Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:30
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:30
Wadway Theaterkerk
Spanbroek
21:30
De Maaspoort
Venlo
Theater de Bussel
Oosterhout
De Kleine Komedie
Amsterdam
Overasselt Theater
Overasselt
Schouwburg Venray
Venray
Theater De Lievekamp
Oss
DeLaMar
Amsterdam
Spant!
Bussum
Het Klooster
Woerden
Hoftheater
Raalte
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
De Muze
Noordwijk
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
Het Trefpunt
Warmond
Theater RhederArt
Dieren
Theater de Speeldoos
Baarn
Theater Zuidplein
Rotterdam
Figi Theater
Zeist
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
Theater De Molen
Beuningen
Posttheater
Arnhem
De Kunstgreep
Oostzaan
Theater Piet Mondriaan
Abcoude
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
Theater De Veste
Delft
Flint
Amersfoort
Diligentia
Den Haag
Theater Zuidplein
Rotterdam
Posthuis Theater
Heerenveen
Theater Hof 88
Almelo
Theater de Kampanje
Den Helder
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
Chassé Theater
Breda
Theater de Kampanje
Den Helder
Schouwburg de Lawei
Drachten
Deventer Schouwburg
Deventer
00:00
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
00:00
Theater de Schalm
Veldhoven
00:00
Theater de Stoep
Spijkenisse
Agnietenhof
Tiel
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
De Nieuwe Kolk
Assen
Theater 't Voorhuys
Emmeloord
Theater de Voorveghter
Hardenberg
Theater De Tuin
Leusden
De Dialoog
Ermelo
BREStheater
Brielle
Spant!
Bussum
19:00
Koninklijk Circus
Brussel
20:00
Arto Theater
Schoonhoven
20:00
Orpheus
Apeldoorn
20:00
Schouwburg Odeon
Zwolle
20:00
Theater Berkelland
Eibergen
20:15
Theater ’t Mozaïek
Wijchen
20:15
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:30
DeMess
Naarden
De Kleine Komedie
Amsterdam
Theater De Veste
Delft
14:00
De Maaspoort
Venlo
15:30
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
Theater De Leest
Waalwijk
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Zuiderstrandtheater
Den Haag
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
Meervaart
Amsterdam
De Molenberg
Delfzijl
Theater De Leest
Waalwijk
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
Schouwburg Het Park
Hoorn
Parktheater
Eindhoven
Theater Aan de Slinger
Houten
00:00
Stadsgehoorzaal Leiden
Leiden
00:00
Theater Peeriscoop
Gorinchem
Cpunt Theater
Hoofddorp
Parktheater
Eindhoven
AINSI
Maastricht
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:15
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:15
De Muze
Noordwijk
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:30
Theater de Bussel
Oosterhout
20:30
DeLaMar
Amsterdam
20:30
Meervaart
Amsterdam
Martiniplaza
Groningen
Het Musiater
Zevenaar
Luctor et Emergo
Rilland
De Maagd
Bergen op Zoom
Chassé Theater
Breda
De Kleine Komedie
Amsterdam
Goudse Schouwburg
Gouda
Het Postkantoor
Bovenkarspel
Theaterpand Weesp
Weesp
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
vrijdag 07 december 2018
20:30
Steven Brunswijk - Van Slaaf tot Meester
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:30
Max van den Burg - Paasbest
Wadway Theaterkerk, Spanbroek
21:30
Jeroen Leenders - The Jeroen Leenders Experience
De Maaspoort, Venlo
zaterdag 08 december 2018
Ton Kas - Kakmaker
Theater de Bussel, Oosterhout
Henry van Loon - Onze Henry
De Kleine Komedie, Amsterdam
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Overasselt Theater, Overasselt
Peter Pannekoek - Later was alles beter
Schouwburg Venray, Venray
Ali B - Koorts
Theater De Lievekamp, Oss
Guido Weijers - De Oudejaarsconference 2018
DeLaMar, Amsterdam
Daniël Arends - Meer van hetzelfde
Spant!, Bussum
De Partizanen - Het leven an sich
Het Klooster, Woerden
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
Hoftheater, Raalte
Jochen Otten - Troosten
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
De Muze, Noordwijk
Freek de Jonge - De Suppoost
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
Alex Ploeg Ultimatum
Het Trefpunt, Warmond
Andermans veren Live! - Er Mag Zovéel Niet
Theater RhederArt, Dieren
Anne-Marie Jung - Ram
Theater de Speeldoos, Baarn
Anne Neuteboom - Kijk haar gaan
Theater Zuidplein, Rotterdam
Arie & Silvester - Wie?!
