Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
C.C. Guldenberg
Wevelgem
Theater Aan de Slinger
Houten
Schouwburg Lochem
Lochem
20:15
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
21:00
Neushoorn
Leeuwarden
21:15
Schouwburg Hengelo
Hengelo
19:15
Schouwburg Hengelo
Hengelo
20:15
De Maaspoort
Venlo
20:15
Spant!
Bussum
20:30
Lindenberg Theater
Nijmegen
20:00
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Flint
Amersfoort
Schouwburg De Kring
Roosendaal
C.C. Parnassos
Utrecht
20:15
Theater ’t Mozaïek
Wijchen
20:00
Fulcotheater
IJsselstein
Theater Bellevue
Amsterdam
20:15
De Muze
Noordwijk
20:30
Mimik
Deventer
20:00
S.C.C. Hofdael
Geldrop
20:00
ECI Cultuurfabriek
Roermond
20:00
Het Evertshuis
Bodegraven
20:30
Theater Walhalla
Rotterdam
20:00
Theater Bellevue
Amsterdam
20:00
Parktheater
Eindhoven
Agnietenhof
Tiel
Theater aan de Brink
laren
Theater de Stoep
Spijkenisse
Theater De Lampegiet
Veenendaal
20:15
Leidse Schouwburg
Leiden
20:30
Theater PePijn
Den Haag
20:00
De Nieuwe Kolk
Assen
Theater aan de Schie
Schiedam
20:30
Chassé Theater
Breda
20:30
Meervaart
Amsterdam
20:30
Het Veur Theater
Leidschendam
20:30
DeLaMar
Amsterdam
De Harmonie
Leeuwarden
20:30
De Toegift
Den Hoorn
20:00
Koninklijk Circus
Brussel
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
Posttheater
Arnhem
20:30
Mascini Theater
Amsterdam
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:15
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
20:00
De Nieuwe Kolk
Assen
20:15
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
Agora Theater Druten
Druten
Theater de Spiegel
Zwolle
21:15
Schouwburg Hengelo
Hengelo
19:15
Schouwburg Hengelo
Hengelo
20:00
Theater de Mythe
Goes
20:00
Theater de Griffioen
Amstelveen
20:15
Het Klooster
Woerden
20:15
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:00
Scheldetheater
Terneuzen
20:30
Fransche School Culemborg
Culemborg
Theater De Veste
Delft
20:15
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
20:30
De Kunstgreep
Oostzaan
20:15
Theater de Schalm
Veldhoven
20:30
Theater De Omval
Diemen
Theater de Kaasfabriek
Wormer
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:15
Theater De Lievekamp
Oss
20:30
Mimik
Deventer
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
Wadway Theaterkerk
Spanbroek
20:00
Theater Bellevue
Amsterdam
20:30
Theater Ludens
Voorburg
20:15
Spant!
Bussum
20:00
Theater Bellevue
Amsterdam
20:15
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Kennemer Theater
Beverwijk
Theater de Kampanje
Den Helder
20:00
Agnietenhof
Tiel
20:00
Theater Zuidplein
Rotterdam
20:00
Parktheater
Eindhoven
Theater aan de Schie
Schiedam
20:15
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
20:30
Het Veur Theater
Leidschendam
21:00
Theater Grenedeer
Gronsveld
Zaantheater
Zaandam
20:30
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
C.C De Muze
Heusden-Zolder
Wilminktheater
Enschede
Den heuvel
Alphen
Theater de Spiegel
Zwolle
20:30
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
20:00
Podium Hoge Woerd
De Meern
20:00
Theater 't Web
Bleiswijk
20:15
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
20:15
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
20:30
Zaantheater
Zaandam
20:15
De Maaspoort
Venlo
Theater de Liefde
Haarlem
Theater de Spiegel
Zwolle
20:00
Theater de Schalm
