CABARETINFO CABARETAGENDA

Gratis Uitverkocht Livestream Leden die gaan Leden die willen
Zoeken in Cabaretagenda
 
reset
Pagina -50
DATUM
NAAM
PODIUM
PLAATS
INFO
do 23 nov
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
Wilminktheater
Enschede
Theater De Leest
Waalwijk
Theater de Griffioen
Amstelveen
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
Theater Aan de Slinger
Houten
Junushoff Theater
Wageningen
De Muze
Noordwijk
Theater De Omval
Diemen
Podium Reimerswaal
Rilland
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
Zaantheater
Zaandam
Theater 't Speelhuis
Helmond
Theater de Koornbeurs
Franeker
Flint
Amersfoort
Theater de Voorveghter
Hardenberg
De Kattendans
Bergeijk
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Markant Uden
Uden
Corneel
Lelystad
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Cpunt Theater
Hoofddorp
Het Kasteel Van Rhoon
Rhoon
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
20:00
De Meenthe
Steenwijk
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:15
De Meenthe
Steenwijk
20:15
Lindenberg Theater
Nijmegen
20:15
Leidse Schouwburg
Leiden
20:15
Het Kielzog
Hoogezand
20:15
Theater de Bussel
Oosterhout
20:15
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
20:15
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
20:15
Theater Zinin
Nijverdal
20:15
Het Theater Blaricum
Blaricum
20:15
C.C. Stroud
Putten
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:30
Chassé Theater
Breda
20:30
Agora Theater Lelystad
Lelystad
20:30
Theater Ludens
Voorburg
20:30
De Harmonie
Leeuwarden
20:30
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:30
Theater Walhalla
Rotterdam
20:30
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:30
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:30
De Toegift
Den Hoorn
vr 24 nov
Theater De Veste
Delft
Theater de Liefde
Haarlem
De CultuurHoek
Driebergen-Rijsenburg
Theater de Stoep
Spijkenisse
Junushoff Theater
Wageningen
Cultura
Ede
C.C. Parnassos
Utrecht
De Kleine Komedie
Amsterdam
Diligentia
Den Haag
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Theater 't Speelhuis
Helmond
De Weijer
Boxmeer
S.C.C. De Ruchte
Someren
Schouwburg de Lawei
Drachten
Podium Boxtel
Boxtel
Stiching Calypso Theater
Wijk bij Duurstede
Meervaart
Amsterdam
De Kattendans
Bergeijk
Posttheater
Arnhem
Kulturhus Holten
Holten
De Dillewijn
Ankeveen
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Flint
Amersfoort
De Muze
Noordwijk
Veluvine
Nunspeet
Scheldetheater
Terneuzen
20:00
Agnietenhof
Tiel
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:00
ATLAS Theater
Emmen
20:00
Podium Hoge Woerd
De Meern
20:00
De Maagd
Bergen op Zoom
20:00
Schouwburg Cuijk
Cuijk
20:15
De Eendracht
Gemert
20:15
Schaffelaartheater
Barneveld
20:15
Het Kielzog
Hoogezand
20:15
Theater De Storm
Winterswijk
20:15
Figi Theater
Zeist
20:15
Theater De Lievekamp
Oss
20:15
Cultuurhuis De Klinker
Winschoten
20:15
Het Klooster
Woerden
20:15
Theater Concordia
Haastrecht
20:30
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
20:30
Theater De Musketon
Utrecht
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:30
Theater Ludens
Voorburg
20:30
ATLAS Theater
Emmen
20:30
KOSMIK
Amersfoort
21:00
Gryphus
Vierlingsbeek
za 25 nov
Theater de Spiegel
Zwolle
Bon theater
Medemblik