Figi Theater, Zeist
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Sara Kroos - Zonder Verdoving
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
Pieter Jouke - Gloeiende Plaat
Theater De Molen, Beuningen
Ronald Snijders - Groot Succes 2
Posttheater, Arnhem
Lenette van Dongen - Paradijskleier
De Kunstgreep, Oostzaan
Louise Korthals - Alles is er
Theater Piet Mondriaan, Abcoude
Tineke Schouten - Highlights
TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
Claudia de Breij - Nu
Theater De Veste, Delft
Dolf Jansen - Beeldenstorm Oudejaars 2018
Flint, Amersfoort
Lebbis - De Bovengrens
Diligentia, Den Haag
Rayen Panday - Fenomeen
Theater Zuidplein, Rotterdam
Patrick Laureij
Posthuis Theater, Heerenveen
Matroesjka - Brainwash
Theater Hof 88, Almelo
Jandino Asporaat - Judeska in de tbs-kliniek
Theater de Kampanje, Den Helder
Patrick Nederkoorn - Ik betreur de ophef
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Jan Beuving - Rotatie
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
Chassé Theater, Breda
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Voorlopig voor Altijd
Theater de Kampanje, Den Helder
Oldenhermanns - UNSEXED
Schouwburg de Lawei, Drachten
Steven Brunswijk - Van Slaaf tot Meester
Deventer Schouwburg, Deventer
00:00
Kirsten van Teijn - Nobel
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
00:00
Yora Rienstra - Eerlijk gezegd
Theater de Schalm, Veldhoven
00:00
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
Theater de Stoep, Spijkenisse
Karin Bruers / Nol Havens - Bruers haalt uit
Agnietenhof, Tiel
Brigitte Kaandorp - Eh...
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
Stefano Keizers - Erg Heel
De Nieuwe Kolk, Assen
Paulien Cornelisse - Om mij moverende redenen
Theater 't Voorhuys, Emmeloord
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar
Theater de Voorveghter, Hardenberg
Maartje & Kine - Vibrato
Theater De Tuin, Leusden
William Boeva - Reset
De Dialoog, Ermelo
Martijn Kardol - Bang
BREStheater, Brielle
Thomas Acda - Motel
Spant!, Bussum
19:00
Abdelkader Secteur
Koninklijk Circus, Brussel
20:00
Aron Elstak - Kijkt u even mee?
Arto Theater, Schoonhoven
20:00
Purper - Purper's Passie
Orpheus, Apeldoorn
20:00
Hadewych Minis - Minis Plus
Schouwburg Odeon, Zwolle
20:00
Op Sterk Water - Een magische kerst
Theater Berkelland, Eibergen
20:15
Leon van der Zanden - Kameleon
Theater ’t Mozaïek, Wijchen
20:15
Sjaak Bral - Vaarwel 2018
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
20:30
Jeroen van Merwijk - Lucky
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:30
Murth Mossel - Pauwer
DeMess, Naarden
zondag 09 december 2018
Anne-Marie Jung - Ram
De Kleine Komedie, Amsterdam
Claudia de Breij - Nu
Theater De Veste, Delft
14:00
Hay van Hoorn - Als het leven je niet meer lief heeft
De Maaspoort, Venlo
15:30
Harrie Jekkers - Achter De Duinen
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
maandag 10 december 2018
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Theater De Leest, Waalwijk
Marc-Marie Huijbregts - Oudejaars 2018 - Onderweg naar morgen
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Guido Weijers - De Oudejaarsconference 2018
Zuiderstrandtheater, Den Haag
Nabil Aoulad Ayad - Monopoly
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Julien Zaal / Ron Simpson
Meervaart, Amsterdam
dinsdag 11 december 2018
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
De Molenberg, Delfzijl
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Theater De Leest, Waalwijk
Marc-Marie Huijbregts - Oudejaars 2018 - Onderweg naar morgen
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Arjen Lubach - Arjen Lubach LIVE
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Kees van Amstel - Een bang jongetje dat hele enge dingen doet
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
Sara Kroos - Zonder Verdoving
Schouwburg Het Park, Hoorn
Dolf Jansen - Beeldenstorm Oudejaars 2018
Parktheater, Eindhoven
Richard Groenendijk - Om Alles!
Theater Aan de Slinger, Houten
00:00
Janneke de Bijl - Zonder zin kan het ook
Stadsgehoorzaal Leiden, Leiden
00:00
Jasper van Kuijk - Janus
Theater Peeriscoop, Gorinchem
Brigitte Kaandorp - Eh...
Cpunt Theater, Hoofddorp
Hadewych Minis - Minis Plus
Parktheater, Eindhoven
Maartje & Kine - Vibrato
AINSI, Maastricht
20:00
Tineke Schouten - Highlights – met 7-koppig orkest
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Theater de Purmaryn, Purmerend
20:15
Sjaak Bral - Vaarwel 2018
De Muze, Noordwijk
20:30
Stefano Keizers - Erg Heel
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:30
Leon van der Zanden - Kameleon
Theater de Bussel, Oosterhout
20:30
Purper - Purper's Passie
DeLaMar, Amsterdam
20:30
Deng Boy
Meervaart, Amsterdam
woensdag 12 december 2018
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Martiniplaza, Groningen
Henry van Loon - Onze Henry
Het Musiater, Zevenaar
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Luctor et Emergo, Rilland
Peter Pannekoek - Later was alles beter
De Maagd, Bergen op Zoom
Marc-Marie Huijbregts - Oudejaars 2018 - Onderweg naar morgen
Chassé Theater, Breda
Ali B - Koorts
De Kleine Komedie, Amsterdam
Guido Weijers - De Oudejaarsconference 2018
Goudse Schouwburg, Gouda
Daniël Arends - Meer van hetzelfde
Het Postkantoor, Bovenkarspel
De Partizanen - Het leven an sich
Theaterpand Weesp, Weesp
Kees van Amstel - Een bang jongetje dat hele enge dingen doet
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp