CABARETINFO CABARETAGENDA

Gratis Uitverkocht Leden die gaan Leden die willen
Zoeken in Cabaretagenda
 
reset
Pagina -49
DATUM
NAAM
PODIUM
PLAATS
INFO
za 04 apr
De Mattelier
Groenlo
Posttheater
Arnhem
Het Dorpshuis
Nigtevecht
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
Theater 't Speelhuis
Helmond
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
Schouwburg Het Park
Hoorn
Theater De Molen
Beuningen
De Velinx
Tongeren
C-Mine
Genk
Parktheater
Eindhoven
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Theater de Stoomfabriek
Dalfsen
Schouwburg Venray
Venray
Theater de Stoep
Spijkenisse
C.C. Myllesweerd
Mill
Theater RhederArt
Dieren
Theater Berkelland
Eibergen
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
Theaterhotel Almelo
Almelo
Theater De Veste
Delft
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
De Maaspoort
Venlo
Theater de Schuur
Zevenbergen
Theater Gooiland
Hilversum
Theater Concordia
Haastrecht
Theater De Klinker
Winschoten
Theater De Boerderij
Huizen
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Theater de Bussel
Oosterhout
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
De Kleine Komedie
Amsterdam
De Molenberg
Delfzijl
Theater Ludens
Voorburg
Theater de Schalm
Veldhoven
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Kennemer Theater
Beverwijk
C.C. Hillegom
Hillegom
Theater de Purmaryn
Purmerend
Theater De Omval
Diemen
zo 05 apr
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
Comedy Club Haug
Rotterdam
Boom Chicago
Amsterdam
AFAS Live
Amsterdam
Flint
Amersfoort
Vorst Nationaal
Brussel
Toomler Theater
Amsterdam
ma 06 apr
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Oude Luxor Theater
Rotterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Goudse Schouwburg
Gouda
Boom Chicago
Amsterdam
Toomler Theater
Amsterdam
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
di 07 apr
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Theater de Kom
Nieuwegein
Fulcotheater
IJsselstein
De Kleine Komedie
Amsterdam
Munttheater
Weert
Theater Aan de Slinger
Houten
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Koningshof
Maassluis
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Theater De Veste
Delft
Leidse Schouwburg
Leiden
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Theater de Griffioen
Amstelveen
Parktheater
Eindhoven
wo 08 apr
Theaters Tilburg
Tilburg
Theater de Kom
Nieuwegein
Flint
Amersfoort
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Theater De Leest
Waalwijk
De Meenthe
Steenwijk
Leidse Schouwburg
Leiden
NTGent
Gent
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Theater Geert Teis
Stadskanaal
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Junushoff Theater
Wageningen
Theater de Stoep
Spijkenisse
Theaterhotel Almelo
Almelo
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Goudse Schouwburg
Gouda
Schouwburg Lochem
Lochem
Wilminktheater
Enschede
DeLaMar
Amsterdam
Theater De Lampegiet
Veenendaal
Zaantheater
Zaandam
Cultureel Centrum Heerde
Heerde
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
De Cammeleur
Dongen

zaterdag 04 april 2020

Enge Buren - BASTA! De Mattelier, Groenlo
Leids cabaret festival - Finalistentour 2020 Posttheater, Arnhem
Glodi Lugungu - Ze bedoelen het goed Het Dorpshuis, Nigtevecht
Kasper van der Laan - 1 Kilo Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
Lebbis - De Ervaring Theater 't Speelhuis, Helmond
Lenette van Dongen - Paradijskleier Oude Luxor Theater, Rotterdam
Martijn Koning - Koning van de toekomst Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
De Fransse Eijkel - Subtropique Schouwburg Het Park, Hoorn
Spruijt & Opperman - Heimweeën Theater De Molen, Beuningen
Javier Guzman - Guzmán De Velinx, Tongeren
Bart Cannaerts - We moeten nog eens afspreken C-Mine, Genk
Kommil Foo - Oogst Parktheater, Eindhoven
Pieter Derks - Voor wat het waard is TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Debby Petter - De liefde voorbij Theater de Stoomfabriek, Dalfsen
Claudia de Breij - NU Schouwburg Venray, Venray
Nina De La Parra - Gods wegen Theater de Stoep, Spijkenisse
Arnout Van den Bossche - Burn-out voor Beginners C.C. Myllesweerd, Mill
Meiden van LOS - Lusten en Lasten Theater RhederArt, Dieren
Hans Kazàn / Steven Kazàn Theater Berkelland, Eibergen
Alex Klaasen - Showponies 2: De Alex Klaasen Revue Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
Jon van Eerd - Herrie in de Keuken Theaterhotel Almelo, Almelo
Pieter Derks Theater De Veste, Delft
Daniël Arends - Meer van hetzelfde (deel 1) Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Maartje & Kine De Maaspoort, Venlo
Fabian Franciscus - Kleine Wereld Theater de Schuur, Zevenbergen
Fred van Leer - Leer van Fred Live Theater Gooiland, Hilversum
Guido Weijers - Masterclass Geluk Theater Concordia, Haastrecht
Ali B - Koorts Theater De Klinker, Winschoten
Eva Crutzen - Try Out Theater De Boerderij, Huizen
Haenen brengt Vreugde - Een andere kijk op dezelfde werkelijkheid Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Rundfunk - Todesangstschrei Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
The Silent Comedy Theater de Bussel, Oosterhout
Stefano Keizers - Sorry Baby Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Pepijn Gunneweg - The Great Wonder De Kleine Komedie, Amsterdam
Tineke Schouten - Highlights De Molenberg, Delfzijl
Piepschuim - Grote Woorden - korte metten Theater Ludens, Voorburg
Marc de Hond - Voortschrijdend inzicht Theater de Schalm, Veldhoven
Jim Speelmans - Huppathee Schouwburg Hengelo, Hengelo
Milo Berlijn - Mens erger je niet! Kennemer Theater, Beverwijk
Oldenhermanns - Unsexed C.C. Hillegom, Hillegom
Viggo Waas - De meestervoorspeller Theater de Purmaryn, Purmerend
Cameretten - Finalistentournee Theater De Omval, Diemen

