CABARETINFO CABARETAGENDA

Gratis Uitverkocht Leden die gaan Leden die willen
Zoeken in Cabaretagenda
 
reset
Pagina -4
DATUM
NAAM
PODIUM
PLAATS
INFO
wo 22 mei
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
DeLaMar
Amsterdam
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Zaantheater
Zaandam
Parktheater
Eindhoven
Schouwburg Venray
Venray
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
S.C.C. De Enck
Oirschot
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Theater de Hofnar
Valkenswaard
De Kleine Komedie
Amsterdam
De Nieuwe Kolk
Assen
Stadsschouwburg Sittard-Geleen
Sittard
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
Theater de Purmaryn
Purmerend
Theater aan de Schie
Schiedam
Theater Bellevue
Amsterdam
20:00
Theaters Tilburg
Tilburg
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
20:15
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
do 23 mei
Goudse Schouwburg
Gouda
DeLaMar
Amsterdam
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Schouwburg Ogterop
Meppel
Theater de Purmaryn
Purmerend
Theater De Lampegiet
Veenendaal
Theater Orpheus
Apeldoorn
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Theater Hof 88
Almelo
Theaters Tilburg
Tilburg
Schouwburg de Lawei
Drachten
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
De Kleine Komedie
Amsterdam
Theater 't Speelhuis
Helmond
Parktheater
Eindhoven
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Wilminktheater
Enschede
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Theater De Willem
Papendrecht
00:00
Schouwburg Cuijk
Cuijk
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Chassé Theater
Breda
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
Schouwburg Odeon
Zwolle
Theater Walhalla
Rotterdam
Theater Bellevue
Amsterdam
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:15
MFC Kloosterhof
Hoogerheide
20:30
Neushoorn
Leeuwarden
20:30
Zaantheater
Zaandam
20:30
Comedy Club Haug
Rotterdam
vr 24 mei
DeLaMar
Amsterdam
Junushoff Theater
Wageningen
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
De Maaspoort
Venlo
Schouwburg Ogterop
Meppel
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
Theater Zuidplein
Rotterdam
Theater Orpheus
Apeldoorn
1
ATLAS Theater
Emmen
Theater De Veste
Delft
De Oosterpoort
Groningen
Parktheater
Eindhoven
Theater Zuidplein
Rotterdam
1
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Theater de Blauwe Kei
Veghel
Theater aan de Schie
Schiedam
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Theater De Verwachting
Ritthem
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Posttheater
Arnhem
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Theater PePijn
Den Haag
Theater Bellevue
Amsterdam
18:00
Palais des Beaux-Arts de Charleroi
Charleroi
20:00
Theaters Tilburg
Tilburg
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
20:15
Ledeltheater
Oostburg
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
Meervaart
Amsterdam
20:30
Meervaart
Amsterdam
20:30
Het Veur Theater
Leidschendam
za 25 mei
DeLaMar
Amsterdam
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
Flint
Amersfoort
Kulturhus Holten
Holten
Munttheater
Weert

woensdag 22 mei 2019

Pieter Derks - Voor wat het waard is Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Peter Pannekoek - Later was alles beter DeLaMar, Amsterdam
Arjen Lubach - Arjen Lubach LIVE Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Eva Crutzen - Opslaan Als (reprise) Zaantheater, Zaandam
Daniël Arends - Meer van hetzelfde Parktheater, Eindhoven
De Partizanen - Het leven an sich Schouwburg Venray, Venray
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe Koninklijke Schouwburg, Den Haag
Karin Bloemen - Souvenirs S.C.C. De Enck, Oirschot
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Martijn Koning - Koning van de dieren Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Alex Ploeg Ultimatum Theater de Hofnar, Valkenswaard
Lenette van Dongen - Paradijskleier De Kleine Komedie, Amsterdam
Louise Korthals - Alles is er De Nieuwe Kolk, Assen
Rayen Panday - Fenomeen Stadsschouwburg Sittard-Geleen, Sittard
Patrick Laureij Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Richard Groenendijk - Om Alles! Oude Luxor Theater, Rotterdam
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Voorlopig voor Altijd Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
Thomas Acda - Motel Theater de Purmaryn, Purmerend
Jasper van der Veen / Gavin Reijnders / Senne Guns - Leids Cabaret Fes Theater aan de Schie, Schiedam
Stefano Keizers - Sorry Baby Theater Bellevue, Amsterdam
20:00
Roué Verveer Theaters Tilburg, Tilburg
20:00
Jochem Myjer - Adem in, adem uit Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:00
Henry van Loon - Onze Henry Goudse Schouwburg, Gouda
20:15
Guido Weijers - Masterclass Geluk Kunstmin Schouwburg, Dordrecht

