Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:00
Hof in Salland
Raalte
20:00
Hof in Salland
Raalte
20:00
Het Postkantoor
Bovenkarspel
20:00
Het Postkantoor
Bovenkarspel
20:00
Het Podium
Hoogeveen
20:00
Het Podium
Hoogeveen
20:00
Het Klooster
Woerden
20:00
Het Klooster
Woerden
20:00
Het Klooster
Woerden
20:00
Het Dorpshuis Oost-Knollendam
Oostknollendam
20:00
Het Dorpshuis Oost-Knollendam
Oostknollendam
20:00
Het Dorpshuis
Nigtevecht
20:00
Het Dorpshuis
Nigtevecht
20:00
Het Barghse Huus
s-Heerenberg
20:00
Gryphus
Vierlingsbeek
20:00
Gryphus
Vierlingsbeek
20:00
Gryphus
Vierlingsbeek
20:00
Fransche School Culemborg
Culemborg
20:00
Fransche School Culemborg
Culemborg
20:00
Fransche School Culemborg
Culemborg
20:00
Fidei et Arti
Oudenbosch
20:00
Evenementenhal Hardenberg
Hardenberg
20:00
Eek en Ruijgrok
Eindhoven
20:00
Eek en Ruijgrok
Eindhoven
20:00
ECI Cultuurfabriek
Roermond
20:00
DRU-Cultuurfabriek
Ulft
20:00
DRU-Cultuurfabriek
Ulft
20:00
DRU-Cultuurfabriek
Ulft
20:00
Diligentia
Den Haag
20:00
Diligentia
Den Haag
20:00
Diligentia
Den Haag
20:00
Diligentia
Den Haag
Deventer Schouwburg
Deventer
De Zwaan
Uitgeest
20:00
De Weijer
Boxmeer
20:00
De Weijer
Boxmeer
20:00
De Warande
Turnhout
20:00
De Warande
Turnhout
20:00
De Warande
Turnhout
20:00
De Spieghel
Groningen
20:00
De Spieghel
Groningen
20:00
De Spieghel
Groningen
20:00
De Spieghel
Groningen
20:00
De Smeltkroes
Maarheeze
20:00
De Schattelijn
Geertruidenberg
20:00
De Schattelijn
Geertruidenberg
20:00
De Reehorst
Ede
20:00
De Reehorst
Ede
20:00
De Noordgouw
Heerde
20:00
De Nieuwe Kolk
Assen
20:00
De Nieuwe Kolk
Assen
20:00
De Nieuwe Kolk
Assen
20:15
De Molenberg
Delfzijl
20:00
De Meiboom
Krabbendijke
De Meerpaal
Dronten
20:00
De Meenthe
Steenwijk
20:00
De Meenthe
Steenwijk
20:00
De Maaspoort
Venlo
20:00
De Maaspoort
Venlo
20:00
De Maaspoort
Venlo
20:00
De Klomp Ovezande
Ovezande
20:00
De Kattendans
Bergeijk
De Harmonie
Leeuwarden
20:00
De Engelenburcht
's-Hertogenbosch
20:00
De Dialoog
Ermelo
20:00
De Cammeleur
Dongen
20:00
De Brink
Obdam
20:00
De Brink
Leunen
20:00
Cultuurcentrum GO
Leerdam
20:00
Crown theater
Aalsmeer
20:00
Cpunt Theater
Hoofddorp
Cpunt Theater
Hoofddorp
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
Catharinakapel
Harderwijk
20:30
C.C. Zundert
Zundert
C.C. Zundert
Zundert
20:00
C.C. Strombeek
Grimbergen
20:00
C.C. Onderling Genoegen
Duiven
20:00
C.C. Martien van Doorne
Deurne
20:00
C.C. Martien van Doorne
Deurne
20:00
C.C. Martien van Doorne
Deurne
20:00
C.C. Martien van Doorne
Deurne
20:00
C.C. Leopoldsburg
Leopoldsburg
20:00
C.C. Hasselt
Hasselt
20:00
C.C. Evergem
Evergem
20:00
C.C. De Werf
Aalst
20:00
C.C. De Schakel
Waregem
20:00
C.C. De Kinkel
Bemmel
20:00
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
20:00
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
20:00
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