donderdag 23 november 2023

Joost Oomen - Alle dichters hebben gouden helikopters KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
Eva Hoeke / Marcel van Roosmalen - Zandweg 17, Wormer Wilminktheater, Enschede
Rosa Da Silva - A Vida Rosa Theater De Leest, Waalwijk
Ruud Smulders - Rudiversum Theater de Griffioen, Amstelveen
Jawad Es Soufi - Harira KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
Martijn Koning - Appeltjes schillen Theater Aan de Slinger, Houten
Youp Van 't Hek - De Laatste Ronde Junushoff Theater, Wageningen
Pieter Derks - Ja, Leuk De Muze, Noordwijk
Ramon Chatrer - OPPERHOND Theater De Omval, Diemen
Ronald Snijders - Een Avond Met Mij Podium Reimerswaal, Rilland
Yentl En De Boer - Modderkruipers Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
Peter Pannekoek - Dna Zaantheater, Zaandam
Claudia de Breij - Wat Als Theater 't Speelhuis, Helmond
Jochem Myjer - Net alsof Theater de Koornbeurs, Franeker
Henry van Loon - Jannie the show dog Flint, Amersfoort
Jasper van der Veen - Niet gehinderd door enige kennis Theater de Voorveghter, Hardenberg
Rob Scheepers - Zet af De Kattendans, Bergeijk
Grof geschud - Kroost Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Chris Verlaan - De Kringloper Markant Uden, Uden
Comedytunes - Comedy Night Corneel, Lelystad
Comedytunes - Comedy Night Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Kees van Amstel - Vluchtweg altijd vrijhouden Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Roué Verveer - Gewoon Roué Cpunt Theater, Hoofddorp
Pieter Jouke - Sluikstort Het Kasteel Van Rhoon, Rhoon
20:00
Alex Klaasen - No Ponies Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Richard Groenendijk - Voor iedereen beter Goudse Schouwburg, Gouda
20:00
Nienke Plas - Postnatale Expressie De Meenthe, Steenwijk
20:00
Kasper van der Laan - Warm Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:15
Fabian Franciscus - Lekker gezellig! De Meenthe, Steenwijk
20:15
Gavin Reijnders – Glittermoe Lindenberg Theater, Nijmegen
20:15
N00b - n00b speelt n00b Leidse Schouwburg, Leiden
20:15
Niet Schieten! - Mannen van Niks Het Kielzog, Hoogezand
20:15
Tjitske Reidinga - Portret Theater de Bussel, Oosterhout
20:15
Kiki Schippers Met Band Theater Het Kruispunt, Barendrecht
20:15
Bossen - Van De Makers Van Stefano Keizers Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
20:15
André Manuel - De zieke geest Theater Zinin, Nijverdal
20:15
Remy Evers - Gewoon Remy Het Theater Blaricum, Blaricum
20:15
Thjum Arts - Tijdloos Genot C.C. Stroud, Putten
20:30
Joosen En De Jager - Aanklonteren Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:30
Steven Brunswijk - Altijd kind gebleven Chassé Theater, Breda
20:30
Lotte Velvet - ondergrond Agora Theater Lelystad, Lelystad
20:30
Sjaak Bral - Vaarwel 2023 Theater Ludens, Voorburg
20:30
Merijn Scholten - Team solo De Harmonie, Leeuwarden
20:30
Diederik van Vleuten - Bouwjaar '61 Schouwburg Het Park, Hoorn
20:30
Stefan Hendrikx - Who's the man Theater Walhalla, Rotterdam
20:30
Boban Benjamin Braspenning - Boompje Beestje Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:30
Meester Mark - De grappigste taalfoutjes uit de klas Theater de Purmaryn, Purmerend
20:30
Lonneke Dort - Wat mij betreft De Toegift, Den Hoorn

