Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:30
Posttheater
Arnhem
20:15
Schouwburg Venray
Venray
20:15
Flint
Amersfoort
20:30
Den heuvel
Alphen
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
Theater 't Speelhuis
Helmond
Theater de Huiskamer
Weert
20:15
Theater De Boerderij
Huizen
20:15
Schouwburg Ogterop
Meppel
20:00
Theater Geert Teis
Stadskanaal
20:30
BREStheater
Brielle
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
C.C. 't Vondel
Halle
Theater de Griffioen
Amstelveen
Theater de Liefde
Haarlem
Werkplaats Walhalla
Rotterdam
20:15
Schouwburg Venray
Venray
20:00
DeLaMar
Amsterdam
20:15
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
20:00
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:15
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
20:15
Theater 't Onderdak
Sassenheim
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
De Meerpaal
Dronten
20:30
Het Evertshuis
Bodegraven
20:30
Het Veur Theater
Leidschendam
20:15
Flint
Amersfoort
20:00
Theater Kerkrade
Kerkrade
20:30
Cultuurcluster de Tiliander
Oisterwijk
20:30
Wadway Theaterkerk
Spanbroek
20:30
Theater Zuidplein
Rotterdam
21:00
Theater Bellevue
Amsterdam
De Klif
Nijmegen
20:15
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
20:15
Spant!
Bussum
20:15
Dok6
Panningen
20:15
Theater Zinin
Nijverdal
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
20:15
Theater Aan de Slinger
Houten
Theater de Bussel
Oosterhout
20:30
De Kleine Willem
Enschede
Theater Peeriscoop
Gorinchem
19:00
Flint
Amersfoort
20:30
Wesopa Weesp
Weesp
20:15
C.C. Onderling Genoegen
Duiven
Theater de Kom
Nieuwegein
20:30
Theater PePijn
Den Haag
Leidse Schouwburg
Leiden
Pand P
Eindhoven
20:30
DeMess
Naarden
20:15
Theater de Purmaryn
Purmerend
Het Postkantoor
Bovenkarspel
20:00
De Maagd
Bergen op Zoom
Theater 't Pand
Gorinchem
20:15
De Weijer
Boxmeer
21:00
Podium Mozaiek
Amsterdam
Ledeltheater
Oostburg
Theater De Omval
Diemen
20:30
Theater Ludens
Voorburg
Werkplaats Walhalla
Rotterdam
20:15
Theater De Leest
Waalwijk
20:15
De Meenthe
Steenwijk
20:30
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:15
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:00
Schouwburg Cuijk
Cuijk
20:00
Schouwburg Lochem
Lochem
20:15
Arto Theater
Schoonhoven
Theater Concordia
Enschede
20:15
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:15
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
20:00
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:00
Orpheus
Apeldoorn
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
Podium heino
Heino
Theater De Storm
Winterswijk
20:00
Theater 't Web
Bleiswijk
19:00
Koningshof
Maassluis
21:00
Koningshof
Maassluis
20:15
Bon theater
Medemblik
20:15
C.C Warenar
Wassenaar
20:00
Theater De Lampegiet
Veenendaal
20:15
Kennemer Theater
Beverwijk
20:30
Theater De Kik
Elst
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
21:00
Theater Bellevue
Amsterdam
De Weijer
Boxmeer
De Zwaan
Uitgeest
20:15
Theater de Speeldoos
Baarn
19:00
Agora Theater Lelystad
Lelystad
20:00
De Poorterij
Zaltbommel
Het Dorpshuis Oost-Knollendam
Oostknollendam
20:30
ATLAS Theater
Emmen
20:30
Het Trefpunt
Warmond
20:30
Theater de Griffioen
Amstelveen
Chassé Theater
Breda
Theater Sneek
Sneek
20:30
Theater PePijn
Den Haag
donderdag 14 oktober 2021
Mark van de Veerdonk - Geen Viking
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:30
Marc-Marie Huijbregts - Uitgesproken
Posttheater, Arnhem
20:15
Lotte Velvet - Ondergrond
Schouwburg Venray, Venray
20:15
LOS - Lusten en Lasten
Flint, Amersfoort
20:30
Lisa Loeb - Extase
Den heuvel, Alphen
Kirsten van Teijn - (S)experiment
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
Kasper van der Laan - 1 Kilo
Theater 't Speelhuis, Helmond
Jochen Otten - Opgekropt staat netjes
Theater de Huiskamer, Weert
20:15
Janneke de Bijl - Dit is het nou
Theater De Boerderij, Huizen
20:15
Jandino - Opgefokt
Schouwburg Ogterop, Meppel
20:00
Herman van Veen - 76: Dat kun je wel zien dat is hij
Theater Geert Teis, Stadskanaal
20:30
Glodi Lugungu - Ze bedoelen het goed
BREStheater, Brielle
20:00
Fred van Leer - Leer van Fred Live
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Els de Schepper - Ziet ze vliegen
C.C. 't Vondel, Halle
Dolf Jansen - Oudejaars 2021 - Het Jansen Vaccin
Theater de Griffioen, Amstelveen
Debby Petter - De liefde voorbij
Theater de Liefde, Haarlem
De Gestampte Meisjes - Lext Nevel
Werkplaats Walhalla, Rotterdam
20:15
Cabarestafette 21-22
Schouwburg Venray, Venray
20:00
Annick Boer - Dat is goed gelukt!