20:00
C.C. Achterolmen
Maaseik
20:00
C.C. Achterolmen
Maaseik
20:00
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
20:00
Burgerweeshuis
Deventer
20:00
BREStheater
Brielle
20:00
Bon theater
Medemblik
20:00
Boelies Pub
Winschoten
20:00
BaronTheater
Opende
20:00
Arenberg Schouwburg
Antwerpen
vrijdag 30 november 2012
20:00
Dolf Jansen
Hof in Salland, Raalte
20:00
Diederik van Vleuten
Hof in Salland, Raalte
20:00
Emilio Guzman
Het Postkantoor, Bovenkarspel
20:00
Stefan Pop
Het Postkantoor, Bovenkarspel
20:00
De Hyena's
Het Podium, Hoogeveen
20:00
De Hyena's
Het Podium, Hoogeveen
20:00
Jochen Otten
Het Klooster, Woerden
20:00
Jeroen Leenders
Het Klooster, Woerden
20:00
Eric Koller
Het Klooster, Woerden
20:00
Eric Koller
Het Dorpshuis Oost-Knollendam, Oostknollendam
20:00
Emilio Guzman
Het Dorpshuis Oost-Knollendam, Oostknollendam
20:00
Thomas van Luyn
Het Dorpshuis, Nigtevecht
20:00
De Partizanen - Een Komische Verfrissing
Het Dorpshuis, Nigtevecht
20:00
Emilio Guzman
Het Barghse Huus, s-Heerenberg
20:00
Jochen Otten
Gryphus, Vierlingsbeek
20:00
Jeroen Leenders
Gryphus, Vierlingsbeek
20:00
Eric Koller
Gryphus, Vierlingsbeek
20:00
Jeroen Leenders
Fransche School Culemborg, Culemborg
20:00
Thomas van Luyn
Fransche School Culemborg, Culemborg
20:00
Martijn Koning
Fransche School Culemborg, Culemborg
20:00
Jeroen Leenders
Fidei et Arti, Oudenbosch
20:00
Jeroen Leenders
Evenementenhal Hardenberg, Hardenberg
20:00
Ton Kas
Eek en Ruijgrok, Eindhoven
20:00
Kamagurka - Sprook
Eek en Ruijgrok, Eindhoven
20:00
Emilio Guzman
ECI Cultuurfabriek, Roermond
20:00
Jochen Otten
DRU-Cultuurfabriek, Ulft
20:00
Marco Roelofs - Kaal
DRU-Cultuurfabriek, Ulft
20:00
Emilio Guzman
DRU-Cultuurfabriek, Ulft
20:00
Eric Koller
Diligentia, Den Haag
20:00
The Umbilical Brothers
Diligentia, Den Haag
20:00
Emilio Guzman
Diligentia, Den Haag
20:00
Jochen Otten
Diligentia, Den Haag
Jetty Mathurin - ConsulTAANTE
Deventer Schouwburg, Deventer
Johan Goossens - Leer mij de mensen kennen
De Zwaan, Uitgeest
20:00
Jeroen Leenders
De Weijer, Boxmeer
20:00
Amsterdams Kleinkunst Festival
De Weijer, Boxmeer
20:00
Piepschuim
De Warande, Turnhout
20:00
The Umbilical Brothers
De Warande, Turnhout
20:00
Micha Wertheim
De Warande, Turnhout
20:00
De Hyena's
De Spieghel, Groningen
20:00
De Hyena's
De Spieghel, Groningen
20:00
De Hyena's
De Spieghel, Groningen
20:00
De Hyena's
De Spieghel, Groningen
20:00
Jeroen Leenders
De Smeltkroes, Maarheeze
20:00
Jochen Otten
De Schattelijn, Geertruidenberg
20:00
Emilio Guzman
De Schattelijn, Geertruidenberg
20:00
Eric Koller
De Reehorst, Ede
20:00
De Hyena's
De Reehorst, Ede
20:00
Emilio Guzman
De Noordgouw, Heerde
20:00
Jeroen Leenders
De Nieuwe Kolk, Assen
20:00
Amsterdams Kleinkunst Festival
De Nieuwe Kolk, Assen
20:00
Emilio Guzman
De Nieuwe Kolk, Assen
20:15
Marjolijn van Kooten - Wanneer wordt het leuk?
