:15
Amsterdams Kleinkunst Festival De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
Roué Verveer Diligentia, Den Haag
Pagina -495