CABARETINFO CABARETAGENDA

Gratis Uitverkocht Leden die gaan Leden die willen
Zoeken in Cabaretagenda
 
reset
Pagina -500
DATUM
NAAM
PODIUM
PLAATS
INFO
vr 14 okt
20:00
C.C. De Plomblom
Ninove
20:00
Theater de Griffioen
Amstelveen
20:00
Theater Landgraaf
Landgraaf
20:00
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
20:00
Zaal Nova,
Nazareth
20:00
C.C. Parnassos
Utrecht
1
20:00
C.C. De Steiger
Menen
20:00
Theater PePijn
Den Haag
20:00
De alkeburcht
Roelofarendsveen
20:00
Flint
Amersfoort
20:00
Het Kielzog
Hoogezand
20:00
C.C. Deurne
Deurne
20:00
Schaffelaartheater
Barneveld
20:00
MIDI Tilburg
Tilburg
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
Deventer Schouwburg
Deventer
1
20:00
Koningstheater
's-Hertogenbosch
20:00
Schouwburg Ogterop
Meppel
20:00
Podium heino
Heino
20:00
C.C. De Voorste Vennen Drunen
Drunen
20:00
Theater de Voorveghter
Hardenberg
20:00
Theater De Cirkel
Heemskerk
20:00
C.C. Zwaneberg
Heist-op-den-Berg
20:00
Chassé Theater
Breda
20:00
Werftheater
Utrecht
20:00
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
20:00
Junushoff Theater
Wageningen
1
20:00
Theater Idea
Soest
20:00
Swanla Theater
Zevenhuizen
20:00
Theater Zuidplein
Rotterdam
20:00
Provadja
Alkmaar
20:00
Theater Concordia
Enschede
20:00
Theater Achterom
Hilversum
20:00
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
1
20:00
Theater De Lampegiet
Veenendaal
20:00
Schouwburg de Meerse
Hoofddorp
20:00
C.C. Ter Dilft
Bornem
20:00
Lindenberg Theater
Nijmegen
20:00
Het Veur Theater
Leidschendam
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:00
van Beresteyn
Veendam
20:00
Schouwburg Almere
Almere
20:00
C.C. Den Durpsherd
Berlicum
20:00
Theater De Willem
Papendrecht
20:00
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
20:00
Theater de Kampanje
Den Helder
1
20:15
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
Meervaart
Amsterdam
1
za 15 okt
20:00
Comedy Theater in de Nes
Amsterdam
20:00
C.C. Den Blank
Overijse
20:00
S.C.C. De Ruchte
Someren
20:00
Theater Bellevue
Amsterdam
20:00
De Schattelijn
Geertruidenberg
20:00
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:00
Posttheater
Arnhem
20:00
C.C. De Werf
Aalst
20:00
De Bidler
Wergea
20:00
C.C. Ledegem,
Ledegem
20:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:00
Wadway Theaterkerk
Spanbroek
20:00
C.C. Belgica
Dendermonde
20:00
Theater PePijn
Den Haag
20:00
Fidei et Arti
Oudenbosch
20:00
C.C. De Kruisboog
Tienen
20:00
Figi Theater
Zeist
20:00
Den Bolder
Waspik
20:00
Koningstheater
's-Hertogenbosch
20:00
De Harmonie
Leeuwarden
20:00
Zaantheater
Zaandam
20:00
De Smeltkroes
Maarheeze
20:00
Chassé Theater
Breda
20:00
Werftheater
Utrecht
20:00
Agora Theater Druten
Druten
20:00
Schouwburg de Meerse
Hoofddorp
20:00
C.C. Zundert
Zundert
20:00
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:00
Schaffelaartheater
Barneveld
20:00
Theaters Tilburg
Tilburg
20:00
Theater Achterom
Hilversum
20:00
C.C. Ons Gebouw
Bolsward
20:00
Scheldetheater
Terneuzen
20:00
Theater De Lampegiet
Veenendaal
20:00
Leidse Schouwburg
Leiden
20:00
Kennemer Theater
Beverwijk
20:00
The Bing
Hoek van Holland
20:00
Deventer Schouwburg
Deventer
20:00
Het Veur Theater
Leidschendam
20:00
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:00
De Cammeleur
Dongen
1
20:00
Theaters Tilburg
Tilburg
20:00
Theater de Kampanje
Den Helder
1
1
20:30
Meervaart
Amsterdam
zo 16 okt
20:00
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
20:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:00
Posthuis Theater
Heerenveen
20:00
Theater De Omval
Diemen
20:00
Parktheater
Eindhoven
20:00
Theater PePijn
Den Haag
20:30
Meervaart
Amsterdam

