CABARETINFO CABARETAGENDA

Gratis Uitverkocht Livestream Leden die gaan Leden die willen
Zoeken in Cabaretagenda
 
reset
Pagina -49
DATUM
NAAM
PODIUM
PLAATS
INFO
za 21 nov
Leidse Schouwburg
Leiden
20:15
De Molenberg
Delfzijl
20:15
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
20:15
Schouwburg Ogterop
Meppel
20:15
Markant Uden
Uden
20:30
Scala Theater
Utrecht
20:30
Meervaart
Amsterdam
20:30
Posttheater
Arnhem
21:00
Koningshof
Maassluis
21:00
De Nieuwe Kolk
Assen
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
21:15
Theater Hofpoort
Coevorden
Theater Ludens
Voorburg
21:30
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
1
21:30
Theater PePijn
Den Haag
21:30
Goudse Schouwburg
Gouda
21:30
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
21:30
Parktheater
Eindhoven
21:30
C.C. De Pas
Heesch
zo 22 nov
Theater De Lievekamp
Oss
DeLaMar
Amsterdam
Beauforthuis
Austerlitz
19:30
Scala Theater
Utrecht
20:00
Orpheus
Apeldoorn
20:15
Meervaart
Amsterdam
ma 23 nov
DeLaMar
Amsterdam
Maaspodium
Rotterdam
AFAS Live
Amsterdam
di 24 nov
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
Theater Bellevue
Amsterdam
Schouwburg Het Park
Hoorn
De Oosterpoort
Groningen
Perron-3
Rosmalen
AFAS Live
Amsterdam
DeLaMar
Amsterdam
20:30
De Nieuwe Doelen
Gorinchem
Perron-3
Rosmalen
De Oosterpoort
Groningen
wo 25 nov
Arenberg Schouwburg
Antwerpen
C.C. Biekorf
Lebbeke
Theaterhotel Almelo
Almelo
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
De Muze
Noordwijk
De Maaspoort
Venlo
Theater Bellevue
Amsterdam
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
't Getouw
Mol
Flint
Amersfoort
Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
Theater Aan de Slinger
Houten
De Kleine Komedie
Amsterdam
19:30
Theater PePijn
Den Haag
19:30
Studio de Bakkerij
Rotterdam
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:00
Orpheus
Apeldoorn
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
DeLaMar
Amsterdam
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:15
De Nieuwe Doelen
Gorinchem
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:30
Markant Uden
Uden
21:00
Studio de Bakkerij
Rotterdam
Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
Flint
Amersfoort
Theater Aan de Slinger
Houten
21:30
Theater PePijn
Den Haag
De Kleine Komedie
Amsterdam
do 26 nov
Arenberg Schouwburg
Antwerpen
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
Wilminktheater
Enschede
Den heuvel
Alphen
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Dok6
Panningen
Theater Bellevue
Amsterdam
C.C. De Bunder
Moorslede
Podium Hoge Woerd
De Meern
De Kattendans
Bergeijk
C.C De Muze
Heusden-Zolder
19:00
Mimik
Deventer
De Kleine Komedie
Amsterdam
19:30
Werftheater
Utrecht
19:30
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
19:30
De Muze
Noordwijk
19:30
Theater de Voorveghter
Hardenberg
19:30
Theater De Willem
Papendrecht
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:00
MECC
Maastricht
20:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:00
Schouwburg De Kring
Roosendaal
DeLaMar
Amsterdam
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:00
Schouwburg de Meerse
Hoofddorp

zaterdag 21 november 2020

Freek de Jonge - Asociale afstand Leidse Schouwburg, Leiden
20:15
Erik van Muiswinkel - Buigt alleen mee voor Drs. P De Molenberg, Delfzijl
20:15
Dolf Jansen - Oudejaars 2020 Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
20:15
Diederik van Vleuten - De Aanbidding Der Wijzen Schouwburg Ogterop, Meppel
20:15
Lebbis - De Ervaring Markant Uden, Uden
20:30
Daniël Arends - Thuis praat ik bijna nooit Scala Theater, Utrecht
20:30
Martijn Koning - Koning van de toekomst Meervaart, Amsterdam
20:30
Sjaak Bral - Vaarwel 2020! Posttheater, Arnhem
21:00
Spruijt en Opperman - Heimweeën Koningshof, Maassluis
21:00
René van Meurs - Hunkert De Nieuwe Kolk, Assen
Stefano Keizers - Sorry Baby Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
21:15
Vuile Huichelaar - Het feest kan beginnen! Theater Hofpoort, Coevorden
Niet Schieten! - 25 jaar Lust en Leed Theater Ludens, Voorburg
21:30
Jandino - Opgefokt Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
1
21:30
Nesim - TaBoe! Theater PePijn, Den Haag
21:30
Sanne Wallis de Vries - Heel Goudse Schouwburg, Gouda
21:30
Rayen Panday - Trigger C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
21:30
Janneke de Bijl - Zonder zin kan het ook Parktheater, Eindhoven
21:30
Jochen Otten - Opgekropt staat netjes C.C. De Pas, Heesch

zondag 22 november 2020

Man, man, man, de Podcast Theater De Lievekamp, Oss
Veldhuis & Kemper - Zonder Meer DeLaMar, Amsterdam
Nathalie Baartman - Niet Normaal Beauforthuis, Austerlitz
19:30
Daniël Arends - Thuis praat ik bijna nooit Scala Theater, Utrecht
20:00
Man, man, man, de Podcast Orpheus, Apeldoorn
20:15
Martijn Koning - Koning van de toekomst Meervaart, Amsterdam