donderdag 23 mei 2019

Youp van 't Hek - Met de kennis van nu Goudse Schouwburg, Gouda
Peter Pannekoek - Later was alles beter DeLaMar, Amsterdam
Arjen Lubach - Arjen Lubach LIVE Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Eva Crutzen - Opslaan Als (reprise) Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Daniël Arends - Meer van hetzelfde Schouwburg Amphion, Doetinchem
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe Schouwburg Ogterop, Meppel
Javier Guzman - Guzmán Theater de Purmaryn, Purmerend
Karin Bloemen - Souvenirs Theater De Lampegiet, Veenendaal
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor alle duidelijkheid Theater Orpheus, Apeldoorn
Martijn Koning - Koning van de dieren Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Alex Ploeg Ultimatum Theater Hof 88, Almelo
ANNE & LISA - Weltschmerz Theaters Tilburg, Tilburg
Arie & Silvester - Wie?! Schouwburg de Lawei, Drachten
Rundfunk - Wachstumsschmerzen KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
Lenette van Dongen - Paradijskleier De Kleine Komedie, Amsterdam
Louise Korthals - Alles is er Theater 't Speelhuis, Helmond
Claudia de Breij - Nu Parktheater, Eindhoven
Patrick Laureij Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Jandino Asporaat - Judeska in de tbs-kliniek Wilminktheater, Enschede
Richard Groenendijk - Om Alles! Oude Luxor Theater, Rotterdam
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Voorlopig voor Altijd Theater De Willem, Papendrecht
00:00
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over? Schouwburg Cuijk, Cuijk
Roué Verveer - Heppie de Peppie Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Peter Heerschop - De Minister van Enthousiasme Chassé Theater, Breda
Dolf Jansen - Bijna C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
Jasper van der Veen / Gavin Reijnders / Senne Guns - Leids Cabaret Fes Schouwburg Odeon, Zwolle
Pieter Jouke / Ronald Snijders - De Staat van verwarring Theater Walhalla, Rotterdam
Stefano Keizers - Sorry Baby Theater Bellevue, Amsterdam
Theo Maassen - Situatie Gewijzigd Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:00
Jochem Myjer - Adem in, adem uit Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:00
Patrick Nederkoorn - Ik betreur de ophef Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:15
Guido Weijers - Masterclass Geluk MFC Kloosterhof, Hoogerheide
20:30
Uit de Hoge Hoed: Improv Comedy Neushoorn, Leeuwarden
20:30
Henry van Loon - Onze Henry Zaantheater, Zaandam
20:30
Jamali Maddix Comedy Club Haug, Rotterdam

vrijdag 24 mei 2019

Peter Pannekoek - Later was alles beter DeLaMar, Amsterdam
Arjen Lubach - Arjen Lubach LIVE Junushoff Theater, Wageningen
Eva Crutzen - Opslaan Als (reprise) Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Daniël Arends - Meer van hetzelfde Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
De Partizanen - Het leven an sich TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Emilio Guzman - Kom dan! De Maaspoort, Venlo
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe Schouwburg Ogterop, Meppel
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor alle duidelijkheid Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Martijn Koning - Koning van de dieren Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
ANNE & LISA - Weltschmerz Theater Zuidplein, Rotterdam
Foto Arie & Silvester - Wie?!
Arie & Silvester - Wie?! Theater Orpheus, Apeldoorn
1
Rundfunk - Wachstumsschmerzen ATLAS Theater, Emmen
Lenette van Dongen - Paradijskleier Theater De Veste, Delft
Louise Korthals - Alles is er De Oosterpoort, Groningen
Claudia de Breij - Nu Parktheater, Eindhoven
Foto Patrick Laureij
Patrick Laureij Theater Zuidplein, Rotterdam
1
Patrick Nederkoorn - Ik betreur de ophef Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Richard Groenendijk - Om Alles! Oude Luxor Theater, Rotterdam
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Voorlopig voor Altijd Theater de Blauwe Kei, Veghel
Peter Heerschop - De Minister van Enthousiasme Theater aan de Schie, Schiedam
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Thomas Smith - De jaren van verstand Theater De Verwachting, Ritthem
Kommil Foo - Oogst Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Thijs van de Meeberg - Kom nou maar gewoon Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Dolf Jansen - Bijna Posttheater, Arnhem
Jasper van der Veen / Gavin Reijnders / Senne Guns - Leids Cabaret Fes Schouwburg Hengelo, Hengelo
Pieter Jouke / Ronald Snijders - De Staat van verwarring Theater PePijn, Den Haag
Stefano Keizers - Sorry Baby Theater Bellevue, Amsterdam
18:00
Jean-Marie Bigard Palais des Beaux-Arts de Charleroi, Charleroi
20:00
Jandino Asporaat - Judeska in de TBS-kliniek Theaters Tilburg, Tilburg
20:00
Finalistentour 2019 - BNNVARA Leids Cabaret Festival Schouwburg Hengelo, Hengelo
20:15
Guido Weijers - Masterclass Geluk Ledeltheater, Oostburg
20:15
Orkater - 237 redenen om door te gaan De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
Roué Verveer - Heppie de peppie (reprise) Meervaart, Amsterdam
20:30
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij Meervaart, Amsterdam
20:30
Renate Reijnders - Het Liefdescollege Het Veur Theater, Leidschendam

zaterdag 25 mei 2019

Peter Pannekoek - Later was alles beter DeLaMar, Amsterdam
Arjen Lubach - Arjen Lubach LIVE Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
De Partizanen - Het leven an sich Flint, Amersfoort
Javier Guzman - Guzmán Kulturhus Holten, Holten
Karin Bloemen - Souvenirs Munttheater, Weert
Pagina -4