vrijdag 14 oktober 2011

20:00
Bert Kruismans - Iedereen Rijk C.C. De Plomblom, Ninove
20:00
Kasper van Kooten - Het wonderlijke leven van Jac Theater de Griffioen, Amstelveen
20:00
Lambert-Jan Koops - 36 Theater Landgraaf, Landgraaf
20:00
Eric Koller - BULL! Stadstheater de Bond, Oldenzaal
20:00
Philippe Geubels - Hoe moet het nu verder? Zaal Nova,, Nazareth
20:00
Emilio Guzman - Doen en Laten C.C. Parnassos, Utrecht
1
20:00
Gili - Gili drijft uit C.C. De Steiger, Menen
20:00
Vincent Geers - Het is tijd Theater PePijn, Den Haag
20:00
Mylou Frencken - Mylou geeft licht De alkeburcht, Roelofarendsveen
20:00
Maarten Ebbers - Laat mij maar zitten Flint, Amersfoort
20:00
Lenette van Dongen - Hoogseizoen Het Kielzog, Hoogezand
20:00
Pieter Derks - Het werd ook wel eens tijd C.C. Deurne, Deurne
20:00
Dames voor na vieren - Koude kermis Schaffelaartheater, Barneveld
20:00
Paulien Cornelisse - Hallo Aarde MIDI Tilburg, Tilburg
20:00
Marijke Boon - Boon best Goudse Schouwburg, Gouda
Foto Claudia De Breij - Hete vrede
Claudia De Breij - Hete vrede Deventer Schouwburg, Deventer
1
20:00
Vincent Bijlo - De cultuuroptimist Koningstheater, 's-Hertogenbosch
20:00
Ronald Smink - Bor Knok Schouwburg Ogterop, Meppel
20:00
Veronique Sodano - Zet je schrap! Podium heino, Heino
20:00
Schudden - Noorderzon C.C. De Voorste Vennen Drunen, Drunen
20:00
Mark van de veerdonk - Tolaat de vlogodre kiwjt Theater de Voorveghter, Hardenberg
20:00
Dorine Wiersma - Goed zo, Dorine Theater De Cirkel, Heemskerk
20:00
Nigel Williams - Working class Hero C.C. Zwaneberg, Heist-op-den-Berg
20:00
Herman van Veen - Herman van Veen Tournee 10/11/12 Chassé Theater, Breda
20:00
Nina de la Croix - Bas Werftheater, Utrecht
20:00
Arjan Ederveen Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
20:00
Hans Dorrestijn - Het buigen Junushoff Theater, Wageningen
1
20:00
Max van den Burg - Kladderadatsch Theater Idea, Soest
20:00
Nathalie Baartman - RAAK Swanla Theater, Zevenhuizen
20:00
Jeroen Leenders Theater Zuidplein, Rotterdam
20:00
Thijs van Domburg Provadja, Alkmaar
20:00
Anne Van Veen - Wilde Lucht Theater Concordia, Enschede
20:00
Klaas van der Eerden - Breedbeeld Theater Achterom, Hilversum
20:00
NUHR - Het werkt wel Koninklijke Schouwburg, Den Haag
1
20:00
Tineke Schouten - LOL Inclusive Theater De Lampegiet, Veenendaal
20:00
Nilgun Yerli - Weer met Henk Schouwburg de Meerse, Hoofddorp
20:00
Ashton Brothers - Charlatans C.C. Ter Dilft, Bornem
20:00
Carolien Borgers - Makkelijk Praten Lindenberg Theater, Nijmegen
20:00
Richard Groenendijk Het Veur Theater, Leidschendam
Javier Guzman - Oorverdovend Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:00
Erik van Muiswinkel van Beresteyn, Veendam
20:00
Bert Visscher Schouwburg Almere, Almere
20:00
Piepschuim - Opgenomen C.C. Den Durpsherd, Berlicum
20:00
Leon van der Zanden Theater De Willem, Papendrecht
20:00
Lebbis Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
20:00
Najib Amhali Theater de Kampanje, Den Helder
1
20:15
Ederveenzaamheid/ tryout Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
Foto De henry van Loon entertainment show
De henry van Loon entertainment show Meervaart, Amsterdam
1

