CABARETINFO CABARETAGENDA

Gratis Uitverkocht Leden die gaan Leden die willen
Zoeken in Cabaretagenda
 
reset
Pagina -50
DATUM
NAAM
PODIUM
PLAATS
INFO
za 01 dec
20:15
De Muze
Noordwijk
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:30
Theaters Tilburg
Tilburg
20:30
Rietveld Theater
Delft
zo 02 dec
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
14:30
Theater Dakota
Den Haag
15:00
Theater Zuidplein
Rotterdam
15:00
Maaspodium
Rotterdam
15:30
Theater aan het Spui
Den Haag
1
15:30
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
20:15
Munttheater
Weert
ma 03 dec
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Theater Floralis
Lisse
00:00
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:00
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
20:15
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
di 04 dec
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
De Kleine Komedie
Amsterdam
1
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Parktheater
Eindhoven
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
De Domijnen
Sittard
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Leidse Schouwburg
Leiden
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Theater Kikker
Utrecht
00:00
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Toneelschuur
Haarlem
20:00
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
Diligentia
Den Haag
20:15
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
wo 05 dec
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
De Kleine Komedie
Amsterdam
Theater De Veste
Delft
Diligentia
Den Haag
Parktheater
Eindhoven
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Filmhuis Zevenaar
Zevenaar
DeLaMar
Amsterdam
Theater Kikker
Utrecht
Theater 't Speelhuis
Helmond
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:15
Meervaart
Amsterdam
do 06 dec
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
De Kleine Komedie
Amsterdam
De Poorterij
Zaltbommel
Theater De Storm
Winterswijk
Diligentia
Den Haag
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Deventer Schouwburg
Deventer
Theater Bouwkunde
Deventer
Theater de Griffioen
Amstelveen
Schouwburg Lochem
Lochem
Junushoff Theater
Wageningen
Theater de Koornbeurs
Franeker
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Theater 't Voorhuys
Emmeloord
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
Het Kasteel Van Rhoon
Rhoon
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Theater Geert Teis
Stadskanaal
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
De Domijnen
Sittard
Theater De Veste
Delft
Goudse Schouwburg
Gouda
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Posttheater
Arnhem
Chassé Theater
Breda
DeLaMar
Amsterdam
Schouwburg de Meerse
Hoofddorp
Theater De Verwachting
Ritthem
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
Theater Kikker
Utrecht
00:00
Het Musiater
Zevenaar
Munttheater
Weert
Theater Walhalla
Rotterdam
S.C.C. De Ruchte
Someren
Theater ’t Mozaïek
Wijchen
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:00
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:00
Meervaart
Amsterdam
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:15
De Maaspoort
Venlo
20:15
S.C.C. De Enck
Oirschot
20:15
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
vr 07 dec
Theater Zinin
Nijverdal
De Kleine Komedie
Amsterdam
C.C. Deurne
Deurne
Spant!
Bussum
Schouwburg De Kring
Roosendaal
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
DeLaMar
Amsterdam
Theater Bouwkunde
Deventer

zaterdag 01 december 2018

20:15
Purper - Purper's Passie De Muze, Noordwijk
20:30
Kiki Schippers - Waar Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:30
Frank van Pamelen / Jan J Pieterse / John Schleipen - TALK Theaters Tilburg, Tilburg
20:30
Renate Reijnders - Het Liefdescollege Rietveld Theater, Delft

zondag 02 december 2018

Jochem Myjer - Adem in, adem uit Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Dolf Jansen - Beeldenstorm Oudejaars 2018 Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
14:30
Sjaak Bral - Vaarwel 2018 Theater Dakota, Den Haag
15:00
Archell Thompson / Jandino Asporaat / Murth Mossel Theater Zuidplein, Rotterdam
15:00
Howard Komproe / Joris Lutz Maaspodium, Rotterdam
15:30
Peter Heerschop - De alles komt goed zondagmiddag show Theater aan het Spui, Den Haag
1
15:30
Harrie Jekkers - Achter De Duinen Koninklijke Schouwburg, Den Haag
20:15
Purper - Purper's Passie Munttheater, Weert

maandag 03 december 2018

Jochem Myjer - Adem in, adem uit Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij Theater Floralis, Lisse
00:00
Kirsten van Teijn - Nobel Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:00
Marc-Marie Huijbregts - Oudejaars 2018 - Onderweg naar morgen Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas Stadsschouwburg Groningen, Groningen

dinsdag 04 december 2018

Jochem Myjer - Adem in, adem uit Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
Foto Henry van Loon - Onze Henry
Henry van Loon - Onze Henry De Kleine Komedie, Amsterdam
1
Ali B - Koorts Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Guido Weijers - De Oudejaarsconference 2018 Parktheater, Eindhoven
Jörgen Raymann - Schudden aan die boom Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Rundfunk - Wachstumsschmerzen De Domijnen, Sittard
René van Meurs - Ik beloof niks Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Jandino Asporaat - Judeska in de tbs-kliniek Leidse Schouwburg, Leiden
Richard Groenendijk - Om Alles! TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Oldenhermanns - UNSEXED Theater Kikker, Utrecht
00:00
Yora Rienstra - Eerlijk gezegd Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Stefano Keizers - Erg Heel Toneelschuur, Haarlem
20:00
Marc-Marie Huijbregts - Oudejaars 2018 - Onderweg naar morgen Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
Arjen Lubach - Arjen Lubach LIVE Diligentia, Den Haag
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas Stadsschouwburg Groningen, Groningen