DeLaMar, Amsterdam
vrijdag 15 oktober 2021
20:15
Yentl en de Boer - De Kampvuursessies
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
20:00
Waardenberg & De Jong
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
Veldhuis & Kemper - Hou Dat Vast
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
20:15
Ton Kas - Best of ... Ton Kas
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
20:15
Tis hier geen hotel - Ellen Dikker, Dianne Liesker en Hanneke Drenth
Theater 't Onderdak, Sassenheim
20:15
Tim Fransen - De Mens en Ik
De Kleine Komedie, Amsterdam
Steven Brunswijk - Wat een man kan, kan ik ook
De Meerpaal, Dronten
20:30
Soundos El Ahmadi - Comeback Kid
Het Evertshuis, Bodegraven
20:30
Sjaak Bral - Vaarwel 2021
Het Veur Theater, Leidschendam
20:15
Sanne Wallis de Vries - Kom
Flint, Amersfoort
20:00
Rundfunk - Todesangstschrei
Theater Kerkrade, Kerkrade
20:30
RUMAG. - RUMAG Theater-Event
Cultuurcluster de Tiliander, Oisterwijk
20:30
Rosa Da Silva - Daar moet je heen
Wadway Theaterkerk, Spanbroek
20:30
René van Meurs - Hunkert
Theater Zuidplein, Rotterdam
21:00
Remy Evers - Gewoon Remy
Theater Bellevue, Amsterdam
Piepschuim - Baadt het niet dan Schaadt het niet
De Klif, Nijmegen
20:15
Paulette Willemse / Saskia van Zutphen - Vuile Huichelaar
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
20:15
Paul Haenen - Haenen brengt vreugde
Spant!, Bussum
20:15
Oldenhermanns - FCKED
Dok6, Panningen
20:15
Niet Schieten! - 25 jaar Lust en Leed
Theater Zinin, Nijverdal
Najib Amhali - Waar was ik?
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
20:15
Martijn Koning - Koning van de dieren
Theater Aan de Slinger, Houten
Mark van de Veerdonk - Geen Viking
Theater de Bussel, Oosterhout
20:30
Marcel Harteveld - Weet ik veel
De Kleine Willem, Enschede
Maarten Westra Hoekzema - Toen eindelijk alles lukte
Theater Peeriscoop, Gorinchem
19:00
LOS - Lusten en Lasten
Flint, Amersfoort
20:30
Lebbis - De Ziel
Wesopa Weesp, Weesp
20:15
Klooster en van der Meulen - Tijd zat!