maandag 23 november 2020

Veldhuis & Kemper - Zonder Meer DeLaMar, Amsterdam
155 (éénvijfvijf) - Stuk Maaspodium, Rotterdam
Hans Teeuwen AFAS Live, Amsterdam

dinsdag 24 november 2020

Martijn Kardol - Welkom Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Youp van 't Hek - Korrel Zout Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
Vlamousse - Saampies Theater Bellevue, Amsterdam
Annick Boer - Dat is goed gelukt! Schouwburg Het Park, Hoorn
Stefano Keizers - Sorry Baby De Oosterpoort, Groningen
Remy Evers - Gewoon Remy Perron-3, Rosmalen
Foto Hans Teeuwen
Hans Teeuwen AFAS Live, Amsterdam
Plien en Bianca - En nu dan? DeLaMar, Amsterdam
20:30
Alex Ploeg - EGO De Nieuwe Doelen, Gorinchem
Remy Evers - Gewoon Remy Perron-3, Rosmalen
Stefano Keizers - Sorry Baby De Oosterpoort, Groningen

woensdag 25 november 2020

Kommil Foo - Oogst Arenberg Schouwburg, Antwerpen
Jan Jaap van der Wal - Ill-ième C.C. Biekorf, Lebbeke
Guido Weijers - De Oudejaarsconference Theaterhotel Almelo, Almelo
155 (éénvijfvijf) - Stuk Schouwburg Hengelo, Hengelo
Thijs Kemperink - Eerlijk duurt het kortst! Schouwburg De Kring, Roosendaal
Youp van 't Hek - Korrel Zout Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
Kiki Schippers - Meer De Muze, Noordwijk
Ronald Snijders - Een avond met mij De Maaspoort, Venlo
Vlamousse - Saampies Theater Bellevue, Amsterdam
Pieter Verelst - Amai Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
Bert Gabriels - #Eindejaars2 't Getouw, Mol
Jandino - Opgefokt Flint, Amersfoort
Elstak & Elstak - Overlieven Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
Rosa Da Silva - Daar moet je heen Theater Aan de Slinger, Houten
Kasper van der Laan - De Weg Naar SuccesGeluk De Kleine Komedie, Amsterdam
19:30
Anuar - Eerlijk Theater PePijn, Den Haag
19:30
Edson Da Graça - Zoals het hoort Studio de Bakkerij, Rotterdam
20:00
Herman van Veen 75: Dat kun Je Wel Zien dat Is Hij Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:00
Dolf Jansen - Oudejaars 2020 Orpheus, Apeldoorn
20:00
Lebbis - De Ervaring Schouwburg Hengelo, Hengelo
Plien en Bianca - En nu dan? DeLaMar, Amsterdam
Diederik van Vleuten - De Aanbidding Der Wijzen Theater de Purmaryn, Purmerend
20:15
Sjaak Bral - Vaarwel 2020! De Nieuwe Doelen, Gorinchem
Eva Crutzen - Opslaan als Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Piepschuim - Grote Woorden Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:30
Grof geschud - lijmen Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:30
André Manuel - Sneu Markant Uden, Uden
21:00
Edson Da Graça - Zoals het hoort Studio de Bakkerij, Rotterdam
Elstak & Elstak - Overlieven Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
Jandino - Opgefokt Flint, Amersfoort
Rosa Da Silva - Daar moet je heen Theater Aan de Slinger, Houten
21:30
Anuar - Eerlijk Theater PePijn, Den Haag
Kasper van der Laan - De Weg Naar SuccesGeluk De Kleine Komedie, Amsterdam

donderdag 26 november 2020

Kommil Foo - Oogst Arenberg Schouwburg, Antwerpen
Pieter Derks - Voor wat het waard is Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Pieter Derks - Voor wat het waard is Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Guido Weijers - De Oudejaarsconference Wilminktheater, Enschede
Karin Bruers - Love is Wonderful! Den heuvel, Alphen
Kirsten van Teijn - (S)experiment Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
Martijn Kardol - Welkom Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Thijs Kemperink - Eerlijk duurt het kortst! Dok6, Panningen
Daniëlle Schel - OK Theater Bellevue, Amsterdam
Nigel Williams C.C. De Bunder, Moorslede
Thijs van de Meeberg - Meer dan mogelijk Podium Hoge Woerd, De Meern
Pieter Verelst - Amai De Kattendans, Bergeijk
Bert Gabriels - #Eindejaars2 C.C De Muze, Heusden-Zolder
19:00
Johan Goossens - In het beste geval Mimik, Deventer
Kasper van der Laan - De Weg Naar SuccesGeluk De Kleine Komedie, Amsterdam
19:30
Elstak & Elstak - Overlieven Werftheater, Utrecht
19:30
Tim Fransen - De Mens en Ik KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
19:30
Sjaak Bral - Vaarwel 2020! De Muze, Noordwijk
19:30
René van Meurs - Hunkert Theater de Voorveghter, Hardenberg
19:30
Vuile Huichelaar - Het feest kan beginnen! Theater De Willem, Papendrecht
20:00
Herman van Veen 75: Dat kun Je Wel Zien dat Is Hij Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:00
Stefano Keizers - Sorry Baby Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:00
Patrick Laureij - Nederlands Hoop MECC, Maastricht
20:00
Dolf Jansen - Oudejaars 2020 Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:00
Steven Brunswijk - Wat een man kan, kan ik ook Schouwburg De Kring, Roosendaal
Plien en Bianca - En nu dan? DeLaMar, Amsterdam
20:00
Sanne Wallis de Vries - Heel Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:00
Jochen Otten - Opgekropt staat netjes Schouwburg de Meerse, Hoofddorp
Pagina -49