De Molenberg, Delfzijl
20:00
Emilio Guzman
De Meiboom, Krabbendijke
Anne Jan Toonstra - Murw t.o.
De Meerpaal, Dronten
20:00
Lenette van Dongen
De Meenthe, Steenwijk
20:00
Lebbis
De Meenthe, Steenwijk
20:00
Jeroen Leenders
De Maaspoort, Venlo
20:00
Eric Koller
De Maaspoort, Venlo
20:00
Eric Koller
De Maaspoort, Venlo
20:00
Amsterdams Kleinkunst Festival
De Klomp Ovezande, Ovezande
20:00
Piepschuim
De Kattendans, Bergeijk
Dara Faïzi - Gevaarlijke gedachten
De Harmonie, Leeuwarden
20:00
De Hyena's
De Engelenburcht, 's-Hertogenbosch
20:00
Eric Koller
De Dialoog, Ermelo
20:00
Jeroen Leenders
De Cammeleur, Dongen
20:00
Piepschuim
De Brink, Obdam
20:00
Piepschuim
De Brink, Leunen
20:00
Anne Jan Toonstra
Cultuurcentrum GO, Leerdam
20:00
Eric Koller
Crown theater, Aalsmeer
20:00
Alex Klaasen
Cpunt Theater, Hoofddorp
Daniël Arends - De zachte heelmeester
Cpunt Theater, Hoofddorp
Onno Innemee - Het is hier een gekkenhuis!
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
Alkemade en Bloemen - Je moet niet alles geloven w
Catharinakapel, Harderwijk
20:30
Max van den Burg - Schlemiel
C.C. Zundert, Zundert
Max van den Burg - Schlemiel
C.C. Zundert, Zundert
20:00
Eric Koller
C.C. Strombeek, Grimbergen
20:00
Eric Koller
C.C. Onderling Genoegen, Duiven
20:00
Jochen Otten
C.C. Martien van Doorne, Deurne
20:00
Eric Koller
C.C. Martien van Doorne, Deurne
20:00
Marco Roelofs - Kaal
C.C. Martien van Doorne, Deurne
20:00
Emilio Guzman
C.C. Martien van Doorne, Deurne
20:00
Eric Koller
C.C. Leopoldsburg, Leopoldsburg
20:00
Micha Wertheim
C.C. Hasselt, Hasselt
20:00
Eric Koller
C.C. Evergem, Evergem
20:00
Marco Roelofs - Kaal
C.C. De Werf, Aalst
20:00
Eric Koller
C.C. De Schakel, Waregem
20:00
Jeroen Leenders
C.C. De Kinkel, Bemmel
20:00
Jochen Otten
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
20:00
Marco Roelofs - Kaal
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
20:00
Emilio Guzman
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
20:00
Jochen Otten
C.C. Achterolmen, Maaseik
20:00
Emilio Guzman
C.C. Achterolmen, Maaseik
20:00
Emilio Guzman
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
20:00
Marco Roelofs - Kaal
Burgerweeshuis, Deventer
20:00
Emilio Guzman
BREStheater, Brielle
20:00
Thomas van Luyn
Bon theater, Medemblik
20:00
Anne Jan Toonstra
Boelies Pub, Winschoten
20:00
Margriet Bolding
BaronTheater, Opende
20:00
Micha Wertheim
Arenberg Schouwburg, Antwerpen