C.C. Onderling Genoegen, Duiven
Kasper van der Laan - 1 Kilo
Theater de Kom, Nieuwegein
20:30
Jochen Otten - Opgekropt staat netjes
Theater PePijn, Den Haag
Jeroens Clan - Tere Zieltjes
Leidse Schouwburg, Leiden
Jasper van der Veen - Het dreigt volslagen goed te komen
Pand P, Eindhoven
20:30
Janneke de Bijl - Dit is het nou
DeMess, Naarden
20:15
Jandino - Opgefokt
Theater de Purmaryn, Purmerend
Jan Beuving - Restante
Het Postkantoor, Bovenkarspel
20:00
Herman van Veen - 76: Dat kun je wel zien dat is hij
De Maagd, Bergen op Zoom
Grof geschud - Broeden
Theater 't Pand, Gorinchem
20:15
Glodi Lugungu - Ze bedoelen het goed
De Weijer, Boxmeer
21:00
Fabian Franciscus - Kleine wereld
Podium Mozaiek, Amsterdam
Els de Schepper - Ziet ze vliegen
Ledeltheater, Oostburg
Dolf Jansen - Oudejaars 2021 - Het Jansen Vaccin
Theater De Omval, Diemen
20:30
Diederik van Vleuten - Moedig voorwaarts
Theater Ludens, Voorburg
De Gestampte Meisjes - Lext Nevel
Werkplaats Walhalla, Rotterdam
20:15
Berthold Gunster - Omdenken: Zoals verwacht loopt alles and
Theater De Leest, Waalwijk
20:15
Beperkt Houdbaar - Canvas
De Meenthe, Steenwijk
20:30
Bas Birker - Belg (tegen wil en drank)
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:15
Arnout van den Bossche - Burn-out voor beginners
Schouwburg de Lawei, Drachten
20:00
Annick Boer - Dat is goed gelukt!
Schouwburg Cuijk, Cuijk
20:00
André Manuel - Sneu
Schouwburg Lochem, Lochem
zaterdag 16 oktober 2021
20:15
Zoutmus - Jungleprinter
Arto Theater, Schoonhoven
Youp van 't Hek - De laatste ronde
Theater Concordia, Enschede
20:15
Yentl en de Boer - De Kampvuursessies
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
20:15
Yentl en de Boer - De Kampvuursessies
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
20:00
Waardenberg & De Jong
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
Veldhuis & Kemper - Hou Dat Vast
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
20:00
Tis hier geen hotel - Ellen Dikker, Dianne Liesker en Hanneke Drenth
Orpheus, Apeldoorn
20:15
Tim Fransen - De Mens en Ik
De Kleine Komedie, Amsterdam
Thijs Kemperink - Eerlijk duurt het kortst!
Podium heino, Heino
Steven Brunswijk - Wat een man kan, kan ik ook
Theater De Storm, Winterswijk
20:00
Stefano Keizers - Hans Teeuwen
Theater 't Web, Bleiswijk
19:00
Spruijt en Opperman - Heimweeën
Koningshof, Maassluis
21:00
Spruijt en Opperman - Heimweeën
Koningshof, Maassluis
20:15
Soundos El Ahmadi - Comeback Kid
Bon theater, Medemblik
20:15
Sjaak Bral - Vaarwel 2021
C.C Warenar, Wassenaar
20:00
Rundfunk - Todesangstschrei
Theater De Lampegiet, Veenendaal
20:15
RUMAG. - RUMAG Theater-Event
Kennemer Theater, Beverwijk
20:30
Rosa Da Silva - Daar moet je heen
Theater De Kik, Elst
20:00
René van Meurs - Hunkert
Schouwburg Hengelo, Hengelo
21:00
Remy Evers - Gewoon Remy
Theater Bellevue, Amsterdam
Pieter Derks - Uit het niets
De Weijer, Boxmeer
Piepschuim - Baadt het niet dan Schaadt het niet
De Zwaan, Uitgeest
20:15
Paulette Willemse / Saskia van Zutphen - Vuile Huichelaar
Theater de Speeldoos, Baarn
19:00
Patrick Nederkoorn - Hoogtij
Agora Theater Lelystad, Lelystad
20:00
Niet Schieten! - 25 jaar Lust en Leed
De Poorterij, Zaltbommel
Nathalie Baartman - SNAK
Het Dorpshuis Oost-Knollendam, Oostknollendam
20:30
Martijn Koning - Koning van de dieren
ATLAS Theater, Emmen
20:30
Marcel Harteveld - Weet ik veel
Het Trefpunt, Warmond
20:30
Marc-Marie Huijbregts - Uitgesproken
Theater de Griffioen, Amstelveen
Kirsten van Teijn - (S)experiment
Chassé Theater, Breda
Kasper van der Laan - 1 Kilo
Theater Sneek, Sneek
20:30
Jochen Otten - Opgekropt staat netjes
Theater PePijn, Den Haag