CABARETINFO CABARETAGENDA

Gratis Uitverkocht Livestream Leden die gaan Leden die willen
Zoeken in Cabaretagenda
 
reset
Pagina -498
DATUM
NAAM
PODIUM
PLAATS
INFO
za 19 dec
20:15
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
1
20:15
Theater De Leest
Waalwijk
20:15
De Schattelijn
Geertruidenberg
20:15
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
20:15
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
20:15
Theater 't Voorhuys
Emmeloord
20:30
De Harmonie
Leeuwarden
20:30
C.C. Ons Gebouw
Bolsward
20:30
Theater de Kom
Nieuwegein
20:30
Het Veur Theater
Leidschendam
20:30
Theater de Bussel
Oosterhout
20:30
Theater De Omval
Diemen
20:30
Posttheater
Arnhem
20:30
Agora Theater Lelystad
Lelystad
zo 20 dec
15:00
P3
Purmerend
15:00
Theater ’t Mozaïek
Wijchen
15:30
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
Bimhuis
Amsterdam
ma 21 dec
20:30
Agora Theater Lelystad
Lelystad
di 22 dec
Theater De Veste
Delft
15:00
Cultura
Ede
20:15
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
wo 23 dec
15:00
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
20:15
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:15
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:30
Chassé Theater
Breda
za 26 dec
De Kleine Komedie
Amsterdam
15:00
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
20:15
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
zo 27 dec
De Kleine Komedie
Amsterdam
15:00
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
20:15
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
1
ma 28 dec
20:00
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
Diligentia
Den Haag
1
di 29 dec
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
C.C. Palethe
Overpelt
De Kleine Komedie
Amsterdam
19:00
Diligentia
Den Haag
20:00
Orpheus
Apeldoorn
wo 30 dec
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
Diligentia
Den Haag
do 31 dec
De Kleine Komedie
Amsterdam
14:30
Diligentia
Den Haag
1
za 02 jan
Chassé Theater
Breda
zo 03 jan
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
15:30
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
ma 04 jan
20:00
Theater Bellevue
Amsterdam
di 05 jan
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:00
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
20:15
Theater de Schalm
Veldhoven
wo 06 jan
Theater De Veste
Delft
1
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Agora Theater Lelystad
Lelystad
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:00
Orpheus
Apeldoorn
20:00
Schouwburg Venray
Venray
20:00
Theater De Lampegiet
Veenendaal
20:00
30CC/Schouwburg
Leuven
20:15
Theater de Schalm
Veldhoven
20:15
Het Musiater
Zevenaar
do 07 jan
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Theaterhotel Almelo
Almelo
Schouwburg Ogterop
Meppel
Theater Ins Blau
Leiden
De Meenthe
Steenwijk
Theater De Lampegiet
Veenendaal
Spant!
Bussum
Markant Uden
Uden
Agora Theater Lelystad
Lelystad
Martiniplaza
Groningen
19:30
HAN Campustheater
Nijmegen
20:00
M-Lab
Amsterdam
20:15
Schouwburg Cuijk
Cuijk
20:15
Posthuis Theater
Heerenveen
20:15
Theater Zuidplein
Rotterdam
20:15
Theater De Lievekamp
Oss
20:15
Stadstheater Arnhem
Arnhem
20:15
Theater De Veste
Delft
20:15
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
20:15
Theater Hof 88
Almelo
20:30
Fulcotheater
IJsselstein
20:30
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
vr 08 jan
Agnietenhof
Tiel
Theater De Storm
Winterswijk
J.C. Pardoes
Hoogwoud
De Kleine Komedie
Amsterdam
Orpheus
Apeldoorn
Theater Walhalla
Rotterdam
Theater 't Voorhuys
Emmeloord
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
Theater De Winsinghhof
Roden
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Spant!
Bussum
C.C. Myllesweerd
Mill
Martiniplaza
Groningen
Cultuurhuis De Klinker
Winschoten
20:00
Theater de Mythe
Goes