woensdag 05 december 2018

Youp van 't Hek - Met de kennis van nu Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
Henry van Loon - Onze Henry De Kleine Komedie, Amsterdam
Marc-Marie Huijbregts - Oudejaars 2018 - Onderweg naar morgen Theater De Veste, Delft
Arjen Lubach - Arjen Lubach LIVE Diligentia, Den Haag
Guido Weijers - De Oudejaarsconference 2018 Parktheater, Eindhoven
Rundfunk - Wachstumsschmerzen Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Arie Vuyk - Oudejaarsconference Filmhuis Zevenaar, Zevenaar
Jandino Asporaat - Judeska in de tbs-kliniek DeLaMar, Amsterdam
Oldenhermanns - UNSEXED Theater Kikker, Utrecht
Roué Verveer - Heppie de Peppie Theater 't Speelhuis, Helmond
20:00
René van Meurs - Ik beloof niks Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:15
Jörgen Raumann Schudden aan die boom Meervaart, Amsterdam

donderdag 06 december 2018

Youp van 't Hek - Met de kennis van nu Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
Henry van Loon - Onze Henry De Kleine Komedie, Amsterdam
Pieter Derks - Voor wat het waard is De Poorterij, Zaltbommel
Peter Pannekoek - Later was alles beter Theater De Storm, Winterswijk
Arjen Lubach - Arjen Lubach LIVE Diligentia, Den Haag
Ali B - Koorts TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Guido Weijers - De Oudejaarsconference 2018 Deventer Schouwburg, Deventer
Daniël Arends - Meer van hetzelfde Theater Bouwkunde, Deventer
De Partizanen - Het leven an sich Theater de Griffioen, Amstelveen
Erik van Muiswinkel - De Oplossing Schouwburg Lochem, Lochem
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij Junushoff Theater, Wageningen
Martijn Koning - Koning van de dieren Theater de Koornbeurs, Franeker
Paul de Leeuw - Vette Pech! Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Freek de Jonge - De Suppoost Theater 't Voorhuys, Emmeloord
Alex Ploeg Ultimatum Isala Theater, Capelle aan den IJssel
André Manuel - DREEJKLEZOEW Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
Anne Neuteboom - Kijk haar gaan Het Kasteel Van Rhoon, Rhoon
Arie & Silvester - Wie?! Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Sara Kroos - Zonder Verdoving Theater Geert Teis, Stadskanaal
Ronald Snijders - Groot Succes 2 Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Lenette van Dongen - Paradijskleier C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
Louise Korthals - Alles is er Theater Het Kruispunt, Barendrecht
Tineke Schouten - Highlights De Domijnen, Sittard
Claudia de Breij - Nu Theater De Veste, Delft
Dolf Jansen - Beeldenstorm Oudejaars 2018 Goudse Schouwburg, Gouda
Rayen Panday - Fenomeen Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Patrick Laureij Posttheater, Arnhem
Matroesjka - Brainwash Chassé Theater, Breda
Jandino Asporaat - Judeska in de tbs-kliniek DeLaMar, Amsterdam
Johan Goossens - Vlam Schouwburg de Meerse, Hoofddorp
Patrick Nederkoorn - Ik betreur de ophef Theater De Verwachting, Ritthem
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Richard Groenendijk - Om Alles! KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
Oldenhermanns - UNSEXED Theater Kikker, Utrecht
00:00
Jasper van Kuijk - Janus Het Musiater, Zevenaar
Roué Verveer - Heppie de Peppie Munttheater, Weert
De Gestampte Meisjes / Maya van As - Ballen 2.0 Theater Walhalla, Rotterdam
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar S.C.C. De Ruchte, Someren
Martijn Kardol - Bang Theater ’t Mozaïek, Wijchen
Thomas Acda - Motel Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
20:00
Van Der Laan & Woe - Pesetas Schouwburg de Lawei, Drachten
20:00
Sounds Niets te verliezen Meervaart, Amsterdam
20:00
PURPER’s Passie Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:15
Lebbis - De Bovengrens De Maaspoort, Venlo
20:15
Leon van der Zanden - Kameleon S.C.C. De Enck, Oirschot
20:15
Sjaak Bral - Vaarwel 2018 Theater de Stoep, Spijkenisse
20:30
Victor Luis van Es - Stille Strijd Schouwburg Amstelveen, Amstelveen

vrijdag 07 december 2018

Ton Kas - Kakmaker Theater Zinin, Nijverdal
Henry van Loon - Onze Henry De Kleine Komedie, Amsterdam
Pieter Derks - Voor wat het waard is C.C. Deurne, Deurne
Peter Pannekoek - Later was alles beter Spant!, Bussum
Arjen Lubach - Arjen Lubach LIVE Schouwburg De Kring, Roosendaal
Ali B - Koorts TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Guido Weijers - De Oudejaarsconference 2018 DeLaMar, Amsterdam
Daniël Arends - Meer van hetzelfde Theater Bouwkunde, Deventer
Pagina -50