CABARETINFO CABARETAGENDA

Gratis Uitverkocht Leden die gaan Leden die willen
Zoeken in Cabaretagenda
 
reset
Pagina -4
DATUM
NAAM
PODIUM
PLAATS
INFO
do 31 okt
Theater 't Voorhuys
Emmeloord
Het Klooster
Woerden
Theater de Blauwe Kei
Veghel
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
De Kleine Komedie
Amsterdam
De Harmonie
Leeuwarden
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Chassé Theater
Breda
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:00
De Meenthe
Steenwijk
20:00
Scheldetheater
Terneuzen
20:00
Theater De Tuin
Leusden
20:00
Schaffelaartheater
Barneveld
20:15
Meervaart
Amsterdam
20:15
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
20:15
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
20:15
Theater De Leest
Waalwijk
20:15
Theater De Boerderij
Huizen
20:15
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
20:15
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
20:15
Theater aan de Schie
Schiedam
20:15
Theater Aan de Slinger
Houten
20:15
Theater Sneek
Sneek
20:15
Theater Idea
Soest
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:30
ATLAS Theater
Emmen
20:30
Kennemer Theater
Beverwijk
20:30
Theater Bellevue
Amsterdam
20:30
Comedy Club Haug
Rotterdam
20:30
Theater de Kom
Nieuwegein
vr 01 nov
Schouwburg Ogterop
Meppel
van Beresteyn
Veendam
Fulcotheater
IJsselstein
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
00:00
C.C. Den Durpsherd
Berlicum
00:00
De Dialoog
Ermelo
00:00
De Zwaan
Uitgeest
00:00
Theater PePijn
Den Haag
00:00
Het Klooster
Woerden
00:00
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
00:00
Theater De Verwachting
Ritthem
Theater De Leest
Waalwijk
BREStheater
Brielle
Schouwburg de Meerse
Hoofddorp
Theater Orpheus
Apeldoorn
Kennemer Theater
Beverwijk
Theater Ludens
Voorburg
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
Posttheater
Arnhem
De Kleine Komedie
Amsterdam
Chassé Theater
Breda
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:00
De Oosterpoort
Groningen
20:00
De Molenberg
Delfzijl
20:00
Kulturhus Holten
Holten
20:15
Theater de Bussel
Oosterhout
20:15
Schouwburg Cuijk
Cuijk
20:15
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
20:15
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:15
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
1
20:15
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
20:15
Theater de Speeldoos
Baarn
20:15
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:30
Goudse Schouwburg
Gouda
20:30
Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
20:30
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:30
Theater De Omval
Diemen
20:30
Theater De Storm
Winterswijk
20:30
Zaantheater
Zaandam
20:30
Klif 12
Den Hoorn
20:30
Theater de Kaasfabriek
Wormer
20:30
Comedy Club Haug
Rotterdam
za 02 nov
Theater Sneek
Sneek
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
00:00
C.C. De Pas
Heesch
00:00
Theater Hof 88
Almelo
00:00
Theater Bouwkunde
Deventer
00:00
Diligentia
Den Haag
00:00
Flint
Amersfoort
00:00
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
Theater de Blauwe Kei
Veghel
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Theater 't Onderdak
Sassenheim
Schouwburg Venray
Venray
Posttheater
Arnhem
De Kleine Komedie
Amsterdam
Concertgebouw De Vereeniging
Nijmegen
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Schouwburg Venray
Venray
Chassé Theater
Breda
20:00
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
20:00
Wilminktheater
Enschede
20:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:00
DiamantTheater
Den Haag
20:00
Het Postkantoor
Bovenkarspel

donderdag 31 oktober 2019

Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij Theater 't Voorhuys, Emmeloord
Lebbis - De Ervaring Het Klooster, Woerden
Lenette van Dongen - Paradijskleier Theater de Blauwe Kei, Veghel
Martijn Koning - Oudejaarsconference 2019 C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
Micha Wertheim - Voor Alle Duidelijkheid De Kleine Komedie, Amsterdam
Best of... Ton Kas De Harmonie, Leeuwarden
Huub Stapel - Het Huwelijk Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Najib Amhali - Waar was ik? Chassé Theater, Breda
20:00
Peter Pannekoek - Later was alles beter Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:00
Urbanus De Meenthe, Steenwijk
20:00
Arie en Silvester - WIE?! Scheldetheater, Terneuzen
20:00
Sjaak Bral - Vaarwel 2019 Theater De Tuin, Leusden
20:00
Alex Klaasen - Showponies 2: De Alex Klaasen Revue Schaffelaartheater, Barneveld
20:15
Patrick Laureij Meervaart, Amsterdam
20:15
Bill Bailey Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
20:15
Cabarestafette Theater Het Kruispunt, Barendrecht
20:15
Fred van Leer - Leer van Fred Live Theater De Leest, Waalwijk
20:15
Meiden van LOS - Lusten en Lasten Theater De Boerderij, Huizen
20:15
Guido Spek - Gelooft niet álles wat op internet staat Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
20:15
Tineke Schouten - Hightlights De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
20:15
Andries Tunru - Vlees, vis, wal en schip Theater aan de Schie, Schiedam
20:15
Anouk Maas / Tanja Jess / Vicotria Koblenko - Mijn man begrijpt me nie Theater Aan de Slinger, Houten
20:15
Plien & Bianca - En nu dan? Theater Sneek, Sneek
20:15
Viggo Waas - De meestervoorspeller Theater Idea, Soest
20:30
Ronald Snijders (cabaretier) Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:30
Enge Buren - BASTA! ATLAS Theater, Emmen
20:30
Hehobros Kennemer Theater, Beverwijk
20:30
Yentl en de Boer - Lacrimosa Theater Bellevue, Amsterdam
20:30
Best of Stand-Up (NL) Comedy Club Haug, Rotterdam
20:30
Zoutmus - Kuikens van beton Theater de Kom, Nieuwegein