zondag 05 april 2020

Vet Kindercabaret - Kapot VET TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
Jon van Eerd - Herrie in de Keuken Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Tommy Tiernan Comedy Club Haug, Rotterdam
Malik Bentalha Boom Chicago, Amsterdam
Ramadan Conference -Najib Amhali, Anuar en Roué Verveer AFAS Live, Amsterdam
Hans Teeuwen - Nou Lekker Dan Flint, Amersfoort
Trevor Noah - Loud & Clear Tour 2020 Vorst Nationaal, Brussel
Daniël Arends / Sezgin Gülec Toomler Theater, Amsterdam

maandag 06 april 2020

Patrick Laureij - Nederlands Hoop Stadsschouwburg Groningen, Groningen
René van Meurs - Hunkert Oude Luxor Theater, Rotterdam
Amsterdams Kleinkunst Festival - Halve Finalistentournee De Kleine Komedie, Amsterdam
Brigitte Kaandorp - Eh... Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Jon van Eerd - Herrie in de Keuken Goudse Schouwburg, Gouda
Tommy Tiernan Boom Chicago, Amsterdam
Daniël Arends / David Linszen Toomler Theater, Amsterdam
Plien & Bianca - En nu dan? Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem

dinsdag 07 april 2020

Patrick Laureij - Nederlands Hoop Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe Theater de Kom, Nieuwegein
Sanne Wallis de Vries - Kom Fulcotheater, IJsselstein
Amsterdams Kleinkunst Festival - Halve Finalistentournee De Kleine Komedie, Amsterdam
Kasper van der Laan - 1 Kilo Munttheater, Weert
Martijn Koning - Koning van de toekomst Theater Aan de Slinger, Houten
Brigitte Kaandorp - Eh... Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Pieter Derks - Voor wat het waard is Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar Koningshof, Maassluis
Kommil Foo - Oogst Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Rayen Panday - Trigger Theater De Veste, Delft
Daan Boom - De Eerste Leidse Schouwburg, Leiden
Plien & Bianca - En nu dan? Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Stefano Keizers - Sorry Baby Theater de Griffioen, Amstelveen
Tis hier geen hotel - Ellen Dikker, Dianne Liesker en Hanneke Drenth Parktheater, Eindhoven

woensdag 08 april 2020

Henry van Loon - Onze Henry Theaters Tilburg, Tilburg
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe Theater de Kom, Nieuwegein
René van Meurs - Hunkert Flint, Amersfoort
Leids cabaret festival - Finalistentour 2020 Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Kasper van der Laan - 1 Kilo Schouwburg De Kring, Roosendaal
Lebbis - De Ervaring Theater De Leest, Waalwijk
Martijn Koning - Koning van de toekomst De Meenthe, Steenwijk
Best of... Ton Kas Leidse Schouwburg, Leiden
Javier Guzman - Guzmán NTGent, Gent
Brigitte Kaandorp - Eh... Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Kommil Foo - Oogst Theater Geert Teis, Stadskanaal
Pieter Derks - Voor wat het waard is Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Debby Petter - De liefde voorbij Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Claudia de Breij - NU Junushoff Theater, Wageningen
Grof geschud - Lijmen Theater de Stoep, Spijkenisse
Patty Brard - Patty Brard “Verhalen uit de Oude Doos” Theaterhotel Almelo, Almelo
Lenette van Dongen - Paradijskleier Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Rayen Panday - Trigger Goudse Schouwburg, Gouda
Fred van Leer - Leer van Fred Live Schouwburg Lochem, Lochem
Karin Bloemen - Souvenirs Wilminktheater, Enschede
Alex Klaasen - Showponies 2: De Alex Klaasen Revue DeLaMar, Amsterdam
Ali B - Koorts Theater De Lampegiet, Veenendaal
Hans Teeuwen - Nou Lekker Dan Zaantheater, Zaandam
Guido Weijers - Masterclass Geluk Cultureel Centrum Heerde, Heerde
Jandino Asporaat - Nieuwe klucht met Judeska Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Mark van de Veerdonk - Geen Viking De Cammeleur, Dongen
Pagina -49