Veldhoven
donderdag 20 oktober 2022
Alex Agnew - Wake me up when it's over
C.C. Guldenberg, Wevelgem
Alex Ploeg - Ego
Theater Aan de Slinger, Houten
Andries Tunru - In Theorie
Schouwburg Lochem, Lochem
20:15
Ashton Brothers - A Medicine Show
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Claudia De Breij - Oudejaarsconference 2022
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
21:00
Comedy Night
Neushoorn, Leeuwarden
21:15
Daniël Arends - God is mijn rechter
Schouwburg Hengelo, Hengelo
19:15
Daniël Arends - Thuis praat ik bijna nooit
Schouwburg Hengelo, Hengelo
20:15
De Gestampte Meisjes - Lext Nevel
De Maaspoort, Venlo
20:15
Dolf Jansen - Oudejaars 2022
Spant!, Bussum
20:30
Erik Van Muiswinkel - Moojen Ligjes In De Lugt
Lindenberg Theater, Nijmegen
20:00
Fabian Franciscus - Lekker Gezellig
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Hans Teeuwen - Nou Lekker Dan
Flint, Amersfoort
Jan Beuving - Restante
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Jasper van Kuijk - Tot hier en niet verder
C.C. Parnassos, Utrecht
20:15
Jochen Otten - Zijn stinkende best
Theater ’t Mozaïek, Wijchen
20:00
Jon van Eerd - Zo Vader Zo Zoon
Fulcotheater, IJsselstein
Kees Van Amstel - Vluchtweg Altijd Vrijhouden
Theater Bellevue, Amsterdam
20:15
Lebbis - De Ziel
De Muze, Noordwijk
20:30
Lenette Van Dongen - Dat Doet Ze Anders Nooit
Mimik, Deventer
20:00
Mark van de Veerdonk - Podiumbeest Ontsnapt!
S.C.C. Hofdael, Geldrop
20:00
Martijn Kardol
ECI Cultuurfabriek, Roermond
20:00
Merijn Scholten - Solo
Het Evertshuis, Bodegraven
20:30
n00b speelt n00b
Theater Walhalla, Rotterdam
20:00
Nina De La Parra & Sanne Landvreugd - Bloodbitches
Theater Bellevue, Amsterdam
20:00
Patrick Laureij - Live
Parktheater, Eindhoven
Paul de Leeuw - 60? We zien wel…
Agnietenhof, Tiel
Peter Lusse - Eddie voor het leven
Theater aan de Brink, laren
Peter Pannekoek - DNA
Theater de Stoep, Spijkenisse
Pieter Derks - Uit Het Niets
Theater De Lampegiet, Veenendaal
20:15
Rayen Panday - Focus
Leidse Schouwburg, Leiden
20:30
Remy Evers - Gewoon Remy
Theater PePijn, Den Haag
20:00
René Van Meurs - 2636
De Nieuwe Kolk, Assen
Richard Groenendijk - Voor Iedereen Beter
Theater aan de Schie, Schiedam
20:30
Ricky Risolles / Wieteke van Dort - Ya, dat is iets Indisch…
Chassé Theater, Breda
20:30
Saman Amini's integratieplan
Meervaart, Amsterdam
20:30
Sjaak Bral - Vaarwel 2022
Het Veur Theater, Leidschendam
20:30
Stefano Keizers - Hans Teeuwen
DeLaMar, Amsterdam
Theo Maassen - Onbekend Terrein
De Harmonie, Leeuwarden
20:30
Thjum Arts - Tijdloos Genot
De Toegift, Den Hoorn
20:00
Thomas Ngijol
Koninklijk Circus, Brussel
20:00
Tim Fransen - De Mens En Ik
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Youp van 't Hek - De laatste ronde
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
vrijdag 21 oktober 2022
Alex Ploeg - Ego
Posttheater, Arnhem
20:30
Alweer geen revolutie
Mascini Theater, Amsterdam
20:30
Anne Neuteboom - Effe niet met je mening
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:15
Ashton Brothers - A Medicine Show
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
20:00
Berthold Gunster - Omdenken: Zoals verwacht loopt alles and
De Nieuwe Kolk, Assen
20:15
Cabarestafette
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
Christel de Laat - Hoe dan?!