vrijdag 24 november 2023

Micha Wertheim - Micha Wertheim voor twaalven Theater De Veste, Delft
Ruud Smulders - Rudiversum Theater de Liefde, Haarlem
Joost Oomen - Alle dichters hebben gouden helikopters De CultuurHoek, Driebergen-Rijsenburg
Martijn Koning - Appeltjes schillen Theater de Stoep, Spijkenisse
Youp Van 't Hek - De Laatste Ronde Junushoff Theater, Wageningen
Pieter Derks - Ja, Leuk Cultura, Ede
Vlamousse - In den beginne C.C. Parnassos, Utrecht
Luan Buleshkaj, Robbie Wallin En Guillano Herdigein - Godenzonen De Kleine Komedie, Amsterdam
Pieter Verelst - Ten Aarzel Diligentia, Den Haag
Musa - Schaakmat Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Anne Neuteboom - Effe Niet Met Je Mening Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Peter Pannekoek - Dna Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Claudia de Breij - Wat Als Theater 't Speelhuis, Helmond
Valentina Tóth - Wildbloei De Weijer, Boxmeer
Ronald Goedemondt - Met knielende knikjes S.C.C. De Ruchte, Someren
Henry van Loon - Jannie the show dog Schouwburg de Lawei, Drachten
Rayen Panday - Karma Podium Boxtel, Boxtel
Jasper van der Veen - Niet gehinderd door enige kennis Stiching Calypso Theater, Wijk bij Duurstede
Kim Schuddeboom - Ongeschreven Meervaart, Amsterdam
Rob Scheepers - Zet af De Kattendans, Bergeijk
Maartje & Kine - Sneeuwbeesten Posttheater, Arnhem
Thijs Kemperink - Halverwege Kulturhus Holten, Holten
Grof geschud - Kroost De Dillewijn, Ankeveen
Comedytunes - Comedy Night Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Lieven Scheire - Artificiële Intelligentie Flint, Amersfoort
Kees van Amstel - Vluchtweg altijd vrijhouden De Muze, Noordwijk
Roué Verveer - Gewoon Roué Veluvine, Nunspeet
Michael van Peel - Welcome to the rebellion Scheldetheater, Terneuzen
20:00
Lebbis en Jansen - SUBLIEM (Oudejaars 2023) Agnietenhof, Tiel
20:00
Alex Klaasen - No Ponies Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Richard Groenendijk - Voor iedereen beter ATLAS Theater, Emmen
20:00
Lisa Ostermann - Makkelijk In De Omgang Podium Hoge Woerd, De Meern
20:00
Lenette van Dongen - Dat doet ze anders nooit De Maagd, Bergen op Zoom
20:00
Margôt Ros - Brabantse nachten zijn lang Schouwburg Cuijk, Cuijk
20:15
Fabian Franciscus - Lekker gezellig! De Eendracht, Gemert
20:15
N00b - n00b speelt n00b Schaffelaartheater, Barneveld
20:15
Tjitske Reidinga - Portret Het Kielzog, Hoogezand
20:15
Jandino Asporaat - Judeska Airlines Theater De Storm, Winterswijk
20:15
Merijn Scholten - Team solo Figi Theater, Zeist
20:15
Ton Kas - (Alvast een) vrolijke kerst Theater De Lievekamp, Oss
20:15
André Manuel - De zieke geest Cultuurhuis De Klinker, Winschoten
20:15
Andries Tunru - Marmer Het Klooster, Woerden
20:15
Ellen Dikker, Dianne Liesker en Hanneke Drenth - Tis hier geen hotel 2 Theater Concordia, Haastrecht
20:30
Lotte Velvet - ondergrond KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
20:30
Annick Boer - Deze is nog beter! Theater De Musketon, Utrecht
20:30
Blauwe Vinkjes - Disclaimer Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:30
Sjaak Bral - Vaarwel 2023 Theater Ludens, Voorburg
20:30
Meester Mark - De grappigste taalfoutjes uit de klas ATLAS Theater, Emmen
20:30
Daan van der Hoeven / Hans Gommer / Piet van Eeghen / Pieter Jouke / R KOSMIK, Amersfoort
21:00
Stefan Hendrikx - Who's the man Gryphus, Vierlingsbeek

zaterdag 25 november 2023

Micha Wertheim - Micha Wertheim voor twaalven Theater de Spiegel, Zwolle
Hans Dorrestijn - 't houdt een keer op Bon theater, Medemblik
Pagina -50