zaterdag 19 december 2015

20:15
Herman Finkers Koninklijke Schouwburg, Den Haag
1
20:15
Jandino Asporaat - Hoe dan ook Theater De Leest, Waalwijk
20:15
Theatergroep Oeloek - OpSchmùck De Schattelijn, Geertruidenberg
20:15
Fred Delfgaauw - In de wachtkamer van de liefde Stadstheater de Bond, Oldenzaal
20:15
Huub Stapel - MV² Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
20:15
Speelman & Speelman - Lach het weg Theater 't Voorhuys, Emmeloord
20:30
Carolien Borgers - Zeker Weten De Harmonie, Leeuwarden
20:30
Cameretten Finalistentournee C.C. Ons Gebouw, Bolsward
20:30
Arie Koomen / Edo Brunner - Pompen Theater de Kom, Nieuwegein
20:30
Leon van der Zanden - Supergewoon Het Veur Theater, Leidschendam
20:30
Herman in een bakje geitenkwark - 2 Theater de Bussel, Oosterhout
20:30
Niet Schieten! - Kusje erop Theater De Omval, Diemen
20:30
Silvester Zwaneveld - Regels zijn regels Posttheater, Arnhem
20:30
Peter Pannekoek - Zacht van Binnen Agora Theater Lelystad, Lelystad

zondag 20 december 2015

15:00
Kirsten van Teijn - Heilloos P3, Purmerend
15:00
Ida van Drill / Michiel Schreuders - Joris en de Draak Theater ’t Mozaïek, Wijchen
15:30
Paul van Vliet - Alleen op zondag Koninklijke Schouwburg, Den Haag
Vincent Bijlo Bimhuis, Amsterdam

maandag 21 december 2015

20:30
Sjaak Bral - Vaarwel 2015 Agora Theater Lelystad, Lelystad

dinsdag 22 december 2015

Dolf Jansen - Hardverwarmend Theater De Veste, Delft
15:00
Ida van Drill / Michiel Schreuders - Joris en de Draak Cultura, Ede
20:15
Jon van Eerd - Harrie Babba Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk

woensdag 23 december 2015

15:00
Ida van Drill / Michiel Schreuders - Joris en de Draak Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
20:15
Jon van Eerd - Harrie Babba Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:15
Dolf Jansen - Hardverwarmend (Oudejaars 2015) Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:30
Sjaak Bral - Vaarwel 2015 Chassé Theater, Breda

zaterdag 26 december 2015

Dolf Jansen - Hardverwarmend De Kleine Komedie, Amsterdam
15:00
Jon van Eerd - Harrie Babba Isala Theater, Capelle aan den IJssel
20:15
Sjaak Bral - Vaarwel 2015 Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk

zondag 27 december 2015

Dolf Jansen - Hardverwarmend De Kleine Komedie, Amsterdam
15:00
Jon van Eerd - Harrie Babba Isala Theater, Capelle aan den IJssel
20:15
Sjaak Bral - Vaarwel 2015 Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
1

maandag 28 december 2015

20:00
Dolf Jansen - Hardverwarmend De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
Sjaak Bral - Vaarwel 2015 Diligentia, Den Haag
1

dinsdag 29 december 2015

Cameretten Finalistentournee Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Ida van Drill / Michiel Schreuders - Joris en de Draak C.C. Palethe, Overpelt
Dolf Jansen - Hardverwarmend De Kleine Komedie, Amsterdam
19:00
Sjaak Bral - Vaarwel 2015 Diligentia, Den Haag
20:00
Herman in een bakje geitenkwark - 2 Orpheus, Apeldoorn

woensdag 30 december 2015

Cameretten Finalistentournee Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Dolf Jansen - Hardverwarmend De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
Sjaak Bral - Vaarwel 2015 Diligentia, Den Haag

donderdag 31 december 2015

Dolf Jansen - Hardverwarmend De Kleine Komedie, Amsterdam
14:30
Sjaak Bral - Vaarwel 2015 Diligentia, Den Haag
1

zaterdag 02 januari 2016

Ton Kas - JABROER Chassé Theater, Breda

zondag 03 januari 2016

Vet Kindercabaret - Vetter dan VET Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
15:30
Paul van Vliet - Alleen op zondag Koninklijke Schouwburg, Den Haag