Agora Theater Druten, Druten
Claudia De Breij - Oudejaarsconference 2022
Theater de Spiegel, Zwolle
21:15
Daniël Arends - God is mijn rechter
Schouwburg Hengelo, Hengelo
19:15
Daniël Arends - Thuis praat ik bijna nooit
Schouwburg Hengelo, Hengelo
20:00
De Gestampte Meisjes - Lext Nevel
Theater de Mythe, Goes
20:00
Dolf Jansen - Oudejaars 2022
Theater de Griffioen, Amstelveen
20:15
Erik Van Muiswinkel - Moojen Ligjes In De Lugt
Het Klooster, Woerden
20:15
Freek De Jonge - De Schreef
Theater de Purmaryn, Purmerend
20:00
Guido Weijers - Oudejaarsconference 2022
Scheldetheater, Terneuzen
20:30
Janneke de Bijl - Dit is het nou
Fransche School Culemborg, Culemborg
Jasper van Kuijk - Tot hier en niet verder
Theater De Veste, Delft
20:15
Jawad Es Soufi - Waarom ben jij zo?
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
20:30
Johan Goossens - Kleine pijntjes
De Kunstgreep, Oostzaan
20:15
Jon van Eerd - Zo Vader Zo Zoon
Theater de Schalm, Veldhoven
20:30
Kasper van Kooten - Van Kooten en de beat
Theater De Omval, Diemen
Kees Van Amstel - Vluchtweg Altijd Vrijhouden
Theater de Kaasfabriek , Wormer
Kirsten van Teijn - (S)experiment
Schouwburg Het Park, Hoorn
20:15
Lebbis - De Ziel
Theater De Lievekamp, Oss
20:30
Lenette Van Dongen - Dat Doet Ze Anders Nooit
Mimik, Deventer
20:15
Lotte Velvet - Ondergrond
De Kleine Komedie, Amsterdam
Maarten Westra Hoekzema - Toen eindelijk alles lukte
Wadway Theaterkerk, Spanbroek
20:00
Martijn Koning - Appeltjes Schillen
Theater Bellevue, Amsterdam
20:30
Merijn Scholten - Solo
Theater Ludens, Voorburg
20:15
Nesim el Ahmadi - TaBoe!
Spant!, Bussum
20:00
Nina De La Parra & Sanne Landvreugd - Bloodbitches
Theater Bellevue, Amsterdam
20:15
Patrick Laureij - Live
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Peter Pannekoek - DNA
Kennemer Theater, Beverwijk
Pieter Derks - Uit Het Niets
Theater de Kampanje, Den Helder
20:00
Rayen Panday - Focus
Agnietenhof, Tiel
20:00
Remy Evers - Gewoon Remy
Theater Zuidplein, Rotterdam
20:00
René Van Meurs - 2636
Parktheater, Eindhoven
Richard Groenendijk - Voor Iedereen Beter
Theater aan de Schie, Schiedam
20:15
Ricky Risolles / Wieteke van Dort - Ya, dat is iets Indisch…
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
20:30
Sjaak Bral - Vaarwel 2022
Het Veur Theater, Leidschendam
21:00
Spruijt en Opperman - Heimweeën
Theater Grenedeer, Gronsveld
Theo Maassen - Onbekend Terrein
Zaantheater, Zaandam
20:30
Tim Fransen - De Mens En Ik
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
zaterdag 22 oktober 2022
Bas Birker - in blijde verachting
C.C De Muze, Heusden-Zolder
Brigitte Kaandorp / Jenny Arean - Gedeelde smart
Wilminktheater, Enschede
Christel de Laat - Hoe dan?!
Den heuvel, Alphen
Claudia De Breij - Oudejaarsconference 2022
Theater de Spiegel, Zwolle
20:30
De Gestampte Meisjes - Lext Nevel
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
20:00
Dolf Jansen - Oudejaars 2022
Podium Hoge Woerd, De Meern
20:00
Femke Vernij - Op Volle Kracht
Theater 't Web, Bleiswijk
20:15
Freek De Jonge - De Schreef
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
20:15
Guido Weijers - Oudejaarsconference 2022
Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
20:30
Henny Huisman - het achterste van mijn tong
Zaantheater, Zaandam
20:15
Janneke de Bijl - Dit is het nou
De Maaspoort, Venlo
Jasper van Kuijk - Tot hier en niet verder
Theater de Liefde, Haarlem
Jimmy Carr
Theater de Spiegel, Zwolle
20:00
Jochen Otten - Zijn stinkende best
Theater de Schalm, Veldhoven