zaterdag 15 oktober 2011

20:00
Groninger Studenten Cabaret Festival try-out Comedy Theater in de Nes, Amsterdam
20:00
Steven Mahieu - Mahieustueus C.C. Den Blank, Overijse
20:00
Purper - Helden S.C.C. De Ruchte, Someren
20:00
Yora Rienstra - Aan jou heeft het niet gelegen Theater Bellevue, Amsterdam
20:00
Robbert Jan Proos - Solo De Schattelijn, Geertruidenberg
20:00
Jochen Otten - Belastend materiaal TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:00
Jeroen van Merwijk - De vleesgeworden bescheidenhe Posttheater, Arnhem
20:00
Lies Lefever - Meisje van plezier C.C. De Werf, Aalst
20:00
Kasper van Kooten - Het wonderlijke leven van Jac De Bidler, Wergea
20:00
Philippe Geubels - Hoe moet het nu verder? C.C. Ledegem,, Ledegem
20:00
Marc-Marie Huijbregts - Marc-Marie punt Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:00
Arno van der Heyden - Zo. Wadway Theaterkerk, Spanbroek
20:00
Gili - Gili drijft uit C.C. Belgica, Dendermonde
20:00
Vincent Geers - Het is tijd Theater PePijn, Den Haag
20:00
Pieter Derks - Het werd ook wel eens tijd Fidei et Arti, Oudenbosch
20:00
Raf Coppens - Overschot van het gelijk C.C. De Kruisboog, Tienen
20:00
Paulien Cornelisse - Hallo Aarde Figi Theater, Zeist
20:00
Karin Bruers - We komen er wel Den Bolder, Waspik
20:00
Vincent Bijlo - De cultuuroptimist Koningstheater, 's-Hertogenbosch
20:00
Jeffrey Spalburg - Spiekerboks De Harmonie, Leeuwarden
20:00
Schudden - Noorderzon Zaantheater, Zaandam
20:00
Mark van de veerdonk - Tolaat de vlogodre kiwjt De Smeltkroes, Maarheeze
20:00
Herman van Veen - Herman van Veen Tournee 10/11/12 Chassé Theater, Breda
20:00
Nina de la Croix - Bas Werftheater, Utrecht
20:00
Arjan Ederveen Agora Theater Druten, Druten
20:00
Hans Dorrestijn - Het buigen Schouwburg de Meerse, Hoofddorp
20:00
Max van den Burg - Kladderadatsch C.C. Zundert, Zundert
20:00
Jeroen Leenders TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:00
Anne Van Veen - Wilde Lucht Schaffelaartheater, Barneveld
20:00
Thijs Maas - Genade Theaters Tilburg, Tilburg
20:00
Klaas van der Eerden - Breedbeeld Theater Achterom, Hilversum
20:00
Katinka Polderman - Polderman Tuigt Af C.C. Ons Gebouw, Bolsward
20:00
NUHR - Het werkt wel Scheldetheater, Terneuzen
20:00
Tineke Schouten - LOL Inclusive Theater De Lampegiet, Veenendaal
20:00
Freek de Jonge Leidse Schouwburg, Leiden
20:00
Anuar - Gedreven Kennemer Theater, Beverwijk
20:00
De Hyena's The Bing, Hoek van Holland
20:00
Carolien Borgers - Makkelijk Praten Deventer Schouwburg, Deventer
20:00
Richard Groenendijk Het Veur Theater, Leidschendam
20:00
Sara Kroos - Voor de leeuwen Theater de Purmaryn, Purmerend
20:00
Mike Bodd'd - Pil Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Leon van der Zanden De Cammeleur, Dongen
1
20:00
Thijs Maas Theaters Tilburg, Tilburg
20:00
Najib Amhali Theater de Kampanje, Den Helder
1
1
20:30
Help! Ik heb mijn vrouw zwanger gemaakt (try-out) Meervaart, Amsterdam

zondag 16 oktober 2011

20:00
Purper - Helden Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
20:00
Marc-Marie Huijbregts - Marc-Marie punt Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:00
Veronique Sodano - Zet je schrap! Posthuis Theater, Heerenveen
20:00
Arjan Ederveen Theater De Omval, Diemen
20:00
Seth Gaaikema - Het mooiste komt nog Parktheater, Eindhoven
20:00
Nina de la Croix - Bas Theater PePijn, Den Haag
20:30
Help! Ik heb mijn vrouw zwanger gemaakt (try-out) Meervaart, Amsterdam
Pagina -500