maandag 04 januari 2016

20:00
Najib Amhali Theater Bellevue, Amsterdam

dinsdag 05 januari 2016

Herman in een bakje geitenkwark - 2 Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:00
Bert Visscher - Zelden zoiets gezien Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
20:15
Tineke Schouten - Gewoon DOEN! Theater de Schalm, Veldhoven

woensdag 06 januari 2016

Ton Kas - JABROER Theater De Veste, Delft
1
Hans Liberg - Jazz & Comedy Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
Herman in een bakje geitenkwark - 2 Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Toneelgroep Het Volk - Het Volk in Dothan Agora Theater Lelystad, Lelystad
Bert Visscher - Zelden zoiets gezien Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
Ali B - Je Suis Ali TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:00
Barrage Orpheus, Apeldoorn
20:00
Arie Koomen / Edo Brunner - Pompen Schouwburg Venray, Venray
20:00
Silvester Zwaneveld - Regels zijn regels Theater De Lampegiet, Veenendaal
20:00
Jan De Wilde 30CC/Schouwburg, Leuven
20:15
Johan Goossens - Daglicht Theater de Schalm, Veldhoven
20:15
Jon van Eerd - Harrie Babba Het Musiater, Zevenaar

donderdag 07 januari 2016

Alex Roeka - Voort! Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Ton Kas - JABROER Theaterhotel Almelo, Almelo
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd Schouwburg Ogterop, Meppel
André Manuel - Het geval apart Theater Ins Blau, Leiden
Hans Liberg - Jazz & Comedy De Meenthe, Steenwijk
Toneelgroep Het Volk - Het Volk in Dothan Theater De Lampegiet, Veenendaal
Bert Visscher - Zelden zoiets gezien Spant!, Bussum
Mark van de Veerdonk - TOF Markant Uden, Uden
Nathalie Baartman - Louter Agora Theater Lelystad, Lelystad
Foto Najib Amhali - I Amhali
Najib Amhali - I Amhali Martiniplaza, Groningen
19:30
Silvester Zwaneveld - Regels zijn regels HAN Campustheater, Nijmegen
20:00
Theatergroep Oeloek - OpSchmùck M-Lab, Amsterdam
20:15
Barrage Schouwburg Cuijk, Cuijk
20:15
Carolien Borgers - Zeker Weten Posthuis Theater, Heerenveen
20:15
René van Meurs - Even Goede Vrienden Theater Zuidplein, Rotterdam
20:15
Johan Goossens - Daglicht Theater De Lievekamp, Oss
20:15
Veldhuis & Kemper - Of de gladiolen (reprise) Stadstheater Arnhem, Arnhem
20:15
Jon van Eerd - Harrie Babba Theater De Veste, Delft
20:15
Huub Stapel - MV² Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
20:15
Herman in een bakje geitenkwark - 2 Theater Hof 88, Almelo
20:30
Niet Schieten! - Kusje erop Fulcotheater, IJsselstein
20:30
Pepijn Schoneveld - Morgen klaart het op Isala Theater, Capelle aan den IJssel

vrijdag 08 januari 2016

Alex Roeka - Voort! Agnietenhof, Tiel
Ton Kas - JABROER Theater De Storm, Winterswijk
Patrick Laureij - Dekking Hoog J.C. Pardoes, Hoogwoud
De Partizanen - De Partizanen De Kleine Komedie, Amsterdam
Cabarestafette Orpheus, Apeldoorn
Jacquelien de Savornin Lohman Theater Walhalla, Rotterdam
Comedy Kitchen Theater 't Voorhuys, Emmeloord
Kapsalon - Kapsalon de Comedy Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
Jasper van Kuijk - Onder de streep Theater De Winsinghhof, Roden
Toneelgroep Het Volk - Het Volk in Dothan Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Bert Visscher - Zelden zoiets gezien Spant!, Bussum
Mark van de Veerdonk - TOF C.C. Myllesweerd, Mill
Foto Najib Amhali - I Amhali
Najib Amhali - I Amhali Martiniplaza, Groningen
Katinka Polderman - Polderman tiert welig Cultuurhuis De Klinker, Winschoten
20:00
Barrage Theater de Mythe, Goes
Pagina -498