CABARETINFO CABARETAGENDA

Gratis Uitverkocht Livestream Leden die gaan Leden die willen
Zoeken in Cabaretagenda
 
reset
Pagina -496
DATUM
NAAM
PODIUM
PLAATS
INFO
vr 17 feb
20:00
Theater De Veste
Delft
20:00
Wadway Theaterkerk
Spanbroek
20:00
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
20:00
Theater De Winsinghhof
Roden
20:00
Theater Bellevue
Amsterdam
20:00
C.C. De Bunder
Moorslede
20:00
De Velinx
Tongeren
20:00
C.C. Casino
Houthalen-Helchteren
20:00
C.C. Onderling Genoegen
Duiven
20:00
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
20:00
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:00
Agnietenhof
Tiel
20:00
Theater Walhalla
Rotterdam
20:00
Meervaart
Amsterdam
20:00
Posttheater
Arnhem
20:00
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
20:00
Musis
Arnhem
20:00
Singer Theater
Laren
20:00
Theater Zuidplein
Rotterdam
20:00
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
20:00
Werftheater
Utrecht
20:00
De Harmonie
Leeuwarden
20:00
Flint
Amersfoort
20:00
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
20:00
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
20:15
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
20:15
Theater PePijn
Den Haag
20:15
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:30
Comedy Theater in de Nes
Amsterdam
20:30
Meervaart
Amsterdam
za 18 feb
20:00
C.C. Ter Vesten
Beveren-Waas
20:00
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
20:00
Theater Zuidplein
Rotterdam
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
20:00
Schouwburg Almere
Almere
20:00
Schiller Theater Place Royal
Utrecht
20:00
C.C. Achterolmen
Maaseik
20:00
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
Pook
Oostknollendam
20:00
Theater Schuurkerk
Maassluis
20:00
Junushoff Theater
Wageningen
20:00
BREStheater
Brielle
20:00
Kulturhus Holten
Holten
20:00
De Zuiderkroon
Antwerpen
20:00
C.C. Den Egger
Scherpenheuvel
20:00
C.C. Den Egger
Scherpenheuvel
20:00
Theater de Speeldoos
Baarn
20:00
C.C. Achterolmen
Maaseik
20:00
Agora Theater Lelystad
Lelystad
20:00
Podium onder de toren
Grootschermer
20:00
Fulcotheater
IJsselstein
20:00
Theater Bellevue
Amsterdam
20:00
Theater Film Cafe De Lieve Vrouw
Amersfoort
20:00
Theater Bouwkunde
Deventer
20:00
C.C. Het spoor
Harelbeke
Martiniplaza
Groningen
20:00
C.C. De Woeker
Oudenaarde
20:00
De binding
Zuid-Scharwoude
20:00
De Harmonie
Leeuwarden
20:00
Musis
Arnhem
20:00
Flint
Amersfoort
20:00
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:00
Theater Concordia
Enschede
20:00
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:00
Schouwburg de Meerse
Hoofddorp
20:00
Diligentia
Den Haag
20:00
Bijlmer Parktheater
Amsterdam
20:00
Podium Mozaiek
Amsterdam
20:00
Posttheater
Arnhem
20:00
Werftheater
Utrecht
20:00
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:00
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:00
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
1
20:00
Theater de Kampanje
Den Helder
20:00
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:00
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:15
Beauforthuis
Austerlitz
20:15
Theater PePijn
Den Haag
20:15
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
1
20:30
Comedy Theater in de Nes
Amsterdam
zo 19 feb
14:00
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
1
20:00
Deventer Schouwburg
Deventer
20:00
Parktheater
Eindhoven
20:00
De Zuiderkroon
Antwerpen
ma 20 feb
20:00
Parktheater
Eindhoven
20:00
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
20:00
Stadsschouwburg Antwerpen
Antwerpen
20:30
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
di 21 feb
20:00
Theater de Griffioen
Amstelveen
20:00
Theater Kikker
Utrecht
20:00
Theater De Omval
Diemen
20:00
Parktheater
Eindhoven
20:00
Agora Theater Lelystad
Lelystad
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
1
20:00
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
20:00
Schouwburg Ogterop
Meppel
1
20:00
De Harmonie
Leeuwarden
20:00
Stadsschouwburg Antwerpen
Antwerpen
1
20:15
Theater Zuidplein
Rotterdam

vrijdag 17 februari 2012

20:00
C3 - Wil je in ons groepje? Theater De Veste, Delft
20:00
Jeroen Bouwhuis - Bouwhuis Wadway Theaterkerk, Spanbroek
20:00
Emilio Guzman - Doen en Laten C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
20:00
Sjaak Bral - HIER en NU Theater De Winsinghhof, Roden
20:00
Soundos - Soundos aangenaam Theater Bellevue, Amsterdam
20:00
Joost Vandecasteele - Otaku C.C. De Bunder, Moorslede
20:00
Xander de Rycke - Mijn zwarte parade De Velinx, Tongeren
20:00
Nigel Williams - Working class Hero C.C. Casino, Houthalen-Helchteren
20:00
Arjan Ederveen C.C. Onderling Genoegen, Duiven
20:00
Dara Faizi - Gevaarlijke gedachten Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
20:00
Ellen Dikker - Fjord Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:00
Daniël Samkalden Agnietenhof, Tiel
20:00
Jeroen Leenders Theater Walhalla, Rotterdam
20:00
Thijs van Domburg Meervaart, Amsterdam
20:00
Thijs Maas - Genade Posttheater, Arnhem
20:00
Klaas van der Eerden - Breedbeeld Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
20:00
Niet Schieten - Mannen zijn zeikwijven Musis, Arnhem
20:00
Veldhuis & Kemper - Dan maar niet gelukkig Singer Theater, Laren
20:00
roue verveer - In Zeer Goede Staat Theater Zuidplein, Rotterdam
20:00
Jandino Asporaat - Laat ze maar komen Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
20:00
De Hyena's Werftheater, Utrecht
20:00
Sara Kroos - Voor de leeuwen De Harmonie, Leeuwarden
20:00
Bert Visscher Flint, Amersfoort
20:00
Leon van der Zanden Isala Theater, Capelle aan den IJssel
20:00
Paul de Leeuw Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
20:15
Lenette van Dongen - Hoogseizoen (reprise) Stadsschouwburg Groningen, Groningen
20:15
Droog Brood - Dat wordt oorlog Theater PePijn, Den Haag
20:15
Acda en de Munnik - 't Heerst Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
20:30
International Standup Comedy Comedy Theater in de Nes, Amsterdam
20:30
Van nare mensen en de dingen die kapot gaan Meervaart, Amsterdam

zaterdag 18 februari 2012

20:00
Veerle Malschaert - Overleef je partner C.C. Ter Vesten, Beveren-Waas
20:00
Inci Lulu Pamuk - Sex, Turks & Rock n Roll Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
20:00
Roel Meijvis - Rock N Roell Theater Zuidplein, Rotterdam
20:00
Yora Rienstra - Aan jou heeft het niet gelegen Goudse Schouwburg, Gouda
20:00
Purper - Helden Schouwburg Almere, Almere
20:00
Poolvogel - Wat zijn dingen in het algemeen toch Schiller Theater Place Royal, Utrecht
20:00
Steven Mahieu - Mahieustueus C.C. Achterolmen, Maaseik
20:00
Jeroen van Merwijk - De vleesgeworden bescheidenhe De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Andre Manuel - Leve de man van de SVP! Pook, Oostknollendam
20:00
Bert Kruismans - Iedereen Rijk Theater Schuurkerk, Maassluis
20:00
Kasper van Kooten - Het wonderlijke leven van Jac Junushoff Theater, Wageningen
20:00
Emilio Guzman - Doen en Laten BREStheater, Brielle
20:00
Harry Glotzbach - El Nino Kulturhus Holten, Holten
20:00
Gili - Iedereen paranormaal De Zuiderkroon, Antwerpen
20:00
Philippe Geubels - Hoe moet het nu verder? C.C. Den Egger, Scherpenheuvel
20:00
Philippe Geubels - Hoe moet het nu verder? C.C. Den Egger, Scherpenheuvel
20:00
Lenette van Dongen - Hoogseizoen Theater de Speeldoos, Baarn
20:00
Bart Cannaerts - Waar is Barry C.C. Achterolmen, Maaseik
20:00
Cabarestafette - Cabarestafette Agora Theater Lelystad, Lelystad
20:00
Brokstukken - Three times a lady Podium onder de toren, Grootschermer
20:00
Sjaak Bral - HIER en NU Fulcotheater, IJsselstein
20:00
Soundos - Soundos aangenaam Theater Bellevue, Amsterdam
20:00
Pieter Tiddens - Superpapa Theater Film Cafe De Lieve Vrouw, Amersfoort
20:00
Joost Vandecasteele - Otaku Theater Bouwkunde, Deventer
20:00
Xander de Rycke - Mijn zwarte parade C.C. Het spoor, Harelbeke
Foto Herman van Veen
Herman van Veen Martiniplaza, Groningen
20:00
Nigel Williams - Working class Hero C.C. De Woeker, Oudenaarde
20:00
Nina de la Croix - Bas De binding, Zuid-Scharwoude
20:00
Arjan Ederveen De Harmonie, Leeuwarden
20:00
Angela Groothuizen - Angela en de Optigan Musis, Arnhem
20:00
Ellen Dikker - Fjord Flint, Amersfoort
20:00
Max van den Burg - Kladderadatsch TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:00
Daniël Samkalden Theater Concordia, Enschede
20:00
Jeroen Leenders Schouwburg de Lawei, Drachten
20:00
Klaas van der Eerden - Breedbeeld Schouwburg de Meerse, Hoofddorp
20:00
Niet Schieten - Mannen zijn zeikwijven Diligentia, Den Haag
20:00
Murth Mossel - Gunstige Ligging Ten Opzichte Van D Bijlmer Parktheater, Amsterdam
20:00
roue verveer - In Zeer Goede Staat Podium Mozaiek, Amsterdam
20:00
Op Sterk Water - ImproComedy Posttheater, Arnhem
20:00
De Hyena's Werftheater, Utrecht
20:00
Richard Groenendijk Theater de Stoep, Spijkenisse
20:00
Jörgen Raymann Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:00
Sara Kroos - Voor de leeuwen Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
1
20:00
Erik van Muiswinkel Theater de Kampanje, Den Helder
20:00
Leon van der Zanden Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
20:00
Paul de Leeuw Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
De Bazuin Oentsjerk / Karin Bloemen Schouwburg de Lawei, Drachten
20:15
Hans Dorrestijn - Best of Hans Beauforthuis, Austerlitz
20:15
Droog Brood - Dat wordt oorlog Theater PePijn, Den Haag
20:15
Acda en de Munnik - 't Heerst Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
1
20:30
Comedy Explosion Comedy Theater in de Nes, Amsterdam

zondag 19 februari 2012

14:00
Diederik van Vleuten Koninklijke Schouwburg, Den Haag
1
20:00
Pieter Tiddens - Superpapa Deventer Schouwburg, Deventer
20:00
Theo Maassen - Met alle respect Parktheater, Eindhoven
20:00
Javier Guzman - Oorverdovend De Zuiderkroon, Antwerpen

maandag 20 februari 2012

20:00
Theo Maassen - Met alle respect Parktheater, Eindhoven
20:00
Plien en Bianca - Heb je hun weer Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
20:00
Najib Amhali Stadsschouwburg Antwerpen, Antwerpen
20:30
Jetty Mathurin - ConsulTAANTE Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg

dinsdag 21 februari 2012

20:00
Roel Meijvis - Rock N Roell Theater de Griffioen, Amstelveen
20:00
Pieter Tiddens - Superpapa Theater Kikker, Utrecht
20:00
Murth Mossel - Gunstige Ligging Ten Opzichte Van D Theater De Omval, Diemen
20:00
Theo Maassen - Met alle respect Parktheater, Eindhoven
20:00
Hans Liberg - Ick Hans Liberg Agora Theater Lelystad, Lelystad
Foto roue verveer - In Zeer Goede Staat
roue verveer - In Zeer Goede Staat Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
1
20:00
Plien en Bianca - Heb je hun weer Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
20:00
Bert Visscher Schouwburg Ogterop, Meppel
1
20:00
Paul de Leeuw De Harmonie, Leeuwarden
20:00
Najib Amhali Stadsschouwburg Antwerpen, Antwerpen
1
20:15
Max van den Burg - Schlemiel Theater Zuidplein, Rotterdam
Pagina -496