Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:30
Comedy Theater in de Nes
Amsterdam
De Kattendans
Bergeijk
De Kleine Komedie
Amsterdam
DeLaMar
Amsterdam
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Parktheater
Eindhoven
Posttheater
Arnhem
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Schouwburg Het Park
Hoorn
Schouwburg Venray
Venray
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
Theater Bellevue
Amsterdam
20:15
Theater de Stoep
Spijkenisse
Wilminktheater
Enschede
C.C. Westrand
Dilbeek
Chassé Theater
Breda
20:00
De Harmonie
Leeuwarden
De Harmonie
Leeuwarden
De Kleine Komedie
Amsterdam
DeLaMar
Amsterdam
20:00
Diligentia
Den Haag
Flora Theater Boskoop
Boskoop
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:00
Parktheater
Eindhoven
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Schouwburg Cuijk
Cuijk
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
20:15
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Theater Bellevue
Amsterdam
Theater Dakota
Den Haag
Theater de Griffioen
Amstelveen
Theater de Kampanje
Den Helder
Theater Geert Teis
Stadskanaal
Theater Hof 88
Almelo
21:00
Theater Walhalla
Rotterdam
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
20:00
Tivoli
Utrecht
Zaantheater
Zaandam
C.C. Begijnhof
Diest
C.C. Onderling Genoegen
Duiven
C.C. Westrand
Dilbeek
Chassé Theater
Breda
20:30
Comedy Theater in de Nes
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
DeLaMar
Amsterdam
Deventer Schouwburg
Deventer
Diligentia
Den Haag
20:00
Flint
Amersfoort
Kaleidoskoop
Nieuwkoop
Koningshof
Maassluis
Leidse Schouwburg
Leiden
20:15
Markant Uden
Uden
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Parktheater
Eindhoven
20:30
Posttheater
Arnhem
20:30
Prinsenhof
Best
20:15
Schouwburg Almere
Almere
SplotsZ
Roelofarendsveen
20:15
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Theater Bellevue
Amsterdam
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Theater de Griffioen
Amstelveen
Wilminktheater
Enschede
20:30
013
Tilburg
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
Chassé Theater
Breda
20:30
Comedy Theater in de Nes
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
DeLaMar
Amsterdam
Den Boogaard
Moergestel
Deventer Schouwburg
Deventer
Diligentia
Den Haag
Flint
Amersfoort
20:15
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Leidse Schouwburg
Leiden
20:15
Markant Uden
Uden
Meervaart
Amsterdam
Musis
Arnhem
Oude Luxor Theater
Rotterdam
22:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
19:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:00
Parktheater
Eindhoven
Parktheater
Eindhoven
Posttheater
Arnhem
20:30
Prinsenhof
Best
Schouwburg Almere
Almere
20:00
Schouwburg Venray
Venray
Stiching Calypso Theater
Wijk bij Duurstede
Theater Bellevue
Amsterdam
20:15
Theater De Lievekamp
Oss
Theater de Schalm
Veldhoven
Flint
Amersfoort
woensdag 22 mei 2013
20:30
Open Podium
Comedy Theater in de Nes, Amsterdam
Guido Weijers - V
De Kattendans, Bergeijk
Diederik van Vleuten - Buiten Schot
De Kleine Komedie, Amsterdam
Hans Liberg - Ick Hans Liberg
DeLaMar, Amsterdam
20:00
Eric Koller - Fire in the hole
Goudse Schouwburg, Gouda
Plien en Bianca - Heb je hun weer
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Lebbis - Het grijze gebied
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Roué Verveer - In zeer goede staat
Parktheater, Eindhoven
Alex Agnew - Interesting times
Posttheater, Arnhem
Youp van 't Hek - Wigwam
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Richard Groenendijk - Alle dagen
Schouwburg Het Park, Hoorn
Harry Glotzbach - Aandachtsgeil
Schouwburg Venray, Venray
Acda en de Munnik - 't Heerst
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
Ruben Nicolai - Little friday
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Karin Bloemen - Witte nar
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
Jochen Otten - Jochen Otten on ice
Theater Bellevue, Amsterdam
20:15
Sjaak Bral - HIER en NU
Theater de Stoep, Spijkenisse
Schudden - We vieren het maar
Wilminktheater, Enschede
donderdag 23 mei 2013
Wouter Deprez - Hier is wat ik denk
C.C. Westrand, Dilbeek
Acda en de Munnik - 't Heerst
Chassé Theater, Breda
20:00
Ronald Goedemondt
De Harmonie, Leeuwarden
Ronald Goedemondt - De R van Ronald
De Harmonie, Leeuwarden
Diederik van Vleuten - Buiten Schot
De Kleine Komedie, Amsterdam
Hans Liberg - Ick Hans Liberg
DeLaMar, Amsterdam
20:00
Rob Kamphues - Sterke verhalen
Diligentia, Den Haag
Richard Groenendijk - Alle dagen
Flora Theater Boskoop, Boskoop
Plien en Bianca - Heb je hun weer
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Nathalie Baartman - Prei met mij