vrijdag 01 november 2019

Pieter Derks - Voor wat het waard is Schouwburg Ogterop, Meppel
Henry van Loon - Onze Henry van Beresteyn, Veendam
Sara Kroos - Verte Fulcotheater, IJsselstein
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
00:00
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over? C.C. Den Durpsherd, Berlicum
00:00
René van Meurs - Hunkert De Dialoog, Ermelo
00:00
Kirsten van Teijn - NOBEL De Zwaan, Uitgeest
00:00
Amsterdams Kleinkunst Festival - Halve Finalistentournee Theater PePijn, Den Haag
00:00
Jeroen van Merwijk - Was volgend jaar maar vast voorbij Het Klooster, Woerden
00:00
Jan Beuving - Rotatie Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
00:00
Dorine Wiersma & Mylou Frencken - Waagstukken Theater De Verwachting, Ritthem
André Manuel - DREEJKLEZOEW Theater De Leest, Waalwijk
De Patrizanen - Het leven an sich BREStheater, Brielle
Dolf Jansen - Oudejaars 2019 Schouwburg de Meerse, Hoofddorp
Erik van Muiswinkel - Buigt allen mee voor Drs. P Theater Orpheus, Apeldoorn
Kasper van der Laan - 1 Kilo Kennemer Theater, Beverwijk
Lebbis - De Ervaring Theater Ludens, Voorburg
Lenette van Dongen - Paradijskleier Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
Martijn Koning - Oudejaarsconference 2019 Posttheater, Arnhem
Micha Wertheim - Voor Alle Duidelijkheid De Kleine Komedie, Amsterdam
Najib Amhali - Waar was ik? Chassé Theater, Breda
Zoutmus - Kuikens van beton Theater de Purmaryn, Purmerend
20:00
Peter Pannekoek - Later was alles beter Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:00
Bill Bailey De Oosterpoort, Groningen
20:00
Anuar - EERLIJK De Molenberg, Delfzijl
20:00
Sjaak Bral - Vaarwel 2019 Kulturhus Holten, Holten
20:15
Fred van Leer - Leer van Fred Live Theater de Bussel, Oosterhout
20:15
Nienke Plas - Van de hak op de tak Schouwburg Cuijk, Cuijk
20:15
Pepijn Gunneweg - The Great Wonder (try-out) De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
20:15
Alex Klaasen - Showponies 2: De Alex Klaasen Revue TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:15
Haenen brengt Vreugde - Een andere kijk op dezelfde werkelijkheid Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
1
20:15
Huub Stapel - Het Huwelijk Theater Het Kruispunt, Barendrecht
20:15
Anouk Maas / Tanja Jess / Vicotria Koblenko - Mijn man begrijpt me nie Theater de Speeldoos, Baarn
20:15
Tis hier geen hotel - Ellen Dikker, Dianne Liesker en Hanneke Drenth Stadstheater de Bond, Oldenzaal
20:30
Fabian Franciscus - Vlafeest Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:30
Arnout Van den Bossche - Burn-out voor Beginners Goudse Schouwburg, Gouda
20:30
Clifton Braam - Alles kan, niks moet Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
20:30
Piepschuim - Grote Woorden - korte metten Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:30
Guido Spek - Gelooft niet álles wat op internet staat Theater De Omval, Diemen
20:30
Enge Buren - BASTA! Theater De Storm, Winterswijk
20:30
Hehobros Zaantheater, Zaandam
20:30
Niet Schieten! - 25 jaar Lust en Leed Klif 12, Den Hoorn
20:30
Viggo Waas - De meestervoorspeller Theater de Kaasfabriek , Wormer
20:30
Best of Stand-Up Comedy Club Haug, Rotterdam

zaterdag 02 november 2019

Henry van Loon - Onze Henry Theater Sneek, Sneek
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
00:00
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over? C.C. De Pas, Heesch
00:00
René van Meurs - Hunkert Theater Hof 88, Almelo
00:00
Kasper van Kooten - Speeltijd Theater Bouwkunde, Deventer
00:00
Kirsten van Teijn - NOBEL Diligentia, Den Haag
00:00
Jan Beuving - Rotatie Flint, Amersfoort
00:00
Karin Bruers - Love is Wonderful! C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
André Manuel - DREEJKLEZOEW Theater de Blauwe Kei, Veghel
Daniël Arends - Meer van hetzelfde (deel 1) Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
De Patrizanen - Het leven an sich KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
Dolf Jansen - Oudejaars 2019 Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij Theater 't Onderdak, Sassenheim
Lenette van Dongen - Paradijskleier Schouwburg Venray, Venray
Martijn Koning - Oudejaarsconference 2019 Posttheater, Arnhem
Micha Wertheim - Voor Alle Duidelijkheid De Kleine Komedie, Amsterdam
Best of... Ton Kas Concertgebouw De Vereeniging, Nijmegen
Erik van Muiswinkel - Buigt allen mee voor Drs. P Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Milo Berlijn - Mens erger je niet! Schouwburg Venray, Venray
Najib Amhali - Waar was ik? Chassé Theater, Breda
20:00
Peter Pannekoek - Later was alles beter TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
20:00
Soundos Schouwburg Hengelo, Hengelo
20:00
Urbanus Wilminktheater, Enschede
20:00
Nienke Plas - Van de hak op de tak Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:00
Sjaak Bral - Vaarwel 2019 DiamantTheater, Den Haag
20:00
Haenen brengt Vreugde - Een andere kijk op dezelfde werkelijkheid Het Postkantoor, Bovenkarspel
Pagina -4