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:00
Eric Koller - Fire in the hole
Parktheater, Eindhoven
Youp van 't Hek - Wigwam
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Wim Helsen - Spijtig spijtig spijtig
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Niet Schieten! - Vrouwen willen maar één ding
Schouwburg Cuijk, Cuijk
Guido Weijers - V
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
20:15
Javier Guzman Delirium II
Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
Karin Bloemen - Witte nar
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Jochen Otten - Jochen Otten on ice
Theater Bellevue, Amsterdam
Leon van der Zanden - Rebel
Theater Dakota, Den Haag
Johan Goossens - Leer mij de mensen kennen
Theater de Griffioen, Amstelveen
Schudden - We vieren het maar
Theater de Kampanje, Den Helder
Peter Heerschop - Gelukzoekers
Theater Geert Teis, Stadskanaal
Dara Fa - Gevaarlijke gedachten
Theater Hof 88, Almelo
21:00
De Nachtzusters - De Bonte Buurtbus
Theater Walhalla, Rotterdam
Alex Agnew
TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
20:00
Nico Dijkshoorn, Ronald Giphart - Matennaaiers
Tivoli, Utrecht
Lebbis - Het grijze gebied
Zaantheater, Zaandam
vrijdag 24 mei 2013
Joost van Hyfte - KOK
C.C. Begijnhof, Diest
Guido Weijers - V
C.C. Onderling Genoegen, Duiven
Wouter Deprez - Hier is wat ik denk
C.C. Westrand, Dilbeek
Acda en de Munnik - 't Heerst
Chassé Theater, Breda
20:30
International Comedy
Comedy Theater in de Nes, Amsterdam
Diederik van Vleuten - Buiten Schot
De Kleine Komedie, Amsterdam
Hans Liberg - Ick Hans Liberg
DeLaMar, Amsterdam
Karin Bloemen - Witte nar
Deventer Schouwburg, Deventer
Rob en Emiel - Geknipt en geschoren
Diligentia, Den Haag
20:00
Eric Koller - Fire in the hole
Flint, Amersfoort
Jeroen Leenders - Geen idee
Kaleidoskoop, Nieuwkoop
Niet Schieten! - Vrouwen willen maar één ding
Koningshof, Maassluis
Wim Helsen - Spijtig spijtig spijtig
Leidse Schouwburg, Leiden
20:15
Mark van de Veerdonk - Weltebarsten
Markant Uden, Uden
Jandino Asporaat - De Revue
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Tineke Schouten - Moet niet gekker worden
Parktheater, Eindhoven
20:30
Greg Shapiro
Posttheater, Arnhem
20:30
Anuar - Vastberaden
Prinsenhof, Best
20:15
De Grote Improvisatieshow
Schouwburg Almere, Almere
Max van den Burg - Schlemiel
SplotsZ, Roelofarendsveen
20:15
Javier Guzman Delirium II
Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
Peter Heerschop - Gelukzoekers
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Jochen Otten - Jochen Otten on ice
Theater Bellevue, Amsterdam
Roué Verveer - In zeer goede staat
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Murth Mossel - Gunstige ligging ten opzichte van d
Theater de Griffioen, Amstelveen
Richard Groenendijk - Alle dagen
Wilminktheater, Enschede
zaterdag 25 mei 2013
20:30
Comedy Central Presents: Judah Friedlander
013, Tilburg
Schudden - We vieren het maar
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
Acda en de Munnik - 't Heerst
Chassé Theater, Breda
20:30
Comedy Explosion
Comedy Theater in de Nes, Amsterdam
Diederik van Vleuten - Buiten Schot
De Kleine Komedie, Amsterdam
Hans Liberg - Ick Hans Liberg
DeLaMar, Amsterdam
Jeroen Leenders - Geen idee
Den Boogaard, Moergestel
Richard Groenendijk - Alle dagen
Deventer Schouwburg, Deventer
Peter Heerschop - Gelukzoekers
Diligentia, Den Haag
Marc-Marie Huijbregts - Florissant
Flint, Amersfoort
20:15
Sjaak Bral - HIER en NU
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Wim Helsen - Spijtig spijtig spijtig
Leidse Schouwburg, Leiden
20:15
Mark van de Veerdonk - Weltebarsten
Markant Uden, Uden
Alex Agnew - Interesting times
Meervaart, Amsterdam
Yora Rienstra - We maken er wat van
Musis, Arnhem
Jandino Asporaat - De Revue
Oude Luxor Theater, Rotterdam
22:00
Ruben van der Meer / Tijl Beckand
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
19:00
De Grote Improvisatieshow
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:00
Rob Kamphues - Sterke verhalen
Parktheater, Eindhoven
Tineke Schouten - Moet niet gekker worden
Parktheater, Eindhoven
Leon van der Zanden - Rebel
Posttheater, Arnhem
20:30
Anuar - Vastberaden
Prinsenhof, Best
Ronald Goedemondt - De R van Ronald
Schouwburg Almere, Almere
20:00
Eric Koller - Fire in the hole
Schouwburg Venray, Venray
Niet Schieten! - Vrouwen willen maar één ding
Stiching Calypso Theater, Wijk bij Duurstede
Jochen Otten - Jochen Otten on ice
Theater Bellevue, Amsterdam
20:15
Rob en Emiel - Geknipt en geschoren
Theater De Lievekamp, Oss
Karin Bruers - Waar was ik?
Theater de Schalm, Veldhoven
zondag 26 mei 2013
Marc-Marie Huijbregts - Florissant
Flint, Amersfoort